EKSTRA
MENÜ

Yakışıklı

Yakışıklı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yakışıklı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 10.407 Yakışıklı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yakışıklı Haberleri

Home and Away dizisiyle ünlenen 45 yaşındaki Dieter Brummer evinde ölü bulundu

Home and Away dizisiyle ünlenen 45 yaşındaki Dieter Brummer evinde ölü bulundu

1990'larda rol aldığı Home and Away adlı TV dizisiyle ünlenen Dieter Brummer, 45 yaşında hayata veda etti. Bir dönemin genç yıldızı, Sidney yakınlarındaki Glenhaven'daki evinde hayatını yitirmiş bir şekilde bulundu.

26.07.2021Magazin
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan KKTC ziyareti sonunda flaş açıklamalar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC ziyareti sonunda flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC ziyareti sonunda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun Suriyelilere yönelik sözlerine dair, "'Kuvâ-yi Milliye geleneğinden geliyorum” diyor ama bir defa Kuvâ-yi Milliye ruhundan haberi yok" ifadelerini kullandı. Erdoğan ayrıca, Macron ve Miçotakis ile birebir görüşmelerde ne konuştuklarını, iki liderin daha sonra nasıl yol aldıklarını açık açık anlattı. Erdoğan ayrıca gazetecilerin seçim barajı sorusunu da yanıtladı.

21.07.2021Gündem
Ülkesinin kaderi onun çocuk doğurmasına bağlıydı: Sonunda Altın kafesten kaçtı

Ülkesinin kaderi onun çocuk doğurmasına bağlıydı: Sonunda 'Altın kafes'ten kaçtı!

Tüm dünyanın hafızasına 2011 yılındaki dillere destan düğünüyle kazınmıştı. Ama bunun tek nedeni "modern çağların külkedilerinden biri" olması yani küçücük bir ülkenin prensinin kalbini fethetmesi değildi. Düğünden önce çıkan "saraydan kaçmaya çalışıyor" söylentileri bir yana, prensle evlendiği törende sık sık gözyaşı dökmesiydi bunun bir nedeni de. Üstelik ileri sürülenlere göre bu gözyaşlarının nedeni, ilk anda akla geldiği gibi "mutluluk" da değildi. Aynı yıl evlenen Prens William ve Kate Middleton'ın düğününde "aşk" neredeyse elle tutulacak kadar yakınken onların düğününde sanki o en önemli ayrıntı eksik gibiydi yapılan yorumlara göre. O günden sonra da güzel gelin, hep "mutsuz prenses" olarak anıldı. Şimdi de dışarıdan bakıldığında 'peri masalı' gibi görünen o evliliğin artık bitme noktasına geldiği ileri sürülüyor. Elbette bu konuda resmi bir açıklama en azından şimdilik yok. 

20.07.2021Magazin
Mehmet Yalçınkaya: Şöhreti taşımak zor

Mehmet Yalçınkaya: Şöhreti taşımak zor

HAKAN Gence’nin Hürriyet YouTube kanalında yayınlanan “Sıkı Muhabbet” programına ünlü şef Mehmet Yalçınkaya konuk oldu.

17.07.2021Televizyon
Ecmel İsminin Anlamı Nedir Ecmel Ne Demek Ecmel Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Ecmel İsminin Anlamı Nedir? Ecmel Ne Demek? Ecmel Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye’de pek yaygın olarak kullanılmayan ancak anlamı bakımından oldukça değerli olan bazı isimler bulunmaktadır. Bu tür isimlerden birisi de Ecmel ismidir. Çocuğu için Ecmel ismini düşünen kişiler, ismin anlamını, özelliklerini ve kuranda geçip geçmediğini merak ediyor. Ecmel isminin anlamı nedir? Ecmel ne demek? Ecmel ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Yakışıklı erkek algısı değişiyor Şimdi devir onların devri

Yakışıklı erkek algısı değişiyor! Şimdi devir onların devri

Birkaç nesildir, 'yakışıklı erkek' denince akıllara Hollywood'un, daha yerel bakarsak Yeşilçam'ın ve televizyonun yıldızları gelirdi. Bugünün gençleri ise Koreli pop grubu BTS'in üyeleri Jungkook ile V arasında kararsızlık yaşıyor. Yeni çağın değişen erkek güzelliği algısına biraz daha yakından baktık...

