EKSTRA
MENÜ

Yeni Dönem

Yeni Dönem haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yeni Dönem hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 61.156 Yeni Dönem haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yeni Dönem Haberleri

El Clasico CANLI YAYINLA Misli.comda Barcelona-Real Madrid maçına en süper iddaa oranı burada...

El Clasico CANLI YAYINLA Misli.com'da! Barcelona-Real Madrid maçına en süper iddaa oranı burada...

Bizler 2007'den sonra ilk kez Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun Barcelona ya da Real Madrid'de boy göstermeyeceği bir El Clasico'ya tanık olurken siz de bu mücadelenin heyecanını Tek Maç, Canlı Bahis ve Canlı İzle seçenekleriyle Misli.com’da yaşayabileceksiniz. Unutmayın, İspanya'dan futbol keyfi sezon boyunca Misli.com'da olacak!

23.10.2021Futbol
DSÖ kötü haberi duyurdu: Salgın 2022de de devam edecek

DSÖ kötü haberi duyurdu: Salgın 2022'de de devam edecek!

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), yoksul ülkeler yeterince aşıya erişemedikleri için Covid salgınının "gereğinden bir yıl daha uzun süreceğini" söyledi.

21.10.2021Dünya
Son dakika: Koronavirüs aşısında yeni dönem resmen başladı... ABD ilk adımı attı

Son dakika: Koronavirüs aşısında yeni dönem resmen başladı... ABD ilk adımı attı!

Dünyanın koronavirüs ile mücadelesi sürerken ABD Gıda ve İlaç Dairesi'nden (FDA) kovid-19 aşıları ile ilgili çok konuşulacak bir karar geldi.

21.10.2021Dünya
İşte ormanları koruma planı

İşte ormanları koruma planı

Ormana atılan çöpler de yangın nedeni olduğu için riskli dönemlerde, ormanlara giriş ve ateş yakmak valiliklerce yasaklanabilir. Ormanlar içindeki yangın havuzu sayısı 4 bin 156’ya yükseltildi. Yangın sırasında yaban hayatı için veterinerler de hazır bulunacak.

21.10.2021Gündem
Son Dakika: Manchester United yeni dönem için kolları sıvadı Ronaldo önerdi, Zidane yolda...

Son Dakika: Manchester United yeni dönem için kolları sıvadı! Ronaldo önerdi, Zidane yolda...

Premier Lig'de son olarak Leicester City'e 4-2 mağlup olarak şampiyonluk yolunda ağır yara alan Manchester United teknik adam değişikliği için düğmeye bastı.

19.10.2021Futbol
Taksiciler için yeni dönem İçişleri Bakanlığı 81 ile gönderdi... 12 kural detayı...

Taksiciler için yeni dönem! İçişleri Bakanlığı 81 ile gönderdi... 12 kural detayı...

İçişleri Bakanlığı, son dönemde taksilerle ilgili yaşanan sıkıntılar nedeniyle taksi şoförlerinin uyması gereken 12 kuralın yazılı olduğu görseli 81 ile gönderdi. Görselde, kısa-uzun mesafe, trafik yoğunluğu ve iklim şartı gözetmeksizin yolucunun seyahat talebinin karşılanmasından, araç içinde sigara içme ve yüksek sesle müzik dinlemeye varana kadar birçok madde yer alıyor.

18.10.2021Gündem
Yarın sona eriyor... Fikirtepede yeni dönem başlıyor

Yarın sona eriyor... Fikirtepe'de yeni dönem başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Fikirtepe'de yürütülen kentsel dönüşüm projesinde 1299 yapıda 5514 bağımsız birimin tahliyesi amacıyla verilen 150 15 günlük kanuni süre yarın sona erecek. Konuyla ilgili konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, "Siz de gördünüz alanın nereden baksanız yüzde 97’si boşaltılmış durumda. İnşallah bu senenin sonu itibariyle bütün proje alanlarımızın içerisinde ihalelerimiz bitmiş, bu bölgenin yıkımları tamamlanmış ve yeni Fikirtepe’nin temellerinin atıldığı, binaların yükseldiği yeni bir duruma doğru gidiyoruz" dedi.

