EKSTRA
MENÜ

Yarın Okullar Tatil Mi?

Yarın Okullar Tatil Mi? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarın Okullar Tatil Mi? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 287 Yarın Okullar Tatil Mi? haberi bulunmuştur.

Yarın Okullar Tatil Mi? Haberleri

Okullar bugün ve yarın (26-27 Kasım) tatil mi

Okullar bugün ve yarın (26-27 Kasım) tatil mi?

Yaklaşık 1 milyon 287 bin öğrenci, 26 Kasım Çarşamba ve 27 Kasım Perşembe günleri liseye girmek için yarışacak.

26.11.2014Gündem
Okullar tatil mi Boşverin... İşte kar tatilinde yapılacaklar

Okullar tatil mi? Boşverin... İşte kar tatilinde yapılacaklar

Yarın okullar tatil mi? Okullar ne zaman açılacak? İstanbul hava durumu nasıl? gibi soruları boşverip, kar tatilinin tadını çıkartmanız için size bir fırsat.. İşte kar tatilinde yapılacak şeyler.

7.01.2015Keyif
10 Şubatta hangi okullar kar tatili olabilir Tatil olacak mı (İstanbul, Ankara, Bursa...)

10 Şubatta hangi okullar kar tatili olabilir? Tatil olacak mı? (İstanbul, Ankara, Bursa...)

Okullar tatil mi? Okullar tatil edilecek mi? 9 Şubat'ta hangi illerde okullar tatil edildi? 10 Şubat günü için Meteoroloji kar alarmı verdi. İstanbul, Ankara ve Bursa'da yarın yoğun kar altında olacak peki valiliğin okulları tatil etme ihtimali var mı?

9.02.2015Gündem
11 Şubat Çarşamba günü İstanbulda ve diğer şehirlerde okullar kar tatili olacak mı

11 Şubat Çarşamba günü İstanbul'da ve diğer şehirlerde okullar kar tatili olacak mı?

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Beklenen kar yağışı İstanbul'da etkisini göstermeye başladı? 11 Şubat 2015 Salı günü okullar tatil mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ünün verdiği bilgiye göre Pazartesi ve Salı günü kuvvetli yağış bekleniyor. Kar yağışı sonrası oluşabilecek don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle İstanbul'da çğrenciler ve veliler kar tatili beklemekteydi ve Vali Vasip Şahin'den beklenen açıklama geldi. Peki diğer illerde durum nasıl?

10.02.2015Gündem
İstanbulda yarın okullar tatil mi (12 Şubat)

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? (12 Şubat)

İstanbul Valisi Vasip Şahin, perşembe günü okulların kar yağışı nedeniyle tatil olup olmayacağı sorularını cevapladı. Şahin "Yağış yarın hafifleyeceği için okulların kapatılmasını öngörmüyoruz" dedi.

11.02.2015Gündem
İstanbulda bugün okullar kar tatili mi İşte okulların kar tatili edildiği iller

İstanbul'da bugün okullar kar tatili mi? İşte okulların kar tatili edildiği iller

17 Şubat Salı hangi şehirlerde okullar tatil edildi?Soğuk ve yağışlı hava nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime ara verildi. İstanbul'da yoğun kar yağışı başladı. Öğrencier merakla "İstanbul'da yarın okullar tatil mi?" sorusunun yanıtı arıyor. Peki İstanbul’da kar yağışı ne kadar sürecek ve okullar tatil olacak mı? Konu ile ilgili açıklama için gözler İstanbul Valiliği'ne çevrilmiş durumda.

17.02.2015Gündem
Yarın okullar tatil mi İstanbulda hava durumu nasıl olacak

Yarın okullar tatil mi? İstanbul'da hava durumu nasıl olacak?

İstanbul Valisi Vasip Şahin, okulların tatil edilip edilmeyeceğiyle ilgili olarak, "Daha önceki kar yağışlarında olduğu gibi, okulların tatil edilmesiyle ilgili meteorolojik verileri dikkate aldık. Bugün akşam değerlendireceğiz ve yarın yağacak yağış durumuyla birlikte öğrencilerimizin, servislerin, taşıtların ulaşım ve trafik güvenliği noktasında eğer bir sıkıntı yaşayacaklarsa, onu önleyici yönde kararımızı veririz" diye konuştu.