16.07.2021Gündem
Ayberk İsminin Anlamı Nedir Ayberk Ne Demek Ayberk Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Ayberk İsminin Anlamı Nedir? Ayberk Ne Demek? Ayberk Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Kökeni oldukça eskiye dayanan ve günümüzde de sıkça kullanılan isimlerden birisi de Ayberk ismidir. Çocuğu için Ayberk ismini ciddi ciddi düşünen ebeveynler, isim hakkında tüm bilgileri öğrenmek istemektedir. Ayberk isminin anlamı nedir? Ayberk ne demek? Ayberk ismi kuranda geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Bilgen Bengü: Diğer arkadaşlarım şimdi ev hanımı

Bilgen Bengü: Diğer arkadaşlarım şimdi ev hanımı

Cici Kızlar, 1975’te Eurovision Şarkı Yarışması seçmelerinde seslendirdiği “Delisin” şarkısıyla tanındı. Şebnem Aksu, Birnur Bilginoğlu ve Bilgen Bengü’den oluşan grubun 2 yıllık serüvenini Bengü ile konuştuk. Sanatçı, “Eurovision seçmelerinin yaşandığı gece Türkiye’nin en ünlü kıvırcığı oldum” diyor. (Eda SOLMAZ)

11.07.2021Magazin
Burcu Özberk: Aşk ve mantık yan yana olmaz

Burcu Özberk: Aşk ve mantık yan yana olmaz

‘Güneşin Kızları’ dizisiyle hayatımıza bir girdi pir girdi. O gün bugündür başrollerin aranan ismi. Dramların yanı sıra artık romantik komedilerin de yıldızı... Sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor, “Bence beni aileden biri gibi görüyorlar” diyor. Burcu Özberk’le buluştuk, hayatının kırılma noktalarından aşka uzandık: “Biri bana huzur versin, ben o huzurun içinde kendimi teslim edeyim, yeter.”

11.07.2021Hürriyet Pazar
Tolga Sarıtaş: Aşk hayatta bir nefes alma alanı

Tolga Sarıtaş: Aşk hayatta bir nefes alma alanı

Ne ararsanız onda... Yetenekli, yakışıklı ve popüler... Instagram’da 5.5 milyon takipçisi var. Yaptığı işler sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Hayranları özellikle gülüşüne bayılıyor. Ama o şöhretle ilişki kurmuyor. Çok nadir söyleşi veriyor, işleriyle konuşulmak istiyor. Tolga Sarıtaş’la yeni projeleri öncesinde buluştuk: “Kimsenin sadece yakışıklı ya da güzel olduğu için başarılı olduğuna inanmıyorum. Kimseyi bu anlamda yargılamamak lazım.”

Nahid Sırrı Örik’in terekesinden çıkan eserleri

Nahid Sırrı Örik’in terekesinden çıkan eserleri

Oğlak Yayınları Nahid Sırrı Örik’in daha önce yayımlanmamış ya da Fransızca olarak basılmış eserlerini okurla buluşturdu. Örik’in terekesinin varlığı, “İçi yayımlanmamış ya da kitaplaşmamış eserlerle dolu” sandığın 2012’de ölen Taha Toros’un arşivinde yer aldığı ve vârisleri tarafından Şehir Üniversitesi’ne satıldığı, arşivin derlenmesiyle geçen yıllarda öğrenilmiş.

9.07.2021Kitap Sanat
Ada Masalı Poyraz kim Alp Navruz kimdir, kaç yaşında, nereli

Ada Masalı Poyraz kim? Alp Navruz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yeni yaz dizilerinden Ada Masalı, ekranlara geldiği ilk günden beri izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Genç oyuncu kadrosu ve eğlenceli konusuyla Ada Masalı’nın karakterleri de oldukça merak ediliyor. Bu karakterlerden başrol oyuncusu Alp Navruz’un canlandırdığı Poyraz, dizide en çok araştırılan kişiler arasında yer alıyor. Peki Ada Masalı Poyraz kim? Alp Navruz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte tüm merak edilenler…

7.07.2021Televizyon
Seyis ne demek Kalp Yarası dizisinde seyisin oğlu Yaman kimdir

Seyis ne demek? Kalp Yarası dizisinde seyisin oğlu Yaman kimdir?

