EKSTRA
MENÜ

Ykm

Ykm haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ykm hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 853 Ykm haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ykm Haberleri

Eski hentbolcu Uğur Kılıç, THF başkanlığına adaylığını açıkladı

Eski hentbolcu Uğur Kılıç, THF başkanlığına adaylığını açıkladı

Uğur Kılıç, 2 Haziran 2021 Çarşamba günü InterContinental İstanbul otelinde düzenlenen basın toplantısıyla Türkiye Hentbol Federasyonu başkanlığı için adaylığını açıkladı. Kılıç, toplantıda başlıca projelerini aktardı ve “Artık kaybedecek zamanımız yok. Önceliğimiz, camiayı tekrar bir araya getirmek. Oluşturacağımız sinerjiyle, hedefimiz Türk hentbolunun Avrupa’nın en başarılı ilk beş ülkesi içerisinde yer almasını sağlamak. Bu amaç doğrultusunda hentbol için projeleri olan herkes ile bir araya gelmeye hazırız” dedi.

2.06.2021Diğer
Doya Doya Moda dış sesi Gökhan Akçakara kimdir

Doya Doya Moda dış sesi Gökhan Akçakara kimdir?

Doya Doya Moda'nın yarışmacıları kadar dış sesi de adından söz ettiriyor. Doya Doya Moda yarışmasının dış sesi Gökhan Akçakara ve yarışmacılar arasındaki diyaloglar dikkat çekiyor. Peki, Doya Doya Moda dış sesi Gökhan Akçakara kimdir? Hafta içi her gün yayınlanan programda yüzünü görmediğimiz ancak sesini her an duyduğumuz Doya Doya Moda dış sesi Gökhan Akçakara hakkında bilgileri derledik...

6.05.2020Televizyon
Harun Tan kimdir kaç yaşında ve ilk eşi kimdir Harun Tanın hayatı ve biyografisi

Harun Tan kimdir kaç yaşında ve ilk eşi kimdir? Harun Tan'ın hayatı ve biyografisi

Yaşadıkları can acıtıcı olayın ardından araştırılan isim olan Harun Tan, pek çok vatandaşın biyografisi ile gündemde tuttuğu isim olmaya başladı. Ebru Şallı ile 11 yıl evli kalan Harun Tan, bu evlilikten Pars ve Beren isimli iki çocuk sahibi olmuştu. Çift, lenfoma kanseri tedavisi gören Pars'ı 17 Nisan Cuma günü kaybetti. Peki, Harun Tan kimdir? İşte, Harun Tan'ın hayatı ve biyografisinden detaylar

18.04.2020Hayat
Ona sevginizi göstermenin yolu Boyner’den geçiyor

Ona sevginizi göstermenin yolu Boyner’den geçiyor!

Kozmetik alışverişinin en çok tercih edilen adresi Boyner, Sevgililer Günü için sunduğu kozmetik kampanyasıyla sevgilisini en özel hediyelerle şımartmak isteyenleri Boyner, YKM mağazaları ve boyner.com.tr’ye bekliyor.

5.02.2018Alışveriş
Ankesörlü telefonun şifreleri: Halı saha maçı iptal, sinemaya gitmiyoruz

Ankesörlü telefonun şifreleri: Halı saha maçı iptal, sinemaya gitmiyoruz 

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler’in eski koruma müdür yardımcısı Yüzbaşı Burak Akın hakkında hazırlanan iddianamede, FETÖ’nün kripto üyeleri tarafından kullanıldığı iddia edilen ankesörlü telefon görüşmelerinin nasıl yapıldığı bütün detaylarıyla anlatıldı. Açığa alınan itirafçı Yüzbaşı Burak Akın, ifadesinde görüşmelerin şifreli yapıldığını, örgüt yöneticilerinin, telefondaki “Halı saha maçı iptal”, “Bu hafta sinemaya gitmiyoruz” şeklindeki sözlerinin yapılacak toplantıların iptal edildiği anlamına geldiğini söyledi.

31.01.2018Gündem
Lükste ortak büyüme

Lükste ortak büyüme

Türkiye’nin en başarılı 50 kadın CEO’sundan biri olan Vakko’nun CEO’su Jaklin Güner, “Vakko’nun yenilikler, yeni isimler ekleyeceği yeni bir döneme giriyoruz. Lükste büyümeye devam edeceğiz. Bizi büyütecek stratejik ortaklıklarla ilgili süreç devam ediyor” dedi.

3.11.2017Ekonomi
İzmirde 9 Eylül coşkusu... Halk bayraklarla sokaklara aktı

İzmir'de 9 Eylül coşkusu... Halk bayraklarla sokaklara aktı

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılında kutlamalar büyük bir coşkuyla başladı. Dün akşam saat 19.00'da Konak Meydanı’ndan başlayan "95. Yıl Bisiklet Turu" Gündoğdu Meydanı'nda son buldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası, tura katılan bisiklet grupları için Gündoğdu'da sahne aldı. İzmir'in bir çok ilçesinde de halk bayraklarla sokaklara aktı.