18.10.2021Ekonomi
İnternette yeni dönem... NASA, Aya Wi-Fi ağı kuruyor

İnternette yeni dönem... NASA, Ay'a Wi-Fi ağı kuruyor!

Hedefini bir kez daha Ay'a çeviren NASA, gezegenimizin tek uydusuna Wi-Fi ağı kurmak için çalışmalara başladı.

18.10.2021Dünya
Türkiye-Almanya ilişkilerinde üçüncü ülkelere yatırım fırsatı

Türkiye-Almanya ilişkilerinde üçüncü ülkelere yatırım fırsatı

Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkiye ziyaretiyle gözler, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere çevrildi. Türkiye'nin en önemli ticaret ortağı olan Almanya ile ilişkilerde, üçüncü ülkelere ortak yatırım yapma fırsatları da bulunuyor.

17.10.2021Ekonomi
‘Sürekli fotoğraf çektikçe sanattan uzaklaşıyoruz’

‘Sürekli fotoğraf çektikçe sanattan uzaklaşıyoruz’

Son yıllarda çağdaş sanat etkinliklerinin başrolünde hep Instagram var. Eline telefonunu alan en ilginç, en ‘tatlış’, en renkli, en görkemli eserin peşinde... Eserlerin önünde hatta üstünde selfie çektirenler, canlı yayın yapanlar... Bu ‘like’ sevdası ne anlama geliyor, sanat piyasası ve sanatçılar bundan nasıl etkileniyor? Sanat dünyasından isimlere sorduk.

17.10.2021Hürriyet Pazar
Emine Erdoğan, Sıfır Atık Zirvesi 2021e video mesajla katıldı

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e video mesajla katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, küresel ısınmanın sadece insan yaşamını değil, bütün ekosistemi etkilediğini ve tabiatın dengesini bozduğunu belirterek, "Birçok canlı türü yok olmakta, emanet aldığımız dünya, çocuklarımıza eksilerek kalmaktadır. Dünya bir bütün. Biz, insanoğlu da onun emanetçisiyiz. Yüksek bir çevre ahlakıyla onu korumalı, emaneti eksiksiz teslim etmek için etkin çevre politikaları geliştirmeli ve uygulamalıyız." dedi.

15.10.2021Gündem
NFT ve kripto para pazarlamasında yeni dönem Capital Block ile başlıyor

NFT ve kripto para pazarlamasında yeni dönem Capital Block ile başlıyor

Dünyanın ilk NFT, kripto para ve blockchain pazarlama faaliyetini gerçekleştiren Capital Block, Türkiye'de de faaliyetlerine hız veriyor. Galatasaray'ın başarılı NFT lansmanını gerçekleştiren Capital Block Kurucu ve CEO’su Tim Mangnall "NFT bizlere sınırsız fırsatlar sunuyor. Özellikle önümüzdeki iki, üç yıl içerisinde her bir spor kulübünün bir NFT danışmanı ve bir NFT departmanı olacağını, ilgili çalışmalar ve ortaklıklar gerçekleştireceğini öngörüyoruz" dedi.

13.10.2021Ekonomi
7.5 milyon aşısız alarmı

7.5 milyon aşısız alarmı

Son dönemde özellikle gençler virüsü dışarıdan eve taşırken 65 yaş üstü yaş grubundan hastaneye başvurular artıyor. Yoğun bakımlarda yatanlar, üçüncü dozunu yaptırmayan 6 milyon ile hiç aşı olmayan 7.5 milyonluk kesimden. Son 90 gün içinde 16 bin kişi koronavirüs nedeniyle öldü.

