MENÜ

Yeni Fragman

Yeni Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yeni Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.659 Yeni Fragman haberi bulunmuştur.

Yeni Fragman Haberleri

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı paylaşıldı

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı paylaşıldı

Kuruluş Osman son bölümüyle hafızalardaki yerini korurken yeni fragman izleyicilerle buluştu. Ekran macerasına birkaç hafta ara verdikten sonra yeniden yayın hayatına başlayan Kuruluş Osman'ın son bölümüne Bala Hatun'un ölümle burun buruna geldiği anlar damga vurmuştu. Dündar ve Osman Bey arasında yaşanan büyük hesaplaşması da son bölümün en ön plana çıkan sahnelerinden biriydi. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanıyla birlikte ilk tüyolar ortaya çıktı. İşte gelişmeleri kaçıranlar için Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izleme linki ve Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı...

4.05.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm ardından heyecanlandıran yeni fragman

Kuruluş Osman son bölüm ardından heyecanlandıran yeni fragman

Kuruluş Osman dizisi 5 Şubat Çarşamba günü 9. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Osmanlı Beyliği, Osmanlı Hanedanı'nın kurucusu ve beyliğin ilk padişahı olan Türk hükümdar Osman Gazi’nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman’ın son bölümünde şaşırtıcı gelişmeler vardı. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında. Peki, Kuruluş Osman’ın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 10. Bölümünde neler olacak? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

6.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölümünde yaşanacaklar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacaklar

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bir süredir yeni bölümü ile yayınlanmaması izleyenlerin merakına neden oldu. Bu hafta dizinin yeni bölümünü bekleyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? sorusunun yanıtını araştırıyor. Yeni bölüm öncesi ekranlara gelen fragmana ilginç anlar damga vurdu. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacaklar ve yeni bölümle ilgili detaylar.

28.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman dizisinin yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kısa bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Kuruluş Osman’ın son bölümüne Osman Gazi’ye yapılan işkence ve Şeyh Edebali’nin kararı damga vurdu. Şeyh Edebali, Bala Hatun ve Osman Gazi evliliğine onay vermedi. Peki, şimdi ne olacak, Osman Gazi nasıl bir yol izleyecek? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

23.01.2020Televizyon
Resident Evil 3ün yeni sinematik fragmanı yayınlandı

Resident Evil 3'ün yeni sinematik fragmanı yayınlandı

Capcom, Resident Evil 3'ün içeriğinden ipuçları veren yeni sinematik fragman, ekran görüntüleri ve konsept çizimler yayınlayarak oyunun baş karakterlerini daha yakından tanımanızı sağlıyor. Jill Valentine Resident Evil 3’ün baş yıldızı (S.T.A.R.) olsa da, Raccoon City hikayesinin bu son bölümünde yalnız değil. Bu hayatta kalma korku oyunu, T-virüsünün yok edici etkilerince mahvolmuş bir şehrin ortasında dostlar, rakipler ve kana susamış düşmanlarla dolu renkli bir kadro da içeriyor.

17.01.2020Teknoloji
Kuruluş Osman son bölüm finali nefes kesti - 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı Ertuğrul Gazi gelecek mi

Kuruluş Osman son bölüm finali nefes kesti - 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Gazi gelecek mi?

Kuruluş Osman dizisi 25 Aralık Çarşamba günü 6. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bamsı’nın intikamını aldığı Kuruluş Osman son bölüm finalinde ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. Son bölüm finaline Osman Gazi ve Konur Alp’in esir düşüşü damga vurdu. Son gelişmelerin ardından yeni fragman araştırması yapan izleyiciler bir yandan da Ertuğrul Gazi’nin döneceği iddialarını araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman 7 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ertuğrul Gazi gelecek mi?

26.12.2019Televizyon
Kuruluş Osman son bölüm ardından yeni fragman geldi: Bala Hatun öldü mü

Kuruluş Osman son bölüm ardından yeni fragman geldi: Bala Hatun öldü mü?

Çarşamba dizisi Kuruluş Osman 11 Aralık 2019 tarihinde 4. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kuruluş Osman’ın olaylı son bölümüne tutsak olan Bala Hatun’un görüntüleri damga vurdu. Finalde Osman Gazi, Bala Hatun’un yerine ulaştı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede yayınlandı. Peki, Kuruluş Osman son bölümde Bala Hatun kurtuldu mu? Yeni bölümde neler olacak?

