MENÜ

Yds Sınav Giriş Belgesi

Yds Sınav Giriş Belgesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yds Sınav Giriş Belgesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yds Sınav Giriş Belgesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 89 Yds Sınav Giriş Belgesi haberi bulunmuştur.

Yds Sınav Giriş Belgesi Haberleri

e-YDS sınav giriş belgeleri yayımlandı

e-YDS sınav giriş belgeleri yayımlandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), yapılacak Elektronik Yabancı Dil Sınavı e-YDS 2020/1 (İngilizce) adayları için sınav giriş belgeleri erişime açıldı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin 'https://ais.osym.gov.tr' adresinden öğrenebilecek. İşte, e-YDS sınav giriş belgesi sorgulama ekranı...

22.01.2020Gündem
YDS 3 sınav yeri sorgulama 2019 YDS sınavı ne zaman saat kaçta

YDS 3 sınav yeri sorgulama! 2019 YDS sınavı ne zaman saat kaçta?

2019 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (2019-YDS/3) binlerce adayın katılımı ile ÖSYM tarafından düzenlenecek. Yılın son YDS sınavı yaklaşırken hazırlıklarını tamamlayan adaylar, bir yandan da YDS sınav giriş yerlerini araştırmaya başladı. YDS sınav tarihi ve saati de merak edilen diğer konulardan oldu. Peki, 2019 YDS sınavı ne zaman saat kaçta? YDS sınav yerleri nasıl öğrenilir? İşte, YDS 3 sınav yeri sorgulama ve konuyla ilgili detaylar.

29.11.2019Gündem
TUS 2. Dönem tercihleri ÖSYM tarafından başlatıldı 2019 TUS tercih ekranı

TUS 2. Dönem tercihleri ÖSYM tarafından başlatıldı! 2019 TUS tercih ekranı

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (2019-TUS 2. Dönem) tercihleri Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından başlatıldı. Uzman doktor adayları, kurumun internet sitesinde yer alan TUS tercih bilgileri ve tablolarına göre tercih işlemlerini belirlenen tarihlerde tamamlayacaklar. Peki, TUS tercihleri nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bilgiler ve TUS tercih ekranı.

23.10.2019Gündem
YDS 2019 başvuru tarihleri açıklandı.. İşte başvuru şartları ve sınav ücretleri

YDS 2019 başvuru tarihleri açıklandı.. İşte başvuru şartları ve sınav ücretleri

Sınava başvuru süreci, 16 Ekim 2019 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında olup adaylar, başvurularını 16 Ekim 2019 tarihinde ÖSYM’nin https://odeme.osym.gov.tr adresinden saat 14.00’ten itibaren yapabileceklerdir.

16.10.2019Gündem
Dışişleri Bakanlığı 75 personel alacak.. İşte sınav ve başvuru detayları

Dışişleri Bakanlığı 75 personel alacak.. İşte sınav ve başvuru detayları

Dışişleri Bakanlığı 75 personel alacak.. İlanın detayları ve başvuru şartları Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yayınlandı. İşte sınav koşulları ve başvuru şartlarının detayları

30.09.2019Gündem
Kültür ve Turizm Bakanlığı 785 sözleşmeli personel alacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

Kültür ve Turizm Bakanlığı 785 sözleşmeli personel alacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

Kültür ve Turizm Bakanlığı yayınladığı resmi işe alım ilanı ile birlikte 785 sürekli personel alacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden de yapılan duyuru ile hangi ilde toplan kaç personel alınacağı il il açıklandı. İşte başvuru şartları ve detaylar

23.09.2019Gündem
YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır ÖSYM YDS sınav yeri sorgulama

YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? ÖSYM YDS sınav yeri sorgulama

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan YDS için saatler kala, son hazırlıklarını tamamlayan adaylar sınav giriş yerlerine yönelik araştırmalarını arttırdı. 8 Eylül sabahı sınava girecek olan binlerce ve henüz sınav giriş belgelerini almayan adaylar, internet üzerinden YDS yerleri için araştırma yapıyor. Peki, YDS sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte, sınavla ilgili merak edilenler.

7.09.2019Gündem
YDS/2 sınav yerleri belli oldu mu

YDS/2 sınav yerleri belli oldu mu?

