EKSTRA
MENÜ

Yds Sonuçlari

Yds Sonuçlari ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yds Sonuçlari haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 191 Yds Sonuçlari haberi bulunmuştur.

Yds Sonuçlari Haberleri

YDS açıklandı mı YDS sonuçları için ÖSYMden açıklama

YDS açıklandı mı? YDS sonuçları için ÖSYM'den açıklama

YDS sonuçları, pek çok vatandaşın merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 18 Nisan tarihinde dahil oldukları sınavın ardından YDS sonuçları açıklandı mı sorularını yönelten pek çok aday, bu konuda ÖSYM'nin gerçekleştireceği açıklamayı sorgulamaya başladı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, pek çok kişinin merakla araştırdığı ve ÖSYM'nin sınav takvimi aracılığıyla yanıtladığı YDS sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

26.04.2021Gündem
YDS sonuçları açıklandı – ÖSYM YDS sonuç ekranı

YDS sonuçları açıklandı – ÖSYM YDS sonuç ekranı

2020 YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 27 Eylül’de yapılan 2020-YDS’nin sonuçları ÖSYM'nin sonuç ekranı olan AİS (Aday İşlemleri Ekranı) üzerinden görüntülenebiliyor. YDS sonuçları, ÖSYM'nin yayınladığı sınav takvimine göre 1 gün erken erişime açıldı. İşte ÖSYM YDS sonuç ekranı...

22.10.2020Gündem
YDS sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak osym.gov.tr YDS sonuç sorgulama ekranı

YDS sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? osym.gov.tr YDS sonuç sorgulama ekranı!

YDS sınav sonuçları için gözler artık ÖSYM'den yapılacak son dakika açıklamalara çevrildi. 27 Eylül tarihinde ÖSYM tarafından organize edilen ve binlerce adayın katılım sağladığı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı değerlendirme sonuçları, osym.gov.tr YDS sonuç sorgulama ekranı üzerinden açıklanacak. 2020 YDS sınav sonuçları T.C kimlik numarası ve aday şifresi ile sorgulanacak. Peki, YDS sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? İşte, 2020 YDS sınav sonuçlarıyla ilgili ayrıntılar.

22.10.2020Eğitim
YDS sonuçları ne zaman açıklanacak YDS 2020 sınav sonuçları için geri sayım

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS 2020 sınav sonuçları için geri sayım

YDS sonuçları ile ilgili heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 27 Eylül tarihinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına giren adaylar heyecanla sonuç açıklanma tarihini beklemeye başladılar. ÖSYM tarafından yayımlanan takvim içerisinde sonuç açıklanma tarihi duyuruldu.  Değerlendirme sırasında yalnız doğru cevaplar dikkate alınacak, yanlış cevaplar dikkate alınmayacak. İşte YDS sonuçlarının açıklanacağı tarih

20.10.2020Gündem
YDS sonuçları ne zaman açıklanacak İşe ÖSYMden gelen son açıklama

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşe ÖSYM'den gelen son açıklama

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2020 YDS) sonuçlarının açıklanacağı tarih, söz konusu sınava katılım sağlayan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Ekim ayı ile birlikte araştırmalarına hız veren adaylar, ÖSYM'nin açıklamalarına odaklandı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanır?

19.10.2020Gündem
YDS sonuçları ne zaman açıklanır İşe ÖSYMnin verdiği tarih

YDS sonuçları ne zaman açıklanır? İşe ÖSYM'nin verdiği tarih

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2020 YDS) sonuçlarının açıklanacağı tarih, söz konusu sınava katılım sağlayan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Ekim ayı ile birlikte araştırmalarına hız veren adaylar, ÖSYM'nin açıklamalarına odaklandı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanır?

19.10.2020Gündem
YDS sonuçları ne zaman açıklanacak İşte ÖSYMnin verdiği tarih

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM'nin verdiği tarih!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) 27 Eylül'de tamamlandı. Yabancı dil bilgilerini belgelendirmek için çoktan seçmeli 80 soruya yanıt veren binlerce aday, sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

13.10.2020Gündem
YDS sonuçları ne zaman açıklanacak YDS 2020 sonuç tarihi açıklandı

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS 2020 sonuç tarihi açıklandı