9.09.2017Gündem
Boyner’den ‘büyük’ adım

Boyner’den ‘büyük’ adım

İstanbul Harbiye’de yapımı süren dev inşaat projesinin ilk markası belli oldu. Vakıf ve müteahhit işbirliğiyle yürüyen ve içinde otel ile rezidansın da olduğu Pangaltı Projesi’ndeki pasaj, Boyner Grubu tarafından kiralandı. Boyner’in, toplam 13 bin metrekare alanı bulunan pasajda, adını birkaç gün önce açıkladığı yeni mağazacılık konsepti WEPUBLIC’in ikinci şubesini açacağı belirtiliyor.

29.06.2016Ekonomi
İş güvenliği kültürümüzde yok

İş güvenliği kültürümüzde yok

Türkiye’de iş kazaları her geçen yıl artıyor. Sadece geçen yıl 1.730 işçi öldü. Son 10 yılda ölen işçi sayısı 15 bini geçiyor. 2012’de yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na rağmen iş kazalarında bir azalma olmadı... Çünkü inşaatlar hızla yükseliyor, cezalara rağmen işyerlerinin yarısından fazlası yasal yükümlülükleri yerine getirmiyor ve ne işverende ne işçide ‘iş güvenliği kültürü’ yok.

Üst geçitte geri sayım

Üst geçitte geri sayım

İZMİR Konak’ta yayaların geçişini kolaylaştıracak olan yaya üst geçidinin montajına başlandı. Geçidin en önemli özelliği, 150 ton ağırlığında 50 metre uzunluğundaki gövdesi. Gövde İzmit’ten iki TIR’la gelecek, Yeşildere Şantiyesi’nde montajı yapılacak. Gövde montajı, 14 Mayıs gecesi cadde 12 saat trafiğe kapatılarak yapılacak.

20.04.2016Ege
’Ben, Feuerbach’ tekrar İzmirlilerle buluşacak

’Ben, Feuerbach’ tekrar İzmirlilerle buluşacak

TİYATRO4’ün yankı uyandıran ’Ben, Feuerbach’ oyunu 16 Şubat’ta tekrar İzmirli tiyatroseverlerle buluşacak.

12.02.2016Ege
Ben, Feuerbach sahnelenmeye devam ediyor

Ben, Feuerbach sahnelenmeye devam ediyor

TİYATRO4’ün yankı uyandıran oyunu "Ben Feuerbach" tekrar İzmir’de sahneleniyor.

20.01.2016Ege
Konak’ta zor anlar

Konak’ta zor anlar

Konak Tünelinin açılmasından aylar sonra nihayet yaya üst geçidi için çalışma bayladı. Ancak bu kez de her gün binlerce İzmirlinin geçtiği YKM mağazasının hemen önünün şantiye çalışma alanı olarak kapatılması bu yolu kullananları zor durumda bıraktı.

19.01.2016Ege
Murat Yıldırım: Diriliş’in tadı ilkinden de iyi

Murat Yıldırım: Diriliş’in tadı ilkinden de iyi 

Sinan ile Efsun’un maceraları, “Kocan Kadar Konuş” serisinin ikinci filmi “Diriliş”le kaldığı yerden devam ediyor. İlk filmin “birbirine bir türlü açılamayan, başkalarının aklına uydukça da iyice çuvallayan aşıklarını” bu kez düğün arifesinde izleyeceğiz. Daha da ilginci, o stresli döneme tuz biber ekecek anneanne-babaanne savaşı olacak. Dün vizyona giren “Kocan Kadar Konuş: Diriliş”in detaylarını, başrol oyuncusu Murat Yıldırım’dan dinledik.

1.01.2016Magazin
Borsa uyarısına Boyner’den cevap

Borsa uyarısına Boyner’den cevap

BORSA İstanbul, 31 Aralık 2014 tarihli finansal tablolarına göre yüzde 30, 30 Eylül 2015 tarihli finansal tablolarına göre ise yüzde 82 sermaye kaybı yaşaması nedeniyle, Boyner Büyük Mağazacılık’ı sermayenin güçlendirilmesi konusunda uyarma kararı aldığını açıkladı.

19.11.2015Ekonomi
Maraton trafiğine dikkat

Maraton trafiğine dikkat

İZMİR’in Kurtuluşu Yarı Maratonu nedeniyle, koşunun yapılacağı 6 Eylül Pazar günü saat 08.00’den itibaren Cumhuriyet Bulvarı, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı ile Haydar Aliyev Bulvarı’nda trafik tek bölümden gidiş-dönüş olarak verilecek. Koşu nedeniyle Bostanlı-Üçkuyular arabalı yolcu gemileri de 08.00-12.00 saatleri arasında çalışmayacak.

4.09.2015Ege
Konak’ta tiyatro rüzgarı esecek

Konak’ta tiyatro rüzgarı esecek

KONAK Belediyesi’nce bu yıl 5’incisi düzenlenen Mehmet Ulusoy Sokakta Tiyatro Festivali başladı. 10-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival kapsamında Kadifekale’den Alsancak’a, Gültepe’den Göztepe’ye, Konak’ın farklı noktalarında kurulan sahnelerle tiyatro sokağa girecek.

