EKSTRA
MENÜ

Yökdil Sınav Yerleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20 haberi bulunmuştur.

Yökdil Sınav Yerleri Haberleri

YÖKDİL sınav giriş yerleri açıklandı 2021 YÖKDİL ne zaman yapılacak

YÖKDİL sınav giriş yerleri açıklandı! 2021 YÖKDİL ne zaman yapılacak?

YÖKDİL sınav yerleri ile ilgili son dakika açıklaması ÖSYM tarafından yapıldı. 2021 YÖKDİL/1 oturumu için başvurularını tamamlayan adaylar heyecanla sınav tarihini bekliyorlar. ÖSYM sınava başvuran adayların giriş belgelerini yayımlandı. İşte YÖKDİL giriş belgesi alma ekranı ve sınav tarihi

18.03.2021Gündem
2020-YÖKDİL/2 Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı -  YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir

2020-YÖKDİL/2 Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı - YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

2020-YÖKDİL/2 sınav yerleri açıklandı. YÖKDİL sınav giriş belgesi, ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. Adayların2020-YÖKDİL/2 Sınav giriş belgesini sınav anında yanında bulundurması gerekiyor. Peki, YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

19.02.2021Gündem
2020-YÖKDİL/2 Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı -  YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir

2020-YÖKDİL/2 Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı - YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

2020-YÖKDİL/2 sınav yerleri açıklandı. YÖKDİL sınav giriş belgesi, ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. Adayların2020-YÖKDİL/2 Sınav giriş belgesini sınav anında yanında bulundurması gerekiyor. Peki, YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

18.02.2021Gündem
YÖKDİL sınavı ne zaman hangi tarihte ÖSYM YÖKDİL sınav yeri sorgulama ekranı

YÖKDİL sınavı ne zaman hangi tarihte? ÖSYM YÖKDİL sınav yeri sorgulama ekranı

Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarında Almanca, Arapça, Fransızca ve İngilizce dillerinde yapılacak olan YÖKDİL için geri sayım başladı. ÖSYM tarafından düzenlenecek olan sınava kısa süre kala, sınav giriş yerleri açıklandı. YÖKDİL sınav giriş belgelerinin yayımlanmasıyla beraber, adaylar sınav tarihine yönelik araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman hangi tarihte? YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir?

26.10.2019Gündem
YÖKDİL sınav yerleri ÖSYM tarafından açıklandı - Sınav giriş belgesi nasıl alınır

YÖKDİL sınav yerleri ÖSYM tarafından açıklandı - Sınav giriş belgesi nasıl alınır?

YÖKDİL ( Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı) sınav yerleri ÖSYM tarafından açıklandı. Adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden YÖKDİL sınav giriş belgesini edinebilecekler. Peki, YÖKDİL sınav yerleri nasıl öğrenilir, sınav giriş belgesi nasıl alınır?

24.10.2019Eğitim
YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak Sınav giriş belgeleri yayınlandı mı

YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak? Sınav giriş belgeleri yayınlandı mı?

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) sınavının 2019'daki son etabı için geri sayım sürüyor. YÖKDİL'in ne zaman yapılacağı, söz konusu sınava katılmak için başvuru yapmış ve beklemede olan kişiler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, YÖKDİL ne zaman yapılacak?

22.10.2019Gündem
YÖKDİL sınav yerleri belli oldu mu YÖKDİL ne zaman

YÖKDİL sınav yerleri belli oldu mu? YÖKDİL ne zaman?

ÖSYM tarafından uygulanacak olan Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) sınavı için kısa bir süre kalması nedeniyle gözler ‘sınav yerleri’ bilgisine çevrildi. 2019 yılı sonbahar dönemi YÖKDİL sınavı hazırlıklarını sürdüren adaylar bir yandan da sınav tarihi ve giriş belgesini araştırıyor. Peki, YÖKDİL sınav yerleri belli oldu mu? YÖKDİL ne zaman?

21.10.2019Eğitim
YÖKDİL sınav yerleri ne zaman açıklanacak YÖKDİL sınavı hangi tarihte

YÖKDİL sınav yerleri ne zaman açıklanacak? YÖKDİL sınavı hangi tarihte?

