EKSTRA
MENÜ

Yeni Hayat Fragman

Yeni Hayat Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Hayat Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 180 Yeni Hayat Fragman haberi bulunmuştur.

Yeni Hayat Fragman Haberleri

4 adımda yaratıcı drama ve eğitim

4 adımda yaratıcı drama ve eğitim

Okullarda yeni yeni uygulanmaya başlanan yaratıcı drama eğitimleri çocukların iletişim kurma, empati yapma, eleştirel düşünme becerilerini geliştiriyor ve sosyalleşmelerine destek oluyor. En önemlisi de oyun yoluyla sağlanan öğrenme kalıcı hale geliyor.

11.07.2018Eğitim
Söz 42.yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi Konvoy kurtulacak mı

Söz 42.yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi? Konvoy kurtulacak mı?

Söz 42. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından izleyicilerde büyük bir meraka neden oldu. 41. son bölümde Hafız'ı unutamayan tim üyeleri, görevlerine kaldığı yerden devam etmiş ve şehit olan arkadaşlarının intikamlarını alabilmek için mücadelelerine başlamıştır. Peki, Söz 42. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, konvoya düzenlenen bombalı saldırının gündeme geldiği Söz dizisinin son bölümün ardından detaylı bilgiler

10.04.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm yeni fragmanında İlayda Çevik göründü

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm yeni fragmanında İlayda Çevik göründü

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm yeni fragmanında olaylardan çok kadroya dahil olan yeni isim dikkat çekti. Daha önce Kara Gül dizisiyle tanınan İlayda Çevik'in rolünün detayları yarın akşam belli olacak. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları!

19.03.2018Televizyon
Fi Çi yeni bölüm ne zaman Resmi sayfadan açıklama: Bu akşam…

Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Resmi sayfadan açıklama: Bu akşam…

Fi Çi yeni bölüm fragmanı ve tarihi merakla beklenirken Puhu Tv’nin resmi Twitter adresinden yapılan açıklama soru işareti bıraktı. Duru’nun dans videosunun paylaşıldığı görüntüler ardından ‘Fi Yeni bölüm ne zaman?’ soruları artış gösteri. İşte Fi Çi yeni bölüm akıbetiyle ilgili son durum ve Puhu Tv’nin paylaşımı!

9.02.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm 2. fragmanında Filiz yalnız kalıyor

Bizim Hikaye yeni bölüm 2. fragmanında Filiz yalnız kalıyor

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanlarına yuva görüntüleri damga vurdu. Genç isimlerinden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Bizim Hikaye'nin bu akşam yayınlanacak olan 15. bölümünde Elibolların evlerine gelen Çocuk Hizmetleri görevlisi evin ve çocukların halini görünce çocukların devlet yurduna yerleştirilmesi gerektiğini söylüyor. Peki Filiz ve kardeşleri ayrılacak mı? İşte Bizim Hikaye yeni bölüm detayları!

20.12.2017Televizyon
Dolunay son bölümde Nazlıya şok tehdit Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde Nazlı'ya şok tehdit! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi dün akşam 23. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Dolunay son bölümüne Hakan'ın Nazlı'ya yaptığı tehdit damga vurdu. Kardeşi ve Ferit arasında kalan Nazlı, son bölüm finalinde beklenmedik bir tepki verdi. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında. Peki Dolunay son bölümü ardından yeni fragman yayınlandı mı?

9.12.2017Televizyon
Söz son bölümü ile zalimin zulmüne dur dedi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümü ile zalimin zulmüne dur dedi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz yeni bölüm fragmanı son bölümü izleyen seyirciler tarafından araştırılmaya başlandı. Fatma'yı kaybeden Hafız'ın öfkesi dinmemektedir. Bunun hesabını sormaya hazırlanan Hafız'ı dizginleyen Yavuz, terör odaklarının üzerine gitmeye karar vermiştir. Peki, son bölümde teröristlere aman vermeyen Yavuz ve timi, Söz 23. yeni bölüm fragmanında neler yapacak? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanından bazı detaylar

20.11.2017Televizyon
Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin dün ekrana gelen son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Duygu yüklü dizinin son bölüm finalinde Sarp'ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Geçmişin kapısının aralandığı son bölüm ardından yeni fragman geldi. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ise annesinin kendisini terk etme nedenini öğrenen Bahar'ın perişan hali damga vurdu. İşte Kadın'ın 3. bölümünden ilk kareler!

