EKSTRA
MENÜ

Yeni Hükümet

Yeni Hükümet haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yeni Hükümet hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 48.495 Yeni Hükümet haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yeni Hükümet Haberleri

Macronun sınıf arkadaşı Paris Büyükelçisi ilk kez konuştu: En güzel yanıtı Türkiye ve Yunanistan verdi

Macron'un sınıf arkadaşı Paris Büyükelçisi ilk kez konuştu: En güzel yanıtı Türkiye ve Yunanistan verdi

Macron’un sınıf arkadaşı, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Ali Onaner göreve geldikten sonra ilk röportajını CNN TÜRK'e verdi. Arzu Çakır Morin'e konuşan Onaner Fransa ile yeni dönemi anlattı.

25.03.2021Dünya
Lübnanda bir ekmek 3 bin Lübnan lirasına yükseldi

Lübnan'da bir ekmek 3 bin Lübnan lirasına yükseldi

Lübnan'da enflasyon nedeniyle bir poşet ekmeğin fiyatı 3 bin Lübnan lirasına yükseldi.

24.03.2021Ekonomi
Kosovanın yeni başbakanı Albin Kurti oldu

Kosova'nın yeni başbakanı Albin Kurti oldu

Kosova'daki Kendin Karar Al Hareketi (VV) Genel Başkanı Albin Kurti, mecliste yapılan güven oylamasının ardından ülkenin yeni başbakanı oldu.

22.03.2021Dünya
TBMM Başkanı Şentop, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı

TBMM Başkanı Şentop, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlattı

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ilişkin, "Bir seçimden sonraki diğer seçime kadarki 5 yıllık dönem, bu sistemin anlaşılması ve yerleşmesi için gerekli olan bir dönemdir. Yavaş yavaş bu sistemi anlamaya çalışacağız." dedi.

17.03.2021Gündem
Libya’da Serrac koltuğunu devretti

Libya’da Serrac koltuğunu devretti

Libya’da önceki gün gerçekleştirilen yemin töreninin ardından dün, yeni hükümet görevi resmen devraldı.

17.03.2021Dünya
Yemende hayat pahalılığını protesto eden göstericiler hükümet sarayına girdi

Yemen'de hayat pahalılığını protesto eden göstericiler hükümet sarayına girdi

Yemen'de hayat pahalılığını protesto eden yüzlerce gösterici, geçici başkent Aden'de hükümetin yönetim merkezi Meaşık Sarayı'nı bastı.

16.03.2021Dünya
Yine seçim zaferi Yeşiller ve SPD’nin

Yine seçim zaferi Yeşiller ve SPD’nin

Almanya’da süper seçim yılı Baden-Württemberg ve Rheinland-Pfalz eyaletlerinde yapılan eyalet parlamentosu seçimleriyle başladı. Baden-Württemberg eyaletindeki seçimlerin galibi beklendiği gibi halen eyalet başbakanlığını yürüten Yeşiller Partisi’nin adayı Winfried Kretschmann oldu. Rheinland-Pfalz eyaletinde ise seçim yarışını SPD’nin adayı Malu Dreyer kazandı. 2013 yılından bu yana Rheinland-Pfalz eyaletinin başbakanlığını Malu Dreyer yapıyor.

14.03.2021Avrupa
Ekonomik reformun ‘kırmızı çizgileri’

Ekonomik reformun ‘kırmızı çizgileri’

Ekonomi yönetiminin uzun süredir tüm kesimlerle sürdürdüğü ekonomik reform paketi gelecek hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Beştepe’de kamuoyuna duyurulacak. Pakette, tüm kesimlerden gelen öneriler, talepler, şikayetler değerlendirilerek öncelikler ve acil olanlar kısa, orta ve uzun vadeli hedefler olarak belirlendi.