ÖSYM tarafından 8 Eylül'de uygulanacak Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı/2 (YDS) için hazırlıklarını sürdüren adayların gündemindeki konulardan biri de sınav giriş belgesi oldu. YDS’ye girecek adayların kimliklerinin yanı sıra sınav giriş belgesini de sınav anında yanında bulundurması gerekiyor. Peki, YDS sınav yerleri belli oldu mu, sınav giriş belgesi nasıl alınır?

28.08.2019Gündem
İçişleri Bakanlığı Giriş (Sözlü) Sınavı İle 15 AB Uzman Yardımcısı Alacak

İçişleri Bakanlığı Giriş (Sözlü) Sınavı İle 15 AB Uzman Yardımcısı Alacak

İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği uzman yardımcılığı giriş (sözlü) sınav duyurusu Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden duyuruldu. Duyuru da başvuru şartlarında adaylarda aranan şartların yanı sıra, adaylardan istenen belgelerde açıklandı. Peki başvuru şartları neler? İşte adaylarda aranan detaylar ve sınav takvimi

16.11.2018Gündem
Dışişleri Bakanlığı 50 personel alımı yapacak İşte başvuru şartları

Dışişleri Bakanlığı 50 personel alımı yapacak! İşte başvuru şartları

Dışişleri Bakanlığı, bünyesine 50 personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Konsolosluk ve ihtisas memurluğu unvanıyla yapılacak olan alımlarda çeşitli dil bilgilerini göz önünde bulunduracak olan bakanlık, YDS puanlarını baz alacak. Peki, Dışişleri Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, ilan hakkında merak edilen detaylar

6.11.2018Gündem
TUS sonuçları açıklandı İşte ÖSYM TUS sonuçları ekranı

TUS sonuçları açıklandı! İşte ÖSYM TUS sonuçları ekranı

ÖSYM'nin hazırlayıp uyguladığı Tıpta Uzmanlık Sınavı'nın (TUS) bugün ÖSYM tarafından açıklandı. Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2018-TUS 2. Dönem) ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavının (2018- STS Tıp Doktorluğu 2. Dönem) sonuçlarını açıklayan ÖSYM, TC Kimlik Numarası ile sorgulama ekranını erişime açtı. İşte, 2018/2 TUS sonuçları

10.09.2018Eğitim
YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı YDS sonuç sorgulama sistemi

YDS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı! YDS sonuç sorgulama sistemi

YDS sonuçları ÖSYM internet sitesi üzerinden adaylarla paylaşıldı. On binlerce kişinin katılım sağladığı yabancı dil sınavı, birçok dilde yeterliliği test etmek için gerçekleştirildi. Sınavın gerçekleşmesinin hemen ardından neticeleri sorgulayan öğrenciler için YDS sonuçları, ÖSYM internet sitesi üzerinden yayımlandı. İşte, adayların merak ettiği YDS sonuçları ve detaylı bilgiler

26.04.2018Eğitim
2018 YDS sonuçları ne zaman açıklanacak YDS sınavında baraj puanı var mı

2018 YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS sınavında baraj puanı var mı?

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit (YDS) sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personelinin yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek için yapılan YDS ilkbahar dönemi sınavı 1 Nisan Pazar günü gerçekleşmişti. Peki 2018 YDS sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS sınavında baraj puanı var mı?

10.04.2018Eğitim
YDS sınavı bu hafta sonu gerçekleşecek Sınav saat kaçta

YDS sınavı bu hafta sonu gerçekleşecek! Sınav saat kaçta?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) ilk bahar dönemi sınavı 1 Nisan Pazar günü gerçekleşecek. ÖSYM, 2018-YDS ilkbahar dönemi adaylarının saat 10.00'dan sonra sınav binalarına girişine izin verilmeyeceği uyarısı yaptı. Peki YDS saat kaçta başlayacak?

29.03.2018Gündem
YDS 2018 ne zaman 2018 İlkbahar YDS ne zaman yapılacak

YDS 2018 ne zaman? 2018 İlkbahar YDS ne zaman yapılacak?