17.02.2015Gündem
Yarın okullar tatil mi Merak edilen soruya İstanbul Valisi Vasip Şahin ne cevap verdi

Yarın okullar tatil mi? Merak edilen soruya İstanbul Valisi Vasip Şahin ne cevap verdi?

Sibirya soğukları Türkiye'yi dondurdu. İstanbul dahil bazı illerde eğitime ara verildi ve tatil edildi. İstanbul'da kar kalınlıkları Çatalca'da 60, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy'de 15, Maltepe, Beykoz'da 25 cm oldu. İstanbul Valiliği, zincirsiz araçların trafiğe çıkmasına izin verilmeyeceğini duyurdu ve vatandaşlardan zorunlu olmadıkça özel araçları ile trafiğe çıkmamalarını istedi. TEM Otoyolu’nun Sakarya Arifiye mevkiinde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 20 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, "Okullar yarın da tatil olacak mı" sorusuna cevap verdi.

18.02.2015Gündem
Yarın okullar tatil mi | 25,26,27 Kasım okullar tatil mi

Yarın okullar tatil mi? | 25,26,27 Kasım okullar tatil mi?

8. sınıflar için düzenlenen TEOG sınavları 25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak. Sınava girmeyen öğrenciler için 25-26 Kasım'da okullar tatil olacak mı? 25 26 ve 27 Kasım'da okullar tatil mi?

25.11.2015Bilgi
15 Tatil Ne Zaman Başlıyor, Okullar Ne Zaman Kapanıyor

15 Tatil Ne Zaman Başlıyor, Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

İlkokul’dan Lise’ye tüm öğrencilerin heyecanla bekledikleri 15 tatil ne zaman başlayacak? Okullar hangi gün kapanacak? 2015 - 2016 eğitim öğretim yılında ilk dönem ne zaman bitecek? İşte en çok öğrencileri sevindirecek Sömestr tatili başlama zamanı!

17.12.2015Eğitim
Yarıyıl (Sömestr) tatili kaç gün olacak

Yarıyıl (Sömestr) tatili kaç gün olacak?

2015-2016 Eğitim öğretim yılı sömestr tatili ne zaman? On beş tatil ne zaman? Sömestr ne zaman başlıyor? 2015-2016 Eğitim öğretim yılının birinci dönemi ne zaman kapanacak? Sömestr tatili uzatılıyor mu? Sömestr tatili 2016 sömestr tatili ile ilgili merak edilenler haberimizde!

23.12.2015Eğitim
İstanbulda yarın okullar tatil mi

İstanbul'da yarın okullar tatil mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden İstanbul için yoğun kar yağışı uyarılarının ardından 'yarın okullar tatil mi' sorusu akıllara geldi. Yılbaşı tatili öncesi kar tatili haberi bekleyen öğrenciler 30 Aralık Çarşamba okullar tatil olacak mı, sorusunun yanıtını merak ediyorlardı. Okulların yarın tatil edilmesi yönüyle herhangi bir açıklama bulunmuyor.

29.12.2015Gündem
Son Dakika: İstanbulda yarın okullar tatil mi (31 Aralık Perşembe)

Son Dakika: İstanbul'da yarın okullar tatil mi? (31 Aralık Perşembe)

'İstanbul'da yarın okullar tatil mi' sorusunun cevabını bütün öğrenciler merakla bekliyor. Sabah saatlerinde kar yağışının başlaması öğrencileri daha da meraklandırdı. Peki, yarın okullar tatil mi? Bu sorunun cevabı ilk olarak üniversitelerden geldi.

30.12.2015Gündem
Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri

Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri?

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin büyük bir bölümünde etkili olması beklenen kar yağışları nedeniyle vatandaşlar, ''yarın okullar tatil mi?'', ''İstanbul'da yarın okullar tatil mi?'' diye araştırmaya başladılar. Okulların yarın tatil olup olmayacağı ile ilgili henüz Valilik açıklama yapmadı.

30.12.2015Eğitim
İstanbulda okullar yarın kar tatili mi

İstanbul'da okullar yarın kar tatili mi

İstanbul'u sabah saatlerinden itibaren etkisi altına kar yağışı, her geçen saat etkisini arttırıyor. Kent genelinde yüz binlerce öğrenci ve velinin gözü ise İstanbul Valiliği'nden gelecek açıklamada.

