EKSTRA
MENÜ

Yarin Okullar Tatil Mi

Yarin Okullar Tatil Mi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarin Okullar Tatil Mi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 293 Yarin Okullar Tatil Mi haberi bulunmuştur.

Yarin Okullar Tatil Mi Haberleri

19 Ocakta kar tatili olan iller hangileri

19 Ocak'ta kar tatili olan iller hangileri?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava tahmin raporlarına göre yurdun bir çok bölgesinde olumsuz hava koşulları ve yoğun kar yağışı devam ediyor. 18 Ocak Pazartesi günü bazı illerdeki okullarda eğitim ve öğretime ara verilmişti. Peki; bugün yani 19 Ocak'ta kar tatili olan iller hangileri? İşte detaylar...

17.01.2016Eğitim
İstanbul Valiliğinden kar açıklaması

İstanbul Valiliği'nden 'kar' açıklaması

İstanbul Valiliği, kenti etkisi altına alması beklenen kar yağışı ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Karla karışık yağmur ve kar yağışının aralıklarla salı akşamına kadar yerel olarak etkili olacağı tahmin edilmektedir" denildi.

17.01.2016Gündem
THY İptal Olan Seferler Listesi - 18 Ocak 2016 Pazartesi

THY İptal Olan Seferler Listesi - 18 Ocak 2016 Pazartesi

İstanbul'da beklenen yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Türk Hava Yolları 18 Ocak 2016 tarihinde iç ve dış hatta yapılacak olan 246 seferi iptal ettiğini duyurdu. Peki; THY hangi seferleri iptal etti? İşte; kar yağışı nedeniyle bugün için iptal edilen THY seferlerinin listesi...

17.01.2016Kelebek
Meteorolojiden Son Dakika Kar Yağışı ve Fırtına Uyarısı

Meteoroloji'den Son Dakika 'Kar Yağışı' ve 'Fırtına' Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden son dakika 'kar' uyarısı geldi. Meteoroloji, 18 Ocak Pazartesi günü İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bolu ve Çanakkale dahil olmak üzere yurdun Kuzeybatı kesimlerinde yer yer yoğun kar yağışı beklendiğini açıkladı. Peki; kar kalınlıkları ne kadar olacak?

17.01.2016Eğitim
İstanbulda 18 Ocakta Okullara Kar Tatili

İstanbul'da 18 Ocak'ta Okullara Kar Tatili!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için hava durumu tahminlerini değiştirdi. Yeni hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da bugün gündüz saatlerinde yoğun bir şekilde yağan yağmur gece saatlerinde yerini kar yağışına bırakacak. Peki; İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İşte İstanbul kar yağışı tahminleri...

17.01.2016Eğitim
İstanbulda kar yağışı ne zaman başlayacak

İstanbul'da kar yağışı ne zaman başlayacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sayfasında yer alan uzun vadeli tahminlere göre, Pazar gününden itibaren yurt genelinde soğuk hava dalgasına girilecek ve yurdun bazı bölgelerinde kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki; İstanbul'a kar yağacak mı?, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji verilerine göre İstanbul'da da Pazartesi kar yağışı bekleniyor.

11.01.2016Eğitim
8 Ocak kar tatili olan iller | Bugün okullar tatil mi

8 Ocak kar tatili olan iller | Bugün okullar tatil mi?

Türkiye'nin bazı bölgelerinde devam eden kar yağışları nedeniyle bugün yani 7 Ocak Perşembe günü 4 ilde kar tatili ilan edildi. Meteoroloji verilerine göre yarın yani 8 Ocak Cuma günü İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki; yarın okullar tatil mi?, 8 Ocak'ta kar tatili hangi illerde olacak? İşte detaylar...

7.01.2016Eğitim
7 Ocak kar tatili olan iller | Bugün Okullar Tatil mi

7 Ocak kar tatili olan iller | Bugün Okullar Tatil mi?

Yurdun bir çok ilinde etkili olan kar yağışları nedeniyle bazı okullar bugün (6 Ocak) tatil edildi. Şimdi milyonlarca öğrenci ''yarın okullar tatil mi?'', ''7 Ocak Perşembe Okullar Tatil mi?'' eğer okullar tatil ise ''7 Ocak'ta kar tatili olan iller hangileri?'' diye araştırmaya başladılar. Peki; 7 Ocak'ta Sivas, Elazığ ve Diyarbakır'da okullar tatil mi? İşte 7 Ocak tatil olan iller...

