EKSTRA
MENÜ

Yardım Kampanyası

Yardım Kampanyası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yardım Kampanyası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.512 Yardım Kampanyası haberi bulunmuştur.

Yardım Kampanyası Haberleri

Dünya Espor Gününde engelli oyuncular için yardım kampanyası

Dünya Espor Gününde engelli oyuncular için yardım kampanyası

Esporu tanıtmak ve desteklemek için kurulan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan İngiltere merkezli espor derneği The British Esports Association, Dünya Espor Günü kapsamında SpecialEffect ve Percent ile işbirliği yaptı.

22.10.2020eSpor
SMA hastası Roza bebeğin annesinden yardım çığlığı: Yavrularımızı kurtarın

SMA hastası Roza bebeğin annesinden yardım çığlığı: Yavrularımızı kurtarın

SMA hastası yakını olan 35 aile, çocuklarının yurtdışında bulunan ilaçlara ulaşarak sağlığına kavuşması umuduyla sosyal medyada yardım kampanyası başlattı. Türkiye’de tanısı konulmuş en küçük SMA hastası Roza Arı’nın annesi Şehriban Arı, “Vicdanınızın sesine kulak verin, yavrularımızı kurtarın. İlaçların ruhsat sürecini bekleyecek zamanları olmayabilir” dedi.

21.10.2020Gündem
Kızılay’dan Azerbaycan’a ikinci konvoy

Kızılay’dan Azerbaycan’a ikinci konvoy

Kızılay Karabağ’daki çatışmalardan etkilenen Azerbaycan halkı için 4 TIR dolusu insani yardım malzemesi gönderdi.

20.10.2020Dünya

Son dakika haberler: Terör örgütü PKK Kars'ta böyle örgütlenmiş

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Özerkliği andıran bir öz yönetim kurma çabası ve adımları söz konusu" dediği Kars'taki PKK/KCK soruşturmasında çarpıcı ayrıntılar ortaya çıktı. PKK/KCK'nın sözde 'Demokratik Özerlik' stratejisi kapsamında Kars'ta, köy ve mahalle komisyonları oluşturulduğu, mevcut yargı sistemini devre dışı bırakmak için 'Adalet Komisyonu' kurulduğu ve bu kapsamda barıştırma ve yargılama faaliyeti yürütüldüğü tespit edildi. Ayrıca HDP ile PKK'nın Kovid-19 salgını kapsamında koordineli yürüttüğü yardım kampanyası kapsamında Türkiye'de ve Avrupa ülkelerinde toplanan paraların ölen ya da tutuklanan teröristlerin yakınlarına aktarıldığı ortaya çıkarıldı.

19.10.2020Gündem
SMA hastası İsmailin tedavi için son şans

SMA hastası İsmail'in tedavi için son şans

Ankara'da, Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastası olan İsmail Çağan Demir'in (3) Avrupa Birliği ülkelerinde gen tedavisi görebilmesi için 2 milyon 132 bin euro gerekiyor. Anne Pelin Demir, Avrupa'da 13,5 kilogram altındaki çocuklara maksimum başarı şansı verildiğini belirterek, "İsmail Çağan şu an 11 kilogram, 2 kilo daha almadan bizim bu gen tedavisine ulaşmamız lazım. Bu İsmail'in son şansı" dedi.

17.10.2020Gündem
Ev bahçesinde kostümlü prova

Ev bahçesinde kostümlü prova

Serkan Üstüner’in yönettiği ‘Kral’ oyunu yeniden seyirciyle buluşacak. Oyunun başrol oyuncusu Erdal Özyağcılar, evinin bahçesinde oyuncu arkadaşlarıyla prova yaptı. Oyunda kullanılan aksesuvarları da takan oyuncular eğlenceli anlar yaşadı.

