EKSTRA
MENÜ

Yeni Hayat Fragman

Yeni Hayat Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Hayat Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 180 Yeni Hayat Fragman haberi bulunmuştur.

Yeni Hayat Fragman Haberleri

Yeni Hayat ne zaman başlıyor Yeni Hayat 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat ne zaman başlıyor? Yeni Hayat 1. bölüm 3. tanıtım fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat 1. bölüm 3.fragmanı ekranlara geldi. Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Yeni Hayat'ın tanıtım fragmanıyla birlikte yayın tarihi de netleşti. Özel Kuvvetler’den ayrılmış Yüzbaşı Adem'in zengin bir ailede korumalık görevine başlamasıyla yaşanacak olanlar Yeni Hayat dizisinde ele alınacak. Peki, Yeni Hayat ne zaman başlıyor?

2.09.2020Televizyon
Yeni Hayat 1. bölüm tam ve kesintisiz izle: Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayında

Yeni Hayat 1. bölüm tam ve kesintisiz izle: Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yeni Hayat 1. bölüm izleme linki yayınlandı. Kanal D ekranlarında 3 Eylül Perşembe akşamı macerasına başlayan Yeni Hayat'ın ilk bölümünde Adem'in Yasemin'in koruması olarak işe başlaması anlatıldı. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı Yeni Hayat'ın ilk bölümünün ardından ekranlara gelen 2. bölüm fragmanında Yasemin ve Adem arasında geçen konuşma dikkat çekti. Tüm bu gelişmelerin ardından diziyi kaçıranlar Yeni Hayat ilk bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Yeni Hayat tam ve kesintisiz izleme linki.

3.09.2020Kelebek
Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Ademin kızı kaçırılıyor mu

Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Adem'in kızı kaçırılıyor mu?

Yeni Hayat 2. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta Kanal D'de ilk bölümü ile yayınlanan ve ilgi gören Yeni Hayat dizisinin izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanına Adem'in kızının kaybolması damga vurdu. Diğer taraftan Yasemin’in yapacağı hamle ise Yeni Hayat 2. bölümünde dikkat çeken anlara neden olacak. Yeni Hayat dizisi 10 Eylül Perşembe akşamı heyecanlı bölümüyle ekranlara gelecek. Peki, Adem'in kızı kaçırılıyor mu? İşte, Yeni Hayat 2. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

9.09.2020Televizyon

Yeni Hayat 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yasemin Timur'un yanında kaçırılıyor!

Yeni Hayat 3. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Dikkat çeken oyuncu kadrosu ile her hafta Kanal D'de perşembe akşamları sevenleriyle buluşan Yeni Hayat'ın 17 Eylül akşamı yayınlanacak olan 3. yeni bölüm fragmanına, Yasemin'in Timur'un yanında silahlı adamlar tarafından kaçırılması damga vurdu. Yasemin'in kaçırılış planının devreye girmesinin ardından Adem'in bu duruma ne tepki vereceği ise yeni bölüm fragmanında merak uyandırdı. İşte, Yeni Hayat 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

16.09.2020Televizyon
Yeni Hayat son bölüm tam ve kesintisiz izle: Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı yayında

Yeni Hayat son bölüm tam ve kesintisiz izle: Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yeni Hayat 3. son bölüm tek parça izleme linki yayınlandı. Kanal D'de izleyici karşısına çıkan Yeni Hayat dizisinin 17 Eylül tarihinde ekranlara gelen son bölümünde Yasemin'in kaçırılması damga vurdu. Timur ve Adem'in Yasemin'i kurtarmak için tehlikeye atılması ise son bölümde dikkat çeken diğer anlardan oldu. Heyecanlı bölümün hemen ardından Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı sevenleriyle buluştu. Tüm bu gelişmelerin ardından Yeni Hayat'ı ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Yeni Hayat son bölüm tek parça ve full izleme linki ve 4. yeni bölüm fragmanı.

18.09.2020Televizyon
Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni Hayat yeni bölümde Yasemin ve Ademi şoke eden tehdit

Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni Hayat yeni bölümde Yasemin ve Adem'i şoke eden tehdit!

