EKSTRA
MENÜ

Yapay Zeka

Yapay Zeka ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yapay Zeka haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.332 Yapay Zeka haberi bulunmuştur.

Yapay Zeka Haberleri

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay isimlerini tek tek saydı, Yanınızdayız mesajı verdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay isimlerini tek tek saydı, 'Yanınızdayız' mesajı verdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin haksız yaptırım kararını şiddetle kınadığını söyleyerek, "Savunma Sanayii Başkanlığı Başkanı İsmail Demir, Başkan Yardımcısı Faruk Yiğit, Hava Savunma ve Uzay Daire Başkanı Serhat Gençoğlu ve Grup Müdürü Mustafa Alper Deniz; sizlerle gurur duyuyoruz. Milletimiz ve devletimiz adına, 'Sizinleyiz, yanınızdayız.' diyorum." dedi.

15.12.2020Gündem
İlk Silahlı İnsansız Deniz Aracının prototipi denize iniyor

İlk Silahlı İnsansız Deniz Aracı'nın prototipi denize iniyor

Antalya merkezli ARES Tersanesi ile Ankara merkezli METEKSAN Savunma firmasının birlikte ürettiği Türkiye’nin ilk Silahlı İnsansız Deniz Aracı’nın (SİDA) prototipi, bu ay sonu denize indirilecek. Milli füze sistemleri üreticisi Roketsan tarafından sağlanan 4 adet Cirit ve 2 adet L-UMTAS füze sistemleri eklenecek SİDA’nın denizdeki testleri iki ay sürecek.

15.12.2020Gündem
Dünyada bir örneği daha yok

Dünyada bir örneği daha yok!

Ares Tersanesi ve Meteksan Savunma tarafından geliştirilen Türkiye'nin ilk yerli ve milli silahlı insansız deniz aracının prototipi üretildi. Ares Tersanesi Genel Müdürü Utku Alanç "(SİDA) Ege'deki karasuları problemlerinde, çok sıklıkla yaşanan kayalık krizlerinde, bu alanlarda çok daha rahatlıkla görev yapabilecek ve radar imzası denilen düşman kuvvetleri tarafından görülmesi çok düşük olasılıklı olan bir bot. Adaların arkasını adeta bizim için ayrı bir göz olarak gözetleyebilecek, istihbarat toplayabilecek hem de güdümlü mermi angajmanı yapabilecek bir bot" dedi.

15.12.2020Ekonomi
Pandemi okulları ihracatçı yaptı

Pandemi okulları ihracatçı yaptı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, salgın döneminde ürettikleri tıbbi cihaz ve malzemelerle ihracata yönelen okullar olduğunu açıkladı.

15.12.2020Eğitim
MEB bütçesi TBMM’de kabul edildi

MEB bütçesi TBMM’de kabul edildi

TBMM Genel Kurulunda, MEB’in 2021 yılı bütçe görüşmeleri yapıldı. Bakan Ziya Selçuk’un da bir konuşma yaptığı görüşmeler sonrasında MEB’in bütçesi kabul edildi.

14.12.2020Eğitim
Beşinci yılında YÖKAK

Beşinci yılında YÖKAK

Ülkemizde yükseköğretim alanında kalite güvencesi sisteminin güçlendirilmesi amacıyla, Yükseköğretim Kurulu (YÖK)’ün yetki devri çalışmaları kapsamında 2015 yılında kurulan Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK), yine YÖK’ün çabalarıyla 2017 yılında idari ve mali açıdan bağımsız bir kuruluş haline geldi.

14.12.2020Eğitim
Geri dönüşüm cihazlarına yapay zeka desteği

Geri dönüşüm cihazlarına yapay zeka desteği

Burdur'da iki elektronik teknikeri, katı atıkların yeniden ekonomiye kazandırılabilmesi amacıyla yapay zeka destekli atık ayrıştırma cihazı geliştirdi.