12.12.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni fragmanı: Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde Gökçe Yıldıza ne söyledi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni fragmanı: Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde Gökçe Yıldız'a ne söyledi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 24 Kasım Cumartesi günü 11. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Eğlenceli sahnelerin yaşandığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümüne Gökçe’nin Yıldız’ı ziyareti merak uyandırdı. Gökçe’nin ağzından çıkacakları merak eden izleyiciler kısa sürede yeni fragmanla karşılaştı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

24.11.2019Televizyon
Kurşun yeni bölüm fragmanında şok eden gerçek... Orhanın babası

Kurşun yeni bölüm fragmanında şok eden gerçek... Orhan'ın babası

Kurşun dizisi 20 Kasım Çarşamba günü yayınlanan son bölümüyle hafızalardaki yerini korurken yeni fragman kısa sürede yayınlandı. Çarşamba günleri yayınlanan Kurşun’un son bölümünde cinayet silahı Orhan’ın evinde çıktı ancak finalde şaşırtan bir gelişme yaşandı. Şimdi ise gözler yeni bölümde. İşte, Kurşun yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti…

21.11.2019Televizyon
Arka Sokakların 531. bölümü sona erdi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın 531. bölümü sona erdi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Arka Sokaklar, bu hafta 531. bölümüyle ekranlara geldi. Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün ardından, gelecek haftaki bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.11.2019Televizyon
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, 22 Kasımda vizyonda

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, 22 Kasım'da vizyonda

Dünya spor tarihine adını silinmez bir şekilde yazdıran, halterde imkansız gibi gözüken başarılarıyla üst üste “Yılın Sporcusu” seçilen dünya ve olimpiyat şampiyonumuz Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi 22 Kasım’da vizyona giriyor. Özer Feyzioğlu’nun yönettiği, Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazıp Fahir Atakoğlu’nun müziklerini yaptığı filmden yeni görüntülerle hazırlanan yeni fragman yayınlandı.

1.11.2019Magazin
Özel ekibin gözü karası: İsmail Hacıoğlu

Özel ekibin gözü karası: İsmail Hacıoğlu

İsmail Hacıoğlu, Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu alan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmi için kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncu, şampiyon haltercinin Türkiye’ye ilticası sırasında oluşturulan özel ekipte yer alan Mehmet Tunç’u canlandırdı.

1.11.2019Keyif
Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak

Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte tarih bilgisine yönelik araştırmalar hız kazandı. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman'ın yeni fragmanında Oba Beyi, askerlerine sesleniyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

24.10.2019Televizyon
Mucize Doktor son bölümü ardından yeni fragman geldi: Ali Vefa aşık mı oldu

Mucize Doktor son bölümü ardından yeni fragman geldi: Ali Vefa aşık mı oldu?

Mucize Doktor dizisi 10 Ekim Perşembe günü 5. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Savant otizm sendromlu Ali Vefa'nın hikayesini anlatan Mucize Doktor’un son bölüm finali ardından yeni bölüm fragmanı da kısa sürede paylaşıldı. Yeni fragmandaki görüntüler ‘Ali Vefa aşık mı oldu?’ sorusunu gündeme getirdi. İşte, Mucize Doktor son bölümünde yaşananlar ve yeni bölümden ilk görüntüler

11.10.2019Televizyon
Yeni fragman yayında

Yeni fragman yayında

Çok Güzel Hareketler 2 - 23. Bölüm fragmanı yayında! Eğlenceli skeçleri ve yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

30.09.2019Televizyon
Çukur 3. sezon 2. bölümden yeni fragman ekranlara geldi.. Yamaçın yeni planı ne

Çukur 3. sezon 2. bölümden yeni fragman ekranlara geldi.. Yamaç'ın yeni planı ne?

Çukur dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelmiş ve son bölümün ardından gelecek yeni bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından takip edilmeye başlanmıştı. Çukur dizisinin 3. sezonunun 2. bölümü için yeni bir fragman ekranlara geldi. Peki Çukur'un yeni bölümünde neler yaşanıyor? İşte Çukur yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

20.09.2019Televizyon
Star Wars: The Rise of Skywalker filminde Rey şoku

Star Wars: The Rise of Skywalker filminde Rey şoku

Yeni Star Wars filmi, 40 yıl boyunca sürmüş olan hikayenin sonu olarak karşımıza çıkacak. Yeni film The Rise of Skywalker'ın yayınlanan yeni fragmanında Rey kırmızı ışın kılıcıyla boy gösteriyor.