4.10.2020Magazin
Adanada SMA hastası 9 aylık Sofia Deniz yardım bekliyor

Adana'da SMA hastası 9 aylık Sofia Deniz yardım bekliyor

ADANA'da Kateryna-Umut Şen çifti, genetik ve ölümcül bir kas hastalığı olan SMA Tip-1 teşhisi konulan bebekleri 9 aylık Sofia Deniz'in, Amerika'daki tek dozu 2.1 milyon Euro olan Zolgensma gen terapisinden yararlanabilmesi için destek bekliyor. İş insanlarını SMA hastası çocuklar için kampanya düzenlemeye davet eden baba Umut Şen, "Herkesin 30 saniye ağzını kapatarak durmasını istiyorum. Bizim çocuklarımız, ağzınızı kapattığınızda hissettiğiniz duyguyu her gün, her an hissediyor" dedi.

3.10.2020Gündem
SMA’lı Doğu’nun annesi: Çok az zamanımız kaldı

SMA’lı Doğu’nun annesi: Çok az zamanımız kaldı

ANKARA’da Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastası Doğu Ülker’in (1) ABD’de gen tedavisi görebilmesi için gereken paranın yüzde 50’si toplandı. Anne Şive Ülker, 2,4 milyon doların toplanması için destek çağrısında bulunarak, "Çok az bir zamanımız kaldı. Bir an önce tedaviye ulaşmamız gerekiyor" dedi.

26.09.2020Gündem
Dolandırıcıların yeni yöntemine dikkat Kaymakamlık farketti...

Dolandırıcıların yeni yöntemine dikkat! Kaymakamlık farketti...

Okulların açılmasını fırsat bilen dolandırıcıların sosyal medyada "yardım kampanyası" ilanıyla duygu sömürüsü yaparak vatandaşları dolandırdığı belirlendi . Durumu fark ederek uyarıda bulunan Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, " Maalesef kötü niyetli kişiler çeşitli şekillerde, vatandaşlarımızın iyi niyet duygularını istismar etmeye çalışmaktalar. Bunlardan bir kısmı da kaymakamlıkların, resmi kurumların ismini kullanarak dolandırma çabası gösteriyor" dedi.

23.09.2020Gündem
Ariel, Migros ve TOG’un kıyafet bağışı kampanyası 9’uncu yılında; yüz binlerce çocuk kıyafet bağışıyla güldü

Ariel, Migros ve TOG’un kıyafet bağışı kampanyası 9’uncu yılında; yüz binlerce çocuk kıyafet bağışıyla güldü

Migroslarda toplanan kullanılmış kıyafetler 9 yıldır Ariel tarafından temizlenip yenileniyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gönüllüsü gençler, Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Ariel, Migros ve TOG iş birliğinde gerçekleştirilen, bu yıl ‘Umudu Paylaş, Kalplere Ulaş’ sloganıyla yürütülen kıyafet bağışı kampanyasıyla 393 bin çocuğa kıyafet dağıtıldı.

23.09.2020Ekonomi
‘CHP’li belediyeler öğrenciye bilgisayar ve TV almaya talip’

‘CHP’li belediyeler öğrenciye bilgisayar ve TV almaya talip’

Okulların açılma arifesinde 14 maddelik bir paket açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3 milyon 17 bin öğrencinin evinde internet, 754 bin öğrencinin de televizyonu bulunmadığını kaydetti. Kılıçdaroğlu, “CHP’li belediyeler, sivil toplum örgütlerinin de katkısıyla bu sorunu çözmeye talip” dedi.

17.09.2020Gündem
3. Sınıf Hayat Bilgisi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma konu anlatımı

3. Sınıf Hayat Bilgisi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma konu anlatımı

Yardımlaşma her bireyin kazanması gereken alışkanlıklardan bir tanesidir. Yardımlaşma sayesinde bireysel olarak vicdani rahatlık yaşanırken, toplumlarda yardımlarınız sayesinde daha ileriye gider. Yardımlaşma konusu okul öğrencileri çok küçük yaşlarda verilmeye başlanması gerekir. 3. Sınıf düzeyinde olan öğrenciler için de hayat bilgisi dersi konuları içerisinde yardımlaşmalara katılıyorum hep birlikte hele el ele konuları bulunmaktadır. 3. Sınıf yardımlaşmalara katılıyorum konu anlatımı ile ilgili detayları derledik.

