EKSTRA
MENÜ

Yardım Bekliyor

Yardım Bekliyor ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yardım Bekliyor haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.714 Yardım Bekliyor haberi bulunmuştur.

Yardım Bekliyor Haberleri

Telef olan inekleri için gözyaşı dökerken bayıldı

Telef olan inekleri için gözyaşı dökerken bayıldı

Trabzon'un Tonya ilçesinde yedikleri ottan zehirlendiği düşünülen 5 inekten 3'ü telef oldu. Ölen ineklerinden birinin yavrusuna sarılıp, gözyaşı döken Yeter Çakır (43), o anları anlatırken aniden fenalaşıp yere yığıldı. Kısa süreli baygınlık geçiren ve eşinin müdahalesiyle kendisine gelen Çakır, 'Onlar benim her şeyim, canımdı. Canımdan can kopuyor' dedi.

12.01.2021Haber
Bebekken yüzü yanan 5 yaşındaki Dilara ameliyat olmak için yardım bekliyor

Bebekken yüzü yanan 5 yaşındaki Dilara ameliyat olmak için yardım bekliyor

Kocaeli'nde bebekken evlerinde çıkan yangında yüzü yanan 5 yaşındaki Dilara Şencan'ın ailesi, çocuklarının ameliyat olması için destek bekliyor.

3.12.2020Gündem
Doktorlar 3 ay ömür biçti Gülsüm Hira bebek yardım bekliyor

Doktorlar 3 ay ömür biçti! Gülsüm Hira bebek yardım bekliyor

Antalya'da yaşayan Huriye- Sinan Sudan çiftinin 2 yaşındaki kızları Gülsüm Hira'nın Primer Pulmoner Hipertansiyon hastalığı nedeniyle akciğer nakli olması gerekiyor. Sudan ailesi, doktorların 3 ay ömür biçtiği kızlarına yurt dışında akciğer nakli yaptırabilmek için yardım bekliyor.

1.12.2020Gündem
Genç Ümran yardım bekliyor... En büyük hayali

Genç Ümran yardım bekliyor... En büyük hayali

Doğuştan göz tansiyonuna bağlı görme problemleri yaşayan 18 yaşındaki Ümran Dut'un en büyük hayali biraz olsun görebilmek ve piyano çalmak. Dut, devlet büyüklerinden yardım bekliyor.

27.11.2020Gündem
Eliz Mira’nın hayata tutunabilmesi için 3 ayı kaldı

Eliz Mira’nın hayata tutunabilmesi için 3 ayı kaldı

ADANA'da 6 aylıkken Spinal Musküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastalığı teşhisi konulan 21 aylık Eliz Mira Mert’in ailesi, Amerika'daki tek dozu 2.4 milyon dolar olan Zolgensma gen terapisinden yararlanabilmesi için 3 aydan daha az süreleri kaldığını söyledi. Anne Yonca Mert (38), ‘’Hiçbir zaman yılmayacağız. Sonuna kadar mücadelemize devam edeceğiz’’ dedi.

17.11.2020Gündem
SMA hastası Rümeysa bebek için kritik 53 gün

SMA hastası Rümeysa bebek için kritik 53 gün

MANİSA'da bir tür kas hastalığı olan Spinal Musküler Atrofi (SMA Tip-1) ile mücadele eden 22 aylık Rümeysa Boztaş'ın gen tedavisi olabilmesi için 53 günü kalırken, çocuklarının gözleri önünde erimesini çaresizce izleyen aile, yetkililerden destek bekliyor.