2018 YDS sınavının ne zaman yapılacağı, sınava katılacak olan binlerce kişi tarafından merak edilmeye ve sorgulanmaya başlandı. Geçtiğimiz Şubat ayında başvurularının ÖSYM tarafından kabul edildiği 2018 ilkbahar YDS sınavının ne zaman yapılacağını merak eden adaylar, konu hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, 2018 YDS sınavı ne zaman yapılacak? YDS ilkbahar dönemi sınavı ne zaman?

12.03.2018Gündem
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı memur alımı | Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 20 personel alacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı memur alımı | Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 20 personel alacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek için farklı branşlarda toplam 20 memur alacağını açıkladı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın personel açığı olduğu için açtığı ilan, iş arayanlar arasında merak konusu oldu. Peki Gümrük ve Ticaret Bakanlığı personel alım başvuru işlemleri nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler? İlana kimler başvuru yapabilir?

7.03.2018Gündem
YDS 2017 ne zaman ÖSYM YDS sınav yerleri sorgulama sayfası

YDS 2017 ne zaman? ÖSYM YDS sınav yerleri sorgulama sayfası

ÖSYM, Yabancı Dil Sınav’ına (YDS) kısa bir süre kala sınav yerleri duyuru yayımladı. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı sonbahar dönemi için başvuran adayların sınava giriş belgeleri ‘AİS’ üzerinden erişime açıldı. Peki YDS 2017 ne zaman? İşte sınav bilgileri ve Yabancı Dil Sınav yerleri sorgulama sayfası!

10.09.2017Gündem
YDS giriş belgeleri internette

YDS giriş belgeleri internette

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı sonbahar dönemi için başvuran adayların sınava giriş belgeleri erişime açıldı.

7.09.2017Eğitim
e-YDS Sınav giriş belgeleri açıklandı.. İşte e-YDS sorgu ekranı

e-YDS Sınav giriş belgeleri açıklandı.. İşte e-YDS sorgu ekranı

24 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00’de uygulanacak olan Elektronik Yabancı Dil Sınavına (e-YDS 2016/12) başvuruda bulunan adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmış olup adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir.

20.12.2016Gündem
e-YDS belgeleri internette

e-YDS belgeleri internette

ÖSYM, Elektronik Yabancı Dil Sınavı’na (e-YDS) başvuran adayların sınava girecekleri yer bilgilerini açıkladı.

10.05.2016Eğitim
e-YDS başvuruları başladı

e-YDS başvuruları başladı

ÖSYM, İngilizce alanında gerçekleşecek e-YDS’ye (elektronik yabancı dil sınavı) 28 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapılabileceğini duyurdu.

28.04.2016Eğitim
e-YDS başvuruları başladı

e-YDS başvuruları başladı

e-YDS başvuruları başladı. Başvurular 4 Nisan’a kadar devam edecek. Sınav 16 Nisan’da Ankara, İstanbul ve İzmir’deki e-sınav uygulama binalarında uygulanacak. Sınav ücreti ödeme işlemi, kontenjanlar dolduğunda sona erecek. Kontenjan dolmadığı takdirde sınav ücreti ödeme işlemi, e-YDS’nin başvuru tarihinin son günü saat 17.00’ye kadar uzayabilecek.

31.03.2016Eğitim
ÖSYM YDS ne zaman yapılacak | YDS başvuru tarihleri ne zaman

ÖSYM YDS ne zaman yapılacak? | YDS başvuru tarihleri ne zaman?

2015 - 2016 YDS başvuru ve sınav tarihleri belli oldu. ÖSYM YDS için hangi belgelere ihtiyacım var? YDS sonuçlarını nereden öğrenebilirim?

16.11.2015Bilgi
YDS 2015 sınav tarihleri açıklandı | YDS başvuru tarihleri

YDS 2015 sınav tarihleri açıklandı! | YDS başvuru tarihleri

2015 - 2016 yılında gerçekleştirilecek olan YDS sınavının başvuru tarihleri ve sınav tarihleri belli oldu. ÖSYM YDS sınavı için hangi belgelere ihtiyacım var? YDS sınav sonuçlarını nereden öğrenebilirim?

12.11.2015Bilgi
2015 - ÖSYM E-YDS başvuruları başlıyor Başvuru tarihleri ne zaman

2015 - ÖSYM E-YDS başvuruları başlıyor!! Başvuru tarihleri ne zaman?