14.12.2020Teknoloji
Son dakika haberi: Bakan Selçuktan yüz yüze eğitim ve tablet açıklaması 200 bin tablet dağıtılacak

Son dakika haberi: Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim ve tablet açıklaması! 200 bin tablet dağıtılacak

Son dakika haberine göre; Yüz yüze eğitimle ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Bir an önce yüz yüze eğitime geçilmesi için şartların olgunlaşmasını bekliyoruz." dedi. Ayrıca 21 Aralık tarihine kadar 200 bin tablet, 2021 Ocak ortasına kadar ilave 300 bin tabletin dağıtılacağını duyurdu.

13.12.2020Gündem
İngiliz Savunma Bakanı Wallace, Türk SİHAlarının üstünlüğünü örnek gösterdi

İngiliz Savunma Bakanı Wallace, Türk SİHA'larının üstünlüğünü örnek gösterdi

İngiltere Savunma Bakanı Wallace, Türkiye'nin yeni nesil İnsansız Hava Araçlarının sahada büyük etki yarattığını söyleyerek, Türk Silahlı İnsansız Hava Araçlarının üstünlüğünü örnek gösterdi.

12.12.2020Dünya
Boğaziçi AB’ye giriyor

Boğaziçi AB’ye giriyor

Avrupa Beyin ve Teknoloji Üniversitesi’nin Türk ortağı Boğaziçi Üniversitesi, 8 üniversiteli oluşumun kurucusu oldu. Aralarında Oxford Üniversitesinin de bulunduğu yeni Avrupa Üniversitesi 16 Aralık 2020’de çalışmaya başlıyor. Bu yeni üniversite oluşumuyla birlikte, Avrupa’daki farklı üniversitelerin bir araya gelerek oluşturduğu “Avrupa Üniversiteleri” aralarında Türkiye’den üniversitelerin de bulunduğu ortaklıkların sayısını 41’e çıkardı.

12.12.2020Eğitim
Teknoloji depremi önceden bilmemizi sağlayabilir mi

Teknoloji depremi önceden bilmemizi sağlayabilir mi?

İnsanoğlu uzun süredir depremleri önceden bilebilmek için çalışıyor. Bu yönde yapılan araştırmalarda yapay zekâ ve makine öğrenimi de kullanılmaya başlandı. Son gelişmeleri Hürriyet Teknoloji yazarı Serap Torun anlattı.

12.12.2020Teknoloji
Bakan Varank: Türkiyeyi dönemin kazananı haline getireceğiz

Bakan Varank: Türkiye'yi dönemin kazananı haline getireceğiz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank önemli açıklamalarda bulundu. Varank, "Milletimiz müsterih olsun; riskleri takip edecek, kırılganlıkları gidereceğiz. Ekonomi yönetimi olarak reformcu bir vizyonla, Türkiye'yi salgın sonrası dönemin kazananı haline getireceğiz." dedi.

11.12.2020Ekonomi
Teknoloji casusluğu gerekçesiyle sınır dışı edilecekler

Teknoloji casusluğu gerekçesiyle sınır dışı edilecekler

Hollanda, yüksek teknoloji alanında casusluk yaptıkları gerekçesiyle Rusya'nın Lahey Büyükelçiliği'nde görevli iki diplomatı, "istenmeyen kişi" ilan ederek, sınır dışı edilmelerini istedi.

11.12.2020Teknoloji
Topyekûn kalkınma ihracatla mümkün

Topyekûn kalkınma ihracatla mümkün

Bu yıl 4. kez düzenlenen İstanbul Ekonomi Zirvesi’nde iş dünyası ve sivil toplum temsilcileri bir araya geldi. Zirvede konuşan Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, “Pandemi sonrasında kalkınmanın yönü, küresel ticaretin yönüyle aynı olacak. Bu nedenle tarih bize büyük bir sorumluluk yüklüyor. Bu yükü taşıyacak azme ve kararlılığa sahibiz. Topyekûn kalkınma ancak ihracatla mümkündür” dedi.