30.12.2015Gündem
31 Aralık 2015 okullar tatil mi

31 Aralık 2015 okullar tatil mi?

31 Aralık 2015 yarın okullar tatil edilecek mi? Yarın okullar tatil mi? Öğrencilerin merakla beklediği tatil haberi ile ilgili gelişmeler haberimizde.

30.12.2015Eğitim
İstanbulda yarın okullar tatil mi Vali Vasip Şahin açıkladı

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Vali Vasip Şahin açıkladı

Çok sayıda öğrenci yarın İstanbul'da okulların tatil olup olmadığını merak ediyordu. Twitter’da pazartesi okulların tatil olmasını isteyen öğrenciler ‘vasipyarıntatildesene’ hashtagini TT yaptı. Öğrenciler yarın kar yağmasa bile yerlerin buz olduğunu söyleyerek tatil istedi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, kar yağışı beklenmediği için yarın (4 Ocak Pazartesi) okulların eğitim-öğretime devam edeceğini belirtti.

3.01.2016Eğitim
6 Ocak kar tatili olan yerler | Bugün Okullar Tatil mi

6 Ocak kar tatili olan yerler | Bugün Okullar Tatil mi?

Yurdun birçok bölgesinde etkili olan kar yağışları nedeniyle bazı illerde eğitim ve öğretime ara verildi. Milyonlarca öğrenci şu sıralar ''Yarın Okullar Tatil mi?'', ''6 Ocak 2016 Çarşamba günü okullar tatil mi?'', ''6 Ocak'ta hangi illerdeki okullar tatil edildi?'' gibi soruların cevaplarını araştırmaya başladılar. İşte tüm soruların cevapları...

5.01.2016Eğitim
7 Ocak kar tatili olan iller | Bugün Okullar Tatil mi

7 Ocak kar tatili olan iller | Bugün Okullar Tatil mi?

Yurdun bir çok ilinde etkili olan kar yağışları nedeniyle bazı okullar bugün (6 Ocak) tatil edildi. Şimdi milyonlarca öğrenci ''yarın okullar tatil mi?'', ''7 Ocak Perşembe Okullar Tatil mi?'' eğer okullar tatil ise ''7 Ocak'ta kar tatili olan iller hangileri?'' diye araştırmaya başladılar. Peki; 7 Ocak'ta Sivas, Elazığ ve Diyarbakır'da okullar tatil mi? İşte 7 Ocak tatil olan iller...

6.01.2016Eğitim
8 Ocak kar tatili olan iller | Bugün okullar tatil mi

8 Ocak kar tatili olan iller | Bugün okullar tatil mi?

Türkiye'nin bazı bölgelerinde devam eden kar yağışları nedeniyle bugün yani 7 Ocak Perşembe günü 4 ilde kar tatili ilan edildi. Meteoroloji verilerine göre yarın yani 8 Ocak Cuma günü İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki; yarın okullar tatil mi?, 8 Ocak'ta kar tatili hangi illerde olacak? İşte detaylar...

7.01.2016Eğitim
İstanbulda kar yağışı ne zaman başlayacak

İstanbul'da kar yağışı ne zaman başlayacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sayfasında yer alan uzun vadeli tahminlere göre, Pazar gününden itibaren yurt genelinde soğuk hava dalgasına girilecek ve yurdun bazı bölgelerinde kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki; İstanbul'a kar yağacak mı?, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji verilerine göre İstanbul'da da Pazartesi kar yağışı bekleniyor.

11.01.2016Eğitim
İstanbulda 18 Ocakta Okullara Kar Tatili

İstanbul'da 18 Ocak'ta Okullara Kar Tatili!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için hava durumu tahminlerini değiştirdi. Yeni hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da bugün gündüz saatlerinde yoğun bir şekilde yağan yağmur gece saatlerinde yerini kar yağışına bırakacak. Peki; İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İşte İstanbul kar yağışı tahminleri...