6.01.2016Eğitim
6 Ocak kar tatili olan yerler | Bugün Okullar Tatil mi

6 Ocak kar tatili olan yerler | Bugün Okullar Tatil mi?

Yurdun birçok bölgesinde etkili olan kar yağışları nedeniyle bazı illerde eğitim ve öğretime ara verildi. Milyonlarca öğrenci şu sıralar ''Yarın Okullar Tatil mi?'', ''6 Ocak 2016 Çarşamba günü okullar tatil mi?'', ''6 Ocak'ta hangi illerdeki okullar tatil edildi?'' gibi soruların cevaplarını araştırmaya başladılar. İşte tüm soruların cevapları...

5.01.2016Eğitim
İstanbulda yarın okullar tatil mi Vali Vasip Şahin açıkladı

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Vali Vasip Şahin açıkladı

Çok sayıda öğrenci yarın İstanbul'da okulların tatil olup olmadığını merak ediyordu. Twitter’da pazartesi okulların tatil olmasını isteyen öğrenciler ‘vasipyarıntatildesene’ hashtagini TT yaptı. Öğrenciler yarın kar yağmasa bile yerlerin buz olduğunu söyleyerek tatil istedi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, kar yağışı beklenmediği için yarın (4 Ocak Pazartesi) okulların eğitim-öğretime devam edeceğini belirtti.

3.01.2016Eğitim
31 Aralık 2015 okullar tatil mi

31 Aralık 2015 okullar tatil mi?

31 Aralık 2015 yarın okullar tatil edilecek mi? Yarın okullar tatil mi? Öğrencilerin merakla beklediği tatil haberi ile ilgili gelişmeler haberimizde.

30.12.2015Eğitim
İstanbulda okullar yarın kar tatili mi

İstanbul'da okullar yarın kar tatili mi

İstanbul'u sabah saatlerinden itibaren etkisi altına kar yağışı, her geçen saat etkisini arttırıyor. Kent genelinde yüz binlerce öğrenci ve velinin gözü ise İstanbul Valiliği'nden gelecek açıklamada.

30.12.2015Gündem
Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri

Kar Tatili Olan İl ve İlçeler Hangileri?

İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin büyük bir bölümünde etkili olması beklenen kar yağışları nedeniyle vatandaşlar, ''yarın okullar tatil mi?'', ''İstanbul'da yarın okullar tatil mi?'' diye araştırmaya başladılar. Okulların yarın tatil olup olmayacağı ile ilgili henüz Valilik açıklama yapmadı.

30.12.2015Eğitim
Son Dakika: İstanbulda yarın okullar tatil mi (31 Aralık Perşembe)

Son Dakika: İstanbul'da yarın okullar tatil mi? (31 Aralık Perşembe)

'İstanbul'da yarın okullar tatil mi' sorusunun cevabını bütün öğrenciler merakla bekliyor. Sabah saatlerinde kar yağışının başlaması öğrencileri daha da meraklandırdı. Peki, yarın okullar tatil mi? Bu sorunun cevabı ilk olarak üniversitelerden geldi.

30.12.2015Gündem
İstanbulda yarın okullar tatil mi

İstanbul'da yarın okullar tatil mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden İstanbul için yoğun kar yağışı uyarılarının ardından 'yarın okullar tatil mi' sorusu akıllara geldi. Yılbaşı tatili öncesi kar tatili haberi bekleyen öğrenciler 30 Aralık Çarşamba okullar tatil olacak mı, sorusunun yanıtını merak ediyorlardı. Okulların yarın tatil edilmesi yönüyle herhangi bir açıklama bulunmuyor.

29.12.2015Gündem
Yarıyıl (Sömestr) tatili kaç gün olacak

Yarıyıl (Sömestr) tatili kaç gün olacak?

