MENÜ

Yol Ayrımı

Yol Ayrımı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yol Ayrımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yol Ayrımı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.501 Yol Ayrımı haberi bulunmuştur.

Yol Ayrımı Haberleri

TKPden ilk izinli miting

TKP'den ilk 'izinli' miting

Seçime 28 gün kala siyasi partilerin propaganda faaliyetleri hız kazandı. Siyasi partilerin liderleri, Türkiye'nin dört bir yanındaki kentlerde düzenlenen mitinglerde seçmenlere hitap ederek 3 Kasım'a hazırlanıyor.

6.10.2002Gündem
Konuş Onunlaya dünya tapıyor ama seyredemiyor

Konuş Onunla'ya dünya tapıyor ama seyredemiyor

Mutsuz kadın uzmanı, parodi üstadı büyük İspanyol yine yapacağını yaptı. Konuş Onunla (Hable con ella) adlı son filmiyle yine insanları yüreklerinden yakaladı, sinema salonlarından dışarıya hafif sarhoş ve şaşkın yüz ifadeleriyle çıkmalarına, aralarında uzun uzun insanlık durumunu konuşmalarına, tefekküre dalmalarına sebep oldu.

8.11.2002Gündem
Otomotiv dünyasını sarsan transfer söylentisi

Otomotiv dünyasını sarsan transfer söylentisi

Renault Mais Genel Müdür Yardımcılığı'ndan ayrılan Müfit Ataseven'in Tofaş'a transfer olduğu söylentileri, otomotiv dünyasını sarstı. 24 yıldır Oyak Renault Fransa ve Renault Mais'de üst düzey görevlerde bulunan Ataseven'in 1 Ocak'ta Tofaş'ta işe başlayacağı iddia ediliyor.

24.12.2002Ekonomi
Biz katılmazsak daha fazla ABD askeri ölür

Biz katılmazsak daha fazla ABD askeri ölür

Yaptığı açıklamalarla hükümette ve bakanlığında sıkıntı yaratan Dışişleri Bakanı Yaşar Yakış, ‘son bombası’nı Irak konusunda patlattı.

27.12.2002Gündem
Kaybetmeyeceğim

Kaybetmeyeceğim

F.Bahçe teknik direktörü, ‘‘Bütün hesaplarımı üç puan için yapıyorum. G.Saray'ın son iki maçını izledim. Taktik ve teknik açıdan bütün önlemlerimi alacağım. Kazanmak için oynayacağız’’ diye konuştu.

3.03.2003Spor
Guantanamo’ya gitmekten kurtulanlar Şibirgan Şehir Hapishanesi’nde

Guantanamo’ya gitmekten kurtulanlar Şibirgan Şehir Hapishanesi’nde

Gazeteci Yavuz Selim 15 Temmuz'da Kabil'de başlayan 36 günlük Kuzey Afganistan gezisinde Mezár-ı Şerif'ten Cenk Kalesi'ne, pek çok yeri dolaştı.

27.09.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Yakış değil yanlış

BAZI şeyler zorlamakla olmaz. Çünkü başta san'atçılık olmak üzere pek çok meslek/uğraş yetenek gerektirir.

Dışişleri Bakanı Sayın Yaşar Yakış'ın diplomat olamayacağı gibi.

27.12.2002

Yakış ben demedim diyor

DIŞİŞLERİ Bakanı Sayın Yaşar Yakış, ‘‘Yakış değil yanlış’’ başlıklı yazımız nedeniyle telefon etti. Yazıda geçen ‘‘(Irak'ta çıkacak savaşa) Biz katılmazsak daha fazla ABD askeri ölür’’ şeklindeki sözleri söylemediğini bildirdi. Sonra da bir açıklama gönderdi.

4.01.2003

Kıbrıs sorununda muhasebe zamanı

KIBRIS sorununun vardığı yol ayrımı, hem Türkiye hem de KKTC liderliğinin buradan hangi istikametlere gidilebileceği konusunda soğukkanlı bir muhasebe yapmalarını zorunlu kılıyor.

20.01.2003

Herkes Türkiye’den uygulama bekliyor

Bugün ve yarın Ankara’da AB konuşulacak. Oysa biz Irak’a daldık ve AB’yi adeta unuttuk. Önümüzde ise sadece 1,5 yıl var. 2004’ü kaçırırsak, AB dosyası rafa kalkacak.

31.01.2003

Sağım, solum, güneyim, kuzeyim sobe!

Herkes bir şeylerden korkar ama ben kadınlarla erkeklerin aynı şeylerden korkmadıklarını düşünüyorum.

4.04.2003

İlaç reklamlarını hangi güç engelliyor

TÜRKİYE'nin saygın araştırma şirketlerinden TN Sofres Türkiye temsili 18 yaş üstü 2008 kişiye Trendpoll araştırmasında ‘‘Aklınıza gelen üç soğuk algınlığı ilacını söyler misiniz?’’ diye sordu. Aferin'i ilk üç marka arasında sayanların oranı % 40,3, Gripin'i ilk üç marka arasında sayanların oranı ise % 37,9.

12.04.2003

Orhan Kemal hakkında her şey

AYDINLIK GERÇEKÇİ Türk edebiyatının önemli adı Orhan Kemal üzerine merak ettiğiniz her şeyi, kafanızdaki bütün soruların cevabını Mehmet Narlı'nın yazdığı Orhan Kemal'in Romanları kitabında bulabilirsiniz.

25.04.2003

ABD, Ankara’dan yanıt bekliyor

Washington

Dışişleri müsteşarı Ziyal haftaya Washington’da Türkiye’nin politikalarını açıklayacak. ABD yetkilileri açıkça soruyorlar: Sırada İran var. Bu defa Türkiye’nin tutumu ne olacak?

10.06.2003

Artık Sarar'la mı fark ediliyoruz ne!

BU hafta yine bir marka ligimiz var. Dünyanın saygın araştırma şirketlerinden Taylor Nelson Sofres (TNS), bizim için, her ay düzenli olarak uyguladığı ‘‘Trendpoll’’ araştırmasında, 18 yaş üstü Türkiye temsili 2001 kişiye ‘‘Aklınıza ilk gelen üç erkek hazır giyim markası?’’ sorusunu sordu. Sonuç?

14.06.2003