Kalp Yarası dizisiyle seyislik mesleği bir kez daha gündeme geldi. Genç ve deneyimli isimleri kadrosunda bir araya getiren Kalp Yarası'nın tanıtımında sık sık geçen seyisin oğlu sözleri ardından hem karakterler hem de seyislik mesleği merak konusu oldu. Peki, seyis ne demek? Kalp Yarası dizisinde seyisin oğlu Yaman kimdir?

5.07.2021Televizyon
Alp Navruz: Şu sıralar yalnızlığa âşığım

Alp Navruz: Şu sıralar yalnızlığa âşığım

Kısa sürede adını başroller arasına yazdırdı. Yeteneği kadar yakışıklılığıyla da ilgi odağı oldu. Beğenilmek herkese olduğu gibi ona da kendini iyi hissettirse de sadece ‘görsel övgü’yü geçici buluyor. Hayatı sakin yaşamaktan keyif alıyor, “Edebiyat hayatımın yüzde 50’si” diyor. Konu ilişkilere geldiğinde iyi bir âşık olduğunu söylüyor. Alp Navruz’la hikâyesini, yeni projesini ve aşkı konuştuk.

Türk sinemasının usta ismi Kartal Tibet…

Türk sinemasının usta ismi Kartal Tibet…

Yeşilçam efsaneleri denince, sayacağımız en önemli isimlerin başında gelen Kartal Tibet 83 yaşında aramızdan ayrıldı.27 Mart 1938 Ankara doğumlu Kartal Tibet, arkasında oldukça zengin bir Türk Sineması mirası bıraktı bizlere… Sayısız filmde başrol oynayan, ve yine sayısız filmin yönetmenliğini yapan büyük usta, aynı zamanda senaristlikte yapıyordu. Zihinlerimize ‘Altar’ın oğlu Tarkan’ karakteriyle kazınan Kartal Tibet’in hayatına, kısa bir göz atalım…Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan sanatçı, uzun yıllar Ankara’da tiyatro oyunculuğu yaptı. 1960 yılında Suat Altay’ın ‘Karaoğlan’ çizgi romanının başrolünü üstlenmesiyle beyaz perdeyle tanışan Tibet, sonrasında dönemin en önemli jönleri arasındaki yerini aldı. 150’ye yakın filmle başrol oynadı. Yakışıklı, çapkın fabrikatör oğlu olarak çıktı karşımıza bazen, bazen de çaresiz bir aşık… Ama en unutulmaz rolü ne diye düşünecek olursak, bu ‘Tarkan’ karakterinden başkası olamaz…1960’lar ve 70’ler sinemasında bolca izlediğimiz Kartal Tibet, 70’lerinden sonunda artık kameranın arkasına geçmeyi tercih etti. O yıllardan 2010’un sonlarına kadar onlarca film yönetti. İlk kez 1977'de ‘Tosun Paşa’ filmiyle yönetmenliğe adım atan sanatçı, 70’e yakın filmin ve dizinin yönetmenliğini yaptı. Bu arada bu da dikkat çeken bir detaydır ki; 20’den fazla da Kemal Sunal filmi yönetti. Günümüzde hala tekrar tekrar hayranlıkla ve kahkahalarla izlediğimiz filmlerin çoğu neredeyse Kartal Tibet’in eseri olan filmlerdir. ‘Tosun Paşa’, ‘Sultan’, ‘Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor’, ‘Zübük’, ‘Gırgıriye’, ‘Davaro’ ve akıllarımızda yer etmiş birçok film daha…‘Büyük Usta’ sıfatını sonuna kadar hak eden Kartal Tibet’i her zaman saygı ve seviyle anacağız…

2.07.2021Life Style
Onur Büyüktopçudan Kiralık Aşk itirafı: Çok kopyamız yapıldı

Onur Büyüktopçu'dan Kiralık Aşk itirafı: Çok kopyamız yapıldı

Oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Hakkında merak edilenleri yanıtlayan Büyüktopçu, Kiralık Aşk” projesinden sonra çok kopyamız yapıldı. Bunu herkes biliyor. “Koriş” karakteri için de aynı şey geçerli. Her işte bir “Koriş” koymaya çalıştılar. Koriş bir taneydi, Elçin de bir taneydi, Barış da… Herkesin ekranda her uyumu yakalama şansı olmayabilir." dedi. İşte devamı...