1.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bir dönem başlıyor

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bir dönem başlıyor

İstanbullu Gelin son bölümüyle dün takipçilerini şaşırtan bir final yaparak kafaları karıştırdı. Finalde Süreyya’nın sürpriz kararıyla yüzleri gülen izleyiciler merakla İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Özellikle Süreyya’nın konağa dönüp dönmeyeceği büyük bir soru işareti. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.10.2017Televizyon
Tutsak oyuncuları kimdir Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları kimdir? Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları, ilk bölümünün ekrana gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Tutsak, oyuncuları ve konusu ile dikkatleri merak konusu oldu. İşte, ilk bölümü beğeni toplayan, farklı senaryosu ve olay örgüsü ile merak konusu olan Tutsak oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

26.09.2017Televizyon
Tutsak dizisi oyuncuları kimdirTutsak dizisinin konusu nedir

Tutsak dizisi oyuncuları kimdir?Tutsak dizisinin konusu nedir?

Tutsak dizisi oyuncuları, diziyi izleyecek olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Başrollerinde Pamir Pekin, Gülper Özdemir gibi deneyimli isimlerin yer aldığı Tutsak dizisi, oyuncuları ve konusu ile dikkat çekti. İşte, eşi tarafından bir evin içerisine kapatılan ve orada yaşam mücadelesi veren bir kadının karşı komşusu tarafından kurtarılma öyküsünün anlatıldığı Tutsak dizisi oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

19.09.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler son bölümde kızlar öldü mü Yeni fragmanda şok

Kırgın Çiçekler son bölümde kızlar öldü mü? Yeni fragmanda şok

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Dün akşam yeni sezon açılışını yapan Kırgın Çiçekler son bölümünde Cemre, Kader ve Eylül'ün cenaze görüntüleri şok etkisi yarattı. Finale ise Eylül'e romantik bir sürpriz hazırlayan Serkan'ın bayıldığı anlar damga vurdu. Peki Eylül, Cemre ve Kader öldü mü? Serkan'ın hastalığı ne? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

19.09.2017Televizyon
Adı Efsane son bölümü ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Adı Efsane son bölümü ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Adı Efsane son bölümü 4 Temmuz Salı günü ekrana geldi. Ekran macerasına kısa bir süre ara verdikten sonra yenilenen kadrosuyla yeniden yayınlanmaya başlayan Adı Efsane son bölümünde Reyhan ve Naz’ın mahalleye gelişi dengeleri değiştirdi. Final sahnesi ise merakta bıraktı. Peki, Adı Efsane yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.07.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde artık o isim olmayacak

Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde artık o isim olmayacak!

Kırgın Çiçekler dizisinin dün ekrana gelen bölümünde duygusal bir veda sahnesi gerçekleşti. Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Cansu Fırıncı, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız ve Arif Diren gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler'de Songül'ün babası öldü. Ruhi Sarı'nın hayat verdiği Sadullah karakteri Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde olmayacak.

18.04.2017Televizyon
Cesur ve Güzel 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Detaylar aydınlanacak mı

Cesur ve Güzel 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar aydınlanacak mı?

Cesur ve Güzel dizisi son bölümün ardından 23. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Cahide'nin başına gelen olaylar, bir anlık gerilime neden olmuştur. Cinayet konusunun arkasını kovalayan Cesur ise yakaladığı ipuçları ile enteresan olaylarla karşı karşıya kalmıştır. Peki, Cesur ve Güzel 23. yeni bölüm fragmanında yeni detaylar ortaya çıkacak mı? Peki, bazı gelişmelerin ekrana geleceği Cesur ve Güzel 23. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

14.04.2017Televizyon
O Hayat Benim 129. yeni bölüm fragmanında sürpriz evlilik teklifi

O Hayat Benim 129. yeni bölüm fragmanında sürpriz evlilik teklifi

O Hayat Benim dizisinin dün akşamki bölümünde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken yeni fragman yayınlandı. Yayın günü değişen O Hayat Benim'in 129. bölüm fragmanında sürpriz evlilik telifi damga vurdu. Öte yandan Zeynep'in Efsun'a söylediği sözler büyük bir merak uyandırdı. İşte, O Hayat Benim yeni bölümünden ilk görüntüler ve son bölümde yaşananlar!