11.12.2020Ekonomi
Son dakika: Putini çok kızdıracak hamle Casus diye sınırdışı ediyorlar

Son dakika: Putin'i çok kızdıracak hamle! Casus diye sınırdışı ediyorlar

Son dakika.. Hollanda, "casusluk" yaptıkları gerekçesiyle 2 Rus diplomatı "istenmeyen adam" ilan etti. Hollanda Güvenlik ve İstihbarat Dairesince (AIVD) yapılan yazılı açıklamada, Rusya’nın Lahey Büyükelçiliğinde görev yapan istihbarat görevlisi ve diplomatik akreditasyona sahip olan bir diplomatın ülkede "teknoloji ve bilim alanında casusluk yaptığının anlaşıldığı ifade edildi.

10.12.2020Dünya
Dijital tüketiciler 2021 ekonomisine yön verecek

Dijital tüketiciler 2021 ekonomisine yön verecek

Günlük yaşamını dijital olarak sürdüren, dünyadaki dönüşüme ayak uyduran milyonlarca tüketici; şirketleri ve markaları da dönüşüme zorlamayı sürdürüyordu. İletişimden alışverişe, eğlenceden bilgi paylaşımına kadar geniş bir dijital deneyimden söz ediyoruz. Dijital tüketiciler online alışveriş yapıyor, sosyal medyadan, sitelerden yorum okuyor-değerlendirme yapıyor, film izliyor, WhatsApp’tan birçok işini çözüyor. Bu yeni dijital tüketici tipi, bir süredir şirketlerin yatırımlarını belli ölçüde etkilese de COVID-19 pandemisiyle şirketler; dijitalleşme, çevik olma, hızla durumu anlayıp, bilgi kaynaklarını değerlendirme, karar alma ve uygulamaya geçirmenin ne kadar önemli olduğunun daha da farkına vardılar.

10.12.2020Teknoloji
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: Pandemi krizinden sonra yüzde 100lük büyüme bekliyoruz

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: Pandemi krizinden sonra yüzde 100'lük büyüme bekliyoruz

Bu yıl 4’üncü kez yapılan İstanbul Ekonomi Zirvesi’nin (İEZ) açılış konuşmasını yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Pandemi krizinden en çok etkilenen sektör turizm oldu. Ama krizinden sonra V çıkış, sayılarda yüzde 100’lük bir büyüme bekliyoruz. En hızlı daralan pazar turizm olmakla birlikte kriz sonrası en hızlı çıkan pazar yine turizm olacak.” dedi.

10.12.2020Ekonomi
2021 yılında dünyayı bekleyen 5 siber tehdit

2021 yılında dünyayı bekleyen 5 siber tehdit

Siber güvenlik uzmanları, 2021 yılında ön plana çıkacak siber güvenlik trendlerine yönelik öngörülerini açıkladı. Covid-19 pandemisi ile birlikte evden çalışmaya hızlı geçişin, siber güvenlik olaylarının merkezinde yer aldığı 2020’nin ardından 2021’de de siber saldırıların artacağını ve özellikle 5G, deepfake ve ofise dönüşün kullanılacağını vurgulayan uzmanlar, 2021 yılına yönelik 5 siber güvenlik tahminini paylaşıyor.

10.12.2020Tekno
Bakan Varank: Türkiye’yi 4. sanayi devriminin trendlerini belirleyen ülkelerden biri yapmakta kararlıyız

Bakan Varank: Türkiye’yi 4. sanayi devriminin trendlerini belirleyen ülkelerden biri yapmakta kararlıyız

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Geliştirdiğimiz Ar-Ge ve yenilikçilik ekosistemi, niteliğini tahkim ettiğimiz insan kaynağımız, açılışını yaptığımız bu gibi merkezler sayesinde Türkiye hedeflerine artık çok daha yakın" dedi.

10.12.2020Ekonomi
PUBG Sezon 10 için geri sayım başladı

PUBG Sezon 10 için geri sayım başladı

PUBG’nin 10. sezonu duyuruldu. Son sezonda, oyuncuların oyun deneyimlerini geliştirecek bir ortamda yer alan Haven adlı yeni bir savaş alanı bulunuyor. Oyuncular, 16 Aralık’ta PC’de ve 17 Aralık'ta konsollarda Sezon 10’u deneyimlemeye başlayacak.