E-YDS sınavı başvuru tarihleri ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre belli oldu. Sınav başvuru tarihleri ne zaman başlıyor?

5.11.2015Bilgi
e-YDS başvuruları başladı

e-YDS başvuruları başladı

Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) bu yıl 21 Kasım’da Ankara, İstanbul ve İzmir’deki e-sınav uygulama binalarında saat 14.00’te yapılacak. Sınav 150 dakika sürecek. Başvurular ise başladı. Kontenjan dolduğunda başvuru alınmayacak.

4.11.2015Eğitim
ÖSYM YDS sonuçlarını açıkladı E- YDS sınav tarihi ne zaman

ÖSYM YDS sonuçlarını açıkladı! E- YDS sınav tarihi ne zaman?

ÖSYM YDS sonuçlarını açıkladı, adaylar rahat bir nefes aldı. Sınav sonucunuzu öğrenmek için haberimizdeki linki tıklayınız.

15.10.2015Gündem
e-YDS giriş belgeleri internette

e-YDS giriş belgeleri internette

Elektronik ortamda yapılacak Yabancı Dil Sınavı’na (e-YDS) başvuran adayların sınava girecekleri bina ve salon atama işlemleri tamamlandı.

13.10.2015Eğitim
e-YDS 19 Eylül’de yapılacak

e-YDS 19 Eylül’de yapılacak

Elektronik Yabancı Dil Sınavları (e-YDS) için başvurular 3 Eylül’de başladı. Sınav, ise 19 Eylül’de yapılacak.

3.09.2015 Eğitim
YDS giriş belgeleri erişime açıldı

YDS giriş belgeleri erişime açıldı

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) sonbahar dönemi giriş belgeleri erişime açıldı.

3.09.2015Eğitim
e-YDS başvuru tarihleri açıklandı

e-YDS başvuru tarihleri açıklandı

2015 yılında yapılacak e-YDS’lerin sınav ve başvuru tarihleri ÖSYM’nin internet adresinde yayımlandı.

10.06.2015Eğitim
2015 e-YDS başvuruları başladı

2015 e-YDS başvuruları başladı

Elektronik Yabancı Dil Sınavları (e-YDS) için başvurular 30 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

30.04.2015Eğitim
Üçüncü e-YDS 28 Mart’ta

Üçüncü e-YDS 28 Mart’ta

2014 yılında bilgisayar üzerinde (elektronik sınav) yapılmaya başlanan Elektronik Yabancı Dil Sınavları (e-YDS) bu yıl da devam edecek. 2015 yılında yapılacak e-YDS’lerin sınav ve başvuru tarihleri ÖSYM’nin internet adresinden yayımlandı.

10.03.2015Eğitim
e-YDS’nin ikinci uygulamasına başvurular başladı

e-YDS’nin ikinci uygulamasına başvurular başladı

e-YDS’nin 2015 yılı için ikinci uygulaması İngilizce alanında, 21 Şubat 2015 tarihinde yapılacak. Sınava başvurular, 5-9 Şubat 2015 tarihleri arasında olacak.

5.02.2015Eğitim
e-YDS, başvuruları bugün başlayacak

e-YDS, başvuruları bugün başlayacak

e-YDS'nin 2015 yılı için ilk uygulaması İngilizce alanında, 24 Ocak'ta yapılacak. Sınav, saat 14.00'te başlayacak ve 2,5 saat (150 dakika) sürecek.

8.01.2015Gündem
e-YDS’ye başvurular 8 Ocakta başlıyor

e-YDS’ye başvurular 8 Ocak'ta başlıyor

2015 yılında yapılacak e-YDS’lerin sınav ve başvuru tarihleri ÖSYM’nin internet adresinden yayımlandı. e-YDS’nin 2015 yılı için ilk uygulaması İngilizce alanında, 24 Ocak’ta yapılacak.

7.01.2015Eğitim
e-YDS başvuruları başladı

e-YDS başvuruları başladı

ÖSYM tarafından yapılan duyuruya göre, ilki 20 Eylül’de yapılan Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS)’nın 2014 yılı için son uygulaması İngilizce alanında, 20 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Bugün başlayan başvurular 9 Aralık’ta sona erecek. Sınav saat 14.00’te başlayacak ve 2,5 saat (150 dakika) sürecek.

