EKSTRA
MENÜ

Web

Web ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Web haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 40.782 Web haberi bulunmuştur.

Web Haberleri

Bakan Ersoydan önemli açıklamalar... Amacımız Beyoğlunu eski canlılığına geri getirmek

Bakan Ersoy'dan önemli açıklamalar... 'Amacımız Beyoğlu'nu eski canlılığına geri getirmek'

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Beyoğlu Kültür Yolu projesi kapsamındaki Atatürk Kültür Merkezi'ni (AKM) haziran ayında açmayı planladıklarını belirterek, "Pandeminin de zayıflamasıyla birlikte haziran ayı itibarıyla Beyoğlu Kültür Yolu'nda festivaller yoğun bir şekilde başlayacak. Amacımız hızlı bir şekilde Beyoğlu'nu eski canlılığına geri getirmek." dedi.

4.02.2021Gündem
Açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek İşte AÖL kayıt takvimi ve kayıt yenileme duyurusu

Açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek? İşte AÖL kayıt takvimi ve kayıt yenileme duyurusu

MEB açık lisede eğitim hayatını sürdüren on binlerce öğrenci yeni dönemde eğitimlerine devam etmek adına kayıt yenileme işlemlerine başladı. Kayıtların ne zaman biteceğini merak eden vatandaşlar da konuya dair resmi bilgileri sorguluyor. Peki, açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek?

4.02.2021Gündem
NASA Mars yolculuğu için geri sayıma geçti Marsa iniş online izlenebilecek

NASA Mars yolculuğu için geri sayıma geçti! Mars'a iniş online izlenebilecek

NASA, uzun zamandır planladığı Mars yolculuğu için geri sayıma geçti. 18 Şubat 2021 tarihinde canlı yayın ile Mars'a iniş yapacak olan Perseverance aracı, kendisine addedilen görevleri yerine getirmek için çalışmalara başlayacak. NASA Mars yolculuğunda iniş süreci online web sitesinden canlı olarak izlenebilecek.

4.02.2021Teknoloji
“Doğru tedbirler alındığında pandemi kanser tedavilerine engel değil”

“Doğru tedbirler alındığında pandemi kanser tedavilerine engel değil”

Dünyada her geçen yıl kanser vakalarında artış gözleniyor. Tüm hayatı etkileyen bu hastalık pandeminin de ortaya çıkmasıyla daha da korkulur hale geldi. Peki pandemi kanser hastalarını nasıl etkiledi? Hastalar tedavilerine devam etmekten korkuyor mu? Türk Kanser Derneği Başkanı Burak Duruman önemli açıklamalarda bulundu ve yapılan çalışmaları anlattı.

4.02.2021Sağlık
İYS nedir Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile istenmeyen mesajlar iptal ediliyor

İYS nedir? Ticari Elektronik İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile istenmeyen mesajlar iptal ediliyor!

İYS, Ticaret Bakanlığı tarafından kullanıma açıldı. SMS, e posta ve sesli aramalar gibi tüketicilerin maruz kaldığı istenmeyen mesajların engellenmesini sağlayan İleti Yönetim Sistemi ile ileti onayları tek bir noktadan görülebiliyor. Tüketicilere İYS’ye yüklemeleri için verilen süre 31 Aralık 2020'de sona ermişti. 16 Şubat 2021'e kadar e-Devlet üzerinden elektronik iletilere ilişkin onaylar devam edecek. Kullanıcıların onayları alınmaksızın gönderilen ticari mesajlar için ise para cezası verilecek. İşte, İYS nedir sorusuna yönelik İleti Yönetim Sistemi ile ilgili detaylı bilgiler.

3.02.2021Ekonomi
Açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek İşte AÖL kayıt takvimi

Açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek? İşte AÖL kayıt takvimi

MEB açık lisede eğitim hayatını sürdüren on binlerce öğrenci yeni dönemde eğitimlerine devam etmek adına kayıt yenileme işlemlerine başladı. Kayıtların ne zaman biteceğini merak eden vatandaşlar da konuya dair resmi bilgileri sorguluyor. Peki, açık lise kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek?

3.02.2021Gündem
Servetiyle dudak uçuklatan Jeff Bezos CEOluğu bıraktı - Amazonun yeni CEO’su Andy Jassy kimdir

Servetiyle dudak uçuklatan Jeff Bezos CEO'luğu bıraktı - Amazon'un yeni CEO’su Andy Jassy kimdir?