3.03.2021Ekonomi
Paşinyan darbe girişiminde eski devlet başkanını işaret etti

Paşinyan darbe girişiminde eski devlet başkanını işaret etti

Ermenistan Devlet Başakanı Paşinyan, Genelkurmay Başkanı'nın kendisini istifaya çağırmasının ardında, eski Devlet Başkanı Serj Sarkisyan olduğunu iddia etti.

1.03.2021Dünya
Son dakika haberi: Libyayla deniz yetki alanları anlaşmasına sağlam teminat Türkiye ile ilişkilerimiz ayrıcalıklı olacak

Son dakika haberi: Libya'yla deniz yetki alanları anlaşmasına sağlam teminat! 'Türkiye ile ilişkilerimiz ayrıcalıklı olacak'

Libya Başbakanı Abdulhamid Dibeybe, teknokrat isimlerden oluşan yeni hükümet listesini güvenoyu için Tobruk merkezli Temsilciler Meclisine sunduklarını açıkladı. Dibeybe ayrıca, sorulan bir soru üzerine Türkiye ile ilişkilerin ayrıcalıklı olacağını ifade etti.

25.02.2021Dünya
Ermenistanda olaylar durulmuyor Bu aşamaya nasıl gelindi, şimdi neler olacak 7 SORU 7 YANIT

Ermenistan'da olaylar durulmuyor! Bu aşamaya nasıl gelindi, şimdi neler olacak? 7 SORU 7 YANIT

Ermenistan ordusunun, Başbakan Paşinyan ve hükümetini istifaya çağırması, Paşinyan’ın genel kurmay başkanını görevden alması ve sonrasında halkı sokağa çağırması ülkede adeta kaos etkisi yarattı. Olaylar nasıl bu noktaya geldi? Türkiye ve Azerbaycan'a etkisi ne olur? Prof. Dr. Cemalettin Taşkıran Hürriyet.com.tr’ye anlattı.

25.02.2021Dünya
Lübnanda döviz kalmadı 1 yıldır bankadan para çekemiyorlar

Lübnan'da döviz kalmadı! 1 yıldır bankadan para çekemiyorlar

Lübnan'ın içine girdiği ekonomik ve siyasi kriz banka mevduat sahiplerini zora soktu. Son bir yıldır bankadan dövizlerini alamayan mudiler büyük kızgınlık içinde bekliyor.

25.02.2021Ekonomi
ABDli emekli korgeneral: YPGye silah vermemiz hataydı

ABD'li emekli korgeneral: YPG'ye silah vermemiz hataydı

CNN Türk'e özel açıklamalar yapan ABD'li emekli Korgeneral Ben Hodges'dan çok konuşulacak sözler... ABD'nin YPG'ye verdiği destek konusunda önemli sözler söyleyen Hodges Türkiye - ABD ilişkileriyle ilgili olarak da ülkesine düşen görevin altını çizdi.

25.02.2021Dünya
ABDli emekli korgeneral: YPGye silah vermemiz hataydı

ABD'li emekli korgeneral: YPG'ye silah vermemiz hataydı

Amerika'nın eski Avrupa Kuvvetleri Komutanı Emekli Korgeneral Ben Hodges, CNN Türk'e konuştu ve flaş açıklamalara imza attı. Doğaç Boran’ın özel röportajında, Türkiye-Amerika ilişkilerini değerlendiren Hodges, tarihi nitelikte bir açıklamaya imza atarak, "Terör örgütü YPG'ye silah vermemiz hataydı" şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

25.02.2021Haber
Beyaz Sarayı karıştıran tehdit skandalı

Beyaz Saray'ı karıştıran tehdit skandalı

Beyaz Saray Basın Sözcüsü Yardımcısı T. J. Ducklo, kendisinin bir muhabirle olan ilişkisini haber yapan bir gazeteciye cinsiyetçi söylemlerde bulunduğu ve hakaret ettiği gerekçesiyle bir hafta boyunca işten uzaklaştırıldı. Ducklo ardından görevinden istifa etti.

