EKSTRA
MENÜ

Yağmur Tanrısevsin

Yağmur Tanrısevsin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yağmur Tanrısevsin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 278 Yağmur Tanrısevsin haberi bulunmuştur.

Yağmur Tanrısevsin Haberleri

Yola Hazalsız devam edecekler

Yola Hazal'sız devam edecekler

Herkes başrollerini Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı “Adını Feriha Koydum”un bu sezon biteceğini sanıyordu. Yanıldılar. Dizi, bu akşam sezon finaliyle ekranda... Ama gelecek sezon radikal bir değişimle start alacak. Feriha, artık yok; Hazal Kaya ekipten ayrılıyor. Peki bundan sonra neler olacak? Merak ettik, sete baskın yaptık. İşte kamera arkasında olup bitenler...

30.06.2012Kelebek
SEVENLERİ AYIRAN KADIN

SEVENLERİ AYIRAN KADIN

Yağmur Tanrısevsin adı muhtemelen çoğu insana yabancı... Ama “Adını Feriha Koydum”un Ece’si denince iş değişiyor. Neredeyse herkes sevenlerin arasına giren, Emir ile Feriha’nın sonunu hazırlayan 22 yaşındaki bu oyuncuyu hatırlıyor. İlk oyunculuk denemesinde böylesine iddialı bir rol almanın şaşkınlığını hâlâ üzerinden atamayan Tanrısevsin, Tempo dergisine konuştu.

5.08.2012Kelebek
Yıllar sonra kamera arkasına geçti

Yıllar sonra kamera arkasına geçti

Başrollerini Ceyda Ateş ve Melih Selçuk’un paylaştığı ‘Rüya Gibi Geçti’ filminin çekimleri Tuzla’da başladı. Sevilen dizi ‘Adını Feriha Koydum’un iki oyuncusunu kamera karşısına geçiren filmin yönetmeniyse Mehmet Taşdiken.

11.05.2013Kelebek
Kanal D’nin yaz sürprizi

Kanal D’nin yaz sürprizi

Yaz ekranı yeni bir gençlik dizisiyle şenleniyor. “Güneşi Beklerken” çok yakında Kanal D izleyicisiyle buluşacak.

9.06.2013Kelebek
Yaban Çiçeği Kanal D

Yaban Çiçeği Kanal D

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yaban Çiçeği dizisinin çekimleri başladı.

12.06.2013Gündem
“Güzel Çirkin” ve “Güneşi Beklerken” için geri sayım başladı

“Güzel Çirkin” ve “Güneşi Beklerken” için geri sayım başladı!

Kanal D’nin yeni dizileri “Güzel Çirkin” ve “Güneşi Beklerken”in yayın tarihleri belli oldu. “Güzel Çirkin” 1 Temmuz Pazartesi, “Güneşi Beklerken”de 2 Temmuz Salı günü başlıyor. Her iki dizi de saat 20.00’de ekrana gelecek.

26.06.2013Kelebek
Güneşi Beklerkene tam not

Güneşi Beklerken'e tam not

Kanal d’nin yaz dönemi dizisi Güneşi Beklerken ilk bölümüyle ekranlardaydı.

3.07.2013Kelebek
Yeni sezonu açıyor

Yeni sezonu açıyor

Türkiye’nin kanalı sloganıyla yayın yapan Kanal D, temmuz ayında başlayacağı yeni sezon için yepyeni diziler ve programlar hazırladı.

5.07.2013Kelebek
Yeni dizi için özel ders

Yeni dizi için özel ders

Kanal D'de yayınlanacak dizinin oyuncuları 1,5 aydır basketbol ve atletizm hocalarından özel dersler alıyor.

6.07.2013Kelebek
Sıcak bir gençlik hikâyesi

Sıcak bir gençlik hikâyesi

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”, geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle seyirciden tam not aldı. Bu akşam ikinci bölümüyle ekrana gelecek diziyi genç oyuncularıyla konuştuk.