2015-2016 Eğitim öğretim yılı sömestr tatili ne zaman? On beş tatil ne zaman? Sömestr ne zaman başlıyor? 2015-2016 Eğitim öğretim yılının birinci dönemi ne zaman kapanacak? Sömestr tatili uzatılıyor mu? Sömestr tatili 2016 sömestr tatili ile ilgili merak edilenler haberimizde!

23.12.2015Eğitim
15 Tatil Ne Zaman Başlıyor, Okullar Ne Zaman Kapanıyor

15 Tatil Ne Zaman Başlıyor, Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

İlkokul’dan Lise’ye tüm öğrencilerin heyecanla bekledikleri 15 tatil ne zaman başlayacak? Okullar hangi gün kapanacak? 2015 - 2016 eğitim öğretim yılında ilk dönem ne zaman bitecek? İşte en çok öğrencileri sevindirecek Sömestr tatili başlama zamanı!

17.12.2015Eğitim
Yarın okullar tatil mi | 25,26,27 Kasım okullar tatil mi

Yarın okullar tatil mi? | 25,26,27 Kasım okullar tatil mi?

8. sınıflar için düzenlenen TEOG sınavları 25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak. Sınava girmeyen öğrenciler için 25-26 Kasım'da okullar tatil olacak mı? 25 26 ve 27 Kasım'da okullar tatil mi?

25.11.2015Bilgi
Yarın okullar tatil mi Merak edilen soruya İstanbul Valisi Vasip Şahin ne cevap verdi

Yarın okullar tatil mi? Merak edilen soruya İstanbul Valisi Vasip Şahin ne cevap verdi?

Sibirya soğukları Türkiye'yi dondurdu. İstanbul dahil bazı illerde eğitime ara verildi ve tatil edildi. İstanbul'da kar kalınlıkları Çatalca'da 60, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy'de 15, Maltepe, Beykoz'da 25 cm oldu. İstanbul Valiliği, zincirsiz araçların trafiğe çıkmasına izin verilmeyeceğini duyurdu ve vatandaşlardan zorunlu olmadıkça özel araçları ile trafiğe çıkmamalarını istedi. TEM Otoyolu’nun Sakarya Arifiye mevkiinde yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 20 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, "Okullar yarın da tatil olacak mı" sorusuna cevap verdi.

18.02.2015Gündem
Yarın okullar tatil mi İstanbulda hava durumu nasıl olacak

Yarın okullar tatil mi? İstanbul'da hava durumu nasıl olacak?

İstanbul Valisi Vasip Şahin, okulların tatil edilip edilmeyeceğiyle ilgili olarak, "Daha önceki kar yağışlarında olduğu gibi, okulların tatil edilmesiyle ilgili meteorolojik verileri dikkate aldık. Bugün akşam değerlendireceğiz ve yarın yağacak yağış durumuyla birlikte öğrencilerimizin, servislerin, taşıtların ulaşım ve trafik güvenliği noktasında eğer bir sıkıntı yaşayacaklarsa, onu önleyici yönde kararımızı veririz" diye konuştu.

17.02.2015Gündem
İstanbulda bugün okullar kar tatili mi İşte okulların kar tatili edildiği iller

İstanbul'da bugün okullar kar tatili mi? İşte okulların kar tatili edildiği iller

17 Şubat Salı hangi şehirlerde okullar tatil edildi?Soğuk ve yağışlı hava nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime ara verildi. İstanbul'da yoğun kar yağışı başladı. Öğrencier merakla "İstanbul'da yarın okullar tatil mi?" sorusunun yanıtı arıyor. Peki İstanbul’da kar yağışı ne kadar sürecek ve okullar tatil olacak mı? Konu ile ilgili açıklama için gözler İstanbul Valiliği'ne çevrilmiş durumda.

17.02.2015Gündem
İstanbulda yarın okullar tatil mi (12 Şubat)

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? (12 Şubat)

İstanbul Valisi Vasip Şahin, perşembe günü okulların kar yağışı nedeniyle tatil olup olmayacağı sorularını cevapladı. Şahin "Yağış yarın hafifleyeceği için okulların kapatılmasını öngörmüyoruz" dedi.