YDS 2020 yılında 27 Eylül’de düzenlendi. Sınav, saat 10.15’de başladı ve 3 saat (180 dakika) sürdü. Şimdi gözler YDS sonuçlarına çevrildi. Adaylar sınav sonuçlarını T.C. Kimlik Numaralarını ve şifrelerini kullanarak ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden sorgulayabilecekler. Peki YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.10.2020Gündem
YDS soruları cevapları ne zaman yayımlanacak YDS 2020 sınav sonuçları için ÖSYM tarih verdi

YDS soruları cevapları ne zaman yayımlanacak? YDS 2020 sınav sonuçları için ÖSYM tarih verdi

YDS soruları ve cevapları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. YDS’ye giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını bekliyorlar. YDS sonuçları 2020 yılında 23.10.2020 tarihinde açıklanacak. Adaylar sınav sonuçlarını T.C. Kimlik Numaralarını ve şifrelerini kullanarak ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden öğrenebilecekler. Peki YDS soruları ve cevap anahtarı ne zaman yayımlanır?

27.09.2020Gündem
ÖSYM duyurdu: YDS sonuçları açıklandı – YDS/3 sonuç sorgulama sayfası (AİS)

ÖSYM duyurdu: YDS sonuçları açıklandı – YDS/3 sonuç sorgulama sayfası (AİS)

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları açıklandı. Öte yandan YDS soruları ve cevap anahtarı da erişime açıldı. ÖSYM, YDS sonuç duyurusunu resmi sayfası üzerinden yaptı. Adaylar, YDS/3 sonuçlarını online sistem 'aday işlemleri sayfası' üzerinden görüntüleyebilecek. İşte YDS/3 sonuç sorgulama sayfası...

11.12.2019Gündem
YDS 3 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak YDS puanı geçerlilik süresi ne kadar

YDS 3 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS puanı geçerlilik süresi ne kadar?

ÖSYM tarafından gerçekleşen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS/3) sonuçları adaylar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yapılan değerlendirme sonrası YDS sonuçları ÖSYM'nin AİS sayfası üzerinden erişime açılacak. Sınav için bekleyiş devam ederken, sınav sonuçlarının kaç sene geçerli olacağı da diğer gündem konularından oldu. Peki, YDS 3 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS puanı geçerlilik süresi ne kadar?

5.12.2019Eğitim
YDS/2 sonuçları açıklandı 2019 YDS sonuç sorgulama ekranı

YDS/2 sonuçları açıklandı! 2019 YDS sonuç sorgulama ekranı

ÖSYM tarafından geçtiğimiz haftalarda sınavı yapılan YDS'de sonuçlar adayların erişimine açıldı. 8 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen sınava katılım gösteren adaylar, 27 Eylül saat 14.50'den itibaren sonuçlarını ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden öğrenebilecekler. Peki, YDS sınav sonuçları nasıl ve nereden öğrenilir? İşte, o konu hakkında detaylar.

27.09.2019Eğitim
YDS sonuçları ne zaman açıklanacak

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı'nın (2019-YDS/2) sonuçlarına yönelik bekleyiş devam ediyor. Öte yandan YDS cevap anahtarları da açıklandı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.09.2019Gündem
E-YDS sonuçları açıklandı

E-YDS sonuçları açıklandı!

Elektronik ortamda gerçekleştirilen E-YDS sınavının sonuçları 25 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'da erişime açıldı. İngilizce alanında gerçekleştirilen sınavın sonuçları ile birlikte temel soru kitapçığı duyurusuna da yer verildi. İşte, E-YDS sonuçları ve soru cevap kitapçığı

26.05.2019Eğitim
YDUS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı

YDUS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı

YDUS: Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. YDUS tercihleri 19-29 Nisan 2019 tarihleri arasında alınmıştı.

9.05.2019Gündem
YDS sonuçları açıklandı İki soruda düzeltme açıklaması

YDS sonuçları açıklandı! İki soruda düzeltme açıklaması

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçları, bugün ÖSYM tarafından erişime açıldı. YDS sonuçları, ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden aday şifreleri ve TC Kimlik Numaraları ile öğrenilebilecek.