9.07.2013Kelebek
“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü, günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

10.07.2013Kelebek
SOSYAL MEDYAYI SALLADI

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

20.07.2013Kelebek
“Güneşi Beklerken” zirvede

“Güneşi Beklerken” zirvede

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü yine, günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

24.07.2013Kelebek
Zirve onların

Zirve onların

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın da 1 numaralı gündemi oldu.

1.08.2013Kelebek
Kerem ve Zeynep arasında sürpriz yakınlaşma

Kerem ve Zeynep arasında sürpriz yakınlaşma

Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”in bu akşam, saat 20.00’de ekrana gelecek yeni bölümüne; Kerem ve Zeynep’in sürpriz yakınlaşması damgasını vuracak.

7.08.2013Kelebek
Günün birincisi

Günün birincisi

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü yine günün en çok izlenen programı birincisi oldu.

7.08.2013Kelebek
KEREM’DEN ZEYNEP’E ROMANTİK JEST

KEREM’DEN ZEYNEP’E ROMANTİK JEST

Güneşi Beklerken’de Zeynep’in Gölyazı’na dönmesine engellemek isteyen Kerem ona romantik bir sürpriz yapacak.

13.08.2013Kelebek
En çok onlar izledi

En çok onlar izledi

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın da 1 numaralı gündemi oldu.

14.08.2013Kelebek
DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDE BEKLENMEYEN MİSAFİR

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDE BEKLENMEYEN MİSAFİR

Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı dizinin 10. bölümünde;Barış için sürpriz bir doğum günü partisi düzenlenecek.Partiye katılan sürpriz bir isim herkesi şoke edecek.

29.08.2013Ne Oluyor
Zeynep kime evet diyecek

Zeynep kime 'evet' diyecek

Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

2.09.2013Kelebek
ZEYNEP VE KEREM ARTIK DAHA YAKIN

ZEYNEP VE KEREM ARTIK DAHA YAKIN

Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bursin, Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz'ın paylaştığı Güneşi Beklerken nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı. Dizinin yayınlanan 10. bölümünde;Barış için düzenlediği doğum günü partisinde Zeynep ile başbaşa kalma planları yapan Kerem sonunda amacına ulaştı. İkili arasındaki sürpriz yakınlaşma geceye damga vurdu.

4.09.2013Ne Oluyor
Güneşi bekleyenlerin seti

Güneşi bekleyenlerin seti

Yaz dizileri arasından sıyrılmayı başaranan “Güneşi Beklerken”, 7’den 70’e herkesin izlediği bir iş haline geldi. Elele dergisi, geçtiğimiz günlerde Emre Kınay, Ebru Aykaç, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaştığı dizinin setine konuk oldu.

6.09.2013Seyahat
Geceye damga vuran sahne

Geceye damga vuran sahne

Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bursin, Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz'ın paylaştığı Güneşi Beklerken nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı.

7.09.2013Gündem
ZEYNEP YIKILIYOR

ZEYNEP YIKILIYOR

Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Dizinin 12. bölümünde; Zeynep hayatının en büyük gerçeği ile yüzleşecek.

11.09.2013Ne Oluyor
Zeynepin babası değilim

"Zeynep'in babası değilim"

Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi Güneşi Beklerken heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı.

12.09.2013Gündem
Güneşi Beklerkende kendimi keşfettim

Güneşi Beklerken'de kendimi keşfettim

İstanbul’a üniversitenin Seramik bölümünde okumak için gelmişti. Asıl hedefi ise oyunculuktu. Bu alanda eğitim almaya başladı, kendini bir anda setlerde buldu. Şimdilerde “Güneşi Beklerken” dizisinde Melis’i canlandıran Yağmur Tanrısevsin’in hayali, yurtdışına açılmak.

14.09.2013Gündem
GÜNEŞİ BEKLERKENİN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Kanal D’nin başrollerini; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı'nın paylaştığı sevilen gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken'in yayın günü değişti. Dizi 22 Eylül'den itibaren pazar akşamları ekrana gelecek.