11.02.2015Gündem
11 Şubat Çarşamba günü İstanbulda ve diğer şehirlerde okullar kar tatili olacak mı

11 Şubat Çarşamba günü İstanbul'da ve diğer şehirlerde okullar kar tatili olacak mı?

İstanbul'da yarın okullar tatil mi? Beklenen kar yağışı İstanbul'da etkisini göstermeye başladı? 11 Şubat 2015 Salı günü okullar tatil mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ünün verdiği bilgiye göre Pazartesi ve Salı günü kuvvetli yağış bekleniyor. Kar yağışı sonrası oluşabilecek don ve buzlanma ihtimali ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklar sebebiyle İstanbul'da çğrenciler ve veliler kar tatili beklemekteydi ve Vali Vasip Şahin'den beklenen açıklama geldi. Peki diğer illerde durum nasıl?

10.02.2015Gündem
10 Şubatta hangi okullar kar tatili olabilir Tatil olacak mı (İstanbul, Ankara, Bursa...)

10 Şubatta hangi okullar kar tatili olabilir? Tatil olacak mı? (İstanbul, Ankara, Bursa...)

Okullar tatil mi? Okullar tatil edilecek mi? 9 Şubat'ta hangi illerde okullar tatil edildi? 10 Şubat günü için Meteoroloji kar alarmı verdi. İstanbul, Ankara ve Bursa'da yarın yoğun kar altında olacak peki valiliğin okulları tatil etme ihtimali var mı?

9.02.2015Gündem
Okullar tatil mi Boşverin... İşte kar tatilinde yapılacaklar

Okullar tatil mi? Boşverin... İşte kar tatilinde yapılacaklar

Yarın okullar tatil mi? Okullar ne zaman açılacak? İstanbul hava durumu nasıl? gibi soruları boşverip, kar tatilinin tadını çıkartmanız için size bir fırsat.. İşte kar tatilinde yapılacak şeyler.

7.01.2015Keyif
Okullar bugün ve yarın (26-27 Kasım) tatil mi

Okullar bugün ve yarın (26-27 Kasım) tatil mi?

Yaklaşık 1 milyon 287 bin öğrenci, 26 Kasım Çarşamba ve 27 Kasım Perşembe günleri liseye girmek için yarışacak.

26.11.2014Gündem
Meteorolojiden son dakika İstanbul açıklaması Kar yerini yağmura bırakıyor...

Meteoroloji'den son dakika İstanbul açıklaması! Kar yerini yağmura bırakıyor...

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre İstanbul'da etkili olan kar yağışı yerini yağmura bırakıyor. İstanbul ve çevresinde bugün ve yarın yağmur beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 derece artacak. İstanbul'da son yağışlarla birlikte baraj doluluk oranlarının yüzde 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en az 9 ay yeteceği belirtiliyor. Meteoroloji bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun yüksek kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a yoğun kar uyarısında bulundu. İşte 18 Şubat perşembe hava durumu raporu...

18.02.2021Gündem
Meteorolojiden son dakika İstanbul açıklaması Kar yağışı ne zaman bitecek

Meteoroloji'den son dakika İstanbul açıklaması! Kar yağışı ne zaman bitecek?

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre İstanbul'da etkili olan kar yağışı kenti terk ediyor. Hava durumu raporunda yarın kentte kar yağışının yerini yağmura bırakacağı ve hava sıcaklıklarının da artacağı belirtildi. Meteoroloji Uzmanı Ahmet Uçar da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "İstanbullu kar severlere maalesef kötü bir haber vereyim. Yarın sahillerde gün boyu hafif yağmur ve karla karışık yağmur görülecek, karlar eriyecektir" ifadelerini kullandı. İşte son dakika hava durumu raporu...