19.04.2019Gündem
24 Mart tarihli YDS sonuçları ne zaman açıklanacak

24 Mart tarihli YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS)/1 sonuçları için geri sayım devam ediyor. 24 Mart tarihli YDS’nin üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç beklentileri arttı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.04.2019Gündem
YDS soru ve cevapları yayımlandı Sonuçlar ne zaman açıklanacak

YDS soru ve cevapları yayımlandı! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Binlerce öğrencinin merakla beklediği YDS soru ve cevapları ÖSYM tarafından erişime açıldı. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı'na ilişkin soru ve cevapları incelemek isteyen adaylar ÖSYM'nin sitesine giriş yaptı. Sınav stresini geride bırakan adaylar şimdi de 'YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte üniversite öğrencilerinin merak ettiği YDS soru ve cevaplarına ilişkin bazı bilgiler...

26.03.2019Gündem
YDS/3 sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı

YDS/3 sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) sonuçları açıklandı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM) düzenlenen ve yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ile yabancı dil bilgisi seviyesini tespit ettirmek isteyenlerin girdiği YDS/3 ÖSYM tarafından açıklandı.

12.12.2018Gündem
YDS sınav sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak İşte ÖSYM tarafından belirlenen tarih

YDS sınav sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM tarafından belirlenen tarih!

2 Aralık'ta yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2018-YDS/3) temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları adayların erişimine açıldı. Bu gelişmenin ardından YDS'nin sonuç tarihi merak konusu oldu. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.12.2018Gündem
YDS soruları ve cevapları ÖSYM tarafından ne zaman yayınlanacak İşte YDS sınavının sonuç tarihi

YDS soruları ve cevapları ÖSYM tarafından ne zaman yayınlanacak? İşte YDS sınavının sonuç tarihi

Bu yılın son YDS sınavı 2 Aralık Pazar günü tamamlandı. Sınav stresini geride bırakan adaylar şimdi ‘YDS soruları ve cevap anahtarı ne zaman yayımlanır, sonuçlar ne zaman açıklanacak?’ gibi soruların yanıtını araştırıyor. İşte, YDS/3 ile ilgili en çok merak edilenlerin yanıtları

2.12.2018Gündem
YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı... Baraj puanı kaç

YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı... Baraj puanı kaç?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı'nın (2018-YDS Sonbahar Dönemi) değerlendirme işlemleri tamamlandı. 9 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen YDS'nin sonuçları ÖSYM'nin günler öncesinden duyurduğu gibi bugün açıklandı. Peki, YDS baraj puanı kaç?

4.10.2018Gündem
ÖSYM hatırlattı: YDS sonuçları bugün açıklanacak... Saat kaçta

ÖSYM hatırlattı: YDS sonuçları bugün açıklanacak... Saat kaçta?

9 Eylül Pazar günü yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2018-YDS) sonuçları için nefesler tutuldu. ÖSYM'nin 2019 takvimine göre YDS Sonbahar Dönemi değerlendirilme işlemlerinin sonucu bugün erişime açılacak. Yabancı dil seviyesi tüm adaylar için geçerli olmak üzere 100 tam puan üzerinden değerlendiriliyor. Peki, YDS sonuçları saat kaçta açıklanacak?

4.10.2018Gündem
YDS sonuç tarihi yaklaşıyor… Ne zaman açıklanacak

YDS sonuç tarihi yaklaşıyor… Ne zaman açıklanacak?

YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) sonuçları için nefesler tutuldu. 9 Eylül 2018 tarihinde yapılan YDS Sonbahar Dönemi sonuç tarihi ÖSYM tarafından açıklanmıştı. Takvime göre, sayılı gün kaldı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.10.2018Gündem
YDS sonuçları ne zaman açıklanacak

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 9 Eylül'de yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2018-YDS) sonbahar dönemi etabının sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Söz konusu sınava ait temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları geçtiğimiz günlerde sınava katılım sağlayan adayların erişimine açılmıştı. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

18.09.2018Gündem
YDS sınav sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak İşte sonuçların açıklanacağı tarih

YDS sınav sonuçları ÖSYM tarafından ne zaman açıklanacak? İşte sonuçların açıklanacağı tarih!

