EKSTRA
MENÜ

Yavuz Selim Köşger

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 459 haberi bulunmuştur.

Yavuz Selim Köşger Haberleri

Kalkınma Bakanına nükleer protestosu

Kalkınma Bakanı'na nükleer protestosu

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a nükleer santral protestosu.

7.02.2014Gündem
Okul için 4 bin metrekare arsa bağışladı

Okul için 4 bin metrekare arsa bağışladı

Sinop’un Boyabat İlçesi’nde hayırsever Yalçın Küçükbaş, 4 bin 47 metrekarelik arsasını okul yapılması için İl Özel İdaresi’ne bağışladı.

11.01.2014Eğitim
Sinopun ada projesi

Sinop'un "ada" projesi

Vali Yavuz Selim Köşger, Sinop'un bir kanalla ikiye bölünerek ada haline getirilmesini öngören proje için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü'nün olumlu görüş bildirmediğini söyledi.

13.11.2013Gündem
Sinopta protokol krizi

Sinop'ta protokol krizi

Sinop Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü düzenlenen 'Kentsel Dönüşüm Bilgilendirme Toplantısı'nda protokol krizi yaşandı. İsmi Belediye Başkanı'ndan sonra okunan Sinop Garnizon Komutanı toplantıyı terk etti.

19.09.2013Gündem
Hz. İsaya ait olduğu tahmin edilen sandık Sinopta bulundu

Hz. İsa'ya ait olduğu tahmin edilen sandık Sinop'ta bulundu

Sinop Balatlar Kilisesi'nde yapılan kazı çalışmalarında Hz. İsa’ya ait olduğu tahmin edilen içerisinde kutsal emanetlerin saklandığı sandık bulundu.

30.07.2013Gündem
SİNOPTA HZ. İSAYA AİT SANDIK BULUNDU

SİNOP'TA HZ. İSA'YA AİT SANDIK BULUNDU

Sinop Balatlar Kilisesi'nde yapılan kazı çalışmalarında Hz. İsa'ya ait olduğu tahmin edilen içerisinde kutsal emanetlerin saklandığı sandık bulundu. Balatlar Kilisesi'nde yapılan kazı çalışmalarını yerinde inceleyen Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kazı Başkanı Prof. Dr. Gülgün Köroğlu kazı çalışmaları sırasında Hz. İsa'ya ait olduğunu tahmin ettikleri, kutsal emanetlerinin saklandığı taş bir sandığın ve içerisinde de haç parçalarının bulunduğunu söyledi. Taş sandığın ve içerisinde çıkan parçanın şu ana kadar kazı alanından çıkan en önemli bulgurlardan biri olduğunu belirten Köroğlu, "Kazı alanında bir taş sandık ve sandığın içerisinde Hz. İsa'ya ait olduğunu tahmin ettiğimiz haç parçası olan kutsal bir eşya bulundu" dedi.Songül KORKMAZ/SİNOP/DHA

30.07.2013Haber
Okul için konak ve arsa bağışladılar

Okul için konak ve arsa bağışladılar

Sinop’ta işadamı iki kardeş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne okul yaptırmak üzere Boyabat İlçesi’nde bulunan babadan kalma konaklarını ve 4 bin 103 metrekarelik arsalarını bağışladı.

29.07.2013Eğitim
Sinop Cezaevinde dövme isyanı

Sinop Cezaevi'nde dövme isyanı

Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gizlice sokulan dövme cihazına el koyan gardiyanlara tepki gösteren mahkumların yatakları ateşe vermesi sonucu 2 mahkum dumandan etkilendi.

23.07.2013Gündem
Milli Eğitim Bakanı: SBSde tereddüde mahal yok

Milli Eğitim Bakanı: SBS'de tereddüde mahal yok

MİLLİ Eğitim Bakanı Nabi Avcı, CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın’ın 2013 SBS’nin iptal edilmesi ve tercihlerle ilgili süreçte yürütmenin durdurulması talebiyle dava açmasıyla ilgili olarak, "Sorun 24 saat içerisinde çözümlendi. Orada bir sorun bizce yok. Madem böyle bir başvuru var, onun sonucunu bekleyelim. Ama tereddüde mahal yok" dedi.

17.07.2013Gündem