17.02.2021Gündem
Kar yağışı nedeniyle ertelenmişti: bugün okullar açılıyor mu, 17 Şubatta okullar tatil mi İşte kar tatili olan iller

Kar yağışı nedeniyle ertelenmişti: bugün okullar açılıyor mu, 17 Şubat'ta okullar tatil mi? İşte kar tatili olan iller

15 Şubat'ta başlaması beklenen yüz yüze eğitim kar yağışı nedeniyle ertelenmişti. Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Yalova, Bursa, Edirne, Kastamonu, Kütahya, Sinop, Karabük, Bartın, Uşak ve Balıkesir okulları tatil edilen iller arasındaydı. Tatil olan illere yenileri eklendi. Peki, yarın okul var mı? 17 Şubat'ta okullar tatil mi? İşte, kar tatili olan illerin tamamı.

17.02.2021Gündem
Ortaokullar ne zaman açılacak MEB duyurdu 5. 6. 7. ve 8. sınıflarda eğitim öğretim takvimi belli oldu

Ortaokullar ne zaman açılacak? MEB duyurdu! 5. 6. 7. ve 8. sınıflarda eğitim öğretim takvimi belli oldu!

Ortaokul 5, 6, 7, ve 8'nci sınıflarda eğitim öğretim takvimi veli ve öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Yüz yüze eğitime geçişte okula başlayacak olan sınıflar belirlendi. MEB'in takvimine göre, Türkiye genelindeki köy okullarının tüm kademeleri ve yüz yüze eğitime geçişte eğitimin başlangıcı olan tüm bağımsız anaokullarında 15 Şubat'ta ders zili çalacak. 8. sınıflarda ise yüz yüze eğitime 1 Mart'tan sonra geçilecek. Diğer yandan okula gelmeyen öğrenciler devamsız sayılmayacak. Peki, ortaokullar ne zaman açılacak? İşte, 5, 6, 7, 8 sınıflarda eğitim öğretim takvimi ile ilgili MEB'den yapılan açıklamanın detayları.

14.02.2021Gündem
Uzaktan eğitime katılmak zorunlu mu Uzaktan eğitim nasıl olacak

Uzaktan eğitime katılmak zorunlu mu? Uzaktan eğitim nasıl olacak?

Ülke genelinde yüz binlerce öğrenci sabah erken saatlerde bilgisayar ve televizyonların karşısına geçerek TRT-EBA TV ve 'eba.gov.tr' üzerinden başlatılan uzaktan eğitim sürecinin ilk dersine katıldı. Uzaktan eğitim sürecinin başlamasının ardından ise öğrencilerin en çok merak ettiği konu olarak derslere devam durumu dikkat çekti. Peki, uzaktan eğitime katılmak zorunlu mu?

24.03.2020Gündem
Bakan Selçuk, uzaktan eğitimle ilgili merak edilenleri yanıtladı

Bakan Selçuk, uzaktan eğitimle ilgili merak edilenleri yanıtladı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Okullardaki eğitime ara verilmesi kararını koronavirüsün dünyadaki yayılımı ve Bilim Kurulu’nun verileri doğrultusunda aldık. Okulların açılabilmesi için de yine Bilim Kurulu’nun verilerine ihtiyacımız var. Durum netleştiğinde alınacak kararları tüm halkımızla paylaşacağız. Öğrencilerimiz bilgisayar ve cep telefonları ile internet üzerinden öğrenci şifrelerini girerek EBA'yı kullanabiliyor. Şifresi olmayanların veya ulaşamayanlara da cep telefonlarına biz gönderiyoruz" dedi.

23.03.2020Eğitim
Milli Eğitim Bakanı merak edilen tüm sorulara yanıt verdi Okullar ne zaman açılacak

Milli Eğitim Bakanı merak edilen tüm sorulara yanıt verdi! Okullar ne zaman açılacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Sağlık Bakanlığımız ile süreci hassasiyetle takip ediyoruz. Okullardaki eğitime ara verilmesi kararını koronavirüsün dünyadaki yayılımı ve Bilim Kurulunun verileri doğrultusunda aldık. Okulların açılabilmesi için de yine Bilim Kurulunun verilerine ihtiyacımız var. Durum netleştiğinde alınacak kararları tüm halkımızla paylaşacağız." dedi.