Yeni Hayat 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan ve büyük beğeni ile takip edilen Yeni Hayat'ın yeni bölüm fragmanda Yasemin'i korumaya çalışan Adem'in vurulması dikkat çekti. Diğer yandan Yasemin'in Adem'e Timur ve evliliği hakkında tüm gerçekleri anlatması heyecanlı gelişmelerin sinyallerini verdi. Yeni Hayat 24 Eylül Perşembe akşamı 4. bölümü ile merak dolu anlara sahne olacak. İşte, Yeni Hayat 4. bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

23.09.2020Televizyon
Yeni Hayat 5. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı - Timur köşeye sıkışıyor

Yeni Hayat 5. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı - Timur köşeye sıkışıyor!

Yeni Hayat 5. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşan Yeni Hayat'ın 1 Ekim tarihli yeni bölümüne ilişkin fragmanında Yasemin'in bir konferansta kadına şiddetle ilgili konuşma yapması ve Timur'un Yasemin'e uyguladığı şiddetin ortaya çıkmasından korkması dikkat çekti. Diğer yandan Adem ve Yasemin'in telefonlarına gelen görüntü için Gökçe'nin peşine düşmesi fragmana damga vurdu. İşte, Yeni Hayat 5. bölüm 3. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

30.09.2020Televizyon
Yeni Hayat son bölüm HD full ve kesintisiz izle - Yeni Hayat 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat son bölüm HD full ve kesintisiz izle - Yeni Hayat 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni Hayat 5. son bölüm tek parça izleme linki yayınlandı. Kanal D’nin her Perşembe akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizisi Yeni Hayat’ın 1 Ekim'de yayınlanan son bölümünde kadına şiddete dikkat çeken bölümü ilgi gördü. Son bölümün ardından yayınlanan Yeni Hayat 6. yeni bölüm fragmanına, Adem'in Kunduzi hakkında gerçekleri öğrenmesi damga vurdu. Timur'un Adem'in peşine düşmesi ise çarpıcı anlardan oldu. Tüm bu gelişmelerin ardından Yeni Hayat'ı televizyonda izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Yeni Hayat son bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve 6. bölüm fragmanı.

2.10.2020Televizyon
Terim bana hiç sahip çıkmadı

Terim bana hiç sahip çıkmadı

Beşiktaş'ın efsanevi kaptanı, Fatih hocaya hala kırgın olduğunu söyleyerek, "Ayaklarımın üzerinde durarak bu olayın üstesinden geldim" dedi. Şifo, "O gün rakibe o tekmeyi en son atacak kişi bendim. Bu olayın kariyerimi sarstığını düşünmüyorum. Her şerden bir hayır doğar" dedi.

5.06.2007Spor
İnternetteki tiyatro TiyatroTUBE

İnternetteki tiyatro TiyatroTUBE

Tiyatro tutkunları, bu kültürü daha çok insana yayabilmek için yeni çözümler buluyor. Son yöntem, internette tiyatro tanıtımı. Tabii birçok tiyatro topluluğunun kendi sitesi var, orada oyunlarla ilgili bilgiler, eleştiriler, izleyici görüşleri ya da etkinlik takvimini takip etmek mümkün. Ama www.tiyatrodunyasi.com’da birkaç aya önce başlayan yeni uygulama bunlardan farklı.

28.12.2007Kelebek
Tahtını kimseye kaptırmadı

Tahtını kimseye kaptırmadı

Kesin sonuçlar açıklandı. Komedyen Şahan Gökbakar'ın “Recep İvedik” adlı karakterin maceralarını canlandırdığı ikinci film, 2009'un “En çok izlenen filmi” oldu.

2.01.2010Gündem
Cennetimden Bakarken

Cennetimden Bakarken

Alice Sebold’un Türkiye’de İnkilap Yayınları tarafından okurlara sunulan romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Oscar ödüllü yönetmen Peter Jackson üstlendi.

26.02.2010Gündem
Nihali bekleyen kötü son ne

Nihal'i bekleyen kötü son ne?

Nihal, Behlül’ü kaybetme korkusuyla bütün suçu babasına yüklüyor ve ipler kopuyor.

2.03.2010Gündem
Precious: Acı Bir Hayat Öyküsü

Precious: Acı Bir Hayat Öyküsü

Clarice 'Precious' Jones, Harlem’de ona zulm eden annesiyle beraber yaşayan 16 yaşında genç bir kızdır. Annesinin sevgilisi tarafından tecavüze uğrayan Precious aynı adamdan ikinci defa hamile kalmıştır.