27.08.2019Teknoloji
Afili Aşk yeni bölüm fragmanında matematik hocası krizi

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında matematik hocası krizi

Afili Aşk dizisinin 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasında 9 haftayı geride bırakan Afili Aşk ‘ın yeni bölüm fragmanında Ayşe ve Kerem arasında aşk rüzgarları esiyor. Ayşe'nin matematik hocası Kerem'i kıskançlık krizine sokuyor. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

8.08.2019Televizyon
Afili Aşk son bölümde sürpriz yakınlaşma

Afili Aşk son bölümde sürpriz yakınlaşma

Afili Aşk dizisinin 6. bölümü 17 Temmuz Çarşamba günü izleyicilerle buluştu. Kerem ve Ayşe arasındaki sürpriz yakınlaşmanın damga vurduğu Afili Aşk son bölümünün ardından yeni fragman heyecanı da arttı. İkili arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler fragmanı araştırıyor.

18.07.2019Televizyon
La Casa De Papel yeni sezon ne zaman başlıyor Profesörden Hürriyete özel yeni sezon açıklaması

La Casa De Papel yeni sezon ne zaman başlıyor? 'Profesör'den Hürriyet'e özel yeni sezon açıklaması

Ülkemizde ve dünyada izleyenleri ekrana kilitleyen La Casa De Papel, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Çok sayıda hayran kitlesi bulunan dizi, yayınladığı yeni fragman ve görüntülerle La Casa De Papel tutkunlarını heyecanlandırdı. Dizi için geri sayım başlarken,yeni sezon başlangıç tarihi de merak konusu olmaya devam ediyor. Peki, La Casa De Papel yeni sezon ne zaman başlıyor?

16.07.2019Televizyon
Afili Aşk 5. son bölümünde Ceyda ortalığı karıştırdı Yeni fragman yayınlandı

Afili Aşk 5. son bölümünde Ceyda ortalığı karıştırdı! Yeni fragman yayınlandı!

Afili Aşk son bölümünde yaşanan olaylar Ayşe ve Kerem'i şoka uğrattı. Derin bir oyun içerisinde yer alan Kerem ve Ayşe, oyunlarının fark edilmesinden duydukları endişe dolayısıyla temkinli davranmaktadır. Ancak her ne kadar temkinli davransalar da ortaya çıkan bir ses kaydı onları çok zor duruma düşürecektir. İşte, Afili Aşk 5. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler ve detaylar

11.07.2019Televizyon
Afili Aşkın 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı Afili Aşk ne zaman başlıyor

Afili Aşk'ın 1. bölümünden yeni fragman yayınlandı! Afili Aşk ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin yeni dizisi 'Afili Aşk' için geri sayım sürüyor. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk’ın 1. bölümünden 3. fragman diziseverler için paylaşıldı. Gözler şimdi heyecanla beklenen dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarihte. Peki, Afili Aşk ne zaman başlıyor?

9.06.2019Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümü ne zaman

Arka Sokaklar'ın yeni bölümü ne zaman?

Kanal D'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, bayram haftası nedeniyle ekranlara kısa bir süre ara verdi. Kanal D yayın akışı bilgileri Arka Sokaklar dizisinin takipçileri tarafından araştırılıyor. Arka Sokaklar takipçileri, dizinin yeni bölümünün ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, Arka Sokaklar'ın yeni bölümü ne zaman? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylar.

8.06.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrula yeni bir tuzak kuruldu

Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrul'a yeni bir tuzak kuruldu

Tarihi dizi Diriliş Ertuğrul 15 Mayıs Çarşamba günü 148. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Finale iki bölüm kaldığını hatırlatan Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm fragmanına ‘biz de tuzak bitmez’ cümlesi damga vurdu.

16.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulda Ceren kimle evlendi

Zalim İstanbul'da Ceren kimle evlendi?

Zalim İstanbul dizisi 13 Mayıs Pazartesi günü 7. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Pazartesi akşamlarına damga vuran Kanal D dizisi Zalim İstanbul’un son bölüm finaline Ceren’e kurulan hain plan damga vurdu. Yeni bölüm fragmanı ise kısa sürede paylaşıldı. İşte, Zalim İstanbul yeni bölümünden ilk görüntüler

14.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölümünde Nedimi vuracak mı

Zalim İstanbul yeni bölümünde Nedim'i vuracak mı?

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul 29 Nisan Pazartesi günü 5. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Çarpıcı senaryosuyla olduğu kadar güçlü kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken Zalim İstanbul dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Peki, Zalim İstanbul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2019Televizyon
Leke dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte Leke dizinin konusu ve ilk bölümde yaşananlar

Leke dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Leke dizinin konusu ve ilk bölümde yaşananlar

Leke dizisi 16 Nisan Salı günü ekran macerasına başladı. İzleyiciler, karakterlere ilişkin detayların belli olduğu Leke'nin ilk bölümünde işitme engelli kardeşinin ameliyatı için para bulmaya çalışan Yasemin’in çabasına şahit oldu. Peki, Leke dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.04.2019Televizyon
Ancestors: The Humankind Odyssey için yeni fragman yayında

Ancestors: The Humankind Odyssey için yeni fragman yayında

Ancestors: The Humankind Odyssey, yeni bir fragmanınıı hayranlarının beğenisine sundu. Panache Digital Games ve Private Division yayımladıkları yeni video serisi ile oyunun derinliklerine iniyor.