13.11.2020Gündem
Adanada Elif’i 5 yıldır babası, 8 aydır da annesi göremiyor; çaresiz çift yardım bekliyor

Adana'da Elif’i 5 yıldır babası, 8 aydır da annesi göremiyor; çaresiz çift yardım bekliyor

ADANA’da çalışmak için gittiği Türkmenistan’ın Aşgabat şehrinde evlenip, sonrasında da Türkiye'ye dönen Atilla Aydaş (38) 5 yıldır, eşi Narcan Aydaş ise 8 aydır kızları Elif'i göremiyor. Eski hükümlü olduğu için Türkmenistan tarafından ülkeye alınmayan Atilla Aydaş, kızının Türkiye’ye getirilmesi için yardım isteyerek, "Ben de diğer babalar gibi çocuğumu gezdirmek istiyorum" dedi.

7.11.2020Gündem
Doğumundan 3 gün sonra beyin felci geçiren 7 yaşındaki çocuk tedavi olmak için yardım bekliyor

Doğumundan 3 gün sonra beyin felci geçiren 7 yaşındaki çocuk tedavi olmak için yardım bekliyor

Dünyaya tek böbrekle gelen ve doğumundan 3 gün sonra sarılık geçirerek beyin felci olan 7 yaşındaki Hakan Demir yardım bekliyor. Hakan'ın annesi Yasemin Demir; "Çocuğumun ölmesini istemiyorum, sadece oturabilmesini istiyorum” dedi.

5.11.2020Gündem
Genç kıza dehşeti yaşattı Kaldırımda arkadaşıyla yürürken bıçaklayarak kaçtı

Genç kıza dehşeti yaşattı! Kaldırımda arkadaşıyla yürürken bıçaklayarak kaçtı

İstanbul Bayrampaşa'da bir saldırgan kaldırımda arkadaşıyla yürüyen genç kızı bıçaklayarak kaçtı. Güvenlik kameralarına da yansıyan olayda genç kızın bacağına yedi dikiş atılırken, bıçaklı saldırgan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

23.10.2020Haber
Çocuklarının tedavisi için her şeyden vazgeçen aile yardım bekliyor

Çocuklarının tedavisi için her şeyden vazgeçen aile yardım bekliyor

ANTALYA’da, bir tür kan hastalığı olan aplastik anemi nedeniyle 9 ay ilik bekleyen 3 yaşındaki Nihat Karakuzu, babasından yarı uyumlu ilik nakliyle hayata tutunmaya çalışıyor. Nihat’ın tedavisi için evlerini, işlerini ve 2 çocuklarını Aksaray’da bırakarak, yaklaşık 1 yıl önce Antalya’ya gelen Karakuzu ailesi, çocuklarının iyileşmesini umutla beklerken, maddi sıkıntıları için de yardım istediklerini belirttiler.

15.10.2020 Gündem
Bursada üniversite öğrencilerinden emlakçıya senet tuzağı iddiası

Bursa'da üniversite öğrencilerinden emlakçıya 'senet tuzağı' iddiası

Bursa'da üniversite öğrencisi Edanur Şirin'in (20) banka hesaplarına, kiraladığı evdeki eşyalar için emlakçıyla imzaladığı 14 bin liralık senet yüzünden haciz kondu. Evden çıkarken eşyalarda hiçbir sorun olmadığını belirterek dolandırıldığını öne süren Şirin, durumu sosyal medyada paylaşınca, birçok kişinin aynı durumdan mağdur olduğunu öğrendi. Şirin, yetkililerden yardım bekliyor.

8.10.2020Haber
Son dakika haberler... Öğrenciye ev kiralayan emlakçının senet oyunu

Son dakika haberler... Öğrenciye ev kiralayan emlakçının 'senet' oyunu!

Bursa'da üniversite öğrencisi Edanur Şirin’in (20) banka hesaplarına, kiraladığı evdeki eşyalar için emlakçıyla imzaladığı 14 bin liralık senet yüzünden haciz kondu. Evden çıkarken eşyalarda hiçbir sorun olmadığını belirterek dolandırıldığını öne süren Şirin, durumu sosyal medyada paylaşınca, birçok kişinin aynı durumdan mağdur olduğunu öğrendi. Şirin, yetkililerden yardım bekliyor.

