EKSTRA
MENÜ

Yalan Söylemek

Yalan Söylemek haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yalan Söylemek hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.857 Yalan Söylemek haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yalan Söylemek Haberleri

Ashabı Şimal Ve Ashabı Yemin Nedir Ve Kimlere Denir

Ashabı Şimal Ve Ashabı Yemin Nedir Ve Kimlere Denir?

İslam inancına göre, kıyamet koptuktan sonra tüm insanlar diriltilecek ve Allah'ın huzurunda toplanacaktır. Dünyadaki amellerinden hesaba çekilen kullar cennete, cehenneme ve Araf'a gönderilecektir. Araf'ta bir süre bekleyen kullar, hem cennettekileri hem de cehennemdekileri görecek, sonrasında Allah tarafından bağışlanıp cennete alınacaktır. Ashabı şimal ve ashabı yemin terimleri, cennet ve cehennem ehli kelimelerinin yerine kullanılır. Ashabı şimal ve Ashabı yemin nedir ve kimlere denir? İşte, tüm detaylar.

18.07.2021Dini Bilgiler
Rüyada kar görmek ne anlama gelir Rüyada kar yağması ve kar yağdığını görmenin tabiri

Rüyada kar görmek ne anlama gelir? Rüyada kar yağması ve kar yağdığını görmenin tabiri

Bilinçaltımızın bir parçası olan rüyaların anlamları merak ediliyor. Peki, rüyada kar görmek ne anlama geliyor? Rüya içerisinde kar yemek, kar erimesi ve kar fırtınası görmek neye delalet? İşte rüyada kar yağması ve kar yağdığını görmenin tabiri...

İngiltere Sağlık Bakanı Hancocktan pandemide yalan söylediği iddiasına yanıt

İngiltere Sağlık Bakanı Hancock'tan pandemide yalan söylediği iddiasına yanıt!

İngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock, Başbakan Boris Johnson'ın eski başdanışmanı Dominic Cummings'in, Covid salgınıyla mücadele sırasında halka yalan söylediği iddiasını reddetti. Hancock, "Pandemi süresince halka karşı hep dürüst oldum" dedi.

27.05.2021Dünya
RTÜK Başkanı Şahin: RTÜKü iktidarın savunucusu ilan etmek aymazlıktır

RTÜK Başkanı Şahin: RTÜK'ü iktidarın savunucusu ilan etmek aymazlıktır

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Verilen cezalar sadece belli medya kuruluşlarına yönelikmiş gibi bir algı oluşturmak, halkı yanlış yönlendirmek, RTÜK'ü iktidarın savunucusu ilan etmek en kibar tabirle aymazlıktır" dedi.

17.05.2021Gündem
Kaşağı kitabını kim yazmıştır Kaşağı kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Kaşağı kitabını kim yazmıştır? Kaşağı kitabı özeti, konusu ve karakterleri

Türk edebiyatında çok sevilen öykü kitapları vardır. Kaşağı kitabı da Türk edebiyatında önemli bir yer edinmiş kitaplardan bir tanesidir. Kaşağı kitabı konusu ve karakterleri itibari ile birçok kişinin beğendiği bir kitaptır. Kaşağı kitabı internetten satın alınabilen oldukça güzel bir kitaptır. Peki Kaşağı kitabını kim yazmıştır? Kaşağı kitabı özeti nedir? Kaşağı kitabı konusu ve ana fikri nedir? İşte Kaşağı kitabı ile ilgili her şey.

16.05.2021Araştırma
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli generallerin merkezinde CHP var, bildiri buram buram darbe kokuyor

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli generallerin merkezinde CHP var, bildiri buram buram darbe kokuyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda konuştu. 104 emekli amiralin yayınladığı bildiriye tepki gösteren ve ''Buram buram darbe iması kokuyor'' diyen Erdoğan, ''Bu emekli generallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır'' dedi. CHP'nin darbe kokan bildiriyi aklamaya çalıştığını söyleyen Erdoğan, ''Emekli amiraller ne yazık ki talimatı kendi başkomutanları Kılıçdaroğlu’ndan alıyorlar. Zaten orada onun imzası var, imzayı atan o. Önce onun temizlenmesi lazım. Temizlenmedikten sonra kendisini kurtaramaz'' diye konuştu. ''Kılıçdaroğlu dün hızını alamayıp işi salgınla mücadelede en önemli referans kaynağı olan Bilim Kurulu'na saldırmaya kadar vardırdı'' ifadelerini kullanan Erdoğan, ''Sağlık Bakanımızın atılacak tırnağı olsan ne ala? Değilsin... O kadar zavallısın.. '' diye konuştu.