12.10.2021Gündem
Yerli aşıda Turkovacta yeni dönem Uygulama İzmirde başladı

Yerli aşıda Turkovac'ta yeni dönem! Uygulama İzmir'de başladı

Sağlık Bakanlığı Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ve Erciyes Üniversitesi işbirliğiyle geliştirilen ’Turkovac Faz 3’ çalışması kapsamında gönüllü vatandaşlara İzmir’de de ilk kez uygulanmaya başlandı.

11.10.2021Gündem
Ayakkabıyı katladı dünyaya açıldı

Ayakkabıyı katladı dünyaya açıldı

Kadınların ihtiyaçlarını iyi analiz etti, çantaya sığan katlanabilir bir babet ve büyüyen bir çanta tasarladı. Ürünleri hem yurtiçinde hem de yurtdışında yoğun ilgi görünce hızlı büyüdü. Kendi üretim tesisini kuran Özlem Kurt, günlük 50 çift üretimden 1000 çift üretime geldi. Bugün 33 ülkeye ihracat yaptıklarını belirten Kurt, “Hedefimiz dünya markası olmak” dedi.

11.10.2021Ekonomi
Bakan Akar Deniz Harp Okulunda konuştu

Bakan Akar Deniz Harp Okulu'nda konuştu

Milli Savunma Bakanı Akar Fırat Kalkanı bölgesinde 1 askerin şehit edilmesi ile ilgili olarak, 'Operasyonlara hemen başladık, ilk bilgilere göre 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi.' açıklamasında bulundu.

7.10.2021Haber
Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar: 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Akar: 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi

Milli Savunma Bakanı Akar Fırat Kalkanı bölgesinde 1 askerin şehit edilmesi ile ilgili olarak, 'Operasyonlara hemen başladık, ilk bilgilere göre 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi.' açıklamasında bulundu. Aakr ayrıca, 'Önümüzdeki saatlerde bu sayının artacağını değerlendiriyoruz.' ifadelerini kullandı.

7.10.2021Gündem
Okullarda yeni dönem PCR testi başlıyor: 10 pilot il belirlendi

Okullarda yeni dönem! PCR testi başlıyor: 10 pilot il belirlendi

Okullarda yüz yüze eğitimin başlamasıyla, salgının seyrini görebilmek için bazı okullarda PCR testi taraması yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı 10 pilot il belirledi. Test için veli onayı gerekecek. Edirne, Balıkesir ve Erzurum'un da aralarında olduğu uygulama için İstanbul, Ankara ve İzmir için de çalışmaların devam ettiği belirtildi.

4.10.2021Haber
Son dakika: Okullarda yeni dönem PCR testi başlıyor: 10 pilot il belirlendi

Son dakika: Okullarda yeni dönem! PCR testi başlıyor: 10 pilot il belirlendi

Okullarda yüz yüze eğitimin başlamasıyla, salgının seyrini görebilmek için bazı okullarda PCR testi taraması yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı 10 pilot il belirledi. Test için veli onayı gerekecek. Edirne, Balıkesir ve Erzurum'un da aralarında olduğu uygulama için İstanbul, Ankara ve İzmir için de çalışmaların devam ettiği belirtildi.

4.10.2021Gündem
Pandemide yeni dönem: Diş fırçalar gibi koronavirüs testi

Pandemide yeni dönem: Diş fırçalar gibi koronavirüs testi

'Zararsız viral parçalar' yerine tükürük sürüntüsünden 'aktif' Covid'i tespit eden ilk test, İngiltere'de kullanılmaya başlanacak. 'KnowNow' isimli antijen testinde diğer testlerin aksine hata payının düşük olduğu ve yanlış sonuç vermediği belirtildi.

4.10.2021Dünya
TİAD 30’uncu yılına hızlı girecek

TİAD 30’uncu yılına hızlı girecek

Kısa adı TİAD olan, Avrupa, Nürnberg Metropol Bölgesi Türk-Alman İşadamları Derneği, genişletilmiş Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri 2022 yeni dönem proje yürütme ve planlama kapsamında hayata geçirilecek faaliyetlerin programı için bir araya geldiler.