8.10.2020Gündem
Adanada SMA hastası 9 aylık Sofia Deniz yardım bekliyor

Adana'da SMA hastası 9 aylık Sofia Deniz yardım bekliyor

ADANA'da Kateryna-Umut Şen çifti, genetik ve ölümcül bir kas hastalığı olan SMA Tip-1 teşhisi konulan bebekleri 9 aylık Sofia Deniz'in, Amerika'daki tek dozu 2.1 milyon Euro olan Zolgensma gen terapisinden yararlanabilmesi için destek bekliyor. İş insanlarını SMA hastası çocuklar için kampanya düzenlemeye davet eden baba Umut Şen, "Herkesin 30 saniye ağzını kapatarak durmasını istiyorum. Bizim çocuklarımız, ağzınızı kapattığınızda hissettiğiniz duyguyu her gün, her an hissediyor" dedi.

3.10.2020Gündem
Damadı evini yakan kayınvalide: Korkumdan evime gelemiyorum

Damadı evini yakan kayınvalide: "Korkumdan evime gelemiyorum"

SAMSUN’da damadı Ali Peltel tarafından evi ateşe verilerek kundaklanan Münevver Yıldız (75), "Korkumdan evime gelemiyorum, canımız tehlikede’ dedi.

2.10.2020Gündem
Eşyasız evde 3 çocuğuyla yalnız yaşayan Gültepe, oğlunun tedavisi için yardım istedi

Eşyasız evde 3 çocuğuyla yalnız yaşayan Gültepe, oğlunun tedavisi için yardım istedi

MERSİN’de, eşyasız evde 1’i kalp hastası 3 çocuğuyla birlikte yaşam mücadelesi veren Hülya Gültepe (42), hayırseverlerden yardım bekliyor.

2.10.2020Gündem
Kelebek hastası kardeşler yardım bekliyor

Kelebek hastası kardeşler yardım bekliyor

MERSİN’in Tarsus ilçesinde 5 yaşındaki Mehmet Can ile kardeşi 3 yaşındaki Yağmur Göküş, vücutlarında kelebek hastalığının neden olduğu yaralarla yaşam mücadelesi veriyor. Baba Kayhan Göküş, sıradan anne ve babalar gibi evlatlarına dokunamadıkları için üzgün olduklarını söyledi. Ekonomik olarak da zor zamanlar yaşadıklarını anlatan Göküş, "Ben kimseden yardım istemiyorum ama devletimizden çocuklarım için yara örtüsü istiyorum" dedi.

24.09.2020Gündem
Akciğer yetmezliği hastası Dilara yardım bekliyor

Akciğer yetmezliği hastası Dilara yardım bekliyor

GAZİANTEP'te, Elif Keleş, akciğerinin yüzde 20'sini kullanabilen 14 yaşındaki kızı Dilara Keleş için destek bekliyor. Tedavi masraflarını karşılayamayan annesine yardım edilmesini isteyen Dilara, arkadaşları gibi dışarı çıkıp koşmak istediğini söyledi.

16.09.2020Gündem
Salihanın ilacı için ailesi destek istiyor

Saliha'nın ilacı için ailesi destek istiyor

TOKAT'ta rahim kanseri teşhisi konulan Saliha Laçinyurt'un (41) sağlığına kavuşması için aylık 52 bin TL değerindeki ithal ilacı 6 ay kullanması gerekiyor. İlk ay kullanılacak ilacın ücretini ödeyen eşi İbrahim Laçinyurt (47), 312 bin TL tutarındaki toplam ücreti ödeyecek güce sahip bulunmuyor. Sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışan Laçinyurt ailesi, yardım bekliyor.

16.09.2020Gündem
Kampanya başlattılar: Metehan da yardım bekliyor

Kampanya başlattılar: Metehan da yardım bekliyor

İngiltere’de gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak doğan 1 yaşındaki Metehan, geçtiğimiz günlerde yardım kampanyasıyla hayata tutunan Gökalp bebek gibi SMA hastalığı ile mücadele ediyor. Ailesi Metehan için tek umut olan 2.4 milyon dolarlık ilacı alabilmek için kampanya başlattı.