12.04.2017Televizyon
Hayat Bazen Tatlıdır 22. bölüm fragmanında Cerrah her şeyi anlatıyor

Hayat Bazen Tatlıdır 22. bölüm fragmanında Cerrah her şeyi anlatıyor

Hayat Bazen Tatlıdır yayınlanan 22. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen heyecanlı dizisi Hayat Bazen Tatlıdır yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde şoke eden dakikalar yer alacak. Yeni bölümde Cerrah, olayların aslını Hayat’a anlatması için Savcı Tamer’i Hayat’ın karşısına çıkarmıştır fakat işler hiç de umduğu gibi gitmez. İşte, Hayat Bazen Tatlıdır 22. bölüm fragmanı.

25.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanında büyük soru: Bomba patladı mı

Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanında büyük soru: Bomba patladı mı?

Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı olaylı son bölümün hemen ardından izleyicileriyle buluştu. Yeni bölümde Kerim'e büyük tuzak kurar. Kerim ve oğlu Mehmet'in bindikleri aracın altındaki bombanın patlaması sonucu Hülya'nın çok sevdiği iki hayat veda mı edecek? Cem'in planı işe yarayacak mı? İşte, Hayat Şarkısı 45. bölüm bölüm fragmanı ve detayları!

3.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Mahir vuruluyor

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Mahir vuruluyor

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanıyla yine çok konuşulacak detayları gözler önüne serdi. Sevilen aile dizisinin önümüzdeki hafta ekranlarda olacak 43. bölüm fragmanına Mahir'in vurulması damga vurdu. Peki, Mahir'i vuran kim? Hüseyin yaşam mücadelesini kazanacak mı? Hayat Şarkısı 43. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları detayda!

16.02.2017Televizyon
Cristiano Ronaldo Gaziantepe geliyor

Cristiano Ronaldo Gaziantep'e geliyor!

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu Cristiano Ronaldo’nun da rol alacağı, Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisinin fragman çekimleri Gaziantep’te başladı.

15.02.2017Spor Arena
Dünya yıldızları Suriye için kamera karşısına geçecek

Dünya yıldızları Suriye için kamera karşısına geçecek

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu Cristiano Ronaldo'nun da rol alacağı ve Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisinin fragman çekimleri Gaziantep'te başladı. Suriyeli bir ailenin yaşadığı dramı konu alacak olan dev dizininin fragman çekimleri Gaziantep'te başladı. Hayat Köprüsü isimli yeni dizide Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram gibi dünyaca ünlü sanatçı ve sporcular rol alacak. 3 sezonluk dizi Türkiye'nin yanı sıra, Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanacak. Ülkesindeki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli bir ailenin dramını konu alan dizi için dünyaca ünlü pek çok oyuncuyla görüşüldü. Sosyal sorumluluk gereği dizide dünyaca ünlü sürpriz Hollywood yıldızlarının yanı sıra Yeşilçam'ın emektar oyuncularının da rol alması bekleniyor.

15.02.2017Magazin
Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz dün akşam 30. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yayın gününde değişikliğe giden dizinin ekrana gelen son bölümünde korkunç bir kaza geçiren Hayat’ın akıbeti belli oldu. Final sahnesiyle ekrana kilitleyen Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.02.2017Televizyon
Anne 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Anne 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Anne yepyeni bölümleriyle izleyicilerini etkilemeyi sürdürüyor. Ekran macerasına bu sezon başlayan ancak başarılı bir şekilde ilerleyen Anne dizisinin son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi, finale ise Gönül'e gelen telefon damga vurdu. Telefondaki bu karşı konulamaz istek tüm dengeleri değiştirecekti. Peki, son bölümün ardından Anne dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanında şok: Cem geri mi döndü

Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanında şok: Cem geri mi döndü?

Hayat Şarkısı yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Sevilen dizinin dün ekrana gelen 41. bölümünde Kerim'den boşanma kararı alan Hülya'nın yalnız olduğu anlarda kimliği belirsiz biri ortaya çıkmış, dizinin finali ürkütücü bir şekilde yapılmıştı. Hayat Şarkısı yeni fragmanı ise yeni bir soruyu akıllara getirdi: Cem geri mi döndü? İşte, Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanı ve detayları!