18.09.2013Ne Oluyor
Yayın günü değişti

Yayın günü değişti

Kanal D’nin başrollerini; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı'nın paylaştığı sevilen gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken'in yayın günü değişti.

18.09.2013Ekonomi
Yeni gününde de birinci

Yeni gününde de birinci

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”, yeni yayın günü olan Pazar gününde de milyonları ekran başına kilitledi ve günün birincisi oldu.

23.09.2013Kelebek
Güneşi Beklerkene yeni oyuncu

Güneşi Beklerken'e yeni oyuncu

Kanal D'nin başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz'ın paylaştığı gençlik dizisi Güneşi Beklerken'in kadrosuna sürpriz bir isim katıldı.

26.09.2013Spor Arena
Şov başlasın

Şov başlasın

“Beyaz Show” yeni sezona bu akşam başlıyor.

10.10.2013Kelebek
ÖZÜR DİLERİM BEYAZIT

ÖZÜR DİLERİM BEYAZIT

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos, hastalığı nedeniyle Beyaz Show’a katılamadı.

12.10.2013Gündem
ÖZÜR DİLERİM BEYAZIT

ÖZÜR DİLERİM BEYAZIT

Ekranların sevilen programı Beyaz Show, dün akşam ekrana gelen bölümüyle yeni sezona başladı. Fettah Can, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin konuk olduğu Beyaz Show’un ilk bölümünde eğlenceli dakikalar yaşandı.Beyaz Show'a katılacağı açıklanan Roberto Carlos, rahatsızlanınca hem twitter’dan hem de telefonla programa bağlanarak Beyazıt Öztürk ve ekran başındakilerden özür diledi. Carlos twitter sayfasından ‘Beyaz Show'a katılamadığımdan ötürü başta Kanal D yöneticileri, Sn. Beyazıt Öztürk ve tüm izleyicilerden özür dilerim. Malesef çok hastayım. Bir dahaki davetlerinde eminim beraber çok keyifli zamanlar geçireceğiz, Herkese saygı ve sevgilerimle...’ notunu paylaştı

12.10.2013Ne Oluyor
Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler ve fragmanları...

25.10.2013Etkinlikler
İlişkiden ziyade insanlık anlatılıyor

İlişkiden ziyade insanlık anlatılıyor

Bu hafta vizyona giren ve yönetmen Mehmet Taşdiken’in tam 20 yıl sonra kamera arkasına geçtiği ‘Aşk Ağlatır’ filmi, bir müddet Türkiye’de ‘Aşkın duygulara etkisinin tartışılacağı’, kişilerin kendi yaşadıkları aşklara,heyecanlara göre değerlendireceği bir gündem oluşturacağa benziyor.

26.10.2013Kelebek
Güneşi Beklerkene yeni oyuncu

Güneşi Beklerken'e yeni oyuncu

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'e yeni bir oyuncu katıldı.

28.10.2013Gündem
Bu sahneye ölürüm la ben

'Bu sahneye ölürüm la ben'

Başrollerini Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Emre Kınay'ın paylaştığı 'Güneşi Beklerken' heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı.

5.11.2013Spor Arena
Dizi setinde hayran izdihamı

Dizi setinde hayran izdihamı

Kanal D’de ekrana gelen “Güneşi Beklerken” dizisinin setine ilgi her geçen gün artıyor. Önceki gün de bir hayran grubu sete gelerek izdiham yarattı.

21.11.2013Kelebek
Dizi ekibi uğurlu geldi

Dizi ekibi uğurlu geldi

“Güneşi Beklerken”in yarın akşam yayınlanacak bölümünün bazı sahneleri Anadolu Efes maçında çekildi. Genç ekibin desteklediği takım, Emporio Armani’ye karşı oynadığı maçı son saniye üçlüğüyle kazandı.