3.12.2014Eğitim
e-YDS adaylarına deneme sınavı

e-YDS adaylarına deneme sınavı

Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) 15 Kasım Cumartesi günü yapılacak. ÖSYM, gerçek sınavdan önce adayların sistemi öğrenebilmesi için deneme sınavı hazırladı.

11.11.2014Eğitim
e-YDS başvuru tarihleri belli oldu

e-YDS başvuru tarihleri belli oldu

ÖSYM tarafından 15 Kasım'da yapılacak Elektronik Yabancı Dil Sınavı (2014 e-YDS) başvuruları, 31 Ekim-5 Kasım 2014 tarihleri arasında alınacak.

28.10.2014Eğitim
İkinci e-YDS için başvurular başladı

İkinci e-YDS için başvurular başladı

ÖSYM’nin, 2014 yılı sonuna kadar her ay elektronik ortamda yapacağı e-YDS’nin ikincisi 19 Ekim’de uygulanacak. Sınava başvurular 10 Ekim’de sona eriyor. Diğer e-YDS’ler ise 19 Kasım ve 20 Aralık’ta.

8.10.2014Eğitim
ÖSYM Başkanı Demir: ÖSYM elektronik sınava ilk kez e-YDS ile başladı

ÖSYM Başkanı Demir: ÖSYM elektronik sınava ilk kez e-YDS ile başladı

ÖSYM Başkanı Ali Demir, elektronik sınava ilişkin ilk uygulama olan e-YDS'ye dair, "Bugün ilk defa saat 14.00'te 80 adayla e-YDS adı altında elektronik sınav uygulamasının ilk adımını attık. Sınav konforu ve ölçme kalitesine çok ciddi bir adım attığımızı düşünüyoruz" dedi.

20.09.2014Eğitim
e-YDS yarın yapılacak

e-YDS yarın yapılacak

Bu yıl ilk kez yapılacak olan Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2014/1) yarın gerçekleştirilecek.

19.09.2014Eğitim
YDS giriş  belgesi - Sınav giriş belgesi nasıl çıkartılır

YDS giriş belgesi - Sınav giriş belgesi nasıl çıkartılır

YDS ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi'ne giren adaylar YDS için sınav giriş belgelerini TC kimliklerini girerek kolaylıkla alabilirler. YDS giriş belgesi için haberimizden yararlanabilirsiniz.

6.09.2014Gündem
YDS yarın yapılacak

YDS yarın yapılacak

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ile yabancı dil bilgisi seviyesini tespit ettirmek isteyenlerin gireceği Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yarın yapılacak.

6.09.2014Eğitim
YDS Sınav giriş belgesi çıkart - Yabancı Dil Sınavı Sınav Giriş belgesi

YDS Sınav giriş belgesi çıkart - Yabancı Dil Sınavı Sınav Giriş belgesi

ÖSYM'nin Yabancı Dil Sınavı olan YDS, 3 farklı dilde eşzamanlı olarak yarın 09.30'da yapılacak. YDS'ye girecek olan adaylar, Sınav Giriş Belgesi çıktısı almadan sınava giremeyecek. YDS Sınav Giriş Belgesi çıkartmak için haberimizin detaylarına bakınız.

6.09.2014Gündem
YDS yarın yapılacak

YDS yarın yapılacak

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ile yabancı dil bilgisi seviyesini tespit ettirmek isteyenlerin gireceği Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yarın gerçekleştirilecek.

6.09.2014Gündem
YDS giriş belgeri bugün erişime açılacak

YDS giriş belgeri bugün erişime açılacak

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) giriş belgeleri bugün erişime açılacak.

28.08.2014Gündem
YDS giriş belgeleri internette

YDS giriş belgeleri internette

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) giriş belgeleri erişime açıldı.

28.08.2014Eğitim
YDS, yarın yapılacak

YDS, yarın yapılacak

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeline yönelik düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) 6 Nisan Pazar günü düzenlenecek. Sınav, saat 9.30'da başlayacak ve 150 dakika sürecek.

5.04.2014Eğitim
YDS pazar günü yapılacak

YDS pazar günü yapılacak

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), 1 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek.

30.08.2013Gündem