7.02.2017Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne

Aşk Laftan Anlamaz dizisi bu akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Hayat'ın yaşadıkları duygu dolu anlara sahne olurken, Murat büyük bir acı ile karşı karşıya kalıyor.. Peki Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

4.02.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına Atatürk imzası

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına Atatürk imzası

Vatanım Sensin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanına Mustafa Kemal imzalı mektup damga vurdu. Kanal D'nin fenomen dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölümünde Atatürk'ün ağırlığı yavaş yavaş hissedilirken, milli mücadele sırasında büyük çileler çeken Cevdet'in başına gelenler şok etkisi yaratacak. Peki, önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde neler yaşanacak? Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

27.01.2017Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz son bölümüyle renkli bir o kadar da duygusal sahneleri ekrana taşıdı. Hayat'ın abisi Cemil'in ortaya çıkışı yeni heyecanlar yaratırken; abinin şartlarına uymak zorunda kalan Murat, komik durumlara düştü. Eğlenceli son bölümün ardından Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.01.2017Televizyon
İçerde 17. bölüm fragmanında Melek ölüyor mu

İçerde 17. bölüm fragmanında Melek ölüyor mu?

İçerde 17. bölüm fragmanında Coşkun'un planları işlemeye devam ederken, Celal'in yanlış hamlesinin Coşkun'u öldürüp öldürmeyeceği merak konusu oldu. İçerde 17. bölüm fragmanında Sarp'ı Melek konusunda tehdit eden Yeşim, Celal'in başına bir şey gelmesi durumunda intikamını acı bir şekilde alacağını belirtmiştir. Peki, İçerde 17. bölüm fragmanında Coşkun'la burun buruna gelen Celal, kızını riske atarak Coşkun'a herhangi bir hamle yapacak mıdır? İşte, merak edilen o detaylar

16.01.2017Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü bu hafta yayınlanacak mı?

Aşk Laftan Anlamaz 25. bölümü için sabırsız bekleyiş sürüyor... Renkli dizinin ekrana gelen son bölüm finalinde Hayat, sevdiği adama kapısını sonuna kadar aralamış, Murat ise gördüğü manzarayı yanlış yorumlayarak zor bir kararın eşiğine gelmişti. Ancak, Aşk Laftan Anlamaz 25. bölümünün beklenen tarihte yayımlanmaması soru işareti doğurmuştu. Peki, geçtiğimiz haftadan beri ekranlarda gözükmeyen Aşk Laftan Anlamaz bu hafta yayınlanacak mı?

4.01.2017Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm fragmanında nefes kesen yakınlaşma

Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm fragmanında nefes kesen yakınlaşma

Aşk Laftan Anlamaz yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Hande Erçel ve Barış Deniz’in başrollerini paylaştığı dizi bu hafta 24. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm fragmanı romantizm dozu yüksek sahnelerin sinyalini veriyor. Hayat ve Murat eski günlere dönüyor. İşte, Aşk Laftan Anlamaz 24. bölüm fragmanı ve yeni bölümden kısa bir özet!

22.12.2016Televizyon
Yeter 40. bölüm fragmanında Yekta tüm kozlarını oynayacak

Yeter 40. bölüm fragmanında Yekta tüm kozlarını oynayacak

Yeter 40.yeni bölüm fragmanında kötülükte sınır tanımayan Yekta, yeni girişimlerde bulunacak. Son bölümde elindeki kozları bir bir oynayan Yekta, Yeter dizisi 40. bölüm fragmanında bu duruma ivme kazandıracak. Tam bitti derken elindeki kozlarla daha sağlam bir şekilde ortaya çıkan Yekta, 40. bölüm fragmanında elinden geleni ardına koymayacaktır. İşte son bölüm hakkında merak edilenler

16.12.2016Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz 23. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Aşk Laftan Anlamaz 23. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Aşk Laftan Anlamaz 23. bölüm fragmanlarıyla yine çok renkli yine çok romantik! Cumartesi günleri izleyicileriyle buluşan Aşk Laftan Anlamaz'da bu hafta büyük sürprizler yaşanıyor. Dizinin sempatik çiftlerinden biri sonunda evleniyor. İşte, Aşk Laftan Anlamaz 23. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

16.12.2016Televizyon
O Hayat Benim 113. bölüm fragmanında Efsun neler yapacak

O Hayat Benim 113. bölüm fragmanında Efsun neler yapacak?