2.02.2014Spor Arena
Geceye damga vurdu

Geceye damga vurdu

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Pazar akşamı ekrana gelen bölümü, günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

10.02.2014Kelebek
Zeynep kıskançlık krizinde

Zeynep kıskançlık krizinde!

Jane geliyor, Zeynep kıskançlık krizine giriyor.

6.03.2014Kelebek
Güneşi Beklerkende Melisin hayatı tehlikede

Güneşi Beklerken'de Melis'in hayatı tehlikede

Kanal D’nin başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in Pazar günü ekrana gelecek bölümünde; Melis’in bulumia hastası olduğu ortaya çıkacak.

17.04.2014Kelebek
Güneşi Beklerken’deki Melis’in hastalığı ne

Güneşi Beklerken’deki Melis’in hastalığı ne?

Bu hastalık ergenlik döneminin sonuna doğru çoğunlukla kızlarda görülüyor.

Yağmur Tanrısevsin rolü için 6 kilo verdi

Yağmur Tanrısevsin rolü için 6 kilo verdi

Kanal D’de yayınlanan ve izleyicilerin beğeniyle takip ettiği dizi Güneşi Beklerken’de Melis karakterine can veren genç ve güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dizideki rolü için 6 kilo verdi.

24.04.2014Spor Arena
Kerem ve Zeynep kaçırılıyor

Kerem ve Zeynep kaçırılıyor

Kanal D’nin başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in Pazar günü (4 Mayıs) ekrana gelecek bölümünde; Kerem ve Zeynep kaçırılıyor.

2.05.2014Kelebek
Kerem Bürsin fena yakalandı

Kerem Bürsin fena yakalandı

“Güneşi Beklerken”in genç oyuncuları Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin’in ilişkisi, bir hayranlarının çektiği fotoğrafla ortaya çıktı.

21.05.2014Kelebek
İşi aşka tercih ederim

İşi aşka tercih ederim

“Güneşi Beklerken” seti... Baba kız rollerinde Emre Kınay ve Yağmur Tanrısevsin... Kınay, evde kızı Duru’ya söylediği “aşkım kızım” sözünü dizide Yağmur’a söylemiş. Bunu duyan Duru’nun babasına verdiği tepki için Emre Kınay şöyle diyor: “O da küçük bir kadın sonuçta!”

24.05.2014Kelebek
Funda İlhan Güneşi Beklerkene dahil oldu

Funda İlhan 'Güneşi Beklerken'e dahil oldu

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin ve Emre Kınay gibi isimlerin paylaştığı gençlik dizisi "Güneşi Beklerken" kadrosuna yepyeni bir ismi kattı.

17.06.2014Magazin
Güneşi Beklerken bitiyor mu

Güneşi Beklerken bitiyor mu

Başrollerini Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaştığı Kanal D'nin dizisi 'Güneşi Beklerken' 54. bölümde bitiyor.

7.07.2014Magazin
Güneşi Beklerken Final 54. Bölümü (Son Bölüm) Kanal D İzle

Güneşi Beklerken Final 54. Bölümü (Son Bölüm) Kanal D İzle

Güneşi Beklerken Kanal D izle, Başrollerinde Hande Doğandemir ve Kerem Bursin'in yer aldığı dizi Güneşi Beklerken 54. bölüm ile izleyenlerine ve ZEYKER fanlarına veda etti. Güneşi Beklerken final bölümünde neler yaşandı. Güneşi Beklerken son bölüm de neler oldu? Zeynep ve Kerem evlenebildi mi? Aras ve Melis'in akibeti ne oldu? Güneş annesine gerçekleri anlattı mı? Ahmet Sayer yaptıklarını cezasını çekti mi? Barış Sayerlerin tüm mal varlığını ellerinden aldı mı? Güneşi Beklerken final bölümü ile bu soruların hepsinin yanıtını büyük süprizler ile verdi. İşte Güneşi Beklerken final bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler hurriyet.com.tr'yi ziyaret edebilirler...

4.08.2014Gündem