12.03.2010Gündem
Göl sahnesi rekor kırıyor

Göl sahnesi rekor kırıyor

Natalie Portman’ın James Franco ile başrolü paylaştığı yeni filmi “Your Highness”ın fragmanı yayınlandı.

19.11.2010Kelebek
Mukaddes yakalandı

Mukaddes yakalandı

Kanal D'de izleyicisiyle buluşan Fatmagül'ün suçu Ne'de nefesler tutuluyor.

4.03.2011Kelebek
EVLENMEK İSTEMİYORUM

"EVLENMEK İSTEMİYORUM"

12 Eylül'de üçüncü sezonu ile ekranlarda olacak olan Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin kadrosuna katılan ve Mihrimah Sultan karakterine hayat verecek olan Pelin Karahan, bu fragman ile ilk kez görücüye çıktı.

30.08.2012Ne Oluyor
BU DİZİYİ HERKES SEVECEK

BU DİZİYİ HERKES SEVECEK

Tek başına hastalığıyla mücadele etmeye çalışan, insanlara güvenini yitirmiş, küçük bir çevreye sıkışıp kalmış bir kadın, kaderini yenebilir mi? Bunun için Kanal D’nin yeni dizisi “A.Ş.K.”a bakmak gerek. Yakında başlayacak dizinin Büyükada’daki setini ziyaret ettik, başrol oyuncularından Aslı Tandoğan’la görüşüp aklımızdaki sorulara yanıt aradık.

20.09.2013Kelebek
Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Birbirinden farklı hikayeleri ile 3 yeni film ve fragmanları...

21.02.2014Etkinlikler
Stephen Hawkingin hayatı film oldu

Stephen Hawking'in hayatı film oldu

İngiliz fizikçi Stephen Hawking'in hayatını anlatan "The Theory of Everything" (Her Şeyin Teorisi) adlı filmin fragmanı yayımlandı. "Yılın en ilham verici yapımı" olarak adlandırılan filmin şimdiden Oscar adaylığı konuşuluyor.

8.08.2014Keyif
“Bana Artık Hicran De”nin ilk fragmanı yayımlandı

“Bana Artık Hicran De”nin ilk fragmanı yayımlandı

Başrolünü Aslı Enver’in üstleneceği dizi Eylül ayında ekranlarda olacak.

19.08.2014Etkinlikler
Salçalı ekmek yerken Ediz Hunu izlerdim

Salçalı ekmek yerken Ediz Hun'u izlerdim

“Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisiyle adını duyurdu, “Muhteşem Yüzyıl”la geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Şimdi de Kanal D’nin yeni dizisi “Hayat Yolunda” ile sevenlerinin karşısında. Bu kez doktor rolünü üstlenen Engin Öztürk’le yeni dizisini, oyunculuk kariyerini ve aşk hayatını konuştuk.

1.10.2014Magazin
Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor

Kiraz Mevsimi izle 25. bölüm fragmanı | Öykü ve Ayaz evleniyor!

Kiraz Mevsimi 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Özge Gürel, Dağhan Külegeç, Serkan Çayoğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı genç, dinamik, eğlenceli ve romantik dizi Kiraz Mevsimi yeni bölümünde Öykü ve Ayaz evleniyorlar!

22.12.2014Keyif
Paramparça 36.yeni bölüm fragmanı izle | Dilaranın sürpriz kararı ne

Paramparça 36.yeni bölüm fragmanı izle! | Dilara'nın sürpriz kararı ne?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Paramparça 36.Bölümüyle izleyiciler karşısına çıkacak. Yeni bölümde Dilara sürpriz kararlar alıyor.

12.10.2015Gündem
Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı | Kara Ekmek Yeni Fragman İzle

Kara Ekmek 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? | Kara Ekmek Yeni Fragman İzle

ATV'nin başarılı dizilerinden Kara Ekmek dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

30.10.2015Bilgi
Hayat Mucizelere Gebenin İlk Fragmanı Yayınlandı

Hayat Mucizelere Gebe'nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Hayat Mucizelere Gebe”nin ilk fragmanı yayınlandı!Güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu hikayesiyle, izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday "Hayat Mucizelere Gebe" çok yakında Kanal D’de.