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan YÖKDİL sınavı için hazırlıklar devam ederken, adaylar sınav giriş yerlerine yönelik araştırmalarına başladı. Sınava günler kala, önceden sınav binasına gitmek isteyen adaylar, YÖKDİL sınav giriş belgelerinin ÖSYM tarafından yayımlanacağı tarihi merak ediyor. Peki, YÖKDİL sınav yerleri ne zaman açıklanacak? YÖKDİL sınavı hangi tarihte? İşte, o konu hakkında bilgiler.

19.10.2019Gündem
YÖKDİLden sınav giriş belgesi duyurusu: YÖKDİL sınav yerleri açıklandı

YÖKDİL'den sınav giriş belgesi duyurusu: YÖKDİL sınav yerleri açıklandı

YÖKDİL sınav yerleri belli oldu. Anadolu Üniversitesi işbirliği ile YÖK tarafından düzenlenen 6. YÖKDİL sınavının giriş belgelerine online sistem üzerinden ulaşılabiliyor. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak, geçer not kaç? İşte, YÖKDİL sınavıyla ilgili merak edilenlerin detayları

5.03.2019Gündem
YÖKDİL sınav yerleri belli oldu mu Sınav giriş belgesi nasıl görüntülenir

YÖKDİL sınav yerleri belli oldu mu? Sınav giriş belgesi nasıl görüntülenir?

YÖKDİL sınav tarihine kısa bir süre kalması nedeniyle sınav giriş belgesine yönelik araştırmalar da hız kazandı. YÖKDİL sınavına girecekleri yerin belli olup olmadığını merak eden adaylar, sık sık resmi internet sayfasını ziyaret ediyor. Peki, YÖKDİL sınav yerleri belli oldu mu? Sınav giriş belgesi nasıl görüntülenir?

4.03.2019Gündem
YÖKDİL sınavı ne zaman Sınav yerleri açıklandı mı

YÖKDİL sınavı ne zaman? Sınav yerleri açıklandı mı?

YÖKDİL sınav başvuruları 8-17 Ağustos tarihleri arasında alındı. Yükseköğretim tarihinde ilk ‘alana özgü dil sınavı’ olan YÖKDİL, 22 Eylül'de 30 ilde toplam 35 sınav merkezinde gerçekleştirilecek. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman? Sınav yerleri açıklandı mı?

29.08.2018Gündem
YÖKDİL sınav giriş belgeleri erişime açıldı Kalem ve silgi uyarısı

YÖKDİL sınav giriş belgeleri erişime açıldı! Kalem ve silgi uyarısı

YÖKDİL sınav giriş yerleri, Anadolu Üniversitesi internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Akademik anlamda dil yeterliliklerinin belirleneceği YÖKDİL sınavı, yurt genelinde belirlenen sınav merkezlerinde gerçekleştirilecek. Peki, YÖKDİL sınav giriş yerleri nereden öğrenilebilecek? İşte, sınav öncesi kalem ve silgi konusunda yapılan uyarı hakkında bazı bilgiler

12.03.2018Gündem
YÖKDİL sınav yerleri açıklandı mı YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak YÖKten açıklama

YÖKDİL sınav yerleri açıklandı mı? YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak? YÖK'ten açıklama

YÖKDİL sınav yerleri açıklandı mı sorusunun yanıtını merak eden binlerce aday konuyla alakalı araştırmalarına devam ediyorlar. YÖK'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, üçüncü YÖKDİL sınavının tarihi belli oldu. Sınava katılım sağlayacak olan adaylar ise sınav yerlerinin belli olacağı tarihi merak ediyorlar. Peki, YÖKDİL sınav yerleri açıklandı mı? YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak? İşte detaylar.

26.10.2017Eğitim
YÖKDİL sınavı bugün saat kaçta

YÖKDİL sınavı bugün saat kaçta?