7.04.2021Gündem
Dağdan Gelip Bağdakini Kovmak deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Dağdan Gelip Bağdakini Kovmak deyiminin anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Dağdan Gelip Bağdakini Kovmak deyiminde başkalarının alın teri dökerek kazandığı şeylere göz diken insanlar anlatılır. Hilekar ve zorba insanları tanımlarken de bu deyim kullanılır. Dağdan gelip bağdakini kovmak deyiminin anlamı nedir? Merak eden okurlar için örnek cümlelerle birlikte derledik.

Ali Cengiz Oyunu ne demek Ali Cengiz Oyunu deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Ali Cengiz Oyunu ne demek? Ali Cengiz Oyunu deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Ali Cengiz Oyunu, hile yapmak, yalan söylemek, aldatmak ve kurnazlık yapmak demektir. Niyeti kötü olan kişilerin düşünce ve davranışlarını eleştirmek için bu deyim kullanılır. Ali Cengiz Oyunu deyiminin anlamı nedir? Sizin için örnek cümleler ile birlikte derledik.

Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yanar atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yanar atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yanar atasözü yalan söylemenin kalıcı değil geçici bir çözüm olduğunu anlatmak için kullanılmakta olan bir atasözüdür. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar atasözüne masallarda bile rastlanılmıştır. Siz de bu atasözünün hangi anlamlarda kullanıldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar ne demektir? Yalancının mumu yatsıya kadar yanar atasözü hangi durumlarda kullanılmaktadır? Siz de merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için derledik.

Yalancının Evi Yanmış Kimse İnanmamış atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Yalancının Evi Yanmış Kimse İnanmamış atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Yalancının Evi Yanmış Kimse İnanmamış atasözü, sıklıkla kullanılan bir atasözüdür. Siz de bu atasözünün açıklamasını öğrenebilir, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu atasözünün anlamını ve cümlede nasıl kullanılacağını sizler için detaylarıyla bir araya getirdik.

Taş Yerinde Ağırdır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Taş Yerinde Ağırdır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Atasözleri her toplumda olduğu gibi Türk kültürel yapısının da en önemli parçalarındandır. Bugüne kadar aldatmak, yalan söylemek, iyilik yapmak, düşmanlık etmek gibi pek çok konuda söylenmiş atasözleri vardır ve atasözleri sayısı bilinemeyecek kadar çoktur. İşte bu atasözlerinden biri de taş yerinde ağırdır atasözüdür. Peki, taş yerinde ağırdır atasözü hangi anlamlara gelir? Cümle içinde nasıl kullanılır? İşte taş yerinde ağırdır atasözü ile ilgili tüm detaylar.

Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı Hastanede korkunç olay

Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı! Hastanede korkunç olay!

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Salı akşamları izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 39. yeni bölüm fragmanında hastalığı oldukça kötü durumda olan genç bir kıza ekibin tanı koymaya çalışması dikkat çekti. Ateş'in durumu düzeltmeye çalışırken genç kızın hastanenin merdiven boşluğundan düşmesi Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

23.02.2021Televizyon
Songül Karlıdan şoke eden itiraf: Reyting için evlendim

Songül Karlı'dan şoke eden itiraf: Reyting için evlendim!

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini açıklayan şarkıcı Songül Karlı, evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Karlı, "Metin Yüncü çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi" diye konuştu.

13.02.2021Magazin
Hande Erçel de eski sevgilisi Murat Dalkılıçı takip etmeyi bıraktı

Hande Erçel de eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ı takip etmeyi bıraktı

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde eski aşkı Hande Erçel'i sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. Şarkıcının bu hamlesinin ardından Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan Erçel de Dalkılıç'ı sildi.