17.01.2016Eğitim
Meteorolojiden Son Dakika Kar Yağışı ve Fırtına Uyarısı

Meteoroloji'den Son Dakika 'Kar Yağışı' ve 'Fırtına' Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden son dakika 'kar' uyarısı geldi. Meteoroloji, 18 Ocak Pazartesi günü İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bolu ve Çanakkale dahil olmak üzere yurdun Kuzeybatı kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı beklendiğini açıkladı. Peki; kar kalınlıkları ne kadar olacak?

17.01.2016Eğitim
THY İptal Olan Seferler Listesi - 18 Ocak 2016 Pazartesi

THY İptal Olan Seferler Listesi - 18 Ocak 2016 Pazartesi

İstanbul'da beklenen yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Türk Hava Yolları 18 Ocak 2016 tarihinde iç ve dış hatta yapılacak olan 246 seferi iptal ettiğini duyurdu. Peki; THY hangi seferleri iptal etti? İşte; kar yağışı nedeniyle bugün için iptal edilen THY seferlerinin listesi...

17.01.2016Kelebek
İstanbul Valiliğinden kar açıklaması

İstanbul Valiliği'nden 'kar' açıklaması

İstanbul Valiliği, kenti etkisi altına alması beklenen kar yağışı ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Karla karışık yağmur ve kar yağışının aralıklarla salı akşamına kadar yerel olarak etkili olacağı tahmin edilmektedir" denildi.

17.01.2016Gündem
19 Ocakta kar tatili olan iller hangileri

19 Ocak'ta kar tatili olan iller hangileri?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava tahmin raporlarına göre yurdun bir çok bölgesinde olumsuz hava koşulları ve yoğun kar yağışı devam ediyor. 18 Ocak Pazartesi günü bazı illerdeki okullarda eğitim ve öğretime ara verilmişti. Peki; bugün yani 19 Ocak'ta kar tatili olan iller hangileri? İşte detaylar...

17.01.2016Eğitim
İstanbulda bugün okullar tatil mi Vali Şahin açıkladı

İstanbul'da bugün okullar tatil mi? Vali Şahin açıkladı

İstanbul'da beklenen kar yağışının erken başlaması, öğrencilerde heyecan yarattı. Bugün (18 Ocak Pazartesi günü) okullar tatil mi sorusunun cevabı öğrenciler tarafından merakla bekleniyordu. Vali Vasip Şahin, Twitter'dan yaptığı açıklamada İstanbul'daki okulların 18 Ocak Pazartesi günü tatil olduğunu duyurdu.

17.01.2016Gündem
İstanbulda yarın okullar tatil mi Valilik açıkladı

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Valilik açıkladı!

İstanbul'da 18 Ocak Pazartesi günü etkili kar yağışı etkisini sürdürdü. Okulların bugün tatil edildiği İstanbul'da öğrenciler şimdi de '19 Ocak'ta İstanbul'da okullar tatil olacak mı?', 'İstanbul'da kar tatili uzadı mı?'' diye merakla araştırmaya başladılar. İstanbul kar tatili ile ilgili son söz elbette Vali Vasip Şahin'de.. Peki; İstanbul Valisi kar tatili açıklaması yaptı mı?

17.01.2016Eğitim
Bugün Okullar Tatil mi - 19 Ocak 2016

Bugün Okullar Tatil mi? - 19 Ocak 2016

İstanbul başta olmak üzere Yurdun büyük bir bölümünde etkili olan kar yağışı nedeniyle 18 Ocak Pazartesi günü bazı illerde eğitim öğretime ara verildi. Şimdi öğrenciler ''yarın okullar tatil mi?'', ''19 Ocak'ta okullar tatil olacak mı?'' diye araştırmaya başladılar. İşte; 19 Ocak Salı günü kar tatili olan il ve ilçeler...

18.01.2016Eğitim
Googleda en çok kar tatili arandı

Google'da en çok 'kar tatili' arandı!

Hafta sonuyla birlikte etkisini göstermeye başlayan kar yağışıyla birlikte “okulların tatil olup olmadığı” sorusu, 11-18 Ocak 2016 haftasında kullanıcıların Google’da en çok merak ettiği konular arasında üst sıraya yerleşti.

18.01.2016Eğitim
Okullar tatil mi Google

Okullar tatil mi Google?

Kar yağışının başlamasıyla birlikte 11-18 Ocak haftasında Google’a en çok “Okullar tatil mi?” diye soruldu.