10.09.2020Gündem
4 çocuk annesi, SMAlı oğlunu yaşatmak için yardım bekliyor

4 çocuk annesi, SMA'lı oğlunu yaşatmak için yardım bekliyor

ANTALYA'da, eşinin cezaevinde olması nedeniyle 4 çocuğuna tek başına bakmaya çalışan Ayşe Gülmez (36), en küçük oğlu SMA Tip-1 hastası Mustafa'nın (2) cihazlarını alabilmek için yardım bekliyor. Anne Gülmez, "Günden güne gözümüzün önünde eriyor. Çocuğum elimden kayıp gidiyor ve benim elimden hiçbir şey gelmiyor. Dayanacak gücüm kalmadı" dedi.

8.09.2020Gündem
Son dakika haberler: Marmara Denizi ekosistemine gırgır tehlikesi

Son dakika haberler: Marmara Denizi ekosistemine gırgır tehlikesi

Marmara Denizi’nde yaşayan balıklara, nadir mercanlara ev sahipliği yapan Neandros adası ve çevresi gırgır avcılığı nedeniyle tehlike altında.

3.09.2020Gündem
Ege Denizinde batan botta bulunan Nusaybinli baba ve oğlundan haber alınamıyor

Ege Denizi'nde batan botta bulunan Nusaybinli baba ve oğlundan haber alınamıyor

Yaklaşık bir hafta önce Ege Denizindeki Rodos Adasının batısında bulunan Herke Adası açıklarında sığınmacıları taşıyan botun battığı kazada kaybolan Mardinli baba ve oğlundan haber alınmıyor. Nusaybin ilçesine bağlı Duruca Mahallesinde yaşayan aile, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri ve Dışişleri Bakanlığından baba ve oğlunun bulunması için yardım bekliyor.

2.09.2020Gündem
İzmirde YKSde ilk bine girdi, üniversiteye yerleşemedi...

İzmir'de YKS'de ilk bine girdi, üniversiteye yerleşemedi...

İZMİR'in Tire ilçesinde yaşayan ve YKS sözel alanda aldığı yüksek puanla Türkiye'de ilk bin öğrenci arasına giren Orhancan Ayhan (18), tercih ekranında yapılan bir tuş hatası nedeniyle üniversiteye yerleşemediğini öne sürdü. Ayhan, ODTÜ tarih bölümüne girmeyi istediğini belirterek, durumuna çözüm bulunmasını istedi.

29.08.2020Gündem
Epilepsi nöbeti sonrası sıcak suya düşen Bilal, eski haline dönmek istiyor

Epilepsi nöbeti sonrası sıcak suya düşen Bilal, eski haline dönmek istiyor

ŞIRNAK'ta epilepsi hastası Bilal Cesur'un (30) hayatı, geçirdiği nöbet sırasında düştüğü sıcak sudan sonra kabusa dönüştü. Yüzünde, elinde ve göğüs kısmında yanıklar oluşan Cesur, eski haline dönmek için hayırseverlerden yardım bekliyor.

24.08.2020Haber
Şırnakta epilepsi nöbeti sonrası sıcak suya düşen genç, eski haline dönmek istiyor

Şırnak'ta epilepsi nöbeti sonrası sıcak suya düşen genç, eski haline dönmek istiyor

ŞIRNAK'ta epilepsi hastası Bilal Cesur'un (30) hayatı, geçirdiği nöbet sırasında düştüğü sıcak sudan sonra kabusa dönüştü. Yüzünde, elinde ve göğüs kısmında yanıklar oluşan Cesur, eski haline dönmek için hayırseverlerden yardım bekliyor.