10.12.2020Teknoloji
Elon Musk Californiadan Texasa taşındı

Elon Musk California'dan Texas'a taşındı

Tesla ve SpaceX'in kurucusu, dünyanın en zengin ikinci insanı Elon Musk, teknoloji şirketlerinin birçoğunun merkezi olan California eyaletinden ayrılarak Texas'a taşındığı açıkladı.

10.12.2020Teknoloji
BİLSEM’lere hava gözlem istasyonu kuruluyor

BİLSEM’lere hava gözlem istasyonu kuruluyor

MEB ile Tarım ve Orman Bakanlığı ile imzalanan işbirliği protokolü imzalandı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Bu protokolle, başlayacak çalışmada öncelikle BİLSEM'lere hava gözlem istasyonları kurulacak. Böylece özel yetenekli öğrencilerimizin, iklimin canlılar ve dünyamız üzerindeki etkisi hakkında bilinçlenmeleri ve hava olayları hakkında bilimsel bilgiler edinmelerini sağlayacağız" dedi.

9.12.2020Eğitim
Japonya’da yapay zeka yardımıyla eş bulma projelerine destek

Japonya’da yapay zeka yardımıyla eş bulma projelerine destek

Japonya’da 2021'den itibaren yapay zeka yardımıyla eş bulma projelerine destek verilecek.

9.12.2020Dünya
Japonyada hükümet doğum oranlarını yapay zeka ile artıracak

Japonya'da hükümet doğum oranlarını yapay zeka ile artıracak

Japonya Hükümeti ülkede düşen doğum oranlarını artırmak için, yapay zekanın kullanıldığı eş bulma programları uygulayan yerel yönetimlere kaynak aktaracak.

8.12.2020Teknoloji
Diş hekimlerinin işini kolaylaştıracak yazılım

Diş hekimlerinin işini kolaylaştıracak yazılım

Eskişehir ve Ankara'daki bazı üniversitelerden bir grup öğretim üyesinin geliştirdiği yazılım, diş hekimliğinde görüntüleme aşamasında, yapay zeka teknolojisinin gücüyle 2 boyutlu dental radyografilerde otomatik tanı ve tedavi planlama imkanı sağlıyor.

8.12.2020Teknoloji
Son dakika... Bakan Varank: Türkiye sermaye akışlarından en fazla faydalanan ülkelerden biri

Son dakika... Bakan Varank: Türkiye sermaye akışlarından en fazla faydalanan ülkelerden biri

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa "Türkiye, son dönemde, gelişen piyasalara yönelen sermaye akışından en fazla faydalanan ülkelerden biri oldu." dedi.

8.12.2020Ekonomi
İran’dan suikast açıklaması: Yapay zekâ onun yüzünü hedef aldı

İran’dan suikast açıklaması: Yapay zekâ onun yüzünü hedef aldı

İran Devrim Muhafızları Ordusu Komutan Yardımcısı Tuğgeneral Ali Fadavi, 27 Kasım’da öldürülen ülkenin nükleer programının kilit isimlerinden fizik profesörü Muhsin Fahrizade suikastında uydudan kontrol edilen ve “yapay zeka”ya sahip bir silahın kullanıldığını öne sürdü.

8.12.2020Dünya
Mekatronik Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Mekatronik Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Mekatronik mühendisliği, makine elektronik yazılım alanlarını bünyesinde barındıran bir meslektir. Mekatronik mühendisliği nedir? Dersleri nelerdir? Mezunlarının iş Olanakları nelerdir? Gibi pek çok sorunun cevabını sizler için derledik.

Kontrol Ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Kontrol Ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Kontrol ve otomasyon mühendisliği nedir, ne iş yaparlar, hangi puan türü ile alınırlar ve iş olanakları nedir gibi soruların cevaplarını sizler için detayları ile derledik.