4.10.2021Avrupa
Sürdürülebilirlik endeksinde yeni dönem

Sürdürülebilirlik endeksinde yeni dönem

Borsa İstanbul’un 16 Temmuz 2021 tarihinde duyurduğu değerleme metodolojisindeki değişikliğin uygulamaya alınmasıyla birlikte 1 Ekim 2021 tarihinden itibaren BIST Sürdürülebilirlik Endeksinde yeni bir dönem başladı.

3.10.2021Ekonomi
Dokuz Eylül Üniversitesi ne zaman açılıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi ne zaman açılıyor?

Geçtiğimiz yıl pandemi süreci dolayısıyla uzaktan eğitim süreci kapsamında üniversiteye adım atan öğrenciler, yeni döneme yüz yüze eğitim ile merhaba diyecek. Yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan Dokuz Eylül Üniversitesi, yeni dönem için kapılarını öğrencilere açacak. Peki, Dokuz Eylül Üniversitesi ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

1.10.2021Gündem
CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı...

CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı...

CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı. “ilk bilen siz olun” sloganıyla hazırlanan yeni dönem tanıtım filminde CNN TÜRK ekran yüzleri, habercilik yayın ilkelerine vurgu yapıyor.

30.09.2021Televizyon
CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı...

CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı...

CNN TÜRK’ün yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı. “ilk bilen siz olun” sloganıyla hazırlanan yeni dönem tanıtım filminde CNN TÜRK ekran yüzleri, habercilik yayın ilkelerine vurgu yapıyor.

30.09.2021Haber
Yenilenmiş cep telefonlarında önemli gelişme KDV yüzde 1e indi

Yenilenmiş cep telefonlarında önemli gelişme! KDV yüzde 1'e indi

Yenilenmiş ürün nitelikli cep telefonlarının KDV oranı yüzde 1’e indirildi. Söz konusu oran daha önce yüzde 18 olarak uygulanıyordu. Türk Standardları Enstitüsü (TSE) yılın ilk dönemlerinde, kullanılmış cep telefonlarının ekonomiye kazandırılması ve güvenli bir şekilde kullanılması amacıyla; sertifikalandırılması, yenilenmesi ve satışa sunulması için ’İş Yerleri - Cep Telefonu (ikinci el) Yenileme Merkezleri İçin Kurallar’ standardını yayımlamıştı. Ticaret Bakanlığı'ndan haziran ayında yapılan açıklamada ise kullanım ömrünü tamamlamayan ikinci el teknolojik ürünlerin tekrar ekonomiye kazandırılması için "yenileme merkezi" olarak ilk yetkilerin verildiği belirtilmişti.

30.09.2021Ekonomi
Deniz Berdan: Gençlerin hayallerine dokunmak kıymetli

Deniz Berdan: Gençlerin hayallerine dokunmak kıymetli

Deniz Berdan, gençleri hayallerindeki mesleği gerçekleştirmeleri için teşvik eden ‘#bicesaret’ projesinin destekçisi oldu. Ünlü tasarımcı, sınırlı imkanlardan dolayı cesaret edilemeyen projelerin hayata geçirilmesini sağlayacak. Berdan, “Gençlerin hayallerine dokunmak gerçekten çok kıymetli” dedi.

28.09.2021Keyif
Galatasaray, marka haklarını korumak için hukuki mücadele başlattı

Galatasaray, marka haklarını korumak için hukuki mücadele başlattı

Galatasaray Kulübü, mağazacılık sektöründe Galatasaray patentli ürünlerin suistimalini önlemek ve markasını korumak için çalışmalar yapacak.

27.09.2021Futbol
Almanya sandık başına gidiyor... Merkel sonrası yeni dönem

Almanya sandık başına gidiyor... Merkel sonrası yeni dönem

Almanya'da halk, 26 Eylül’de yapılacak genel seçimlerde 20. Dönem Federal Meclis'i belirlemek için sandık başına gidecek.

24.09.2021Dünya
Yeni dönem başladı Hava taksileri görücüye çıkıyor...