17.09.20203. SINIF
Kılıçdaroğlundan eğitim için 14 maddelik çözüm önerisi

Kılıçdaroğlu'ndan eğitim için 14 maddelik çözüm önerisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin pandemi döneminde eğitimde 14 maddelik çözüm önerisini açıkladı.

16.09.2020Gündem
Salihanın ilacı için ailesi destek istiyor

Saliha'nın ilacı için ailesi destek istiyor

TOKAT'ta rahim kanseri teşhisi konulan Saliha Laçinyurt'un (41) sağlığına kavuşması için aylık 52 bin TL değerindeki ithal ilacı 6 ay kullanması gerekiyor. İlk ay kullanılacak ilacın ücretini ödeyen eşi İbrahim Laçinyurt (47), 312 bin TL tutarındaki toplam ücreti ödeyecek güce sahip bulunmuyor. Sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışan Laçinyurt ailesi, yardım bekliyor.

16.09.2020Gündem
Küçük Ahmet umut bekliyor

Küçük Ahmet umut bekliyor

Ahmet Alp Güven, 3 Aralık 2019’da Çanakkale’de dünyaya geldi.

16.09.2020Gündem
İdlib’te, savaş mağduru aileler evlerine kavuştu

İdlib’te, savaş mağduru aileler evlerine kavuştu

Suriye’deki iç savaş nedeniyle, İdlib’te 2011’den beri olağanüstü şartlarda yaşayan savaş mağduru aileler için, İçişleri Bakanlığı ve AFAD koordinasyonunda bir araya gelen sivil toplum kuruluşları, “Bir Aradayız, İdlib’in Yanındayız” sloganıyla yardım kampanyası başlattı. Bu kapsamda, ailelerin zorlu kış şartlarında barınabilecekleri konutlar inşa ededen,Deniz Feneri Derneği de, bölgede 650 briket evin yapımını tamamlandı.

15.09.2020Gündem
Giresun’un yaralarına bir merhem de OGM’den

Giresun’un yaralarına bir merhem de OGM’den

Geçtiğimiz ay yaşanan sel felaketi sonrası yaralarını sarmaya devam eden Giresun’a bir destek de Orman Genel Müdürlüğü’nden (OGM) geldi. OGM öncülüğünde başlatılan “Geçmiş Olsun Giresun” yardım kampanyası kapsamında toplanan 10 milyon 635 bin TL’nin 5 milyon TL’si 236 haneye ORKÖY hibe desteği olarak dağıtıldı.

15.09.2020Ekonomi
‘Çok güzelsiniz’ diyorum, onlar da böylece kendi güzelliklerinin farkına varıp görüntülerini almamı kabul ediyorlar

‘Çok güzelsiniz’ diyorum, onlar da böylece kendi güzelliklerinin farkına varıp görüntülerini almamı kabul ediyorlar

Instagram, TikTok’u andıran Reels özelliğini kullanıma açınca yaratıcılığını gösteren videolarıyla Dinçer İşgel dikkatleri üzerine topladı. ‘Sade’ insanların hayatlarına ayna tutan bu videolar kısa film tadı veriyor.

13.09.2020Hürriyet Pazar
SMA hastası minik Berra için Umut kampanyası

SMA hastası minik Berra için 'Umut' kampanyası

İZMİR'in Karabağlar ilçesinde yaşayan Akyüz çiftinin 8 aylık kızı Berra'ya, doğduktan 40 gün sonra hareket edemeyince götürüldüğü hastanede Spinal Musküler Atrofi (SMA) teşhisi kondu. Aile, minik kızlarının yaşayabilmesi için gerekli olan gen terapisinin uygulanması adına 'Berra'ya Umut' isimli kampanya başlattı.

12.09.2020Gündem
Bergüzar Koreli çıldırttılar

Bergüzar Korel'i çıldırttılar!

