EKSTRA
MENÜ

Yoğun Sis

Yoğun Sis haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yoğun Sis hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.751 Yoğun Sis haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yoğun Sis Haberleri

Ağrı buz kesti: Eksi 24

Ağrı buz kesti: Eksi 24

Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı Ağrı’da yerini dondurucu soğuklara bıraktı. Gece boyunca yoğun sis ve soğuk havanın etkisini gösterdiği Ağrı’da termometrelere eksi 24 derece olarak ölçüldü. Günlük yaşamın olumsuz etkilendiği kentte sabahın erken saatlerinde iş yerlerine giden vatandaşlar zor anlar yaşadı. Soğuk havalar nedeniyle araçların ve iş yerlerin camları buz tuttu. Esnaf çeşitli aparatlarla iş yerlerinin camlarını çözmeye çalıştı. Dondurucu soğuklarla birlikte birçok yerde gizli buzlanma oluştu, vatandaşlar yürümekte güçlük çekti. Vatandaşların yüzü ve kaşları adeta buz tuttu. Vatandaşlar soğuktan korunmak için yüzlerini atkı ve berelerle kapatarak önlem aldı. soğuk nedeniyle ağaçlarda da oluşan kırağı kartpostallık görüntüler oluşturdu.

11.01.2019Haber
O il buz tuttu -24 derece

O il buz tuttu! -24 derece

Kar yağışının ardından soğuk havaların etkisi altına giren Ağrı’da termometreler eksi 24 dereceyi gösterdi. Kentte hayat durma noktasına geldi.

11.01.2019Gündem
Adnan Menderes Havalimanı’na sis çöktü Seferler aksıyor

Adnan Menderes Havalimanı’na sis çöktü! Seferler aksıyor

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda, yoğun sis nedeniyle bazı seferlerde aksamalar yaşanıyor.

3.01.2019Gündem
Kapılar, pencereler bile buz tuttu Kış turizminin gözdesi dondu...

Kapılar, pencereler bile buz tuttu! Kış turizminin gözdesi dondu...

Adıyaman’da bir grup dağcı eksi 22 derece soğuk, kar ve tipinin hakim olduğu Nemrut Dağı’na tırmanış gerçekleştirdi. Zirvedeki devasa heykeller buz kestiği gözlenirken, zirveye yakın 3 farklı bölgede çığ düştü. Karın Karşılama Merkezinin kapılarını kapattığı, tipi nedeniyle eski karşılama merkezinin karla kaplandığı görüldü.

2.01.2019Gündem
Kar tatili haberleri peş peşe geldi

Kar tatili haberleri peş peşe geldi

Malatya, Erzincan, Elazığ, Kahramanmaraş, Tunceli, Bingöl, Sivas, Bayburt, Bitlis, Gümüşhane ve Adıyaman’da kar nedeniyle okullar bugün tatil edildi.

30.12.2018Gündem
Agung Yanardağı faaliyete geçti

Agung Yanardağı faaliyete geçti

Endonezya'nın Bali Adası'ndaki Agung Yanardağı'nda patlama meydana geldi.

30.12.2018Dünya
Yağmur yağınca ortaya çıktı, vatandaşlar kurtardı…

Yağmur yağınca ortaya çıktı, vatandaşlar kurtardı…

Gaziantep kent merkezinde ve ilçelerinde etkili olan yağış nedeniyle cadde ile sokaklarda su birikintileri oluştu. Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinin Bilge Mahallesi'nde suyun içinde kalan köstebek vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

27.12.2018Gündem
Sis faciası 10 araç birbirine girdi, çok sayıda yaralı var

Sis faciası! 10 araç birbirine girdi, çok sayıda yaralı var

ISPARTA’da, yoğun sis nedeniyle görüş uzaklığı düşünce sürücülerinin kontrolünden çıkan 10 araç, birbirine girdi. Zincirleme kazada 13 kişi yaralandı.

24.12.2018Gündem
Yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi

Yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi

Bursa'da etkili olan yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi. Görüş mesafesinin yer yer 10 metrenin altına düştüğü otoyollarda, sürücüler zor anlar yaşadı.