Yeni dönem başladı! Hava taksileri görücüye çıkıyor...

Latin Amerika'nın trafiğiyle meşhur en büyük şehri São Paulo da bilim kurgu filmleri gerçek oluyor. Brezilyalı havayolu şirketi Gol 'hava taksileri' ile yolcu taşımaya başlayacaklarını duyurdu.

22.09.2021Dünya
32 ülkeye yerli kutu

32 ülkeye yerli kutu

Süt, peynir, yoğurt, meyve suyu kutularından, sanayi ürünleri ambalajlarına kadar üretim yapan Dizayn Pack, ürünlerini 3 kıtada 32 ülkeye ihraç ediyor. 15 yıl önce genç bir girişimcinin temelini attığı marka yılı yüzde 60 büyüme ve 40 milyon dolar ciro ile tamamlamayı planlıyor. 2022 yılı hedefi ise en az yüzde 60 daha büyümek.

20.09.2021Ekonomi
PCR testi nasıl yapılır PCR testi ile ilgili merak edilenler...

PCR testi nasıl yapılır? PCR testi ile ilgili merak edilenler...

İşveren, COVID-19 aşısı olmayan ve aşıları tamamlanmayan çalışanlardan 6 Eylül tarihinden itibaren haftada bir kez zorunlu olarak PCR testi isteyebilecek. PCR testleri devlet hastanelerinde ve test yapan tüm sağlık kurumlarında yaptırılabilecek. Test işlemi işyerlerinin kendi bünyesinde de yapılabiliyor. Peki, PCR testi nedir? PCR testi nerelerde yapılır? PCR testinin yapımıyla ilgili detaylar...

16.09.2021Gündem
Savunma sanayisinde Yapay Zeka Platformu kurulacak

Savunma sanayisinde "Yapay Zeka Platformu" kurulacak

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir "Yapay zeka teknolojilerinde en hızlı olan ve bu teknolojilerle sistemlerini en hızlı dönüştüren ülkelerin yakın bir zamanda diğerlerine üstünlük sağlayacağı açıktır" dedi.

15.09.2021Ekonomi
Otobüse binmek için aşı şart mı 1 doz aşı olanlar otobüse binebilir mi

Otobüse binmek için aşı şart mı? 1 doz aşı olanlar otobüse binebilir mi?

Otobüse binmek için aşı şart mı sorusu, şehirler arası yolculuk yapmak isteyen vatandaşların ve şehir içi yolculuğunda otobüs kullanmak isteyen kişilerin gündemini oluşturuyor. 1 doz aşı olanlar otobüse binebilir mi sorusunun cevabını da merak eden pek çok vatandaş, konuyla ilgili detayları sorguluyor. Peki, otobüse binmek için aşı şart mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

14.09.2021Gündem
ABDli dev şirketten flaş kripto para kararı Bir anda fırladı... Gerçek ortaya çıktı

ABD'li dev şirketten flaş kripto para kararı! Bir anda fırladı... Gerçek ortaya çıktı

ABD'li perakende şirketi Walmart, kripto para birimlerinden Litecoin ile ortaklığını yalanladı. Şirket ödemelerde Litecoin seçeneğini eklemeyecek.

13.09.2021Ekonomi
Makine ihracatı 8 ayda 15 milyar dolar oldu

Makine ihracatı 8 ayda 15 milyar dolar oldu

Makine İhracatçıları Birliği (MAİB) Başkanı Kutlu Karavelioğlu, dünyada ihraç edilen makine miktarının 2019'un hâlâ çok gerisinde olduğunu belirterek, "Biz rakip ülke sektörlerinden hızla ayrışmaya ve dünya makine ticaretindeki payımızı artırmaya devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

13.09.2021Ekonomi
Aşısız otobüse binilir mi Aşı olmayan otobüs ile nasıl seyahat edebilir İşte detaylar

Aşısız otobüse binilir mi? Aşı olmayan otobüs ile nasıl seyahat edebilir? İşte detaylar

Aşısız otobüse biniliyor mu sorusu pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Otobüs, uçak, tren gibi toplu taşıma araçlarına binebilmek için toplu taşımaya aşısız binilir mi sorusuna cevap aramaya başlayan vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, aşısız otobüse binilir mi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.09.2021Gündem

Üniversiteler nasıl açılacak?

