MENÜ

Yarın Yağmur Yağacak Mı

Yarın Yağmur Yağacak Mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarın Yağmur Yağacak Mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 74 Yarın Yağmur Yağacak Mı haberi bulunmuştur.

Yarın Yağmur Yağacak Mı Haberleri

Hava durumu yağış sinyali veriyor...  Yılbaşında hava nasıl olacak

Hava durumu yağış sinyali veriyor... Yılbaşında hava nasıl olacak?

Bugün parçalı ve az bulutlu havanın hakim olacağı Marmara Bölgesi'nde, Edirne ve Kırklareli'nin aralıklı yağmurlu, Tekirdağ çevrelerinin geceden itibaren sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İstanbul'da ise yarın yağış bekleniyor.

28.12.2017Gündem
Balkanlardan kar geliyor İstanbul’da kar yağacak mı

Balkanlar'dan kar geliyor! İstanbul’da kar yağacak mı?

İİstanbul'da yaşayan vatandaşlar, havaların soğumasının ardından 'İstanbul'da kar yağacak mı' sorusunun cevabını arıyor.. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya yurt genelinde hava sıcaklıkları 2 ila 6 derece azalacak. Peki hangi illerimiz kar yağışı olacak?

18.12.2017Gündem
Fikret Orman: Lig başlamadan ayak oyunları başladı

Fikret Orman: Lig başlamadan ayak oyunları başladı

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na(PFDK) sevk edilmesiyle ilgili Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, ilk defa PFDK’ya sevk edildiğini söyledi. Orman, “Her şeyin bir ilki varmış hayırlısı olsun. Söylediklerimde PFDK’ya sevk edilecek bir durum yoktu. Tabii ki bir bildikleri var. Sevk etsinler biz de gerekli savunmayı yaparız” diye konuştu.

8.08.2017Futbol
İstanbulda 18 Ocakta Okullara Kar Tatili

İstanbul'da 18 Ocak'ta Okullara Kar Tatili!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için hava durumu tahminlerini değiştirdi. Yeni hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da bugün gündüz saatlerinde yoğun bir şekilde yağan yağmur gece saatlerinde yerini kar yağışına bırakacak. Peki; İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İşte İstanbul kar yağışı tahminleri...

17.01.2016Eğitim
İstanbul ve Ankaraya kar yağışı geliyor

İstanbul ve Ankara'ya kar yağışı geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Batı Karadeniz'de fırtına ve yoğun kar yağışı uyarısı yapmasının ardından CNN Türk Meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli de İstanbul ve Ankara için kar yağışı uyarısı yaptı. Sürmeli Çarşamba günü Başkent Ankara'da kar yağışının görüleceğini, İstanbul'da ise yüksek kesimlerde sıcaklığın düşmesiyle birlikte 10 Aralık'ta kar yağışının görülebileceğini bildirdi.

1.12.2015Gündem
Düğünümüz var Bünyamin Bey aman ha yarın yağış olmasın

Düğünümüz var Bünyamin Bey aman ha yarın yağış olmasın

Bünyamin Sürmeli ekranlarımızın yeni starı. CNN Türk’ün hava durumu sunucusu. Bu aralar herkes ondan söz ediyor. Bilgisi, isabetli tahminleri, ciddiyeti ve samimiyetiyle hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. 29 yaşındaki İTÜ Meteoroloji Mühendisliği mezunu bu genç adamın bir özelliği de fazlasıyla kendine özgü olması.

24.07.2004Kelebek

24.09.2000Gündem

24.09.2000Gündem

24.09.2000Gündem

Yazar Sonuçları

Seni ukala çip bozuntusu

“Jaws”tan beri köpekbalıklarıyla, “Terminatör”den beri konuşan cihazlarla pek aram yok. Eve müzik seti alıyorum; çalıştırmadan önce bir ay birbirimizi kesiyoruz. Vestel’den Berlin’deki IFA’ya davet gelince “Tam adamını çağırdınız” dedim içimden. İşte bir “teknofob”un dünyanın en büyük teknoloji fuarında yaşadıkları...

3.09.2018

Yarın herkes bunları yapacak

Bu ritüeller olmadan, bayram ziyareti olmaz... Sofralarının, sohbetlerinin olmazsa olmazlarını, ritüellerini sizin için derledim, topladım.

23.06.2017

İyi hissetmek için zihin egzersizleri

Çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmak, daha az öfkelenmek, uyumlu olmak, kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissetmek, daha neşeli olmak istiyorsanız, aşağıdaki önerileri her gün yapmaya çalışın.

25.02.2014

İyi hissetmek için zihin egzersizleri

Çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmak, daha az öfkelenmek, uyumlu olmak, kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissetmek, daha neşeli olmak istiyorsanız, aşağıdaki önerileri her gün yapmaya çalışın.

21.02.2014

Türkiye’nin en büyük Gezi davası başlıyor

Kırklareli’de her 54’ten 1’ine dava açıldı.

20.02.2014

‘Ruhban Okulu için nefesimizin sonuna geldik’

BİR pazar günü Heybeliada Ruhban Okulu’nun o huzur dolu ikliminde Patrik Bartholomeos’u dinliyoruz...

17.06.2012

Hava nasıl oralarda

En sıcak gündem aslında havalar. Günde üçbinbeşyüz kere filan havaları konuşup duruyoruz.

6.08.2010

Meteoroloji’nin balonu kalmadı

BAŞLIĞA bakıldığında akla gelebilecek iki durum vardır: Birincisi son sel baskınlarından sonra Meteoroloji’nin “Biz bu işi iyi yapıyoruz” şeklindeki balon ifadelerin artık kabul görmediği; ikincisi de meteorolojik tahminlerde kullanılan rawindzone denilen sistemlerin başka ifadeyle meteoroloji balonlarının tükenmesidir.

11.09.2009

Gol hangi kaleye atıldı

GECENİN ilerleyen saatlerinde, Meclis’te Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı’nın son maddeleri görüşülürken, bir grup CHP milletvekili önerge verdi. Önerge ile İşsizlik Sigortası Kanunu’nun 49. maddesine "İşsizlik sigortası gelirleri vergiye tabi değildir. Bu gelirlerden hiçbir vergi, resim ve harç kesintisi yapılamaz" şeklinde bir fıkra eklenmesi isteniyordu.

26.04.2008

Korkmayın, yaz bitmedi

Aldatıcı yaz sona erdi. Yağışlar Orta ve Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun kuzeyinde etkili oluyor. Marmara ve İç Anadolu’da sıcaklıklar düşük değerlerini koruyor.

30.09.2004