O Hayat Benim son bölümün ardından 113. yeni bölüm fragmanı izleyicilerin merakını süsledi. Son bölümde yaşanan duygusal dakikaların ardından O Hayat Benim 113. yeni bölüm fragmanı ilgiyle beklenmeye başlandı. Efsun'un yaptığı isyan dolu açıklamalar ve intikam sözleri yeni bölümde neler olacağını merak ettirdi. İşte merakla beklenen O Hayat Benim 113. yeni bölüm fragmanı ile ilgili bazı detaylar

5.12.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 32. bölüm yeni fragmanında Filiz ölecek mi

Hayat Şarkısı 32. bölüm yeni fragmanında Filiz ölecek mi?

Hayat Şarkısı'nın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümü öncesi yayınlanan fragman dizinin takipçilerine bomba gelişmelerin sinyalini verdi. Geçtiğimiz hafta intihar eden Filiz, hayatta kalma mücadelesi veriyor. Gerçekleri öğrenen Hülya ve Melek arasında ise sert rüzgarlar esiyor. Peki, Hayat Şarkısı 32. bölüm fragmanında dikkat çeken diğer sahneler hangileri? İşte, bu akşam yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 32. bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk ipuçları!

29.11.2016Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz 21. bölüm fragmanında Hayatdan şok karar

Aşk Laftan Anlamaz 21. bölüm fragmanında Hayat'dan şok karar

Aşk Laftan Anlamaz'ın nefes kesen son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrilmiş, yıllar sonra annesine kavuşan Murat'ın ne yapacağı merak konusu olmuştu. Yayınlanan yeni fragman bu konuda ipuçları verse de görüntülerde asıl dikkat çeken Hayat'ın kararı oldu. Peki, Aşk Laftan Anlamaz 21. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? Hayat'ın vereceği karar ne? İşte, Aşk Laftan Anlamaz 21. bölüm fragmanı!

28.11.2016Televizyon
Anne dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Anne dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Annesi dizisinin son bölümündeki sahneler hafızalara kazındı. Salı akşamları yayınlanan dizinin son bölümünde Zeynep ve Şule'nin yüzleşmesi ekrana kilitlerken bölüm finalindeki telefon görüşmesi, bir sonraki hafta yaşanacaklar konusunda merak uyandırdı. Son bölümün ardından Anne dizisinin 5. bölüm fragmanı sık sık aranır oldu. Peki, Anne dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bu sorunun yanıtı ve son bölümden detaylar!

17.11.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanında Hülyayı şok eden olay

Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanında Hülya'yı şok eden olay

Hayat Şarkısı dizisinin 30. bölüm fragmanındaki sahneler çok çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Kanal D ekranlarının iddialı projeleri arasındaki yerini koruyan dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde Hülya, eline geçen belgelerle gerçeklere çok yaklaşıyor. Hayat Şarkısı yeni fragmanında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise Melek'in evi terk etmesi oldu. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı!

15.11.2016Kelebek
Anne dizisinin 4. bölüm fragmanında şok eden telefon konuşması

Anne dizisinin 4. bölüm fragmanında şok eden telefon konuşması

Anne dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu, sürpriz gelişmelerin sinyalini veren fragmana Melek ve Şule arasındaki telefon görüşmesi damga vurdu. Anne dizisinin 4. bölümü yarın akşam yayınlanacak. Dizide bu hafta Şule, İstanbul'a gelip Zeynep'e hesap soruyor. Peki, Melek'in yaşadığı ortaya çıkacak mı? İşte, Anne dizisinin 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair detaylar!

14.11.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanında şok eden belge

Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanında şok eden belge

Hayat Şarkısı'nın ekrana gelen son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni fragman heyecanlandırdı. Salı günü yayınlanacak olan Hayat Şarkısı yayınlanan 30. bölümünde Zeynep'in hışmı ve tehdidiyle köşeye sıkışan Melek, hiç kimseye bir şey söylemeden evi terk eder. Gerçekleri öğrenen Hüseyin, Zeynep'in üstüne yürüyor. İşte Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde!