4.01.2021Magazin
Beden Dilini İyi Okuyun: Karşınızdaki Kişinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız

Beden Dilini İyi Okuyun: Karşınızdaki Kişinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Beden dili uzmanlarına göre yalan söylemek, okunması en zor ifadelerden biridir. Bir yalanı nasıl yakalayacağınızı öğrenmek için Davranış analisti Scott Rouse ve Beden Dili Uzmanı Blanca Cobb'un söylediklerine kulak verin.

31.12.2020İyi Yaşam
Ahlak Felsefesi nedir Ahlak Felsefesi temel kavramları ve temsilcileri hakkında bilgi

Ahlak Felsefesi nedir? Ahlak Felsefesi temel kavramları ve temsilcileri hakkında bilgi

Ahlak felsefesi, ''iyi'' ve ''doğru'' gibi kavramlar üzerinden evrensel ahlak kriterlerini belirleyen bir disiplindir. Din felsefesi, metafizik ve idealizm gibi öğretiler bu felsefenin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Ahlak felsefesinin kurucusu ve temsilcileri kimdir, temel kavramları nelerdir? Sizin için detaylı bir şekilde hazırladık.

13.12.2020Araştırma
Zonguldakta eşi ve oğlunu kaçak ocakta kaybetti... Ne olur torunumu kurtarın dedi

Zonguldak'ta eşi ve oğlunu kaçak ocakta kaybetti... 'Ne olur torunumu kurtarın' dedi

Zonguldak'ta, 30 Ocak’ta kaçak kömür ocağında meydana gelen göçükte yaşamını yitiren Sebahattin Kalaycıoğlu'nun (47) annesi Hatice Kalaycıoğlu (72), eşi Cemil Kalaycıoğlu'nu da 21 yıl önce kaçak ocakta kaybettiğini söyledi. Özel bir maden ocağında çalışan torununun kaderinin de eşi ve oğlu gibi olmasını istemeyen Kalaycıoğlu, "Benim ocaklardan bağrım yandı. Ocakta çalışmasını istemiyorum. Ne olur torunumu kurtarın. Kaderi aynı olmasın" dedi.

10.12.2020Gündem
Peruda yeni Devlet Başkanı Francisco Sagasti oldu

Peru'da yeni Devlet Başkanı Francisco Sagasti oldu

Peru'da 6 gün süren şiddetli protestoların ardından görevinden istifa eden Manuel Merino'nun yerine geçici devlet başkanlığı görevine Francisco Sagasti getirildi.

17.11.2020Dünya
Maniheizm nedir Mani dini ne zaman ve nasıl ortaya çıkmıştır Maniheizm ve tarihi hakkında bilgi

Maniheizm nedir? Mani dini ne zaman ve nasıl ortaya çıkmıştır? Maniheizm ve tarihi hakkında bilgi

Maniheizm, 3. yüzyılda ortaya çıkmış bir dindir. Adını kurucusu Mani'den alan din Mezopotamya'nın güney kesiminde ortaya çıkmış, zamanla Uzak Doğu'da ve Avrupa'da yayılmıştır. Maiheizm nedir ve nasıl ortaya çıktı? Sizin için ayrıntılı bir şekilde araştırdık.

3.11.2020Araştırma
İdeal bir gereklilik: İtaat etmemek

İdeal bir gereklilik: İtaat etmemek!

Frederic Gros, 'İtaat Etmemek' kitabında “Sorun itaatsizlik değil, sorun itaattir” diyor. Sorularını ‘itaat etme sorunsalı’ndan yola çıkarak geliştiren Gros’a göre dünyanın saçmalığı ve mantıksızlığı kendiliğinden ‘itaat etmeme’yi açık ve net bir tavır olarak sunarken, insana düşen sadece gözlerini açmasıdır...

23.10.2020Kitap Sanat
Çocuklar neden yalan söyler

Çocuklar neden yalan söyler?

Yalan söylemek çocuk gelişiminin bir parçasıdır ancak bu durum çoğu ebeveyn için endişe vericidir. Peki, çocuklarda yalan söyleme hangi yaşlarda başlar? Çocuklardaki bu alışkanlık nasıl düzeltilebilir? Yalan karşısında ceza vermek doğru mu? Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, konuyla ilgili önemli noktalara değindi.

6. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Yolları konu anlatımı

6. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Zararlı Alışkanlıklardan Korunma Yolları konu anlatımı

Alışkanlar faydalı ve zararlı olarak ikiye ayrılır. Zararlı alışkanlıklar insanların fiziksel, ruhsal ve zihinsel açıdan olumsuz etkiler. Kişi bu alışkanlıkları devam ettirdiği takdirde ailesi ve çevresiyle de sorunlar yaşamaya başlar. 6. sınıflar için zararlı alışkanlıktan korunma yolları konusunu anlattık.

13.09.20206. SINIF
Sumudica: İstesem bugün gidebilirim ama takımı yüz üstü bırakmayacağım

Sumudica: 'İstesem bugün gidebilirim ama takımı yüz üstü bırakmayacağım'

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, lige sayılı günler kala takımın genel durumundan memnun olmadığını ifade etti.

9.09.2020Süper Lig
Marius Sumudica: Galatasaray maçına hazır değiliz, zayıf bir hazırlık süreci geçirdik...

Marius Sumudica: "Galatasaray maçına hazır değiliz, zayıf bir hazırlık süreci geçirdik..."

Süper Lig ekiplerinden Gaziantep Futbol Kulübü'nün teknik direktörü Marius Sumudica, Suudi Arabistan liginden gelen teklifi kabul etmediğini, sezon sonunda takımdan ayrılmayı planladığını söyledi.

8.09.2020Futbol
Yalan söyleyen çocuğa nasıl davranılmalı

Yalan söyleyen çocuğa nasıl davranılmalı?

Hayal güçleri gelişmiş olan 6 yaşından küçük çocukların gerçeklik ve fanteziyi ayırt etmekte güçlük çektikleri için hayallerle ilgili ifadeleri gerçek gibi anlatmaları normal karşılanıyor. 5 yaşından itibaren çocukların gerçeklikle yalanı fark etmeye ve kavramaya başladığını söyleyen uzmanlar, 7 yaş sonrası yalan söyleme eyleminin devam etmesi durumunda dikkat edilmesi gerektiğini ifade ediyor.

7. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Güzel Ahlak konu anlatımı

7. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Güzel Ahlak konu anlatımı

Dinimizin gerekliliklerinden biri de güzel ahlaklı olmaktır. Bunun için konuşurken sözlerimize, çevremizde iletişim kurarken de davranışlarımıza dikkat etmeliyiz. Bir mümin hem yaptığı ibadetlerle hem de güzel ahlakıyla etrafındakilere örnek olmalıdır. 7. sınıf öğrencileri için güzel ahlak konusunu detaylı bir şekilde anlattık.

23.08.20207. SINIF
7. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Felak Suresi Ve Anlamı konu anlatımı

7. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Felak Suresi Ve Anlamı konu anlatımı

Felak Suresi Kuran-ı Kerim'in 113. suresidir. Toplam 5 ayetten oluşur. Nas Suresi ile birlikte ''Muavvizeteyn'' adını almıştır. Türkçede ''iki koruyucu'' anlamına gelir. Nas ve Felak sureleri cinlere ve görünmeyen düşmanlara karşı birlikte okunur. 7. sınıflar için Felak suresini ve anlamını açıkladık.

23.08.20207. SINIF
4. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Dinim Temiz Olmamı İstiyor konu anlatımı

4. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Dinim Temiz Olmamı İstiyor konu anlatımı

İslam dininde temizlik maddi ve manevi temizlik olarak ikiye ayrılır. Maddi temizlik kişilerin beden ve kıyafet temizliğine dikkat etmesidir. Manevi temizlik ise bireylerin art niyetli düşüncelerden arınması ve temiz bir ruha sahip olması anlamına gelir. 4.Sınıflar için ''Dinim Temiz Olmamı İstiyor'' konusu örnekleriyle açıkladık.