14.02.2021Dünya
Bahçeliden Berberoğlu açıklaması: Dokunulmazlığın kaldırılması için oy kullanacağız

Bahçeli'den Berberoğlu açıklaması: Dokunulmazlığın kaldırılması için oy kullanacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Boğaziçi'ndeki olaylara dikkat çekerek "Evlatlarını üniversiteye gönderen muhterem analarımız çocuğunuz bu örgütlerin eline düşerse memnun olur musunuz? Kılıçdaoğlu, Türkiye'nin evlatlarını serbest bırakın diyor. Kendisine göre hava hoş. Muhterem analarımız, evlatlarınıza sahip çıkın." dedi. Bahçeli partisinin grup toplantısı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada ayrıca, ''Enis Berberoğlu ile ilgili dokunulmazlığın kaldırılmasıyla alakalı fezleke komisyon ve genel kurula geldiğinde de MHP daha önceki tutum ve davranışına uygun olarak dokunulmazlığın kaldırılması yönünde oy kullanacaktır.’’ ifadelerini kullandı.

9.02.2021Gündem
İtalyada hükümet kurma görevi Eski Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghiye verildi

İtalya'da hükümet kurma görevi Eski Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'ye verildi

İtalya'da Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, hükümet kurma görevini Eski Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'ye verdi.

3.02.2021Dünya
İtalyada hükümet krizini aşmak için teknokrat hükümet kurulması gündemde

İtalya'da hükümet krizini aşmak için teknokrat hükümet kurulması gündemde

İtalya'da Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, ülkenin içinden geçtiği salgın koşulları ile yol açtığı ekonomik ve sosyal acil durumlarla yüzleşecek bir hükümetin kurulması için yüksek profil birini görevlendireceğini belirtti.

3.02.2021Dünya
Lübnan ekonomisi 2020de yüzde 20 küçüldü

Lübnan ekonomisi 2020'de yüzde 20 küçüldü

Birleşmiş Milletler Batı Asya Ekonomik ve Sosyal Komisyonu (ESCWA), Lübnan ekonomisinin 2020'de bir önceki yıla oranla yüzde 20 daraldığını bildirdi.

2.02.2021Ekonomi
Kırgızistanda hükümet düştü

Kırgızistan'da hükümet düştü

Kırgızistan Merkez Seçim ve Referandum Komisyonu tarafından 10 Ocak'ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminin galibinin Sadır Caparov olduğunun ilan edilmesinin ardından, 3 ay önce Caparov'un başkanlığında kurulan hükümet düştü.

21.01.2021Dünya
İtalyada hükümet krizi Başbakan Conte hayal kırıklığına uğradı

İtalya'da hükümet krizi! Başbakan Conte hayal kırıklığına uğradı

İtalya'da, 5 Yıldız Hareketi (M5S), Demokratik Parti (PD), Özgürler ve Eşitler (LeU) ile Italia Viva'nın (Iv) oluşturduğu koalisyon hükümetinde, Iv'li 2 bakan ve 1 bakan yardımcısı hükümetten çekildiklerini açıkladı. Başbakan Giuseppe Conte bugün yaptığı açıklamada, kriz çıkmamasını umduğunu ifade etmişti.

13.01.2021Dünya
Kuveytte hükümet istifa etti

Kuveyt'te hükümet istifa etti

Kuveyt Başbakanı Sabah'ın, Kuveyt Emiri Nevvaf'a istifasını sunduğu belirtildi.

13.01.2021Dünya
Libya Başbakanı Serractan İtalyaya yeni hükümet ziyareti

Libya Başbakanı Serrac'tan İtalya'ya 'yeni hükümet' ziyareti

Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac'ın, yeni bir hükümet kurulması konusunu görüşmek üzere İtalya'nın başkenti Roma'yı ziyaret ettiği belirtildi.

7.01.2021Dünya
Yemen Havalimanı terminalinde patlama

Yemen Havalimanı terminalinde patlama

Yeni Yemen hükümetinin kabine üyelerinin ülkeye ulaştığı sırada, Aden Havalimanının terminalinde patlama meydana geldi.

