EKSTRA
MENÜ

Women’S Fitness

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7 haberi bulunmuştur.

Women’S Fitness Haberleri

Aşkı unuttum

Aşkı unuttum

Futbol dünyasından ekranlara transfer olan Serenay Aktaş bilinmeyenlerini Women’s Fitness dergisinin yeni sayısına anlattı. Uzun süredir hayatında kimse olmadığını söyleyen Aktaş, “Bu duyguyu yaşamayalı o kadar oldu ki, hatırlayamıyorum” dedi.

4.09.2019Magazin
Komedyen değil oyuncuyum

Komedyen değil oyuncuyum

İrem Sak, geçtiğimiz günlerde Women’s Fitness’a verdiği röportajda kariyer planlarını anlattı, kendini komediyle kısıtlamayacağını açıkladı: “Kendimi komedi oyuncusu olarak kısıtlamayı istemiyorum. Ben oyuncuyum.”

1.05.2019Keyif
Önceliğim rahatlık

"Önceliğim rahatlık"

Aybüke Pusat, Women’s Fitness’a röportaj verdi.

2.04.2019Keyif
Kurallarım yok

Kurallarım yok!

Nilperi Şahinkaya, Women’s Fitness dergisinin yeni sayısına kapak oldu. Sağlıklı yaşam sırlarını paylaşan oyuncu, meslek hayatında kuralları olmadığının da altını çizdi.

6.03.2019Magazin
Bale hocam sırtımda cetvel kırdı

Bale hocam sırtımda cetvel kırdı

Nesrin Cavadzade, Women’s Fitness dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Derginin sorularını da yanıtlayan ünlü oyuncu, hakkında bilinmeyenleri anlattı.

18.01.2018Magazin
Nars Ilıca provides a fine self-indulgent experience

Nars Ilıca provides a fine self-indulgent experience

ISTANBUL - The mansion was constructed by Ahmet Tosun Paşa in the 19th century and later given to the people of the town. In order to make the place a boutique hotel there was no need to change the building and an architect, Süreyya Saruhan, was appointed specifically to ensure its features were maintained.

30.01.2009Gündem