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL/1) bugün gerçekleştirilecek. ÖSYM tarafından düzenlenecek olan YÖKDİL sınavı için geri sayım başladı. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde gerçekleşecek olan YÖKDİL sınavına kısa süre kala, adaylar, söz konusu sınavın saat ve tarihine yönelik araştırmalarına hız verdi. YÖKDİL sınav giriş belgesi sorgulamaları da adayların yoğunlaştığı bir diğer konu oldu. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman ve saat kaçta? 2020 YÖKDİL sınav giriş yerleri nasıl sorgulanır? İşte, 2020 YÖKDİL sınavı saati ve sınav giriş belgeleriyle ilgili detaylar.

1.03.2020Gündem

YÖKDİL sınavı ne zaman ve saat kaçta? 2020 YÖKDİL sınav giriş yeri sorgulama

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan YÖKDİL sınavı için geri sayım başladı. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde gerçekleşecek olan YÖKDİL sınavına kısa süre kala, adaylar, söz konusu sınavın saat ve tarihine yönelik araştırmalarına hız verdi. YÖKDİL sınav giriş belgesi sorgulamaları da adayların yoğunlaştığı bir diğer konu oldu. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman ve saat kaçta? 2020 YÖKDİL sınav giriş yerleri nasıl sorgulanır? İşte, 2020 YÖKDİL sınavı saati ve sınav giriş belgeleriyle ilgili detaylar.

28.02.2020Gündem
YÖKDİL sınav giriş belgeleri açıklandı ÖSYM sınav giriş belgesi görüntüleme

YÖKDİL sınav giriş belgeleri açıklandı! ÖSYM sınav giriş belgesi görüntüleme

YÖKDİL/1 sınav giriş belgeleri, ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 1 Mart 2020 tarihinde gerçekleşecek olan YÖKDİL sınavı için giriş belgeleri AİS şifresi aracılığıyla edinebilecek. İşte, YÖKDİL/1 sınav giriş belgeleri hakkında detaylı bilgiler

20.02.2020Eğitim
YÖKDİL 2020 ne zaman yapılacak YÖKDİL sınavı giriş belgesi yayımlandı mı

YÖKDİL 2020 ne zaman yapılacak? YÖKDİL sınavı giriş belgesi yayımlandı mı?

İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde gerçekleştirilen YÖKDİL sınavı için geri sayım devam ediyor. 2020 yılının ilk Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) sınavında başvurularını yapan adaylar sınavın tarihini beklemeye başladı. Peki, YÖKDİL 2020 ne zaman yapılacak? YÖKDİL sınavı giriş belgesi yayımlandı mı? İşte, YÖKDİL sınavına dair merak edilen bilgiler.

13.02.2020Gündem
YÖKDİL sınav giriş belgesi Anadolu Üniversitesi üzerinden nasıl çıktı alınır

YÖKDİL sınav giriş belgesi Anadolu Üniversitesi üzerinden nasıl çıktı alınır?

YÖKDİL sınav giriş yerleri, hafta sonu gerçekleştirilecek olan sınav öncesinde öğrencilerin gündeminde yer alıyor. Akademik anlamda kariyer elde etmek isteyen bireylerin katılım sağlayacağı sınav, pazar günü tamamlanacak. Peki, YÖKDİL sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınabilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

8.03.2019Gündem
YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak İşte sınav giriş belgeleri

YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav giriş belgeleri

YÖKDİL sınav giriş belgeleri, Anadolu üniversitesi tarafından yayınlandı. Peki, YÖKDİL sınavı ne zaman yapılacak? Adaylar YÖKDİL’e girecekleri yerleri nereden öğrenebilir? Sınavda yanlarına neler alabilecekler? YÖKDİL hakkında merak edilenleri derledik.

14.03.2018Eğitim
YÖKDİL sınav giriş belgesi adaylarla paylaşıldı İşte, sınav yerleri

YÖKDİL sınav giriş belgesi adaylarla paylaşıldı! İşte, sınav yerleri

YÖKDİL sınav giriş yerleri, sınavın gerçekleştirilmesinde işbirliği yapan Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlandı. Toplam 80 sorunun yöneltileceği sınavda, adaylara 180 dakikalık hak tanınacak. Peki, YÖKDİL sınav giriş yerleri nasıl öğrenilecek? İşte, adayların merak ettiği YÖKDİL sınav giriş belgesi ve detaylı bilgiler

30.10.2017Eğitim