12.06.2015Ege
Lüksü İstanbul dışına taşıyacak

Lüksü İstanbul dışına taşıyacak

Vakko’nun ilk kadın CEO’su Jaklin Güner, lüksü İstanbul dışına taşımaya başladı. “Gelir düzeyi yükseldi” diyen Güner, “Artık lüksün İstanbul’dan diğer büyük şehirlere yayılma zamanı geldi. Biz de bunu göz önünde bulundurarak, gömlek, kravat, eşarp ve aksesuarlarımızın satıldığı Vakko Boutique yaygınlaştıraracağız” dedi.

5.05.2015Ekonomi
Katar merkezli Mayhoola fonu Boyner Grubu’nun yüzde 30.7 hissesini 885 milyon liraya alıyor

Katar merkezli Mayhoola fonu Boyner Grubu’nun yüzde 30.7 hissesini 885 milyon liraya alıyor

Valentino gibi lüks markaları bünyesinde barındıran Katar merkezli Mayhoola fonu, ‘Hopi’ uygulamasıyla ses getiren Boyner Grubu’nun yüzde 30.7 hissesini 885 milyon liraya alıyor.

30.04.2015Ekonomi
Boynera Katarlı devden büyük yatırım

Boyner'a Katarlı devden büyük yatırım

Lüks devi Valentino'nun da sahibi olan Katar merkezli Mayhoola for Investments fonu, Boyner Group’a 885 milyon liralık yatırım yapacak. Fon bu şekilde Boyner’in yüzde 30,7 hissesini de almış olacak.

29.04.2015Ekonomi
Müşteriye HOPİ dedi

Müşteriye HOPİ dedi

Boyner Grubu’nun 25 milyon TL’lik yatırım yaptığı “Hopi” görücüye çıktı. Boyner Grup CEO’su Cem Boyner, “3 yılda 15 miyon kişinin Hopi kullanacağını tahmin ediyoruz” dedi.

15.04.2015Ekonomi
Önder Ön

Önder Ön

Colin’s Global Satış ve Pazarlama Direktörü - YKM’nin çeşitli kademelerinde görev yaptıktan sonra YKM Satın Alma Grup Müdürü oldu. 2002’de Colin’s Rusya’ya geçti. Son olarak Colin’s Rusya Ülke Direktörü’ydü.

4.04.2015Atamalar

Yazar Sonuçları

Bırakalım sadece denizimiz olmasın

Ankara’nın soğuk kışları yavaş yavaş hatıralarımızda kalmaya başladı.

5.01.2021

Şehir yaşamında nezaket dersleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz günlerde ‘Metroda nezaket kuralları’yla ilgili, esprili bir video paylaştı.

26.02.2020

Ah o son duble yok muu...

Nişantaşı’nın en yenisi bir meyhane: Son Duble... Mezeleri falan yıkılıyor, bir köpeoğlu yapıyorlar çatalı yersiniz, o yüzden ara sıcaklardan ana yemeğe geçmek henüz kısmet olmadı ama en çok ismine tav oldum.

16.02.2018

Eskileri özleyenler için retro yılbaşı partileri

Hafta içi çok eğlenceli bir etkinliğe katıldım: Retro yılbaşı kutlaması. Mönüde 1970, 80 ve 90’larda popüler olan yiyecekler... Dev ekranda müzik tarihçisi Murat Meriç’in sunumuyla televizyonda yayımlanmış yılbaşı özel programları... O programların birçoğunu bizzat yapmış İzzet Öz’ün ve yemeğe katılan diğer insanların eski yılbaşılarla ilgili anıları, hatırladıkları, özledikleri... İşte geceden tuttuğum notlar, aklımda kalanlar. Siz de katılmak isterseniz www.iwsa.com.tr adresini takip edebilirsiniz.

15.12.2017

Bir mekân olsaydınız

“Yediğimiz kuru soğan, gördüğümüz Yenidoğan” diyen Mahallenin Çocuğu, namıdiğer @mevzuvargibi, geçtiğimiz günlerde twitter hesabından “Ankara’da bir mekân olsaydınız neresi olurdunuz?” diye sordu.

24.06.2017

İlerisi için yol haritamız hazır

TÜRKİYE dünyanın en büyük meselesi haline gelen gelir eşitsizliğinden payını bolca alıyor.

22.09.2016

Balıkesir’de üretilen mühimmat Sur’da nasıl kullanıldı?

FETÖ’nün Türk Silahlı Kuvvetleri için İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra en stratejik kent olan Balıkesir’de bir ‘mühimmat fabrikası’ olduğunu yazmıştık, hatırlarsınız.

17.08.2016

Güzel şeylerden söz edelim

Bekleyen bi kaptanımız olsa “Bekleme” denecek zamanlar. Öyle yorgunuz. Memleketcek.

9.02.2016

26’sında müdür 32’sinde patron

Aslında 5.5 yaşında ilkokula adım atması bugünkü başarının ilk sinyalini verir

9.01.2016