30.12.2020Haber
Son dakika: Yemende havalimanında patlama Can kaybı arttı

Son dakika: Yemen'de havalimanında patlama! Can kaybı arttı

Yeni Yemen hükümetinin kabine üyelerinin ülkeye ulaştığı sırada, Aden Havalimanının terminalinde patlama meydana geldi. Yemen İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, yeni hükümetin ülkeye giriş yaptığı sırada üç havan mermisinin patlaması sonucu siviller, havalimanı çalışanları ve kabine üyelerini teslim için bulunan görevlilerin de yer aldığı 26 kişi yaşamını yitirdi, en az 50 kişi yaralandı. Olayın ardından hükümet yetkilileri bölgeden hızla tahliye edildi. Reuters haber ajansının aktardığı bilgilere göre havaalanına düzenlenen saldırıdan yara almadan kurtulan hükümet yetkililerinin tahliye edildiği Cumhurbaşkanlığı Sarayı çevresinde bir patlama sesi daha duyuldu. Korkunç olayın görüntüleri dünyayı tam anlamıyla dehşete düşürdü!

30.12.2020Dünya
Yemen Cumhurbaşkanı Hadi: Hükümet, Riyad Anlaşmasının uygulanması konusunda istekli

Yemen Cumhurbaşkanı Hadi: "Hükümet, Riyad Anlaşması'nın uygulanması konusunda istekli"

Yemen Cumhurbaşkanı Abdurabbu Mansur Hadi, hükümetin Riyad Anlaşması'nın uygulanması konusunda istekli olduğunu söyledi.

10.12.2020Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan KKTCye tebrik mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan KKTC'ye tebrik mesajı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) kurulan yeni hükümet için tebrik mesajı yayımladı.

9.12.2020Dünya
Ersan Saner kimdir İşte KKTCnin yeni Başbakanı Ersan Sanerin biyografisi

Ersan Saner kimdir? İşte KKTC'nin yeni Başbakanı Ersan Saner'in biyografisi

KKTC'de Ulusal Birlik Partisi Genel Başkan Vekili Ersan Saner başkanlığında yeni hükümet kuruldu. Bu gelişmenin ardından Ersan Saner'in biyografisi merak konusu oldu. Peki, Ersan Saner kimdir?

9.12.2020Gündem
Yemen Başbakanından ekonomideki çöküşü durdurmak için uluslararası yardım çağrısı

Yemen Başbakanı'ndan "ekonomideki çöküşü durdurmak için uluslararası yardım" çağrısı

Yemen Başbakanı Muin Abdulmelik, ülkedeki ekonomik çöküşü durdurmak için acilen uluslararası kaynakların seferber edilmesi çağrısında bulundu.

8.12.2020Dünya
Tanzanyada yeni hükümet kuruldu

Tanzanya'da yeni hükümet kuruldu

Tanzanya'da Devlet Başkanı John Pombe Magufuli, ikinci dönemi için 44 üyeli yeni hükümeti kurdu.

6.12.2020Dünya
Libya Siyasi Diyalog Forumunun ikinci toplantısı sona erdi

Libya Siyasi Diyalog Forumu'nun ikinci toplantısı sona erdi

Libyalı taraflar arasında Birleşmiş Milletler (BM) öncülüğünde düzenlenen Libya Siyasi Diyalog Forumu'nun ikinci toplantısı sona erdi.

23.11.2020Dünya
KKTCde Saner hükümet kurma görevini Cumhurbaşkanı Tatara iade etti

KKTC'de Saner hükümet kurma görevini Cumhurbaşkanı Tatar'a iade etti

KKTC'de Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından yeni hükümeti kurmakla görevlendirilen UBP Genel Başkan Vekili Saner görevi iade etti.