Üniversitelerin 2021-2022 eğitim öğretim yılı akademik takvimi 13 Eylül’de başlıyor. Yükseköğretim Kurulu (YÖK), bu sene üniversitelerin salgının seyrine göre yüz yüze eğitim, uzaktan eğitim ya da hibrit eğitim konusunda kendi kararlarını vereceklerini duyurdu. Bu duyurunun ardından eğitim öğretimin nasıl sürdürüleceği her üniversitenin kendi inisiyatifine kalmış oldu. Üniversitelerin güz yarı yılı açılış tarihleri 27 Eylül ile 18 Ekim arasında farklılık gösteriyor. Yüz yüze eğitimin ağırlıklı olarak tercih edildiği yeni dönem çalışmalarında ders kredilerine ve programın durumuna bağlı olarak çevrim içi derslerin de yapılması planlanıyor. Yeni dönem için hangi üniversite nasıl bir eğitim planlıyor? 30 üniversiteye nasıl açılacaklarını sorduk:

12.09.2021Eğitim

Yazar Sonuçları

Tiyatro tarihimizden önemli bir kesit

Tiyatronun değerli ismi Kâmran Yüce’nin kızı Deniz Yüce Başarır, hazırladığı ‘Perde Kapanmasa Görecektiniz’ adlı kitabıyla okuru zaman tünelinde yolculuğa çıkarıyor. Tiyatro tarihimize ışık tutan çalışma, Kent Oyuncuları’nın kuruluş hikâyesini anlatıyor.

16.10.2021

Meclis’in sanatla imtihanı

TBMM yeni yasama yılına, yeni siyasi tartışma başlıkları ve pandemi hazırlıklarıyla girdi. Olası siyasi gündem ve tartışmaları çok yazıp çizeceğiz. Ancak bu kez başımızı, sanatsal faaliyetlere çevirdik.

10.10.2021

Ah Mehmet Ali Abi Ah

Mehmet Ali Erbil’in biriyle ‘flört’ etmesi haber değildir.

6.10.2021

12 soruda BES’te yeni dönem

Bireysel Emeklilik Sisteminde (BES), önemli bir düzenleme yapıldı ve eğitim, sağlık, ferdi kaza, hayat sigortaları gibi sigorta ürünleri BES’e entegre edildi; yeni düzenleme de başladı.

4.10.2021

Kooperatif hukuku 1: Dikkat, sitenizin ortasına gökdelen dikilebilir!

Siteyi kooperatif yönetebilir mi? Bağımsız bölüm tapuları ortaklara dağıtıldıktan sonra kooperatif devasa siteyi yönetmeye devam edebilir mi? Sitenizin içindeki havuzun, çocuk parkının, spor sahalarının, sosyal tesislerin, yönetim ofisinin bulunduğu parsel veya parseller kooperatif üzerine kayıtlıysa, buraların sahibi kimdir? Kullanım hakkı kime aittir? Sitedeki maliklere mi, kooperatif ortaklarına mı aittir? Yazlık sitelerle sanayi siteleri başta olmak üzere mülk sahiplerine tapuları dağıtıldığı halde işyeri ve konut nitelikli, devasa boyutlardaki siteleri hâlâ kooperatifler yönetiyor. Oysa, bir kooperatif ortağına dahi bağımsız bölüm tapusu verildikten sonra o siteyi artık kooperatif yönetemez, yönetmemeli... Bu konulardaki sorularınızı İstanbul Barosu Kat Mülkiyeti Hukuku Komisyonu Başkanı avukat Mustafa Şeref Kısacık yanıtladı.

27.09.2021