24.08.2020Gündem
Tedavisi için kampanya düzenlenen 16 aylık Demir Ali, yardım bekliyor

Tedavisi için kampanya düzenlenen 16 aylık Demir Ali, yardım bekliyor

ORDU'da yaşayan İbrahim Kubilay ve Ezgi Bayraktar çiftinin 16 aylık çocukları Demir Ali’ye Spinal Musküler Atrofi (SMA) tanısı koyuldu. Ayakta duramayan Demir Ali için ailesi, özel medikal malzemeler kullanmak zorunda kalıyor. Her gün annesiyle 4 saat egzersiz yapan minik Demir Ali’nin ailesi, ABD'deki tedavi için 2,4 milyon dolar gerektiğini belirterek, başlatılan ve paranın yüzde 2’si toplanabilen yardım kampanyasına destek beklediklerini söyledi.

20.08.2020Gündem
İlik nakli olan Selda Güneş tedavisinin devamı için yardım bekliyor

İlik nakli olan Selda Güneş tedavisinin devamı için yardım bekliyor

Bursa’da, 21 yıl önce myelodisplastik sendrom (MDS) adlı kemik iliği yetmezliği hastalığına yakalanan Selda Güneş (29), nakil olmasının ardından tedavisinin devam etmesi için destek bekliyor. Annesini ve ağabeyini de yıllar önce aynı hastalıktan kaybeden Güneş, tedavi için gerekli 250 bin TL için yetkililerden yardım istedi.

10.08.2020Avrupa
SMA hastası Doğu, tedavisi için yardım bekliyor

SMA hastası Doğu, tedavisi için yardım bekliyor

ANKARA'da, Şive ve Çetin Ülker çiftinin Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastası olan çocukları Doğu'nun (1) sağlığına kavuşabilmesi için gen tedavisi olması gerekiyor. Anne Şive Çetin, oğlunun ABD'deki tedavisi için 2,4 milyon dolar gerektiğini belirterek, "Herkesin desteğini, yardımlarını bekliyoruz" dedi.

6.08.2020Gündem
İş insanı eşinin ve ailesinin kendisini öldüreceğini iddia eden kadın yardım bekliyor

İş insanı eşinin ve ailesinin kendisini öldüreceğini iddia eden kadın yardım bekliyor

İş adamı Tuncay Ç.'nin eşi Jale Ç., 31 yıldır şiddet gördüğünü öne sürerek boşanma davası açtı. 31 yıl boyunca çocukları ve aile düzeninin bozulmaması için her türlü şiddeti göğüslediğini söyleyen Jale Ç, "İki hafta önce size yaptığımız röportajda 'öldürülmekten korkuyorum' demiştim. Şimdi ise 'direkt öldüreceğiz' diyorlar. 83 yaşındaki kayınpederim Yusuf Ç., de bana 'Seni oğluna öldürteceğim' dedi. Gencecik oğlumu beni öldürmek için tahrik ediyor" diye konuştu.

30.07.2020Haber
Evi yandıktan sonra bahçede yaşamını sürdüren kadın yardım bekliyor

Evi yandıktan sonra bahçede yaşamını sürdüren kadın yardım bekliyor

ADANA’nın İmamoğlu ilçesinde yangında evi kullanılamaz hale gelince bahçede yaşamak zorunda kalan Saniye Doğaner (53), yardım bekliyor.

24.07.2020Gündem
Görme engelli baba, çocuklarının tedavisi için yardım bekliyor

Görme engelli baba, çocuklarının tedavisi için yardım bekliyor

HAKKARİ’nin Yüksekova ilçesinde yaşayan Vahdet Erdoğan, 2 sene önce gören tek gözünü de kaybedince, berberlik mesleğini bırakmak zorunda kaldı. 3 çocuğundan 2’si engelli olan Erdoğan, ailesinin geçimi ve kızlarının tedavisi için yardım bekliyor.