5.04.2019Teknoloji
Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı  | 74. bölümde neler oldu

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı | 74. bölümde neler oldu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın yayın gününün perşembeye alınmasının ardından kaldığı yerden devam ediyor. Çocuklar Duymasın'ın 28 Mart'ta yayınlanan 74. bölümde komedi ve heyecan yine eksin olmadı. Dizinin yeni bölümünde Haluk ve Meltem’in boşanacağını öğrenen Çocuk Esirgeme Kurumu’nun, Zeynep hakkında nasıl bir karar vereceği büyük bir merak konusu oldu. İşte Çocuklar Duymasın'ın 74. bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı...

28.03.2019Kelebek
Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak İşte yeni fragman

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte yeni fragman

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde ortalığı kasıp kavuran Game Of Thrones, geçtiğimiz haftalarda yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yeni sezon tarihi ile merak konusu oldu. 8. sezon bölüm süresinin normale göre daha uzun olacağını önceki açıklamalarında belirten yapımcı kuruluş, bazı bölümlerin 80 dakikaya kadar çıkabileceğini ifade etti. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte, yeni sezona dair merak edilen bazı detaylar

13.03.2019Televizyon
Yüzleşme yeni bölüm fragmanında şok eden sözler

Yüzleşme yeni bölüm fragmanında şok eden sözler

Yüzleşme 3. Bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Ekran macerasında 2 haftayı geride bırakan Yüzleşme’nin 3. Bölümünde Kalender Kasabası'nda yaşanan şüpheli ölümler tüm dikkatleri Masal ve Ömer'e çeviriyor. Peki, ikili kendilerini aklayabilecek mi, yeni bölümde neler olacak? İşte Yüzleşme yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet

13.03.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 127. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. Yeni bölüme dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli'nin, 'Evet doğru aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin!' sözleri damga vuruyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?

3.03.2019Televizyon
‘Yüzleşme’ 5 Mart’ta

‘Yüzleşme’ 5 Mart’ta

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin son fragmanı duygulandırdı. Masal’ın ’’Yeniden başlamak için önce gitmen gerekir. Aynadaki aksini tanımayana dek. Ama kendin için değil,  sevdiklerin için.’’ sözleriyle başlayan yeni fragman izleyenlerden duygu dolu yorumlar aldı.

28.02.2019Ekran
‘Yüzleşme’ 5 Mart’ta... Duygulandıran fragman…

‘Yüzleşme’ 5 Mart’ta... Duygulandıran fragman…

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin son fragmanı duygulandırdı.

28.02.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Tahir Yiğiti buluyor

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Tahir Yiğit'i buluyor

Sen Anlat Karadeniz dizisinin son bölümü ardından yeni fragman paylaşıldı. Ekran macerasında 40 haftayı geride bırakan Sen Anlat Karadeniz’in son bölüm finalinde Nefes, bayılmıştı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Sen Anlat Karadeniz 41. Bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmelerin kısa bir özeti

14.02.2019Televizyon
Sen Anlat Karadeniz son bölüm ardından kafa karıştıran yeni fragman

Sen Anlat Karadeniz son bölüm ardından kafa karıştıran yeni fragman

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 55 saniye uzunluğundaki Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm fragmanına Nefes’in baygın görüntüsünün yanı sıra silah sesi damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

7.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 18. Bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümüne Demir’in başına gelen felaket damga vurdu. Finalde ise Züleyha, karşılaştığı sahneyle yıkıldı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Ateş ağa düştü Yeni fragman...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Ateş ağa düştü! Yeni fragman...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. son bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Her şeyin farkında olan Alparslan ve hiçbir şeyin farkında olmayan İlyas, Ateş konusunda iki farklı ayrım içerisindedir. Ateş'e karşı bir planlarını kuran Alparslan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. son bölümünde son vuruşu yapmıştır. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

20.11.2018Televizyon
Zerrin Tekindor’un Sesinden “Damarımda Kanımsın”

Zerrin Tekindor’un Sesinden “Damarımda Kanımsın”

Müslüm Gürses’le; eşi, hayat arkadaşı, yoldaşı, sırdaşı, diğer yarım dediği Muhterem Nur’un dillere destan aşkını anlatan MÜSLÜM filminden yeni fragman Zerrin Tekindor’un seslendirdiği “Damarımda Kanımsın” şarkısı eşliğinde yayınlandı.