30.06.2021Magazin
Hasan Can Kaya: Ne zaman ki hayal kurmayı bıraktım, daha önce düşlediğim hayallerim gerçekleşti

Hasan Can Kaya: 'Ne zaman ki hayal kurmayı bıraktım, daha önce düşlediğim hayallerim gerçekleşti'

Son dönemin en parlak mizahçılarından, kahkahalarımızın en büyük sebeplerinden... Kıvrak zekâsı ve sempatik tavırlarıyla kısa sürede herkesin kalbini kazanan Hasan Can Kaya, ‘Konuşanlar’ adlı programının yayımlandığı dijital platformda 40 milyon kez izlenerek rekor kırmış bir isim... Onunla buluştuk; ailesini, komedyenliğe başlama hikâyesini ve tanındıktan sonra hayatında nelerin değiştiğini konuştuk. Kaya “Mizah agresif bir ruha sırtını dayar. Hem herkesin suyuna gideyim hem de güldüreyim ancak mizahla alakasız insanların fantezisidir” diyor.

27.06.2021Hürriyet Pazar
Yakışıklı babanın güzel kızı

Yakışıklı babanın güzel kızı

İngiliz oyuncu Jude Law ile eski sevgilisi Sadie Frost'un 20 yaşındaki kızı Iris, dün gece Londra'da düzenlenen bir etkinliğe katıldı. Sırtı açık, balık desenli yeşil bir elbise giyen genç kız, katıldığı partinin de en çok dikkat çeken konuğu oldu. Irıs Law, özellikle gözlerinin babasına olan benzerliğiyle dikkat çekti.

25.06.2021Magazin
Ünlü çiftin güzel kızı pırıl pırıl parladı

Ünlü çiftin güzel kızı pırıl pırıl parladı

Beyazperdenin en yakışıklı oyuncularından birinin eski eşinden olan kızı 20 yaşına geldi ve o da gösteri dünyasında dikkat çekmeye başladı.

25.06.2021Magazin
Tuba Büyüküstün ve Murat Boz Another Self’de buluşuyor Yeni dizinin kadrosu oluşmaya başladı

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz 'Another Self’de buluşuyor! Yeni dizinin kadrosu oluşmaya başladı

Başrolünü güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün üstlendiği Netflix’in yeni dizisi ‘Another Self’e sürpriz bir başrol daha dahil oldu. Dizinin kadrosuna Murat Boz’un da eklenmesi ikilinin takipçilerini sevindirdi. Türk yapımı olan dizinin oyuncu kadrosu da merak konusu. İşte Another Self’in diğer ünlü oyuncuları ve konusu...

24.06.2021Televizyon
Altı çocuklu aile galada: Hepsi öyle uslu durdu ki

Altı çocuklu aile galada: Hepsi öyle uslu durdu ki!

Hollywood'un en çok çocuk sahibi olan ünlü ailelerinden biri, film galasına tüm çocuklarıyla birlikte katıldı.

23.06.2021Magazin
Kıvanç Tatlıtuğun yeni imajı çok konuşuldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı çok konuşuldu

Ünlü yönetmen Uluç Bayraktar uzun zamandır aşk yaşadığı Alara Hamamcıoğlu ile nikah masasına oturdu. Çifti bu özel gününde ünlü isimler de yalnız bırakmadı. Törenin en dikkat çeken ismi oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu!

21.06.2021Magazin
Doğumdan sonra değişti: Herkes bebek doğurup bir ayda incecik olmak zorunda değil

Doğumdan sonra değişti: Herkes bebek doğurup bir ayda incecik olmak zorunda değil

Gösteri dünyasının ünlü çifti, Avrupa tatilini sürdürüyor. Önce İtalya'da Venedik'i gezen çift sonra da Yunanistan'ın Mykonos adasına geçti. Çifte biri bebek iki çocukları da eşlik etti. Ünlü şarkıcının Babalar Günü videosu da sosyal medyada çok konuşuldu.