23.12.2018Haber
Yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi

Yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi

Bursa'da etkili olan yoğun sis hayatı olumsuz etkiledi. Görüş mesafesinin yer yer 10 metrenin altına düştüğü otoyollarda, sürücüler zor anlar yaşadı.

23.12.2018Gündem
Sis neden olur Sis oluşumu ve türleri

Sis neden olur? Sis oluşumu ve türleri

Sis, görüş alanını düşüren meteorolojik bir olaydır. Küçük su damlacıklarının veya kristallerin yere yakın hava tabakasında yayılmasıyla oluşan sis, farklı oluşum şekillerine dayanmaktadır. Peki, sis neden olur? İşte, sis oluşumu hakkında merak edilen bazı bilgiler

23.12.2018Gündem
Adanada görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü Uçak seferleri iptal

Adana'da görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü! Uçak seferleri iptal

ADANA’da, akşam saatlerinde etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü, uçak seferleri yapılamadı, sürücüler ise zor anlar yaşadı. Maç için kente gelen Gençlerbirliği kafilesi de 2 saat havaalanında bekledikten sonra otobüs ile Ankara'ya döndü.

21.12.2018Gündem
Gaziantep’te ulaşıma sis engeli... Uçak seferlerinde iptaller var

Gaziantep’te ulaşıma sis engeli... Uçak seferlerinde iptaller var

GAZİANTEP’te etkili olan sis ve yağış görüş mesafesinin 20 metrenin altına düşürerek, günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Sis nedeniyle uçak seferlerinde iptaller oldu, aksamalar yaşandı.

19.12.2018Gündem
Bolu Dağı’nda yoğun sis etkili oluyor...

Bolu Dağı’nda yoğun sis etkili oluyor...

Bolu’da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin yer yer 20 metreye kadar düştüğü Bolu Dağı kesiminde kar yağışı Perşembe günü bekleniyor.Edinilen bilgiye göre, D-100 Karayolu Abant Kavşağı, Bakacak, Seymenler ve Karanlıkdere ile TEM Otoyolu Bolu Dağı kesiminde yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 20 metreye kadar düştü. Sisin de etkili olduğu Bolu Dağı’nda sürücüler hız yapmamaları ve takip mesafelerini korumaları yönünde ışıklı tabela ve polis ekipleri tarafından uyarılıyor.

18.12.2018Haber
Bolu Dağı’nda yoğun sis etkili oluyor... Perşembe günü için uyarı geldi

Bolu Dağı’nda yoğun sis etkili oluyor... Perşembe günü için uyarı geldi

Bolu’da yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin yer yer 20 metreye kadar düştüğü Bolu Dağı kesiminde kar yağışı Perşembe günü bekleniyor.

18.12.2018Gündem
Beylikdüzünde yoğun sis etkili oldu

Beylikdüzü'nde yoğun sis etkili oldu

Beylikdüzü'nde sabah saatlerinde etkili olan yoğun sis, görüş mesafesini yaklaşık 20 metreye kadar düşürdü. Beylikdüzü-Büyükçekmece çevresinde etkisini hissettiren sis, sürücülere zor anlar yaşatıyor. Yoğun sis Beylikdüzü ve Büyükçekmece çevresinde etkisini hissettirdi. Sabahın erken saatlerinde etkili olan yoğun sis, görüşme mesafesini yaklaşık 20 metreye kadar düşürdü. E-5 Karayolunda yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi düşerken sürücüler zor anlar yaşadı. Sis nedeni ile araçlar trafikte zorluk çekerken, sis yüksek kesimlerde kartpostallık görüntüler oluşturdu.

17.12.2018Haber
Beylikdüzünde göz gözü görmüyor

Beylikdüzü'nde göz gözü görmüyor

İstanbul Beylikdüzü'nde sabah saatlerinde etkili olan yoğun sis, görüş mesafesini yaklaşık 20 metreye kadar düşürdü. Beylikdüzü-Büyükçekmece çevresinde etkisini hissettiren sis, sürücülere zor anlar yaşatıyor.