YDS sonuçları, yabancı dil alanında yeterlilik belgesi almak isteyen birçok bireyin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Yabancı Dil Sınavı sonrası alacakları puanla akademik anlamda ilerleme kaydedebilecek olan vatandaşlar, aynı zamanda bu puanı kurum sınavlarında ya da görevde yükselme amacıyla da kullanabilecek. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak ? İşte, sınava katılım sağlayan binlerce kişinin merak ettiği YDS sonuçları hakkında detaylı bilgiler

13.09.2018Eğitim
YDS soruları ve cevapları yayımlandı mı ÖSYM sonuç tarihini duyurdu

YDS soruları ve cevapları yayımlandı mı? ÖSYM sonuç tarihini duyurdu

Yabancı Dil seviye Tespit Sınavı (YDS) sonbahar dönemi sınavı dün gerçekleşti. ÖSYM yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek amacıyla yapılan YDS'ye katılım gösteren adayların gözü kulağı şimdi soru- cevap duyurusunda. Peki, YDS soruları ve cevapları yayımlandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

9.09.2018Gündem
E-YDS sonuçları açıklandı

E-YDS sonuçları açıklandı

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Elektronik Yabancı Dil Sınavı (E-YDS) sonuçları açıklandı. İşte, birçok adayın katılım sağladığı E-YDS sonuçları hakkında detaylı bilgiler

29.04.2018Eğitim
YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı YDS sonuç sorgulama sistemi

YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı! YDS sonuç sorgulama sistemi

YDS sonuçları ÖSYM internet sitesi üzerinden adaylarla paylaşıldı. On binlerce kişinin katılım sağladığı yabancı dil sınavı, birçok dilde yeterliliği test etmek için gerçekleştirildi. Sınavın gerçekleşmesinin hemen ardından neticeleri sorgulayan öğrenciler için YDS sonuçları, ÖSYM internet sitesi üzerinden yayımlandı. İşte, adayların merak ettiği YDS sonuçları ve detaylı bilgiler

26.04.2018Eğitim
2018 YDS sonuçları ne zaman açıklanacak YDS sınavında baraj puanı var mı

2018 YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS sınavında baraj puanı var mı?

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit (YDS) sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için yapılan YDS ilkbahar dönemi sınavı 1 Nisan Pazar günü gerçekleşmişti. Peki 2018 YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS sınavında baraj puanı var mı?

10.04.2018Eğitim

2018 YDS soruları ve cevapları yayımlandı – ÖSYM sonuç tarihi duyurdu

YDS temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarı yayımlandı. ÖSYM, resmi sayfası üzerinden yaptığı duyuruyla adayları bilgilendirdi. YDS İlkbahar Dönemi sınavı 1 Nisan Cumartesi günü gerçekleşmişti. Soru ve cevapların erişime açılmasıyla birlikte sonuç sorgulamaları da arttı. Peki YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

4.04.2018Eğitim
Son dakika: YDS sonuçları açıklandı

Son dakika: YDS sonuçları açıklandı!

YDS sonuçları, ÖSYM tarafından 5 Ekim Perşembe günü erişime açıldı. Yabancı dil yeterliliklerini belgelendirmek isteyen vatandaşların merakla beklediği 2017 Sonbahar YDS  sonuçları, Aday İşlemleri Sistemi (AİS) ya da sonuç açıklama sayfası üzerinden kolayca öğrenilebilecek. İşte, adayların araştırdığı 2017 YDS sonuçları ve sonuçlara itiraz  etmek isteyenler için bazı bilgiler

5.10.2017Gündem
YDS sonuçları ÖSYM üzerinden açıklandı Sonuçlar nasıl öğrenilir

YDS sonuçları ÖSYM üzerinden açıklandı! Sonuçlar nasıl öğrenilir?

YDS sonuçları Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından açıklandı. 14.40 itibariyle ÖSYM internet sitesi üzerinden erişime açılan YDS sonuçları ile 71 bin aday sınavda nasıl bir sonuç elde ettiğini gördü. İşte, 2017 YDS sonuçları ve sınav sonuçlarının ardından puanların ifade ettiği harf değerleri bilgisi

5.10.2017Gündem
YDS sonuçları bugün açıklanıyor | ÖSYMden hatırlatma

YDS sonuçları bugün açıklanıyor | ÖSYM'den hatırlatma

2017 YDS sınav sonucunu merak edenler için beklenen gün geldi çattı. Adayları resmi sayfası üzerinden bilgilendirerek tarih konusunda soru işaretlerine son veren ÖSYM, YDS sonuçlarının bugün açıklanacağını hatırlattı. Peki Yabancı Dil Seviye Tespit sınavı bugün saat kaçta açıklanacak?

5.10.2017Gündem
YDS sonuçları sorgulama ekranı Hangi sınava kaç kişi katıldı

YDS sonuçları sorgulama ekranı! Hangi sınava kaç kişi katıldı?