10.11.2016Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Tevfik ihanet içinde mi

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Tevfik ihanet içinde mi?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta 3. bölümü ile ekranlara gelecek. Kanal D'nin iddialı yapımlarından biri olan Vatanım Sensin 3. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Kısa zaman dikkatleri üzerine çeken dizi Vatanım Sensin'de bu hafta gündem Tevfik. Onun ihanet içinde olup olmadığı merakla bekleniyor. Peki Vatanım Sensin 3. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

8.11.2016Kelebek
O Hayat Benim 109. bölüm fragmanı yayınlandı mı

O Hayat Benim 109. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

O Hayat Benim 108. bölümü beklenmedik final sahnesiyle ekrana kilitledi. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim'in son bölümüne Nuran'ı kurtarmaya giden Efsun'un bıçaklanması ve kanlar içerisinde yere yığılması damga vurdu. Ateş ve Bahar'ın yeniden yakınlaşması ise mutlu etti. Peki olaylı gelişmelerin olduğu son bölümden sonra O Hayat Benim 109. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yanıtı!

7.11.2016Televizyon
Vatanım Sensin 2. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Vatanım Sensin 2. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Vatanım Sensin 2. bölüm fragmanı ile nefes kesti. Ekran macerasına kısa bir süre önce başlamasına rağmen ilgi odağı olmayı başaran Vatanım Sensin'in bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Cevdet'in Yunan tarafına geçmesi, ortalığın toz duman olmasına neden oluyor. Cevdet ise kendini kanıtlamak için oğluna silah çekiyor. Peki dizide başka neler yaşanacak? İşte Vatanım Sensin 2. bölüm fragmanı ve detaylar!

3.11.2016Kelebek
Ekranda yeni seçenekler

Ekranda yeni seçenekler

Haftanın bazı günleri seçim yapmak açısından izleyiciyi zorluyor ama iyi tarafından bakarsak, artık ekranda seçenek var ve izleyici tek tip diziye mahkum değil

21.10.2016Televizyon
Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Laftan Anlamaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz son bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde romantik sahnelerin yanı sıra eğlenceli anlarda yaşandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı için izleyiciler merakla beklerken, henüz dizinin 15. bölüm fragmanı ekranlara gelmedi. Peki Aşk Laftan Anlamaz son bölümde bu hafta neler yaşandı. İşte Hayat ve Murat arasında yaşananlar ve Aşk Laftan Anlamaz son bölüm detayları

13.10.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 24. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı 24. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı yeni bölüm için iki farklı fragman ekranlara geldi. Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmanlar heyecan yarattı. Hayat Şarkısı 24. Bölümde; Filiz, Mehmet Bebek'i almak için harekete geçiyor

3.10.2016Kelebek
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için heyecan dorukta - İşte yeni bölüm öncesi yayınlanan fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için heyecan dorukta! - İşte yeni bölüm öncesi yayınlanan fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanacağı tarih belli olmuş ve dizinin yeni sezonda yayınlanacağı ilk bölüm öncesinde iki farklı fragman ekranlara gelmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm bu hafta ekranlara geliyor ve hayranların deyimi ile EDHO heyecanı başlıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

3.10.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın tarihi belli oldu - İşte fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın tarihi belli oldu - İşte fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yayın dönemine hareketli bir giriş yaptı. Dizinin yeni sezon öncesinde ekrana gelen fragmanlar izleyicinin beğenisine sunulurken, dizinin yayın tarihi de belli oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon fragmanlarında Hızır ve Meryem'in sahneleri merakla bekleniyordu fakat ortaya çıkan eski sevgili kafaları karıştırdı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman başlıyor? İşte dizinin yeni sezona başlayacağı tarih ve yayınlanan fragmanlar

28.09.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Güzel olduğunuz kadar ‘süper’siniz de...

Ve DC Comics karakterlerinin en feministi huzurlarımızda. ‘Wonder Woman’, süper güçlere sahip bir ‘Amazon’ prensesinin dünya barışını sağlamak için kötülere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Filmin ana karakterini, ‘2004 İsrail Güzeli’ olduktan sonra sinemaya geçen Gal Gadot canlandırıyor.

2.06.2017