17.12.2018Gündem
Bosna Hersekte kar yağışı can aldı

Bosna Hersek'te kar yağışı can aldı

Bosna Hersek'te, 2 gün süren yoğun kar yağışı nedeniyle bazı şehirlerde "doğal afet" ilan edilirken, buzlanma nedeniyle meydana gelen trafik kazaları ise can kaybına yol açtı.

16.12.2018Dünya
Yoğun sis zincirleme kazaya sebep oldu

Yoğun sis zincirleme kazaya sebep oldu

BURSA’nın İnegöl ilçesinde, sisli havada, yolcu otobüsü, servis minibüsü ve otomobilin karıştığı zincirleme kazada 7 kişi yaralandı.

15.12.2018Haber
BUDOdan sefer iptalleri

BUDO'dan sefer iptalleri

BURSA’da öğle saatlerinde etkisini artıran yoğun sis ulaşımı olumsuz etkiledi. Sis nedeniyle görüş mesafesi yer yer 100 metrenin altına düşerken deniz otobüslerinde de 8 sefer iptal edildi.

5.12.2018Gündem
Diyarbakırda yoğun sis nedeniyle uçak seferleri iptal edildi

Diyarbakır'da yoğun sis nedeniyle uçak seferleri iptal edildi

Diyarbakır’da gece saatlerinden itibaren etkili olan sis nedeniyle uçak seferleri iptal edildi. Görüş mesafesi yer yer 50 metrenin altına düşen Diyarbakır'da trafik akışı da olumsuz etkilendi.

3.12.2018Gündem
flaş

flaş

20.11.2018Aydın
Meslektaşları yasta... Teyzesi kahreden detayı anlattı

Meslektaşları yasta... Teyzesi kahreden detayı anlattı

Pilot Hamdi Yılmaz ve Pilot adayı Merve Altun'un düşen eğitim uçağında hayatını kaybetmesi meslektaşlarını ve ailelerini yasa boğdu. Merve Altun'un teyzesi, "Yaklaşık 2 yıldır eğitime gidiyordu. 2 ayı kalmıştı. Ondan sonra İstanbul'a ataması yapıldı. Ağabeyiyle ikisi aynı uçağa çıkmış. Ağabeyi hoca, Merve yardımcı pilot. İkisi uçacaklardı. 2 ay sonra gidecekti İstanbul'a ama hayalleri uçtu, pilotluk hayalleri yarım kaldı" dedi. Öte yandan uçağın ilk belirlemelere göre yoğun sis nedeniyle dağa çarptığı ortaya çıktı.

20.11.2018Gündem
Son dakika: Denizlide düşen uçaktan acı haber

Son dakika: Denizli'de düşen uçaktan acı haber

AYDIN Çıldır Havalimanı'ndan kalktıktan bir süre sonra düşen tek motorlu eğitim uçağının enkazı, Aydın'ın Karacasu ilçesi Yenice Mahallesi'ndeki dağlık alanda bulundu. Ekipler, pilot Hamdi Yılmaz ve uçuş eğitimi verdiği öğenci pilot Merve Altun'un da cansız bedenlerine ulaştı.

20.11.2018Gündem
Son dakika... Denizlide düşen eğitim uçağının koordinatları tespit edildi

Son dakika... Denizli'de düşen eğitim uçağının koordinatları tespit edildi

Bugün sabah saatlerinde Denizli'nin Merkezefendi ilçesi yakınlarına düşen iki kişilik tek motorlu eğitim uçağının yeri tespit edildi. 7 saattir süren arama çalışmalarının ardından uçağın, kent merkezine yakın olan Merkezefendi ilçesi Başkarcı Dağı’na düştüğü tespit edildi. Enkaz arama çalışmaları gece boyunca aralıksız devam ederken, arama kurtarma ekipleri uçağın düştüğü yer olan bölgeye yoğun sis ve olumsuz hava şartlarından dolayı ulaşamadı.

19.11.2018Gündem