Oyuncu Bergüzar Korel, SMA hastası çocukların ailelerinden para isteyen ünlülere ateş püskürdü: “Hepinizi tek tek deşifre edeceğim. Yazıklar olsun!”

8.09.2020Magazin
4 çocuk annesi, SMAlı oğlunu yaşatmak için yardım bekliyor

4 çocuk annesi, SMA'lı oğlunu yaşatmak için yardım bekliyor

ANTALYA'da, eşinin cezaevinde olması nedeniyle 4 çocuğuna tek başına bakmaya çalışan Ayşe Gülmez (36), en küçük oğlu SMA Tip-1 hastası Mustafa'nın (2) cihazlarını alabilmek için yardım bekliyor. Anne Gülmez, "Günden güne gözümüzün önünde eriyor. Çocuğum elimden kayıp gidiyor ve benim elimden hiçbir şey gelmiyor. Dayanacak gücüm kalmadı" dedi.

8.09.2020Gündem
1 günde 442 bin TL...  Nusretten Lübnan için rekor ciro

1 günde 442 bin TL... Nusret'ten Lübnan için rekor ciro

NUSR-ET, Beyrut’ta meydana gelen talihsiz patlamanın ardından Lübnan halkına destek olmak amacıyla “Biz Bir Aileyiz” sloganıyla uluslararası bir yardım kampanyası başlattı.

7.09.2020Magazin
9 yıldır konteynerde yaşayan aileye, kamyon şoförü sahip çıktı

9 yıldır konteynerde yaşayan aileye, kamyon şoförü sahip çıktı

VAN'ın Tuşba ilçesine bağlı Kalecik Mahallesi'nde 2011'de meydana gelen 7.2 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan ve konteynerde yaşamaya başlayan 6 nüfuslu Yücebaş ailesine, kamyon şoförü Mahsun Balbal sahip çıktı. Balbal'ın kurduğu dernek aracılığıyla sosyal medyada başlatılan yardım kampanyasında gelen yardımlarla Yücebaş ailesine tek katlı yeni ev yapıldı. Kampanya kapsamında yardıma muhtaç 600 bin yoksul öğrenciye de ulaşılarak giyim ve kırtasiye desteğinde bulunuldu.

4.09.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan devreye girdi, Sercanın tedavisine başlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan devreye girdi, Sercan'ın tedavisine başlandı

Manisa'da yaşayan Gezenler ailesinin oğlu 2 yaşındaki Sercan Gezenler'in kafatası, 'hidransefali' hastalığı nedeniyle sıvıyla doldu. Ailenin yardım çağrısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devreye girdi. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisine başlanan Sercan'ın babası Ferdi Gezenler, "Cumhurbaşkanımız Hızır gibi yetişti. Kendisinin bir sözü yetti. İnşallah oğlum iyileşecek" dedi.

31.08.2020Gündem
Samsunda valilik adını kullanarak dolandırıcılık yapan 4 şüpheli yakalandı

Samsun'da valilik adını kullanarak dolandırıcılık yapan 4 şüpheli yakalandı

Samsun'da valilik adına yardım toplama bahanesiyle dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla 4 şüpheli gözaltına alındı.

28.08.2020Gündem
TESK Giresundaki afetzedeler için yardım kampanyası başlattı

TESK Giresun'daki afetzedeler için yardım kampanyası başlattı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Giresun'daki sel felaketinde zarar görenler için yardım kampanyası başlattı.

28.08.2020Ekonomi
DİTİB’den Giresun için yardım kampanyası

DİTİB’den Giresun için yardım kampanyası

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB), Giresun’da meydana gelen sel felaketinde yaraları sarmak amacıyla yardım kampanyası başlattı.