21.06.2021Magazin
Boğaç Aksoy: Yalan yok, zorlu bir süreç

Boğaç Aksoy: Yalan yok, zorlu bir süreç

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Volkan komiser' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 3'üncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getiren Aksoy " Yalan yok, zorlu bir süreç" dedi.

15.06.2021Magazin
Baht Oyunu dizisinin Rüzgarı İdris Nebi Taşkan kimdir, nereli, kaç yaşında İşte, İdris Nebi Taşkanın oynadığı diziler

Baht Oyunu dizisinin Rüzgar'ı İdris Nebi Taşkan kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, İdris Nebi Taşkan'ın oynadığı diziler

Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu’nda dikkat çeken karakterlerden biri de yetenekli oyunculuğuyla dizinin Rüzgar karakterini canlandıracak İdris Nebi Taşkan oldu. Dizinin tanıtımlarında nasıl bir aşk dörtlüsünün izleyenleri beklediği merak konusu olurken son yıllarda yıldızı parlayan İdris Nebi Taşkan’ın hayatı da araştırılmaya başlandı. Peki, Baht Oyunu Rüzgar kimdir? İşte İdris Nebi Taşkan’ın hayatı ve oynadığı diziler.

15.06.2021Televizyon
Puduhepa ve kız kardeşleri 3 milyon çocuğa ulaştı

Puduhepa ve kız kardeşleri 3 milyon çocuğa ulaştı

Girişimci bir anne olan Renan Tan Tavukçuoğlu tarafından hayata geçirilen “Puduhepa ve kızkardeşleri” projesine geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin başarılı kadın figürlerinden botanist ve eczacı Asuman Baytop’un da bez bebeği eklendi. 2018 yılından Puduhepa ile başlayan projeye her yıl Anadolu topraklarında önemli bir kadın figür seçilerek ve bir tema belirlenerek yeni bir bez bebek yapılıyor. Projenin amacı ise 6-10 yaş arasındaki kız çocuklarına yaşam becerilerini kazandırmak. Bu amaçla yola çıkan proje 4 yılda 4 bebek ve birçok sosyal sorumluluk faaliyetiyle 3 milyon çocuğa ulaştı.

14.06.2021Eğitim
Aytaç Şaşmaz-Cemre Baysel: 40 yıldır tanışıyor gibiyiz

Aytaç Şaşmaz-Cemre Baysel: 40 yıldır tanışıyor gibiyiz

Oyunculuk kariyerleri hızla yükseliyor, yıldızları parlıyor. Sosyal medyada milyonlarca takipçileri var, attıkları her adım merak ediliyor. Kanal D’nin yeni dizisi ‘Baht Oyunu’nun başrol oyuncuları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’le buluştuk: “İlk başrolümüz, enerjilerimizin tutması ve birbirimizi sevmemiz çok önemliydi.”

Cam Tavanlar dizisinin Cemi Kubilay Aka kimdir Kubilay Aka kaç yaşında, nereli

Cam Tavanlar dizisinin Cem'i Kubilay Aka kimdir? Kubilay Aka kaç yaşında, nereli?

Cam Tavanlar dizisinde Cem karakteri rolüyle tekrar ekranlara dönen Kubilay Aka, yeniden izleyenlerin merak ettiği oyuncular arasında yer almaya başladı. Tanıtımlarıyla dikkat çeken Cam Tavanlar’ın başrol oyuncularından biri olan Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında? İşte Kubilay Aka’nın yer aldığı diziler…

9.06.2021Televizyon
Boğaç Aksoy kimdir, kaç yaşında İşte Boğaç Aksoy’un son durumu

Boğaç Aksoy kimdir, kaç yaşında? İşte Boğaç Aksoy’un son durumu

Geçtiğimiz ay lenf kanserine yakalandığını duyuran ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Boğaç Aksoy tedavisiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Şu anda ikinci kemoterapi bitti. 6 kilo alacağım toplamda ağustosun sonlarına doğru bitmiş olacak. Allah'ın izniyle, inşallah da setlere geri döneceğim.” Peki, Boğaç Aksoy kimdir, kaç yaşında? İşte Boğaç Aksoy’un son durumu...