2021 yılında fidye yazılımları ve dosyasız zararlılar artacak

2021 yılında fidye yazılımları ve dosyasız zararlılar artacak

Siber güvenlik uzmanları, merakla beklenen ‘2021 Siber Güvenlik Eğilimleri Raporu’nu duyurdu. Uzmanlarca hazırlanan rapora göre, pandemi ortamının oluşturduğu yeni iş ve ev düzeninde fidye yazılımları yükselişe geçecek. Karmaşık tekniklere sahip ‘dosyasız zararlı yazılımların’ etkinliklerini daha fazla duyacağız. Ancak 2021’de muhtemelen en çok dikkatimizi çeken konulardan biri, yetişkinlere yönelik akıllı oyuncaklardaki açıklar olacak.

7.12.2020Tekno
Bilgisayar Bilimi Ve Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Bilgisayar Bilimi Ve Mühendisliği Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Bilgisayar Bilimi Ve Mühendisliği bölümü nedir, bölüm mezunları ne iş yapar, iş olanakları nedir ve bölüm kaç yıllıktır gibi soruların cevaplarını sizler için detaylı olarak terledik. İşte, merak edilen ve bilinmesi gerekenler.

Suikastta dehşet verici ayrıntı ortaya çıktı

Suikastta dehşet verici ayrıntı ortaya çıktı

İran Devrim Muhafızları Ordusu Komutan Yardımcısı Ali Fedevi, suikasta kurban giden nükleer bilimci Muhsin Fahrizade'nin, olay sırasında 11 korumasının bulunmasına rağmen beline isabet eden kurşunların omurgasını parçalaması sonucu yaşamını kaybettiğini bildirdi.

6.12.2020Dünya
2. elde satılık araç arttı, alıcı azaldı

2. elde satılık araç arttı, alıcı azaldı

İkinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında satışlar, kasımda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17, ekime göre de yüzde 34 geriledi. Kasım, pandeminin etkilerinin güçlü hissedildiği nisan ayından sonra en düşük satışların gerçekleştiği ikinci ay oldu.

6.12.2020Ekonomi
Yapay zekadan Putini terleten soru Umarım olmaz

'Yapay zeka'dan Putin'i terleten soru! 'Umarım olmaz'

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kazakistan Devlet Başkanı Kasım Cömert Tokayev ve Sberbank Yöneticisi German Gref ile birlikte telekonferans yöntemiyle Artificial Intelligence Journey Yapay Zeka Forumuna katıldı. Putin, Rus yazılımcıların geliştirdiği "Afina" isimli yapay zekanın kendisine yönelttiği, "Yapay zeka devlet başkanı olabilir mi?" sorusuna "Umarım olmaz, şimdilik asla" şeklinde yanıt vererek ülkeyi yönetenlerin yüreği, ruhu, merhamet ve vicdan duygusunun olması gerektiğini belirtti.

4.12.2020Dünya
Yerli 5G için hızlı adımlarla çalışıyoruz

'Yerli 5G için hızlı adımlarla çalışıyoruz'

Bu yıl 13'üncüsü yapılan Uluslararası Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı, siber güvenliğe ilişkin "beyin fırtınasına" sahne oldu.

3.12.2020Teknoloji
Yapay zekaya en fazla yatırımı ABD ve Çin yapıyor

'Yapay zekaya en fazla yatırımı ABD ve Çin yapıyor'

Türkiye Bilişim Derneği Başkanı Rahmi Aktepe, Türkiye'nin yapay zeka alanında ön saflarda yer almasının, kalkınmasında stratejik öneme sahip olduğunu belirtti.

3.12.2020Tekno
COVID’le selfie

COVID’le selfie

Trabzon’da belediye tarafından otobüs durağına yerleştirilip, maskesi olmayan vatandaşların yüzünü özel bir yazılımla koronavirüs simgesine dönüştüren yapay zekâ tabanlı dijital ekran uygulaması büyük ilgi çekti. Durakta beklerken maske takmayan ya da maskesini çene altında tutanlar, daha dikkatli olmaya başladı.