18.01.2016Eğitim
İstanbul Valisi Vasip Şahin Kar Tatili Açıklaması Yaptı

İstanbul Valisi Vasip Şahin Kar Tatili Açıklaması Yaptı!

İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle 18 Ocak'ta okullarda kar tatili ilan edilmişti. Kar tatilinin keyfini doyasıya yaşayan öğrenciler şimdi de 'Yarın İstanbul'da okullar tatil mi?', 'İstanbul'da kar tatili uzadı mı?' diye merak etmeye başladılar. İstanbul Valiliği'nin yaptığı yazılı açıklamaya göre ''yarın İstanbul'da okullar tatil değil.''

18.01.2016Eğitim
İstanbulda 19 Ocak Salı okullar tatil mi

İstanbul'da 19 Ocak Salı okullar tatil mi?

İstanbul Valiliği yoğun kar yağışı nedeniyle 18 Ocak yani bugün için okulları tatil etmişti. Kar yağışının halen devam etmesiyle birlikte öğrenciler 'Yarın okullar tatil mi?', 'İstanbul'da 19 Ocak Salı okullar tatil mi?' sorusuna yanıt aramaya başladılar. Ve beklenen yanıt İstanbul Valisi Vasip Şahin'in Twitter hesabından geldi. İşte o açıklama...

18.01.2016Eğitim
20 Ocak 2016 Bursada Okullar tatil mi

20 Ocak 2016 Bursa'da Okullar tatil mi?

Bursa'da görülen kar yağışından sonra don ve buzlanma olaylarının görüleceği bildirildi. Bu açıklama sonrası Bursa'da eğitim ve öğrenim gören öğrenciler 'Yarın okullar tatil mi?', '20 Ocak'ta Bursa'da okul tatil mi?' gibi sorular ile araştırma yapmaya başladılar. Peki; Bursa'da yarın yani 20 Ocak Çarşamba okullar tatil mi? İşte detaylar...

19.01.2016Eğitim
İstanbulda yarın okullar tatil mi

İstanbul'da yarın okullar tatil mi?

İstanbul'da hafta sonu etkili olan kar yağışı nedeniyle 18 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edilmişti. Kar tatilinin keyfini yaşayan öğrenciler 19 Ocak Salı günü için de tatil haberi beklemişlerdi. Ancak Vali Şahin, 19 Ocak'ta eğitime devam edileceğini açıklamıştı. Peki; İstanbul'da yarın okullar tatil mi?

19.01.2016Eğitim
20 Ocakta Kar Tatili Olan İller Hangileri

20 Ocak'ta Kar Tatili Olan İller Hangileri?

Yurdun bir çok kesiminde etkili olan kar yağışı bazı illerde okulların tatil edilmesine sebep oldu. Meteoroloji'den gelen hava tahmin raporlarına göre yaklaşık 20 ilde kar yağışı devam ediyor. Peki; yarın yani 20 Ocak 2016 Çarşamba günü okullar tatil mi?, ''20 Ocak Çarşamba günü kar tatil olan iller hangileri?'' işte detaylar...

19.01.2016Eğitim
İzmirde Kar Yağışı Başladı mı Okullar Tatil mi

İzmir'de Kar Yağışı Başladı mı? Okullar Tatil mi?

Yurdun bir çok kesiminde etkili olan kar yağışı İzmir'de de havanın soğumasıyla birlikte kendini gösterdi. Kar yağışı daha çok İzmir-Manisa arasında etkisini gösterirken Bornova İlçesi'nin yüksek kesimindeki Sabuncubeli Mevkisi'nde yoğun bir şekilde devam ediyor.

20.01.2016Eğitim
20 Mayıs cuma günü yarın okullar tatil mi

20 Mayıs cuma günü yarın okullar tatil mi?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın resmi tatil olması ile birlikte çalışanlar ve öğrenciler iznine 20 Mayıs Cuma gününü de ekleyerek 4 gün tatil planları yaptı. Ancak 20 Mayıs Cuma günü tatil değil.. Memurlar, öğrenciler ve kamu çalışanları 20 Mayıs Cuma günü mesai yapacak.

19.05.2016Gündem
Yarın okullar tatil mi Binlerce öğrenci merak ediyor..

Yarın okullar tatil mi? Binlerce öğrenci merak ediyor..