5.11.2015Bilgi
Kara Ekmek 32.bölümde neler oluyor | Ömeri kim kaçırdı izle

Kara Ekmek 32.bölümde neler oluyor? | Ömer'i kim kaçırdı? izle

ATV 'nin merakla beklenen dizisi Kara Ekmek 32.bölüm fragmanını yayınladı. 32.bölümde neler olacak? Yeni bölümde yine herkesi ekrana bağlayacak dizi Kara Ekmek bu akşam ATV'de!

20.11.2015Bilgi
Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm fragmanı yayınlandı | FRAGMAN İZLE

Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm fragmanı yayınlandı | FRAGMAN İZLE

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yeni bölüm fragmanı yayında. Dizi severleri yeni bölümde büyük süprizler bekliyor. İşte yeni bölüm fragman ve detayları...

23.11.2015Bilgi
Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm fragmanı izle

Kaderimin Yazıldığı Gün 45. bölüm fragmanı izle

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin yeni bölüm fragmanı yayında. Dizi severleri yeni bölümde büyük süprizler bekliyor. İşte yeni bölüm fragman ve detayları...

24.11.2015Bilgi
Kaderimin Yazıldığı Gün 46. bölüm fragmanı izle

Kaderimin Yazıldığı Gün 46. bölüm fragmanı izle

Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yeni bölüm fragmanı yayında. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeni bölümü dopdolu geliyor. Dizi severleri yeni bölümde büyük süprizler bekliyor. İşte yeni bölüm fragman ve detayları...

30.11.2015Bilgi
Kaderimin Yazıldığı Gün 46. yeni bölüm fragmanı izle

Kaderimin Yazıldığı Gün 46. yeni bölüm fragmanı izle

Kaderimin Yazıldığı Gün'ün yeni bölüm fragmanı yayında. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeni bölümü dopdolu geliyor. Dizi severleri yeni bölümde büyük süprizler bekliyor. İşte yeni bölüm fragman ve detayları...

1.12.2015Bilgi
O Hayat Benim 71.bölüm 2.fragmanı | Bahar intikam mı alacak

O Hayat Benim 71.bölüm 2.fragmanı | Bahar intikam mı alacak?

O Hayat Benim yine heyecanlı bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. O Hayat Benim 71.bölüm fragmanı yayınlandı. Efsun köşeye sıkıştı. Bahar yapılanların intikamı almak istiyor. O Hayat Benim Pazar günü Fox'ta!

2.12.2015Bilgi
Star Wars yıldızları Hürriyete konuştu: Galaksinin geleceği şimdi onların elinde

Star Wars yıldızları Hürriyet'e konuştu: Galaksinin geleceği şimdi onların elinde!

Star Wars’un yeni filmi, dünyaya yeni bir yıldız armağan etti: Daisy Ridley. Şanslıydık, üzerine henüz şöhret tozu değmemişken Londra’da buluştuk. Nefes kesen güzelliğiyle hikâyenin esas kadını olmayı anlattı: “Mistik kahramanlık öykülerinde artık başkaldıran, savaşçı kadınlara da yer var. ‘Açlık Oyunları’ ile başlayan ve şimdi Star Wars ile katlanacak bir akım, hatta bir devrim bu. ‘Rey’ karakteri kadınların gözünde sembolik bir harekete dönüşebilir.”

19.12.2015Hayat
Kiralık Aşk 27. Bölüm Fragmanı izle Yayında

Kiralık Aşk 27. Bölüm Fragmanı izle Yayında

Cuma akşamları izleyicileri ekranların başına kilitleyen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk hayranlarını büyük sürprizlerin beklediği bölümde neler yaşanacak? Detaylar haberimizde…

25.12.2015Kelebek
Eve Dönüş 16. bölüm fragmanı heyecan dorukta - izle

Eve Dönüş 16. bölüm fragmanı heyecan dorukta! - izle

Farklı senaryo ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyenlerin beğenisini kazanmayı başaran “Eve Dönüş” heyecan yüklü sahnelerle dolu 16. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Peki; Eve Dönüş 16. bölümünde neler olacak? Detaylar haberimizde…

26.01.2016Kelebek
Göç Zamanı dizisi ilk bölümü reyting birincisi - izle

Göç Zamanı dizisi ilk bölümü reyting birincisi! - izle

Göç Zamanı dizisi Star TV'de başladı. İlk bölümüyle 30 Ocak Cumartesi akşamı ekrana gelen dizinin başrollerini Vahide Perçin, Talat Bulut ve Tilbe Saran paylaşıyor. İzleyenleri daha ilk bölümünde ekran başına kilitlemeyi başaran Göç Zamanı dizisi oyuncuları kimler?, Göç Zamanı konusu nedir?, Göç Zamanı 1. ilk bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar...