3.12.2020Gündem
Biyolojinin büyük gizemini yapay zeka çözdü

Biyolojinin büyük gizemini yapay zeka çözdü

Bilim insanları, biyolojinin en büyük gizemlerinden birinin yapay zeka sayesinde "büyük oranda çözüldüğünü" açıkladı.

3.12.2020Teknoloji
Siber güvenlikte 2021 tahminleri açıklandı

Siber güvenlikte 2021 tahminleri açıklandı

Kurumsal sistemleri ve bilgileri savunmak hiçbir zaman kolay olmadı. Ancak küresel pandemi, işleri kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde karmaşık hale getirdi ve önümüzdeki yıl kuruluşların güvenlikle ilgili düşünme ve yaklaşım biçimlerini altüst etmeyi vadeden eğilimleri hızlandırıyor. Bu kapsamda Citrix, 2021 için güvenliğe dair tahminleri açıkladı.

2.12.2020Teknoloji
Snapdragon 888 tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

Snapdragon 888 tanıtıldı: İşte öne çıkan özellikleri

Qualcomm, uzun süredir beklenen yeni mobil işlemcisi Snapdragon 888'i duyurdu. Mobil cihazlara güç vermesi beklenen yeni işlemci, bakın hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

2.12.2020Teknoloji

Yazar Sonuçları

KOBİ’ler 'Büyük Veri'nin ne kadar farkında?

Günümüzün sihirli sözcüğü olan “Big Data-Büyük Veri” şirketler için çok önemli bir araç haline geldi, geliyor. Ülkemizde büyük ölçekli şirketler, Big Data kavramının ve öneminin farkına çoktan vardı ve çok iyi bir şekilde ellerindeki verilerden sonuçlar çıkararak, gerekli önemleri alarak, planlamalarını yapabiliyorlar.

14.12.2020

Hep daha iyiye...

Harun Sarıkaya’nın geçen haftaki yazısı rutinlerimi gözden geçirmemi sağladı. Neyse ki dünyanın birçok ülkesinde vicdani sorumluluk üstlenen biliminsanları ve mucitler var. İşte engellilerin hayatını kolaylaştıran, ilham alınası bazı ürünler...

13.12.2020

Meclis’in ev sahibi kediler

Meclis yerleşkesi içerisinde öyle salına salına gezinen hayvanları görmek pek yaygın bir şey değildi.

12.12.2020

Bugün ne yapsak

Sade bir zihin için sade bir ev... Bugün fazlalıklardan kurtulma günümüz olsun.

12.12.2020

Corona ile sınav verirken sınav yapmak!

Eski, güzel günlerde sınav verirken her şey çok güzeldi! Birinci sınav, ikinci sınav, ara sınav, final sınavı ve benzeri adlarla bir dönem içerisinde her dersten sınav verip öğrencileri notlandırabiliyorduk. Öğrencilerin kopya çekmesini yüksek oranda kontrol altında tutabiliyor, sınav esnasında ne yaptıklarını gözlemleyebiliyorduk.

11.12.2020

Bugün ne yapsak

Şaka değil suyumuz azaldı. Bugünden başlayalım mı suyu tasarruflu kullanmaya...

10.12.2020

Yapay zekâ sayesinde ‘hasta daha iyi ve güvende hissediyor'

Sağlık Bakanlığı COVID-19 teşhisinde yapay zekâ kullanılması için düğmeye bastı. Bu teknolojinin öncülerinden, yazılımcı ve doktor Levent Çelik’e sürecin nasıl işlediğini sordum: “Uzun yıllardır birlikteyiz. Yapay zekâ sayesinde benim de güven seviyem yükseliyor.”

6.12.2020

Şimdi moda Retro Pazarlama

Aylar sonra karantina günlerine tekrar geri döndük. Gündemimizde yine kısıtlamalar ve sosyal mesafe var… Hepimizi evde uzun bir hafta sonu bekliyor.

4.12.2020