20.07.2020Gündem
Evi yanan Çelik ailesi yardım bekliyor

Evi yanan Çelik ailesi yardım bekliyor

AYDIN'ın Efeler ilçesinde, kiracı oldukları evde, prizdeki elektrik kontağından çıkan yangında, 5 ay önce aldıkları tüm eşyaları kullanılmaz hale gelen Ömer-Zeliha Çelik çifti, "Yeni bir eve çıkacak durumumuz yok. Eşyalarımızın daha taksitlerini ödüyorduk. Hayırseverler ve yetkililerden yardım bekliyoruz" dedi.

3.07.2020Gündem
Sırbistanın Sancak bölgesinde yaşayan halk Türkiyeden yardım bekliyor

Sırbistan'ın Sancak bölgesinde yaşayan halk Türkiye'den yardım bekliyor

Sırbistan'da Müslüman halkın yoğun olarak yaşadığı 200 bin nüfuslu Novi Pazar (Yeni Pazar) bölgesinde, koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hastane sıkıntısıyla karşı karşıya kaldı.

30.06.2020Dünya
Polis yaşlı kadını uzun uğraşlar sonucu ikna etti Şaşkına çeviren olay...

Polis yaşlı kadını uzun uğraşlar sonucu ikna etti! Şaşkına çeviren olay...

İstanbul’da tek göz evde 20 kedi ve 10 köpeğiyle yaşayan 70 yaşındaki Mukaddes Pehlivan’ın evini şiddetli yağış sonrası su bastı.

24.06.2020Gündem
9 yaşındaki Arasın tedavisi için beyaz kan gerekli

9 yaşındaki Aras'ın tedavisi için beyaz kan gerekli

KOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, 3 ay önce koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan Aras Sarıçayır'ın (9) lösemi olduğu belirlendi. Aras’ın yaşama tutunması için 'savunma sisteminin savaşçı hücreleri' olarak bilinen beyaz kana ihtiyaç olduğunu söyleyen ailesi, bağışçılardan yardım bekliyor.

24.06.2020Gündem
Son dakika haberler... Bünyamin Sürmeli 3  bölgeyi uyardı... Bir dalga daha geliyor: Dolu, yıldırım, şimşek, gök gürültüsü

Son dakika haberler... Bünyamin Sürmeli 3 bölgeyi uyardı... Bir dalga daha geliyor: Dolu, yıldırım, şimşek, gök gürültüsü

Son dakika haberine göre, sağanak yağış Türkiye'de çok sayıda kentte etkili oluyor. İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağış yağışa bazı vatandaşlar hazırlıksız yakalandığı görüldü. CNN TÜRK Meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli, İstanbul ve çok sayıda kenti etkisi altına alan kuvvetli sağanak yağışla ilgili değerlendirmelerde bulundu ve yağışların bugün 3 bölgede yoğunlaşacağının altını çizdi.

19.06.2020Gündem
60ından sonra okul bitirdi, kitap çıkardı Perihan Ninenin ibretlik azim öyküsü

60'ından sonra okul bitirdi, kitap çıkardı! Perihan Nine'nin ibretlik azim öyküsü

Sivas'ın Akıncılar ilçesinde yaşayan ve 4 yıl önce ortaokul diplomasını alan Perihan Beyaz (67), şiir kitabı çıkardı. Beyaz, çıkardığı kitabın gelirini ise eğitim imkanı olmayan kız çocuklarına bağışladı.

9.06.2020Gündem
Boğazına leblebi kaçan bebek yatağa mahkum kaldı

Boğazına leblebi kaçan bebek yatağa mahkum kaldı

Kocaeli'de, Handan ve Ferhat Koçak çiftinin 1,5 yaşındaki oğulları Ömer Asaf, yaklaşık 4.5 ay önce leblebinin boğazını tıkaması sonucu nefessiz kaldı. Götürüldüğü hastanede, duran kalbi yeniden çalıştırılan ve 63 gün tedavi gördükten sonra taburcu edilen minik bebek yatağa mahkum kaldı. Ailesi oğullarının tedavi süreci için destek bekliyor.