8.06.2021Magazin
Lenfoma kanseri tedavisi gören Boğaç Aksoy merak edilen soruları cevapladı

Lenfoma kanseri tedavisi gören Boğaç Aksoy merak edilen soruları cevapladı

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Volkan komiser' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

8.06.2021Magazin
Kanser tedavisi gören Boğaç Aksoydan mesaj var

Kanser tedavisi gören Boğaç Aksoy'dan mesaj var

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde 'Volkan komiser' karakterini canlandıran Boğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

5.06.2021Magazin
Ünlü çift tatilde, hayranları kapıştı: Sosyal medyada böyle görünmüyor ama

Ünlü çift tatilde, hayranları kapıştı: Sosyal medyada böyle görünmüyor ama!

Müzik dünyasının genç aşıkları Camila Cabello ile Shawn Mendes önceki günü Miami'de arkadaşlarıyla birlikte yüzerek ve güneşlenerek geçirdi. Denizin ve güneşin keyfini çıkaran iki genç sevgili, ardından da soluğu, kaldıkları lüks otelin havuzunda aldı. Onlar hem aşk tazeleyip hem de dinlenip eğlenirken hayranları arasında da bir tartışma yaşandı.

5.06.2021Magazin
Kubilay Aka: ‘Hakan, beni bir seks objesi olarak gösteremeyeceksin’

Kubilay Aka: ‘Hakan, beni bir seks objesi olarak gösteremeyeceksin’

Beş yıl önce İstanbul’a geldiğinde onun için her şey bir bilinmezdi. Durmadı, çalıştı, ekranın başrolleri arasına terfi etti. Yeteneği kadar yakışıklılığıyla da ilgi odağı oldu. “Kariyerimi gölgeleyecek kadar yakışıklı değilim. Bana genelde şeytan tüyüm olduğunu söylerler” diyen Kubilay Aka ile buluştuk. Hikâyesini, oyunculuğu ve aşkı konuştuk: “Âşık olunca her şeyimi veririm.”

Mutsuz prenses gergedanların peşinde saraydan mı kaçtı

Mutsuz prenses gergedanların peşinde saraydan mı kaçtı?

Tüm dünyanın hafızasına 2011 yılındaki dillere destan düğünüyle kazınmıştı. Ama bunun tek nedeni "modern çağların külkedilerinden biri" olması yani küçücük bir ülkenin prensinin kalbini fethetmesi değildi. Düğünden önce çıkan "saraydan kaçmaya çalışıyor" söylentileri bir yana, prensle evlendiği törende sık sık gözyaşı dökmesiydi bunun bir nedeni de. Üstelik ileri sürülenlere göre bu gözyaşlarının nedeni, ilk anda akla geldiği gibi "mutluluk" da değildi. Aynı yıl evlenen Prens William ve Kate Middleton'ın düğününde "aşk" neredeyse elle tutulacak kadar yakınken onların düğününde sanki o en önemli ayrıntı eksik gibiydi yapılan yorumlara göre. O günden sonra da güzel gelin, hep "mutsuz prenses" olarak anıldı.

4.06.2021Magazin
Brad Pitt, Andra Day ile aşk mı yaşıyor

Brad Pitt, Andra Day ile aşk mı yaşıyor?

Angelina Jolie'den ayrıldıktan sonra adı aralarında yakın arkadaşı Aliya Shawkat'ın da bulunduğu birçok kişiyle aşk söylentilerine karışan Brad Pitt bu kez başka bir ünlüyle anılıyor.

1.06.2021Magazin
Akasya Asıltürkmen: Para insan seçer herkesi sevmez hazır değilsen perişan olursun

Akasya Asıltürkmen: Para insan seçer herkesi sevmez hazır değilsen perişan olursun

İkilemli soruların konuğu oyuncu ve fenomen Akasya Asıltürkmen. Türkiye’de kadın olmanın zorluğunu cesaretle göğüsleyebilmiş biri. Aile, hayat gibi konularda şaşırtıcı bir dinginlik sahibi: “Unutmadıysan affedememişsindir” diyor. Aşk ve mutluluk konularındaysa buz gibi bir bilgelik sergiliyor: “Affetmeden unutamazsın.” Bazı konularda çok keskin: “Beyaz yalan yoktur”... Bazı konularda dost gibi acı söylüyor: “Kalbini tamir et”.