30.01.2016Kelebek
Göç Zamanı 2. yeni bölüm nefesleri kesiyor - izle

Göç Zamanı 2. yeni bölüm nefesleri kesiyor! - izle

Star TV'nin yeni dizisi Göç Zamanı 2. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin başrollerinde Talat Bulut ve Vahide Perçin yer alıyor. Peki; Göç Zamanı 1. bölümde neler oldu?, Yeni bölümde neler yaşanacak?, Göç Zamanı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Göç Zamanı nerede çekiliyor? İşte merak edilen tüm detaylar...

31.01.2016Kelebek
Bugün kanallarda ne var 3 Şubat 2016 Çarşamba yayın akışı

Bugün kanallarda ne var? 3 Şubat 2016 Çarşamba yayın akışı!

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar kaçta başlıyor? Poyraz Karayel, Eve Dönüş, Diriliş Ertuğrul, Pelin Çift ile Gündem Ötesi, İnadına Aşk, Kara Sevda saat kaçta başlıyor? Dizilerde neler olacak? İşte detaylar…

3.02.2016Gündem
Göç Zamanı 3. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında - izle

Göç Zamanı 3. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında! - izle

Göç Zamanı 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Vahide Perçin, Talat Bulut ve Tilbe Saran'ın başrollerini paylaştıkları Göç Zamanı dizisinin yeni bölümü 13 Şubat akşamı Star TV'de seyircisiyle buluşacak. Peki; Göç Zamanı 3. bölümünde neler yaşanacak? İşte; Göç Zamanı 3. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm tüyoları...

6.02.2016Kelebek
Kış Güneşi 1. bölüm bu akşam yayınlanıyor - izle

Kış Güneşi 1. bölüm bu akşam yayınlanıyor! - izle

Show TV'nin yeni dizisi Kış Güneşi 1. bölümü bu akşam ekrana geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkati çeken dizi ilk kez bu akşam yayınlanacak. Herkesin büyük merakla beklediği Kış Güneşi dizisinin konusu ve ilk bölümünde yaşanacaklara dair detaylar! Kış Güneşi 1. bölüm 1. fragman ve Kış Güneşi 1. bölüm 2. fragman haberimizde.

23.02.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Çolpan İlhan’ın oğlu Kerem Alışık

Torpil söylentileri, dedikodular, haksızlıklar... Meğer yanıbaşımızda neler yaşanmış 41. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde de bizim haberimiz yokmuş.

6.12.2004

Arı vız vız vız!

Cem Yılmaz’ın Her Şey Çok Güzel Olacak filmindeki "Arı vız vız vız" sözleri dillere düşmüştü.

1.10.2007

İlk on yılda buz revüsü

DÜNYAYI 12-15 santim daha yüksekten görüyorlar. Kırk altı ülkedeki kadınlar son on yıldır artık bu şansa sahip. 12-15 santim yüksek topuklu ayakkabılar sayesinde.

31.12.2009

Ateşten gömlek: TÜSİAD Başkanlığı

“Şu anda Türkiye’de en tehlikeli pozisyon hangisidir?” diye sorulsa vereceğim cevap net.

13.10.2012

Sizin imdat çekiciniz hangisi?

Korkmayın, bu gördüğünüz, beden algınızla oynayıp sinirlerinizi harap edecek yazılardan biri değil. Bikini diyeti mecburiyetinden bahsedecek değilim.

14.04.2013

Hem iz hem kerteriz

Yakın tarihimize şöyle bir baktırmayı hedefleyen bir oyun. Yapıyor da. Galata Perform’da seyrettiğim ‘İz’den bahsediyorum. 60 temsil olmuş. Fırsat bulup yeni gidebildim. Sert, sıra dışı, iyi kotarılmış bir oyun.

22.02.2014