20.07.20204. SINIF
Trumptan eski danışmanına özel af

Trump'tan eski danışmanına özel af

Trump eski danışmanı Roger Stone için özel af kararnamesi imzaladı

11.07.2020Dünya
Çocuklara verilen ceza yalan söyleme alışkanlığını pekiştiriyor

Çocuklara verilen ceza yalan söyleme alışkanlığını pekiştiriyor

Çocukluk çağında yalan söylemenin tetiklenmesine en fazla yol açan etkenlerin başında korku duygusu geldiğine dikkat çeken Uzman Psikolog/Pedagog Reyhan Ateş Yücel, “Çocukluk döneminde yalan, büyük oranda çocuğun ceza almaktan, ebeveynin öfkesinden kaçınmak için başvurduğu yöntemlerden biridir. Oysa çocuk eğitiminde ceza da ödül de etkili bir yöntem değildir.” dedi.

İrtikap suçu nedir

İrtikap suçu nedir?

İrtikap suçu nedir, cezası ne kadar? Rüşvet ve irtikap suçları arasındaki farklar neler? Avukat Özlem Hayalioğlu ve Stajyer Avukat Zeynep Kuruca, konuyla ilgili merak edilenleri aktardı.

Bir Kişinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarız

Bir Kişinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarız?

Herhangi bir günde 10 ile 200 yalana maruz kalabiliyoruz.Yalanı kısaca tanımlayacak olursam, diğer insanlara bilerek, yanlış olduğu bilinen bir bilginin doğruymuş gibi iletilmesi, ödüllendirilmek ya da birine zarar verme amacıyla bir başkasını açıkça yanıltma girişimi diyebilirim.

Uzman Psikolojik Danışman Şenol Baygül yalan söyleme ve yalanın fark edilmesi konusunda önemli bilgiler verdi.

Hz. Şuayb Kimdir Hazreti Şuayb (A.s) Hayatı (Kıssası), Mesleği, Mucizeleri Ve İlgili Ayetler

Hz. Şuayb Kimdir? Hazreti Şuayb (A.s) Hayatı (Kıssası), Mesleği, Mucizeleri Ve İlgili Ayetler

Kur'an'da ve Tevrat'ta adından sıkça söz edilen Hz. Şuayb Allah tarafından gönderilmiş peygamberlerden biri olarak biliniyor. Son zamanlarda ise Hz. Şuayb internet üzerinden en fazla araştırılan peygamberlerden biridir. Hz. Şuayb gerek yaşayış biçimi, gerekse de mucizeleri ile birlikte insanoğluna yol gösterici bir peygamber olarak biliniyor. Peki Hz. Şuay kimdir? Hazreti Şuayb (A.S) hayatı (kıssası), mesleği ve mucizeleri ile ilgili ayetler nelerdir? Sizler için Hz. Şuayb peygambere ait tüm bilgileri derledik.

4.05.2020Ramazan Özel
Koronavirüs sürecinde okulunu özleyen çocuklara yaklaşım nasıl olmalı

Koronavirüs sürecinde okulunu özleyen çocuklara yaklaşım nasıl olmalı?

Türkiye’deki ilk koronavirüs vakasının açıklanmasının hemen ardından okullar kapandı ve uzaktan eğitim sistemine geçildi. Ancak eğitim sistemindeki beklenmedik değişikliğin sürecin benimsenmesini zorlaştırabildiğini vurgulayan Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, bu dönemde okulunu özleyen çocuklara nasıl yaklaşılmasıyla ilgili önemli bilgiler verdi.

Saffat Suresi Oku - Saffat Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Saffat Suresi Oku - Saffat Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Saffat suresi, En‘âm sûresinden sonra, Lokman sûresinden önce Mekke’de inmiştir. Saffat suresini okumak isteyen Müslümanlar, Türkçe ve Arapça anlamını da öğrenmek istiyorlar. Sure tüm kaynaklarda aynı isimle anılmaktadır. 1. âyette geçen ve “sıra sıra dizilenler, saf tutanlar” anlamına gelen bu kelime, ağırlıklı yoruma göre melekleri ifade etmektedir. İşte Saffat suresinin tefsiri, meali ve okunuşu…

Trumpın eski danışmanı Stonea 3 yıl 4 ay hapis cezası

Trump'ın eski danışmanı Stone'a 3 yıl 4 ay hapis cezası

ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyası döneminde danışmanlığını yapan ve Rusya soruşturmasında ismi geçen Roger Stone, 3 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