26.08.2020Avrupa
Tedavisi için kampanya düzenlenen 16 aylık Demir Ali, yardım bekliyor

Tedavisi için kampanya düzenlenen 16 aylık Demir Ali, yardım bekliyor

ORDU'da yaşayan İbrahim Kubilay ve Ezgi Bayraktar çiftinin 16 aylık çocukları Demir Ali’ye Spinal Musküler Atrofi (SMA) tanısı koyuldu. Ayakta duramayan Demir Ali için ailesi, özel medikal malzemeler kullanmak zorunda kalıyor. Her gün annesiyle 4 saat egzersiz yapan minik Demir Ali’nin ailesi, ABD'deki tedavi için 2,4 milyon dolar gerektiğini belirterek, başlatılan ve paranın yüzde 2’si toplanabilen yardım kampanyasına destek beklediklerini söyledi.

20.08.2020Gündem
Son 30 gün Minik Gökalp için ünlüler seferber oldu, 1.4 milyon dolar toplandı

Son 30 gün! Minik Gökalp için ünlüler seferber oldu, 1.4 milyon dolar toplandı

Bursa'da, SMA tip-2 hastası olan 23 aylık Gökalp Küçük'ün, yaşam mücadelesi devam ediyor. Hastalığı yenebilmesi için 2 yaşından önce Amerika'da uygulanan gen tedavisini görmesi gereken Gökalp'in sadece 30 günü kaldı. 2 milyon 400 bin dolarlık tedavinin karşılanabilmesi amacıyla Gökalp'in ailesinin başlattığı yardım kampanyasında 1 milyon 400 bin dolar toplandı. Baba Sefa Küçük tedaviyi alabilmeleri için son 1 milyon dolar kaldığını belirterek, "Şu anda 68 bin kişi 100 TL verdiğinde bu kampanyayı sonuçlandırmış oluyoruz. Bakınca 1 milyon dolar çok gözükebilir ama 68 bin kişi bir araya geldiğinde oluşabilecek bir rakam" dedi.

13.08.2020Gündem
Türk Kızılaydan Beyrut için yardım kampanyası

Türk Kızılay'dan Beyrut için yardım kampanyası

Türk Kızılay’ı, Beyrut Limanı'nda yaşanan patlamanın ardından felaket bölgesi ilan edilen kentteki ihtiyaçlar için 'Beyrut Yaralı, Uzat Elini' çağrısıyla insani yardım kampanyası başlattı. Öte yandan afete müdahale kapsamında; Türkiye'den şu ana kadar Lübnan Kızılhaçı'na bağışlanmak üzere kan torbası, cerrahi maske, koruyucu tulum, koruyucu gözlük, vinil eldiven ve gıda kolisinden oluşan acil ihtiyaç malzemeleri gönderildi.

8.08.2020Gündem
Berna ameliyat olabilirse yürüyebilecek

Berna ameliyat olabilirse yürüyebilecek

BURSA’da doğuştan yürüme engelli olan zihinsel ve bedensel engelli Berna Kara’nın (15) ailesi, kızlarının yürüyebilmesi için ameliyat olması gerektiğini, 150 bin liraya ihtiyaçları olduğunu belirterek, hayırseverlerden yardım istedi.

7.08.2020Gündem
SMA hastası Doğu, tedavisi için yardım bekliyor

SMA hastası Doğu, tedavisi için yardım bekliyor

ANKARA'da, Şive ve Çetin Ülker çiftinin Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastası olan çocukları Doğu'nun (1) sağlığına kavuşabilmesi için gen tedavisi olması gerekiyor. Anne Şive Çetin, oğlunun ABD'deki tedavisi için 2,4 milyon dolar gerektiğini belirterek, "Herkesin desteğini, yardımlarını bekliyoruz" dedi.

6.08.2020Gündem
Yemende Türk Kızılay binlerce aileye kurban eti dağıtıyor

Yemen'de Türk Kızılay binlerce aileye kurban eti dağıtıyor

Yemen'de Türk Kızılay ülkenin 5 vilayetinde 13 bin aileye kurban eti dağıtmaya başladı.