21.11.2020Dünya
Zoom patlaması yaşandı Ülke ekonomisi resesyondan çıktı

'Zoom patlaması' yaşandı! Ülke ekonomisi resesyondan çıktı

Japonya ekonomisi bu yılın üçüncü çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre yüzde 5 büyüyerek resesyondan çıktı.

16.11.2020Ekonomi
Tacikistan’da seçimlerin ardından hükümet istifa etti

Tacikistan’da seçimlerin ardından hükümet istifa etti

Tacikistan’da, cumhurbaşkanı seçimlerini kazanan İmamali Rahman'ın dün yemin ederek göreve başlamasının ardından yeni kabine kurulması amacıyla hükümet istifa etti.

31.10.2020Dünya
Sudan Maliye Bakanlığından ABD açıklaması

Sudan Maliye Bakanlığı'ndan ABD açıklaması

Sudan Maliye Bakanlığı, ABD'nin Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkartmak için talep ettiği 335 milyon doları transfer ettiklerini açıkladı.

20.10.2020Dünya
AYM üyesinin tweetiyle başladı: Başkentte ışıklı kriz

AYM üyesinin tweet'iyle başladı: Başkentte 'ışık'lı kriz

Anayasa Mahkemesi üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım’ın önceki gece Twitter’dan AYM binası fotoğrafıyla paylaştığı “Işıklar yanıyor” mesajı, Ankara’yı karıştırdı. ‘Darbe çağrışımı’na yol açan mesaja İçişleri Bakanlığı “Işıklarımız hiç sönmüyor” diye yanıt verdi. Mesaja siyaset dünyasından tepki yağarken Yıldırım ifadelerinin maksadını aştığını belirtip özür diledi. Anayasa Mahkemesi, “Bir üyenin şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar Anayasa Mahkemesi’nin kurumsal görüşünü yansıtmaz” diye açıklama yaptı.

15.10.2020Gündem
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Belçikalı mevkidaşı Wilmesle görüştü

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Belçikalı mevkidaşı Wilmes'le görüştü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Belçika Dışişleri Bakanı Sophie Wilmes'le görüştü.

14.10.2020Dünya
Son dakika: İbrahim Kalından önemli açıklamalar

Son dakika: İbrahim Kalın'dan önemli açıklamalar

Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın, canlı yayında gündeme ilişkin soruları cevapladı. İbrahim Kalın, "Son günlerde batı medyasında "Türkiye, buraya müdahale ettiği için sorun çözülemiyor" diye propaganda yapıyor. Azerbaycan'ın bir yerde canı yandığında Türkiye'nin de yanar. Bunu batının anlaması gerekiyor." ifadelerini kullandı.  Ayrıca Kalın, "Erdoğan, dünya sistemine bir ayna tutuyor. Aynadan rahatsız olanlar kendilerine bakmak yerine aynayı tutanı taşlıyorlar." dedi.

13.10.2020Gündem
Son dakika: Kırgızistanda hükümet düştü

Son dakika: Kırgızistan'da hükümet düştü!

Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un, başbakan ve hükümeti görevden alan kararnameyi imzaladığı bildirildi.

9.10.2020Dünya
KKTCde koalisyon ortağı hükümetten çekildi

KKTC'de koalisyon ortağı hükümetten çekildi!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC), Halkın Partisi (HP) hükümetten çekilme kararı aldı.

6.10.2020Gündem
Belçika’da yeni hükümet göreve başladı

Belçika’da yeni hükümet göreve başladı

Belçika’da son seçimlerden yaklaşık 500 gün sonra Alexander de Croo başbakanlığında kurulan yeni hükümet yemin ederek göreve başladı. De Croo ve yeni hükümetin bakanları, kraliyet sarayına giderek Belçika Kralı Philippe’in huzurunda anayasaya bağlılık yemini etti.