29.05.2020Gündem
Nil bebek yardım bekliyor

Nil bebek yardım bekliyor!

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Olur Hayatta” programında Nil bebeğin hikayesi ekrana geldi.

28.05.2020Televizyon
Acılı anne istedi, Erdoğan talimat verdi, lösemili genç Türkiye’de

Acılı anne istedi, Erdoğan talimat verdi, lösemili genç Türkiye’de!

Hollanda’da lösemi hastası oğlunun tedavisine son verilmesi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım isteyen acılı annenin isteği yerine getirildi. Ambulans uçakla 21 yaşındaki Salih Kör tedavisi için Türkiye’ye götürüldü.

15.05.2020Avrupa
Genç çiftin dördüz bebek sevinci... Bez ve mamaya yetişemiyoruz

Genç çiftin "dördüz" bebek sevinci... 'Bez ve mamaya yetişemiyoruz'

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bir yıllık evli olan Mustafa ve Fatma Caymaz çifti, erken dünyaya gelen dördüz bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşıyor.

9.05.2020Gündem
Sosyal medyadan paylaştı Tayvan’da mahsur kalan Türk genci yardım bekliyor

Sosyal medyadan paylaştı! Tayvan’da mahsur kalan Türk genci yardım bekliyor

Türkiye Corona Virüs tedbirleri kapsamında sınır kapılarını kapatıp uçak seferlerini durdurunca iş görüşmesi ve tatil için gittiği Tayvan'da mahsur kalan Tolga Devrim Soyselçuk (23), çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşıp, kendisi ve ülkedeki 11 Türk vatandaşının kurtarılmasını istedi.

7.05.2020Gündem
Tayvanda mahsur kalan Türk genci, yardım bekliyor

Tayvan'da mahsur kalan Türk genci, yardım bekliyor

TÜRKİYE'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında sınır kapılarını kapatıp, uçak seferlerini durdurunca, iş görüşmesi ve tatil için gittiği Tayvan'da mahsur kalan Tolga Devrim Soyselçuk (23), çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşıp, kendisi ve ülkedeki 11 Türk vatandaşının kurtarılmasını istedi.

7.05.2020Haber
Kulüpsüz kaldı, gözleme ve mango satacak

Kulüpsüz kaldı, gözleme ve mango satacak!

Salgın nedeniyle 22. haftada yarım kalan ve son haliyle tescil edilen El Salvador Primera Ligi ekiplerinden Chalatenango’nun Arjantinli futbolcusu Maximiliano Martinez sözleşmesi feshedilince ortada kaldı.

3.05.2020Avrupa
Para kazanmak için karantinaya özel forma çıkardılar

Para kazanmak için karantinaya özel forma çıkardılar

Hürriyet yazarlarından Efkan Bucak, corona virüsün spor dünyasına etkilerini değerlendirdi.

3.05.2020Futbol
Arnavutköyde 80 yaşındaki baba, barakada  60 yaşındaki hasta oğluna bakıyor

Arnavutköy'de 80 yaşındaki baba, barakada 60 yaşındaki hasta oğluna bakıyor

ARNAVUTKÖY'de 80 yaşındaki Fahrettin Özkömürcü, komşularının yaptığı barakada yürüme güçlüğü çeken 60 yaşındaki hasta oğluna bakıyor. Birlikte yaşam mücadelesi veren baba oğul tek kişilik çekyatta yan yana, zaman zaman nöbetleşe uyuyor. Onların tek isteği elektriği, suyu ve banyosu olan bir ev.

29.04.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Şantiye şampiyonu

Salgın nedeniyle salon kapanınca, Ahmet çaresiz sokakta kalmıştı.

13.12.2020

Çiğdem çitleyelim ama kirletmeyelim

GEÇENLERDE İstanbul Üsküdar Belediyesi sahilde çekirdek yemenin yasaklandığını duyurdu.

21.07.2020