23.03.2020Gündem
Okullarda tatil uzayacak mı sorusuna Milli Eğitim Bakanından cevap

'Okullarda tatil uzayacak mı?' sorusuna Milli Eğitim Bakanı'ndan cevap

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bakan Selçuk, 'Tatil uzayacak mı?' sorusuna "Uzaktan eğitimin uzayıp uzamaması konusu Bilim Kurulu'nun dünya ve Türkiye'deki gelişmeleri izleyip alacağı tavsiye kararlara bağlı olacak. Biz bu kararları alırken tek başımıza almıyoruz. Tüm bakanlıklar eşgüdümlü alıyoruz." yanıtını verdi. 'Tercihim sınavları ertelememek' diyen Bakan Selçuk, 3 adet sınav planlarının olduğunu söyledi. Selçuk, "Biz sınavı yüz yüze yapılan eğitimlerden yapacağız." derken EBA sisteminde eğitimlerin 23 Mart günü saat 09.00'da başlayacağını söyledi.

19.03.2020Eğitim
Son dakika haberleri: Corona Virüsü toplantısı sonra üç bakandan flaş açıklamalar

Son dakika haberleri: Corona Virüsü toplantısı sonra üç bakandan flaş açıklamalar!

Corona Virüsü ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Türkiye'deki ilk Corona Virüs vakasının tespit edilmesinin ardından Sağlık Bakanlığı Corona Virüs Bilim Kurulu ilk kez toplandı. Toplantıya Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da katıldı. Saat 13:30'da başlayan toplantı saat 17:00 sıralarında bitti, üç Bakan ortak basın toplantısı düzenledi. Sağlık Bakanı Koca, ''Salgının Avrupa'daki durumu bizi dün akşamki tabloyla karşı karşıya bırakmakla büyük ihtimalle yetinmeyecektir, risk ciddidir'' dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ise ''15 Nisan virüs açısından hassas bir tarih. Mümkünse yurt dışından Türkiye'ye turizm talebinin Nisan sonuna ertelenmesi mantıklı geliyor. Bakanlığımıza bağlı genel müdürlüklerin etkinlik ve organizasyonlarını nisan sonrasına ertelemek gündemde" ifadelerini kullandı.

12.03.2020Gündem
Herkes şapkasını önüne alıp yatırım planı yapmalı

Herkes şapkasını önüne alıp yatırım planı yapmalı

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, “Yatırım ortamı giderek iyileşecek. 3 yıllık bir program açıklanmıştı. İlk 2 yıl beklenildiği gibi oldu. 2020’de biraz daha büyüme bekleniyor. Kötü gidişin sonuna gelindi, herkes şapkasını önüne alıp yatırım planı yapmalı” diyor. Şirketleriyle ‘duygusal bağ’ kurmayan, şirketlerin satılarak ölümsüzleştiğini savunan Akın, 2020-2021’de 8 milyar TL’nin üzerinde yatırım planı yapıyor.

24.02.2020Ekonomi
Vanda okullar yarın tatil mi

Van'da okullar yarın tatil mi?

Türkiye-İran sınırında meydana gelen 5,7 büyüklüğündeki deprem, Van'ın Başkale ilçesinde yıkıma ve hasara yol açtı. İran merkezli depremde Van'da 9 kişi hayatını kaybetti. Bu gelişmenin ardından, Van'da yarın okulların eğitime devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Peki, Van'da okullar yarın tatil mi?

23.02.2020Gündem
14 Şubat okullar tatil mi Kahramanmaraş Kayseri ve Gaziantepte okullar tatil mi

14 Şubat okullar tatil mi? Kahramanmaraş Kayseri ve Gaziantep'te okullar tatil mi?

Okullar tatil mi sorusu, günün ilk saatlerinde birçok ilde büyük önem arz ediyor. Kayseri, Gaziantep ve Kahramanmaraş bölgesinde merakla araştırılan konular arasında yer alan bugün okullar tatil mi sorusu, internet üzerinden araştırılan konular arasında yer alıyor. Şu ana kadar pek çok ilde gerçekleşen kar tatili duyurularının arasında yeni merkezlerin olup olmadığını merak eden vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarını gerçekleştiriyor. Peki, 14 Şubat Cuma günü hangi illerde okullar tatil oldu? İşte, detaylar

14.02.2020Gündem
Erzurum ve Düzcede okullar tatil mi

Erzurum ve Düzce'de okullar tatil mi?