1.10.2020Avrupa
Son dakika haberler... Bahçeliden AYM çağrısı: Yeni baştan yapılandırılmalı

Son dakika haberler... Bahçeli'den 'AYM' çağrısı: 'Yeni baştan yapılandırılmalı'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Parlamenter Sistem'in oluşturduğu kurumların yeniden yapılanması ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne fonksiyonel açıdan müzahir noktaya taşınması artık kaçınılmaz bir zarurettir. Bu kapsamda Anayasa Mahkemesi yeni hükümet sisteminin doğasına uygun şekilde yeni baştan yapılandırılmalıdır" dedi.

30.09.2020Gündem
Belçika’da ‘Vivaldi koalisyonu’ kuruluyor

Belçika’da ‘Vivaldi koalisyonu’ kuruluyor

Belçika’da yeni hükümet kurma görüşmelerini yürüten siyasi partilerin ‘Vivaldi koalisyonu’ olarak adlandırılan 7 partili hükümet üzerinde anlaştıkları, yeni başbakanın Flaman liberal parti Open VLD’den Alexander de Croo olacağı bildirildi.

30.09.2020Avrupa
Son dakika haberler... İletişim Başkanı Altun: Yalanla muhatap oluyoruz... Bugüne kadar prim vermedim

Son dakika haberler... İletişim Başkanı Altun: "Yalanla muhatap oluyoruz... Bugüne kadar prim vermedim"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu.

26.09.2020Gündem
Serractan yeni hükümet açıklaması

Serrac'tan 'yeni hükümet' açıklaması

Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac, ekim ayı sonunda görevini devredeceğini açıkladı.

16.09.2020Dünya
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Gül: Demokrasimizin makus talihi değişti

Son dakika haberi: Adalet Bakanı Gül: Demokrasimizin makus talihi değişti

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, "Takvimler 15 Temmuz'u gösterdiğinde FETÖ'cü hainlerin darbe girişimine karşı bambaşka bir tarih yazıldı. Darbecilerin tankları, uçakları, silahları milletin çelikten iradesi karşısında ilk defa başarısızlığa uğradı. Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde, aziz milletimizin destansı direnişi sayesinde demokrasimizin makûs talihi değişti. Sonrasında yeni hükümet sistemine 'evet' diyen milli irade, seçim sandığına hiçbir zaman bozulmayacak bir mühür vurdu" dedi.

12.09.2020Gündem
Afrikada darbeler son bulmuyor

Afrika'da darbeler son bulmuyor

Mali'deki darbenin ardından yeniden askeri müdahalerle gündeme gelen Afrika'da sadece son 10 yıl içerisinde çok sayıda darbe ve darbe girişimi yaşandı.

20.08.2020Dünya
KKTC Başbakanı Tatardan Türkiye ziyareti dönüşü önemli açıklamalar

KKTC Başbakanı Tatar'dan Türkiye ziyareti dönüşü önemli açıklamalar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, Türkiye ziyaretine ilişkin "Bir kez daha Türkiye'nin KKTC'ye, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere bağlı olarak ne kadar önem verdiğini gördük." dedi.

5.08.2020Gündem
Hamaney: ABDnin hedefi İran ekonomisini çökertmek

Hamaney: ABD'nin hedefi İran ekonomisini çökertmek

İran lideri Hamaney, ABD'nin yaptırım politikasıyla kısa vadede halkı rejimle karşı karşıya getirmeyi hedeflediğini uzun vadede ise ülke ekonomisini çökertmek istediğini söyledi.

31.07.2020Dünya

Yazar Sonuçları

Dünyada aşı adaletsizliği

Yeni bir yıla yeni umutlarla girdik. Hemen hepimizin en büyük dileği salgının sona ermesi. Henüz ufukta sona ereceğine dair bir ışık yok. O yüzden de umut aşılarda... Tabii bulabilirseniz, tabii tüm dünyaya ulaşabilirse... Uzmanlık alanım tabii ki bu değil. Sizler gibi ben de haberleri takip etmeye çalışıyorum, bilim adamlarıyla konuşuyorum.

5.01.2021