20.02.2020Dünya
Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Canlandırdığı rollerle ‘Altın Portakal’ dahil onlarca ödül kazandı. Sanat filmlerinin aranan ismiydi. Ta ki Instagram’ı keşfedene kadar... “Ya seçkin izleyici kitlesi olan, ‘sıkıcı star’ olarak köşemde duracaktım ya da ‘Bir dakika, diğer tarafta neler varmış?’ diye bakacaktım” diyen Nesrin Cavadzade sıkıcılığı atıp seksi ve cesur pelerinini giydi. Bize de kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’ladığını anlattı, “Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar var” dedi. Sanatçıyla bu hafta vizyona giren filmi ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ için buluştuk; yeni projesini, aşkı, erkekleri, kadınları, ailesini ve hayat hikâyesini konuştuk.

Çaykur Rizesporlu Montassar Talbi: Türk milli takımına hayran kaldım

Çaykur Rizesporlu Montassar Talbi: ''Türk milli takımına hayran kaldım''

Çaykur Rizesporun savunma oyuncusu Montassar Talbi, Ligin ilk yarısında çok fazla puan kaybı yaşadık. Ligin 2nci yarısında orta sıralar için mücadele edeceğiz dedi.

13.01.2020Futbol
İnsanlar Neden Yalan Söyler

İnsanlar Neden Yalan Söyler?

Yalan söylemek hepimizin hayatının bir parçası olmuş durumda neredeyse yalan olmadan hayatımızı sürdüremiyoruz desek yanlış olmaz. Peki ama kişiler neden yalan söyler? Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Kaykaç konu hakkında önemli bilgiler verdi.

8.01.2020İyi Yaşam
Afili Aşkın yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 27. bölüm fragmanı

Afili Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 27. bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk bu hafta 26. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Afili Aşk'ın son bölümünde, bekarlığa veda partisinde katılan Volkan ve Kerem Ayşe engeli ile karşılaştı. Keyifli bölüm sonrası Afili Aşk'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Peki, Afili Aşk'ın 27.yeni bölümünde neler olacak? İşte, Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ve özeti.

11.12.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Meyhane tebliğcileri

Kendilerine “Tebliğciler” adını veren bir grup var.

17.06.2021

Benden yaşça büyük sevgilim çok kıskanç

Benden yaşça biraz büyük bir hanımla beraberim. Aramızdaki yaş farkından dolayı beni çok kıskanıyor ve sık sık kavga ediyoruz...

6.05.2021

Ruha detoks yaptırılır mı?

Ruh detoksuna öncelikle geçmişi, geçmişte bırakarak başlamak gerekiyor. Geçmişte ne olduysa oldu, artık şu andasınız ve sizi üzen anılarınızı düşünerek bugününüzü mahvetmekten kurtulmalısınız. Hafif bir hayat için önce kendinizi serbest bırakmayı öğrenmelisiniz.

22.08.2020

En güzel bacaklı monşerin hatıraları

CEM Duna, Türkiye’nin bugün “Monşer” diye küçümsenen diplomatlar kuşağının en parlak isimlerinden biri...

5.04.2020

Başak Burcundaki Dolunay

9 Mart 20:46’da Başak burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay ruhsal anlamda sizi aşağı çeken konuları çözmenizi ve zihninizi berraklaştırmanızı sizden isteyecek.

6.03.2020

Söyleyecek sözüm ,sığınılacak limanım kalmadı deme...

Sıradaki gökyüzü hareketimiz 9 Mart Başak dolunayı…

6.03.2020

Dürüstlüğüm yüzünden çok kaybettim

Âşık olduğum adamı kaybetmemek için yalan söylemek istedim, yine yapamadım. Hiçbir zaman dürüstlüğümü kaybetmedim ama dürüstlükten çok kaybettim. Artık ne yapmalıyım?

3.03.2020

Dil yâresi

Trump bile öğrenmiş barış, özgürlük ve demokrasi gibi kavramların arkasına sığınarak yalan söylemeyi...

6.02.2020

Sevgilimin ailesi beni istemiyor

Sevgilimin ailesi evlenmemize izin vermiyor. Gizlice beraber olmaya devam ediyoruz ama ne yapacağımızı bilmiyoruz.

4.02.2020