YDS sonuçları açıklandı. 87 bin adayın başvuruda bulunduğu ve 71 bin adayın katılım sağladığı YDS, sonuçları ÖSYM internet sitesi üzerinden açıklandı. İşte, YDS sonuç sorgulama sayfası ve adayların ilgisini çekebilecek bazı istatistikler

5.10.2017Eğitim
YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı İşte, YDS sonuç sorgulama sistemi

YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı! İşte, YDS sonuç sorgulama sistemi

YDS sonuçları, dün öğle saatlerinde ÖSYM internet sitesi üzerinden adaylarla paylaşıldı. On binlerce kişinin katılım sağladığı yabancı dil sınavı, birçok dilde yeterliliği test etmek için gerçekleştirildi. Sınavın gerçekleşmesinin hemen ardından neticeleri sorgulayan öğrenciler için YDS sonuçları, ÖSYM internet sitesi üzerinden yayımlandı. İşte, adayların merak ettiği YDS sonuçları ve detaylı bilgiler

21.04.2017Eğitim
YDS sonuçları bugün açıklanacak mı ÖSYMden sonuç açıklaması

YDS sonuçları bugün açıklanacak mı? ÖSYM'den sonuç açıklaması

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonuçlarının açıklanacağı tarih büyük bir merakla beklenirken ÖSYM'den açıklama geldi. Adaylar, 2 Nisan 2017'de yapılan YDS sonuçlarına online sistem üzerinden ulaşabilecek. Sınav takvimine göre yılda iki kez gerçekleştirilen sınavın ilkbahar sonuçları bu ay içerisinde açıklanması bekleniyor. Peki, YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.04.2017Eğitim
ÖSYM, YDS sonuçları açıklamasını ne zaman yapacak

ÖSYM, YDS sonuçları açıklamasını ne zaman yapacak?

YDS sonuçları için adayların sorgulama işlemleri devam ediyor. Yabancı dil bilgilerinin tasdik edildiği 2017 YDS, sonuçları ile araştırma konusu oldu. Peki, Türkiye genelinde on binlerce kişinin yabancı dil konusunda resmi bir belge elde etmek için katılım sağladığı YDS, sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, adayların merak ettiği sonuçlar hakkında ÖSYM tarafından elde edilen gayri resmi bilgiler

6.04.2017Eğitim
YDS ne zaman açıklanacak Sorular erişime açıldı

YDS ne zaman açıklanacak? Sorular erişime açıldı!

YDS sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu, sınavın tamamlanmasının ardından katılım gösteren birçok kişi tarafından araştırma konusu oldu. ÖSYM tarafından 2 Mart Pazar günü tamamlanan YDS, sonuçları araştırılmaya başlandı. ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden adaylara duyurulacak olan YDS sınav sonuçları için tarih, ÖSYM çalışma takvimi üzerinden öğrenildi. Peki, adayların merak ettiği sonuçlar ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

5.04.2017Eğitim
YDS soru yorumlar - zor muydu YDS sonuçları ne zaman açıklanacak

YDS soru yorumlar - zor muydu? YDS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı - YDS bugün gerçekleşti. Yabancı dil bilgisi seviyesini ilgili kurumlara kanıtlamak isteyenlerin girdiği Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı, YGS'de de uygulanan 15 dakika kuralı nedeniyle tepki çekti. Sınava girmeyi başaranlar, YDS yorumlarını sosyal medya hesapları üzerinden yaptı. Öte yandan YDS sonuçları da merak konusu oldu. Peki, sınav zor muydu? YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylar!

2.04.2017Eğitim
YDS 2016 sınav sonuçları açıklandı ÖSYM sorgulama

YDS 2016 sınav sonuçları açıklandı! ÖSYM sorgulama

27 Mart tarihinde ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Sınavı (YDS) sonuçlarının az önce açıklandı. YDS sonuçlarını sorgulamak isteyen adaylar ÖSYM'nin sonuç açıklama sistemine girerek YDS sonuçlarını sorgulayabilirler. İşte ayrıntılar..

14.04.2016Eğitim
YDS 2016 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

YDS 2016 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Seviye sınavı gerçekleşti. Sonuçlar için heyecanlı bekleyiş başlıyor. Peki YDS 2016 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte YDS 2016 ile ilgili merak edilen detaylar..