31.07.2020Dünya
Milliyetçiliğimiz mevsimsel değil

'Milliyetçiliğimiz mevsimsel değil'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Zaman zaman 6 okumuzdan biri olan milliyetçilik ilkeleri tartışılır. ‘Vay efendim CHP milliyetçi değil’. Bizim milliyetçiliğimizde 83 milyonun kucaklaşması, hiç kimsenin kimliğinden, yaşam tarzından sorgulanmaması vardır” dedi. Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM grup toplantısında özetle şunları söyledi:

22.07.2020Gündem
İstanbul Valiliğinden o iddiaya yanıt geldi: Yardım kampanyası ailesinin isteğiyle sonlandırılmıştır

İstanbul Valiliği'nden o iddiaya yanıt geldi: Yardım kampanyası ailesinin isteğiyle sonlandırılmıştır

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden doktor Yavuz Kalaycı'nın çocuklarının eğitim, sağlık ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla başlatılan yardım kampanyasının ailenin talebi doğrultusunda sonlandırıldığı belirtildi.

20.07.2020Gündem
Yusufelinde yanan 35 evin sahiplerine yardım eli

Yusufeli'nde yanan 35 evin sahiplerine yardım eli

ARTVİN'in Yusufeli ilçesinde 35 evin yanarak küle döndüğü Dokumacılar köyünde evleri yanan vatandaşlara eşya ve gıda yardımı yapıldı.

16.07.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 biriket evin ücretini AFADa aktardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 50 biriket evin ücretini AFAD'a aktardı

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İdlib'de inşa edilen briket ev kampanyasına bağışladığı 50 evin ücretini, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) hesaplarına aktardığını açıkladı.

2.07.2020Gündem
Tıbbiyede yeni gelenek: Stetoskop kardeşliği

Tıbbiye'de yeni gelenek: Stetoskop kardeşliği

Radyo programına katılan bir tıp fakültesi son sınıf öğrencisinin stetoskopunun olmadığını söylemesi önce sosyal medyada ‘#StetoskopsuzTıbbiyeliOlmaz’ etiketiyle bir çağrıya, sonra da ‘Askıda Stetoskop’ isimli bir kampanyaya dönüştü. Tıp fakültesi yeni mezunu Eren Öztürk, “Bu tek taraflı bir yardım kampanyası değil, yeni bir gelenek” dedi.

29.06.2020Gündem
Dünya yıldızlarının pantolonları mülteciler için satışa çıkacak

Dünya yıldızlarının pantolonları mülteciler için satışa çıkacak

Saoirse Ronan, Scarlett Johannson, Helena Christensen, Gigi Hadid ve Orlando Bloom “Jeans for Reguees”/ “Mülteciler için Kot Pantalon” yardım kampanyasının yeni katılımcıları oldu.

18.06.2020Keyif
AWS, COVID-19 ile mücadelede neler yapıyor

AWS, COVID-19 ile mücadelede neler yapıyor?

Amazon Web Services (AWS), Dünya Sağlık Örgütü'nun pandemiyle mücadele çalışmalarını nasıl desteklediğini açıkladı.

9.06.2020Teknoloji
Son dakika... Bakan Soyludan İdlib açıklaması

Son dakika... Bakan Soylu'dan İdlib açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İdlib meselesi her ne kadar virüs yüzünden kısmen gündemden düşmüş olsa dahi, ne yazık ki buradaki şartlar kendi kendine iyileşmiş veya bu mesele çözülmüş değildir. Hem bizim yanı başımızda hem dünyanın gözü önünde ciddi bir insanlık dramı yaşanmaktadır" dedi.

7.06.2020Gündem
Rejimin saldırısında duyma yetisini kaybeden Muhammed’e, biyonik kulak takıldı

Rejimin saldırısında duyma yetisini kaybeden Muhammed’e, biyonik kulak takıldı

SURİYE'nin İdlib kentinde 4 yıl önce rejimin bombalı saldırısında annesinin karnında oksijensiz kalınca duyma yetisini kaybedip, işitme engelli olarak dünyaya gelen Muhammed Mudar El Şaba'ya (4) Mersin'in Tarsus ilçesindeki özel bir hastanede biyonik kulak takıldı.

5.06.2020Gündem

Yazar Sonuçları