18.11.2018Keyif
Zerrin Tekindor’un Sesinden “Damarımda Kanımsın”

Zerrin Tekindor’un Sesinden “Damarımda Kanımsın”

Unutulmaz sanatçı Müslüm Gürses’le; eşi, hayat arkadaşı, yoldaşı, sırdaşı, diğer yarım dediği Muhterem Nur’un dillere destan aşkını anlatan MÜSLÜM filminden yeni fragman Zerrin Tekindor’un seslendirdiği “Damarımda Kanımsın” şarkısı eşliğinde yayınlandı.

18.11.2018Magazin
The Protector’un yayın tarihi belli oldu Yeni fragman

The Protector’un yayın tarihi belli oldu! Yeni fragman

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi The Protector (Hakan: Muhafız), 14 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda izleyiciyle buluşacak.

14.11.2018Televizyon
Müslüm filmine 21 milyon

Müslüm filmine 21 milyon

Yapımcılar, başrollerini Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un paylaştığı “Müslüm” filmi için kesenin ağzını açtı. Filmin bütçesi 21 milyon lirayı buldu.

20.10.2018Magazin
Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

Sen Anlat Karadeniz'in dün akşam yayınlanan son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Hastaneye kaldırılan Nefes'in yanı sıra annesini bulmak için yollara düşen ve kaybolan Yiğit'in akıbetini merak eden için ilk ipucu ise Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm fragmanıyla geldi. Peki, Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Yeni bölümde Yiğit bulunacak mı?

17.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 111. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. Yeni bölüme dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli'nin, 'Hazır elinizde silahlar varken üçümüzü de öldürün!' sözleri damga vuruyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak?

13.10.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde Tahir cezaevine mi girecek

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde Tahir cezaevine mi girecek?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 10 Ekim tarihinde yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz 25. bölümüne dair ipuçları veren fragmana kelepçe sahneleri damga vurdu. Akıllara Tahir'in cezaevine girebilme ihtimali geldi. Peki, yeni bölümde neler olacak? Tahir cezaevine mi girecek? İşte, Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm fragmanı ve detayları

4.10.2018Televizyon
Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Avlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ni bölüm fragmanı için sorgulamalar kısa süre içerisinde başladı. İkinci sezonuyla devam eden Avlu, dün akşam 13. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümüne Deniz’in tehlikeli planı damga vurdu. Zerrin Müdür’ün odasına giren Deniz’in akıbetini merak eden izleyiciler yeni fragmanı merak ediyor. Peki, Avlu’nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.09.2018Televizyon
İtirazım Var şarkısıyla yeni fragman yayınlandı

"İtirazım Var" şarkısıyla yeni fragman yayınlandı

Önce sadece ezilenlerin, dışlanmışların sesiyken zamanla benzersiz ses rengi ve farklı yorumuyla her kesimden dinleyiciyi şarkılarında buluşturmayı başaran efsanevi sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını beyazperdeye taşıyan MÜSLÜM filminin yeni fragmanı yayınlandı.

26.09.2018Magazin
İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dizisi 21 Eylül Cuma günü 54. bölümüyle yeni sezonun açılışını yaptı. Yeni sezonda bünyesine yeni karakterleri dahil eden İstanbullu Gelin 'in son bölümünün hemen ardından fragman gündeme geldi. Ülfet'in yanına taşınmayı planlayan Boranlar'ı nelerin beklediği önümüzdeki günlerde belli olacak. Peki, İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

23.09.2018Televizyon
Bir Umut Yeterden yeni fragman

Bir Umut Yeter'den yeni fragman

Kanal D’nin, MF Yapım imzalı, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irmak Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay, Özlem Başkaya, Burak Çimen, Nihan Büyükağaç, Diren Polatoğulları, Cansu Gültekin, Emre Aslan ve konuk oyuncu olarak Alper Saldıran yer aldığı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, Melis Civelek’in senaryosunu yazdığı, “Bir Umut Yeter”in yeni tanıtımı yayınlandı.

22.09.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Vedat ortaya çıkıyor

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Vedat ortaya çıkıyor

Sen Anlat Karadeniz dizisi dün akşam ikinci sezonun açılışını yaptı. Tahir, Nefes ve Vedat’ın denizdeki boğuşma sahnelerinin damga vurduğu Sen Anlat Karadeniz son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman yayınlandı. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet…

20.09.2018Televizyon