Erzurum ve Düzce'de bugün okullar tatil mi sorusu, sabah saatlerinde her iki ilde ikamet eden öğrenciler ve velileri tarafından araştırılmaya başlandı. Hava muhalefeti ve yarattığı olumsuzluklar neticesinde pek çok ilde okulların tatil edildiği iller arasında Erzurum ve Düzce'nin olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, Düzce'de ve Erzurum'da okullar tatil mi oldu? İşte, valiliklerin yaptığı açıklamalar ve detaylı bilgiler

11.02.2020Gündem
Sivas ve Nevşehirde okullar tatil mi

Sivas ve Nevşehir'de okullar tatil mi?

Sivas ve Nevşehir'de okullar tatil mi sorusu, sabah saatlerinde pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Şu ana kadar yoğun hava şartları nedeniyle pek çok ilde okullar tatil edilirken, bu kararlar valiliklerin resmi internet siteleri üzerinden duyuruldu. Sivas ve Nevşehir'de ikamet eden öğrenci, öğretmen ve velilerin araştırdığı konu da okulların tatil edilip edilmediği oldu. Peki, 11 Şubat Salı günü Sivas ve Nevşehir'de okullar tatil mi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.02.2020Gündem
Kayseri ve Niğdede okullar tatil mi Bugün okullar tatil mi oldu

Kayseri ve Niğde'de okullar tatil mi? Bugün okullar tatil mi oldu?

Kayseri ve Niğde'de bugün okullar tatil mi sorusu, sabah saatlerinde her iki ilde ikamet eden öğrenciler ve velileri tarafından araştırılmaya başlandı. Hava muhalefeti ve yarattığı olumsuzluklar neticesinde pek çok ilde okulların tatil edildiği iller arasında Niğde ve Kayseri'nin olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, Kayseri'de ve Niğde'de okullar tatil mi oldu? İşte, valiliklerin yaptığı açıklamalar ve detaylı bilgiler

11.02.2020Gündem
Erzurumda okullar yarın tatil mi 10 Şubat Pazartesi Ezurumda okullar tatil mi

Erzurum'da okullar yarın tatil mi? 10 Şubat Pazartesi Ezurum'da okullar tatil mi?

Erzurum’da yoğun kar yağışının ardından etkisini artıran soğuk hava nedeniyle eğitime ara verilip verilmeyeceği, ilk ve orta dereceli okullarda eğitimine devam eden binlerce Erzurumlu öğrenci tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Erzurum'da okullar yarın tatil mi?

9.02.2020Gündem
Sivasta yarın okullar tatil olacak mı 10 Şubat Pazartesi Sivasta okullar tatil mi

Sivas'ta yarın okullar tatil olacak mı? 10 Şubat Pazartesi Sivas'ta okullar tatil mi?

Yurdun dört bir yanından kar tatili haberleri gelirken, Sivas'ta eğitimlerine devam eden binlerce öğrenci, 10 Şubat Pazartesi yani yarın okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Öğrenciler bu konuda Sivas Valiliği'nden gelecek açıklamalara odaklanmışken, beklenen duyuru geldi. Peki, Sivas'ta okullar yarın tatil mi?

9.02.2020Gündem
Kastamonuda okullar yarın tatil mi 10 Şubat Pazartesi Kastamonuda okullar tatil mi

Kastamonu'da okullar yarın tatil mi? 10 Şubat Pazartesi Kastamonu'da okullar tatil mi?

Yurdun dört bir yanından kar tatili haberleri gelirken, Kastamonu'da eğitimlerine devam eden binlerce öğrenci, 10 Şubat Pazartesi yani yarın okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Öğrenciler bu konuda Kastamonu Valiliği'nden gelecek açıklamalara odaklanmışken, beklenen duyuru geldi. Peki, Kastamonu'da okullar yarın tatil mi?