27.03.2016Eğitim
ÖSYM YDS Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Tıkla Öğren

ÖSYM YDS Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tıkla Öğren

YDS Sonuçlarının açıklanacağı an merakla beklenmekte.YDS'nin ne zaman açıklanacağı konusunda gözler ÖSYM internet sitesine doğrultulmuş durumda.ÖSYM tarafından yapılan YDS 2015 sınavı 5 Nisan Pazar günü yapıldı. . Heyecanla beklenen YDS sınav sonuçları ve detayları açıklanır açıklanmaz haberimizdeki linkten takip edebilirsiniz...

21.04.2015Gündem
ÖSYM 3.10 maddesi nedir KPSS sonuçlarıyla gündemde

ÖSYM 3.10 maddesi nedir? KPSS sonuçlarıyla gündemde

KPSS ortaöğretim sınav sonuçları ardından 3.10 maddesi yeniden gündeme geldi. Sonuçlarını öğrenmek için sisteme giren adaylardan bazıları 'Kılavuzun 3.10 değerlendirme maddesi gereğince KPSS puanlarınız hesaplanmamıştır.' şeklinde bir açıklamayla karşılaştılar. Peki, ÖSYM 3.10 maddesi nedir?

24.12.2020Gündem
2020-YDS sonuçları açıklandı

2020-YDS sonuçları açıklandı

27 Eylül’de yapılan 2020-YDS’nin sonuçları ÖSYM’nin sitesinde açıklandı.

22.10.2020Eğitim
YDS ne zaman, saat kaçta bitecek 2020 YDS sınav süresi

YDS ne zaman, saat kaçta bitecek? 2020 YDS sınav süresi

YDS'nin ne zaman biteceği ile ilgili ÖSYM açıklaması araştırılıyor. Başvuruları şubat ayında alınan YDS 2020 yılında 27 Eylül'de yapılıyor. YDS sonuçları, yüksek lisans programlarına giriş için kullanılabileceğinden, lisans programı mezunları ile lisans programlarında okuyan öğrenciler de bu sınava başvurabiliyorlar. Sınav saat 10.15’te başladı. Peki YDS saat kaçta bitecek?

27.09.2020Gündem

KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM takvimine göre KPSS lisans sonuç tarihi

KPSS 2020 sonuçları için heyecanlı bekleyişini sürdüren adaylar bir yandan da ÖSYM'nin bu yılki takvimini inceliyor. ÖSYM 2020 takvimine göre KPSS sonuçları ekim ayı içerisinde ilan edilecek. Peki, KPSS sonuçları ne zaman, ekim ayının kaçında açıklanacak? 2020 KPSS sonuçları nasıl öğrenilecek? İşte ÖSYM takvimine göre KPSS lisans sonuç tarihi...

24.09.2020Gündem
YÖKten YDS sonuç belgeleri olmayanlara lisansüstünde şartlı kayıt imkânı

YÖK'ten YDS sonuç belgeleri olmayanlara lisansüstünde şartlı kayıt imkânı

YÖK, lisansüstü programlara müracaat edeceklerle doktora veya sanatta yeterliğe başvuracak araştırma görevlilerine, YDS puanlarıyla ilgili şartlı kayıt hakkı tanıdı. Buna göre, söz konusu programlara başvuran adaylar, YDS belgelerini, sınav sonuçları açıklandıktan sonra yükseköğretim kurumlarına ibraz edebilecek. YDS'nin açıklamasından itibaren beş gün içinde sonuç belgelerini ilgili yükseköğretim kurumuna ibraz etmeyenlerin kayıt işlemleri iptal edilecek.

6.09.2020Eğitim
YDS 2020 ne zaman İşte 2020 YDS takvimi

YDS 2020 ne zaman? İşte 2020 YDS takvimi

'YDS sınavı ne zaman yapılacak?' sorusunun yanıtı yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelleri tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruyla birlikte YDS sınav tarihi belli oldu. Peki, YDS sınavı ne zaman?

23.06.2020Gündem
YDS başvuruları ne zaman başlayacak 2020 YDS sınavı ne zaman

YDS başvuruları ne zaman başlayacak? 2020 YDS sınavı ne zaman?

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek ve yabancı dil puanı almak isteyen diğer vatandaşlar için düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı'nın (YDS) 2020 etapları için tarih araştırmaları hız kazandı. Peki, YDS başvuruları ne zaman başlayacak? 2020 YDS sınavları ne zaman?

18.02.2020Gündem