31.05.2021Magazin

Yazar Sonuçları

“Zeki Müren’in Öpücüğü” yakışıklı prense çevirir mi?

Haluk Bilginer’in canlandıracağı Zeki Müren’i Özdemir Erdoğan ile seyretmek istiyorum. Bakalım üzerinde ne tür etkileri olacak bu filmi izlemenin.

25.07.2021

Artık kel hakları istiyoruz bütün filmlerde ya tetikçiyiz ya kötü adam

Elektronik müziğin Türkiye’deki öncülerinden. Tarzı, dansı, stiliyle hep farklı oldu, kendi sularında boy verdi Bedük. Sadece Türkiye’de değil, yabancı listelerde de başarılara imza attı. Şimdi ailesiyle birlikte Londra’da yaşıyor. İsminin çok geçtiği Eurovision için “Birinciliği tekrar Türkiye’ye getirmek güzel olur” diyor.

19.07.2021

Karım benimle olmak istemiyor

Maddi durumumuz iyiyken bir anda iflas ettim. Sonrasında eşim iş buldu ve benden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladı. Şimdi de benimle birlikte olmak istemediğini söylüyor, ne yapmalıyım?

10.07.2021

Bir eski Türkiye düğünü ve Beatles’tan düğün şarkısı

Cumartesi akşamı İstanbul Hilton’un bahçesinde Türk medyasındaki en eski arkadaşlarımdan Mehmet Yılmaz’ın kızı Yasemin ile Alican Sepet’in düğünü vardı.

6.07.2021

Kartal Tibet... Önce bol bol kılıç salladı sonra kameraya geçti

Kartal Tibet belleklerimize aktör, yönetmen ve dirayetli bir kişilik olarak dokundu ve hayat sahnesinden çekildi. Tüm sevenlerinin ve sinemamızın başı sağ olsun diyoruz...

3.07.2021

Yeşil nohut sever misiniz

Birçoğunuz ‘küçükken alır yerdik, şimdi göremiyoruz ki alalım’ diyeceksiniz, biliyorum. Ben de severdim, ama göremiyordum. 

1.07.2021

Düğün şarkıcısıyla aynı odada kalan meçhul beyefendi kimdi

Şimdi anlatacağım olayı okurken, sonunda adını göreceğim kişinin o olacağını hayalimden bile geçiremezdim.

27.06.2021

Baba sevgi bekliyor çocuk hayallerine destek

“Erkeklik krizi” nedeniyle günümüzün baba-çocuk ilişkisi psikolojinin en alengirli alanlarından biri. Lipton tarafından 300 yetişkin ve 300 gençle görüşülerek bir araştırma yapıldı. Sonuçlar, bu özel günde telefona sarılmamızı gerektiren çarpıcı mesajlar içeriyor.

20.06.2021

Sosyal medya küslüğü

Sosyal medya ağları hayatımıza girdiğinden beri ilişkilerimiz ve ilişkilere bakış açımız da değişti. Birbirimizi sosyal medya platformlarındaki paylaşımları, beğenileri, takipçileri, etkileşimi zerinden değerlendirmeye başladık. Bu doğru bir tutum mu? Elbette ki hayır!

10.06.2021

Sevgilimin burcunu, mesleğini biliyorum ama yaşını merak etmedim

Seyahat yazarı ve dijital içerik üreticisi Bahar Akıncı yıllar önce Madrid’de bir kursa gidiyor.

6.06.2021

İstanbul’un gayriresmi VIP açılışının yıldızları

Bana göre İstanbul pandemi sonrası açılışını önceki gün yaptı.

4.06.2021

Para insan seçer herkesi sevmez hazır değilsen perişan olursun

İkilemli soruların konuğu oyuncu ve fenomen Akasya Asıltürkmen. Türkiye’de kadın olmanın zorluğunu cesaretle göğüsleyebilmiş biri. Aile, hayat gibi konularda şaşırtıcı bir dinginlik sahibi: “Unutmadıysan affedememişsindir” diyor. Aşk ve mutluluk konularındaysa buz gibi bir bilgelik sergiliyor: “Affetmeden unutamazsın.” Bazı konularda çok keskin: “Beyaz yalan yoktur”... Bazı konularda dost gibi acı söylüyor: “Kalbini tamir et”.

31.05.2021