9.02.2020Gündem
Isparta, Kocaeli, Ankara, Eskişehir ve Konyada okullar tatil mi Kar nedeniyle okulların tatil olduğu iller

Isparta, Kocaeli, Ankara, Eskişehir ve Konya'da okullar tatil mi? Kar nedeniyle okulların tatil olduğu iller

Okullar yarın tatil mi sorusu kar yağışıyla beraber yanıtı araştırılan konulardan oldu. Kent genelinde perşembe akşamı başlayan karla karışık yağmurun ardından valiliklerin yapacağı kar tatili açıklaması beklenmeye başlandı. Kar için uyarıların yapıldığı Isparta, Ankara, Kocaeli, Eskişehir, Konya gibi illerde de öğrencilerin tatil beklentisi arttı. Araştırmalar devam ederken Isparta Valiliği'nden açıklama geldi. Gözler şimdi 7 Şubat'ta eğitim öğretime ara verilen illerde. Peki, okullar nerelerde tatil? İşte kar nedeniyle okulların tatil olduğu iller

7.02.2020Gündem
Ankarada okullar tatil olacak mı Okullar bugün tatil mi

Ankara'da okullar tatil olacak mı? Okullar bugün tatil mi?

Yurdun bazı bölgelerinde kar yağışı etkisini hissettirirken kar tatili haberleri de gelmeye devam ediyor. İstanbul'da henüz kar yağışı başlamamasına rağmen öğrenciler bu yönde araştırma yaparken, akşam saatlerinden beri kar yağışının sürdüğü Ankara'da da tatile yönelik beklenti var. Peki, okullar bugün tatil mi? Ankara'da okullar tatil olacak mı?

6.02.2020Gündem
15 tatil hangi illerde uzatıldı Deprem olan yerlerde yarın (3 Şubat) okullar açılacak mı

15 tatil hangi illerde uzatıldı? Deprem olan yerlerde yarın (3 Şubat) okullar açılacak mı?

Elazığ, Manisa, ve Malatya'da depremden etkilenen bazı okullar için hasar tespit çalışmaları ve yıkım kararları resmi makamlar tarafından kamuoyuna duyuruldu. Yarıyıl tatilinin bitmesinin ardından, deprem olan illerde öğrenci ve velilerin gözü okulların açılacağı tarihe çevrildi. Valiliklerden yapılan açıklamalara göre, deprem olan şehirlerde yarın okullar açılacak mı sorusu yanıt buldu. Depremden etkilenen il ve bazı ilçelerde okullarda yarıyıl tatilinin uzatıldığı duyuruldu. Peki, 15 tatil hangi illerde uzatıldı? İşte, tatilin uzatıldığı iller ve ilçeler.

2.02.2020Gündem
Balıkesirde okullar tatil mi İşte 7 Ocak Balıkesirde okulların tatil olduğu ilçe

Balıkesir'de okullar tatil mi? İşte 7 Ocak Balıkesir'de okulların tatil olduğu ilçe

Yurtta etkisini gösteren kar yağışıyla beraber birçok ilde eğitim ve öğretime ara verildi. Kar tatili haberleri peş peşe gelirken kar yağışının yoğun yaşandığı Balıkesir'de okulların tatil olup olmadığı merak konusu oldu. Vatandaşların araştırmaları devam ederken Balıkesir Valiliğin'den 7 Ocak için kar tatili açıklaması geldi. İşte, Balıkesir'de okullar tatil mi? sorusunun cevabını merak edenler için konuyla ilgili detaylar.

6.01.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Milli Eğitim Bakanı ile köy okulunda

Sınır köyü Gödekli’de ders zilini çalmak için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’la Ankara Esenboğa Havaalanı’ndan hareket ettiğimizde lapa lapa kar yağıyordu. Iğdır’a indiğimizde ise pırıl pırıl bir hava vardı. Ağrı Dağı olanca ihtişamıyla karşımızda duruyordu. Karlı yamaçlarına vuran güneş ışıklarını seyrederek Ağrı Dağı’nın eteklerinden Gödekli köyüne ulaştık.

16.02.2021

Deprem çadırında bir gün

Biz sıcacık evlerimizde, yataklarımızda yatarken depremzedelerin çadırlarda neler yaşadıklarını bilmiyordum doğrusu.

5.11.2020