"Yarın okullar tatil olacak mı?" sorusu binlerce öğrenci tarafından dev arama motoru Google'da sorgulanmaya başladı. Cumhuriyetin kuruluşunun 93. yıl dönümü cumartesi günü tüm ülke çapında coşkuyla kutlanacak. Fakat her yıl 29 Ekim'de tatil yapan öğrenciler, bu yıl hayal kırıklığına uğradı. Çünkü bu yıl 29 Ekim, cumartesi gününe denk geliyor. Cumhuriyet Bayramının cumartesi gününe denk gelmesiyle binlerce öğrenci 28 Ekim Cuma gününün tatil olup olmayacağını merak etti. Peki, yarın okullar tatil mi?

27.10.2016Gündem
Hangi illerde okullar tatil İstanbul, Sivas, Kırşehir, Bolu, Kocaeli... İşte tüm iller...

Hangi illerde okullar tatil? İstanbul, Sivas, Kırşehir, Bolu, Kocaeli... İşte tüm iller...

İstanbul'da bugün (9 Ocak pazartesi) günü okullar tatil edildi. Ankara'da okullar tatil değil. Peki başka hangi illerde okullar tatil? Yurtta kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 30'dan şehirde bugün eğitim öğretim yapılmayacak. Sivas Çorum, Kocaeli, Bursa, Yalova, Nevşehir, Edirne, Tekirdağ, Kastamonu, Tokat, Kırklareli, Samsun, Amasya, Aksaray, Sakarya, Niğde ve Bolu il genelinde de okullar bugün tatil edildi. İşte okulların tatil olduğu il ve ilçeler

8.01.2017Gündem
Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Nevşehirde okullar yarın tatil mi

Kocaeli, Düzce, Zonguldak, Nevşehir'de okullar yarın tatil mi?

Kocaeli'de öğrenciler 'yarın okullar tatil mi?' sorusuna yanıt arıyordu. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın için bir gün tatil edildiğini açıkladı. Düzce, Zonguldak ve Nevşehir'den de açıklamalar geldi.

8.01.2017Gündem
Samsunda yarın okullar tatil mi Valilikten açıklama geldi

Samsun'da yarın okullar tatil mi? Valilikten açıklama geldi

Samsun'da yarın (9 Ocak pazartesi) günü okullar tatil olup olmayacağı ile ilgili Samsun Valiliği'nden açıklama geldi. Samsun'da Valilikten yapılan açıklamaya göre yarın tüm okullar tatil edildi. Samsun’da hava sıcaklığı 1 günde 25 derece birden düşünce, yoğun kar yağışı etkili oldu.

8.01.2017Gündem
Bolu ve Sakaryada yarın okullar tatil mi

Bolu ve Sakarya'da yarın okullar tatil mi?

Kar yağışı nedeniyle öğrencilerin 'Yarın okullar tatil mi?' diye beklediği Bolu ve Sakarya'dan haber geldi. Bolu ve Sakarya'da da yarın okullar tatil edildi.

8.01.2017Gündem
Bursada ve Ankarada yarın okullar tatil mi 10 Ocak Salı

Bursa'da ve Ankara'da yarın okullar tatil mi? 10 Ocak Salı

Ankara'da ve Bursa'da yarın okullar tatil mi sorusu tüm yurtta önemini korumaya devam ediyor. Kar yağışı ve yurt genelinde şiddetini arttıran soğuk hava dalgasının ardından Bursa'da ve Ankara'da yarın okullar tatil mi sorusu, kentte yaşayan öğrenciler en çok konuştuğu konular arasında yer aldı. Birçok ilde okulların tatil edilmesinin akabinde, farklı şehirlerde yaşayan öğrenciler, Ankara'da ve Bursa'da okullar tatil mi sorusunu yöneltti. İşte konuyla alakalı detaylı bilgiler

9.01.2017Gündem

Salı günü kar tatili olan iller açıklandı! İşte, yarın okulları tatil edilen iller

Kar yağışı nedeniyle Türkiye'nin dört bir yanındaki okullardan yarın için tatil haberi gelmeye devam ediyor. Hafta sonundan beri devam eden kar yağışının bugün şiddetini attırması ile birlikte yarın okulları tatil edilen iller merak konusu oldu. Tatil açıklamaları illerin valiliklerinden geldi. Peki, salı günü kar tatili olan iller hangileri?

9.01.2017Gündem
11 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edilecek mi Yarın İstanbulda okullar tatil mi

11 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edilecek mi? Yarın İstanbul'da okullar tatil mi?

11 Ocak Çarşamba günü okullar tatil olacak mı sorusuna yönelen öğrenciler, hafta sonundan bu yana karın tadını çıkarmaya devam ediyor. Salı günü, başta İstanbul olmak üzere yurdun dört bir yanından gelen kar tatili haberleri, öğrencilerin aklına yarın okullar tatil olacak mı sorusunu getirdi. 11 Ocak Çarşamba günü okulların tatil olup olmayacağını merak eden öğrenciler, Valiliklerden yapılacak kar tatili duyurusuna kilitlendi. İşte, 11 Ocak Çarşamba günü okullar tatil olacak mı sorusuna dair bazı detaylar

10.01.2017Eğitim
Yarın okullar tatil olacak mı Hangi illerde okullar tatil edilmişti

Yarın okullar tatil olacak mı? Hangi illerde okullar tatil edilmişti?

İstanbul ve birçok ilde dün okullar yoğun kar yağışı nedeniyle tatil edilmişti. Bugün İstanbul'da öğle saatlerinde tekrar yoğun şekilde başlayan kar yağışı yarın da okullar tatil olacak mı sorusunu akıllara getiriyor. Öğrenciler ve veliler kar yağışının tekrar başlaması ile birlikte 11 Ocak Çarşamba okullar tatil olacak mı sorusunun cevabını arıyor. Konu hakkında herhangibir bilgi geldiğinde haberimiz tekrar güncellenecek.. İşte dünkü kar tatilinde okulların tatil olduğu iller

10.01.2017Gündem
Meteorolojiden İstanbul için açıklama yapıldı mı İstanbulda yarın okullar tatil mi - 12 Ocak Perşembe

Meteoroloji'den İstanbul için açıklama yapıldı mı? İstanbul'da yarın okullar tatil mi? - 12 Ocak Perşembe

İstanbul'da okulların yarın tatil olup olmayacağı milyonlarca öğrenci tarafından merakla araştırılmaya devam ediyor. 12 Ocak Perşembe günü için aramalarını yoğunlaştıran öğrenciler, İstanbul'da okulların tatil olup olmayacağını merak ediyorlar. İstanbul Valisi Vasip Şahin'in resmi twitter hesabını sürekli kontrol eden öğrenciler, kar tatili hakkında meraklı gözlerle açıklama yapılmasını bekliyorlar. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul ve Marmara Bölgesinde yaşayan vatandaşları aşırı kar yükünden dolayı çatı çökmeleri ve kar erimelerine karşı uyardı. Peki, İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İstanbul Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı mı? İşte detaylar.

11.01.2017Gündem
Yarın okullar tatil mi 13 Ocak Cuma günü Ankarada okullar tatil mi

Yarın okullar tatil mi? 13 Ocak Cuma günü Ankara'da okullar tatil mi?

Yarın okullar tatil mi konusu öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Uzun zamandır devam eden soğuk hava ve kar yağışı, bazı illerde eğitimin aksamasına neden oldu. 13 Ocak Cuma günü İstanbul ve Ankara'da okullar tatil mi sorusunu yönelten on binlerce öğrenci, Valilik ve İlk Milli Eğitim Müdürlüklerinden gelecek açıklamaları bekliyor. Peki yarın okullar tatil olacak mı? İşte, 13 Ocak konulu tatil haberleri

12.01.2017Gündem
Çanakkalede yarın okullar tatil mi Hangi ilçelerde tatil edildi

Çanakkale'de yarın okullar tatil mi? Hangi ilçelerde tatil edildi?

Çanakkale'de yarın okullar tatil mi sorusu, son günlerde art arda depreme maruz kalan yöre öğrencileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Ayvacık ve yakındaki köylerde meydana gelen deprem nedeniyle evleri yıkılan ve yakınları zarar gören öğrenciler için okullar tatil edildi. Peki, Çanakkale'de yarın okullar tatil mi? Tatil Çanakkale merkezini de kapsıyor mu? İşte, detaylı bilgiler

8.02.2017Gündem