Jeff Bezos, Amazon’daki CEO’luk görevinden ayrılacağını açıkladı. Dünyanın en zenginleri listesinin birinci sırasında yer alan Jeff Bezos’un yerine göreve Andy Jassy getirilecek. Peki, Amazon'un yeni CEO’su Andy Jassy kimdir?

3.02.2021Ekonomi
Sahte web sitesiyle aşı olmak isteyenler tuzağa düşürülüyor

Sahte web sitesiyle aşı olmak isteyenler tuzağa düşürülüyor

Siber güvenlik kuruluşu ESET, koronavirüs günlerinde siber suçluların Türkiye’yi hedef alan yeni bir aldatmacasına dikkat çekiyor. Siber güvenlik uzmanı Lukas Stefanko bu kez siber dolandırıcıların, Sağlık Bakanlığı’na aitmiş izlenimi veren sahte bir web sitesiyle Türk vatandaşlarını kandırmaya çalıştığını tespit etti.

3.02.2021Teknoloji
Türksat Model Uydu Yarışması için son başvuru tarihi belli oldu

Türksat Model Uydu Yarışması için son başvuru tarihi belli oldu

TEKNOFEST kapsamında Türksat AŞ tarafından düzenlenen yarışmaya "https://teknofest.org/" web adresi üzerinden 28 Şubat tarihine kadar başvurulabilecek.

3.02.2021Teknoloji
Dünyanın en zengin insanından flaş karar: Koltuğu bırakıyor

Dünyanın en zengin insanından flaş karar: Koltuğu bırakıyor

Dünyanın en zengin kişisi olan Amerikalı iş insanı Jeff Bezos, e-ticaret devi Amazon'un CEO'luğunu bırakacağını duyurdu. Bezos'un yerine ise Amazon Web Hizmetleri'nin CEO'su Andy Jassy'nin geleceği belirtildi.

2.02.2021Dünya
Namık Kemal Üniversitesi 40 sözleşmeli personel alıyor

Namık Kemal Üniversitesi 40 sözleşmeli personel alıyor

Namık Kemal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesine (giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilanda belirtilen pozisyonlara toplam 40 (kırk) adet sözleşmeli personel alınacak.

2.02.2021Ekonomi
Namık Kemal Üniversitesi 40 personel alımı gerçekleştirecek

Namık Kemal Üniversitesi 40 personel alımı gerçekleştirecek

Namık Kemal Üniversitesi bünyesine 40 adet hemşire almaya hazırlanıyor. Diş Hekimliği Fakültesi ve üniversite hastanesi bünyesine gerçekleşecek olan 40 personel alımı için detaylar belli oldu. 2 Şubat tarihinde başlayan başvurular, 17 Şubat tarihine kadar devam edecek. İşte, Namık Kemal Üniversitesi 40 personel alımı hakkında detaylı bilgiler

2.02.2021Gündem
Tolisso’ya ‘dövme’ cezası

Tolisso’ya ‘dövme’ cezası!

Bayern Münih’in Fransız yıldızı Corentin Tolisso dövme yaptırdığı videoyu paylaşınca, koronavirüs protokollerini deldiği için kulüp tarafından kadro dışı bırakıldı. İşte detaylar…

2.02.2021Avrupa
Endonezyada mahallesi için kurdu Şimdi dünyada tanımayan yok...

Endonezya'da mahallesi için kurdu! Şimdi dünyada tanımayan yok...

Endonezya'da kurulan Bukalapak şirketinin hikayesi inanılmaz. Aslında mahalledeki insanlara yardımcı olmak için Achmad Zaky'inin kurduğu sonra 3 arkadaşıyla yürüttüğü şirket bugün dünya çapında bilinir bir hal aldı.

2.02.2021Ekonomi
Kısıtlı kaynaklarla siber saldırı nasıl önlenir

Kısıtlı kaynaklarla siber saldırı nasıl önlenir?

2020’den itibaren artık herkes dijital ortamda çok daha fazla aktif oldu. Bu da siber saldırganlar için yeni fırsatlar yaratırken BT ekiplerinin yükünü artırıyor. Peki şirketler, kısıtlı kaynakla nasıl saldırganların bir adım önünde kalmayı başarabilir?

2.02.2021Teknoloji
Çevrimiçi öğrenme platformlarındaki gizli tehlike

Çevrimiçi öğrenme platformlarındaki gizli tehlike

Salgın devam ettikçe, okullar yeniden kapandıkça ve hibrit bir öğrenme modeli (yüz yüze ve uzaktan) yaygınlaştıkça eğitim sektörü internette siber suçluların dikkatini çekmeye devam ediyor. 2020 Temmuz ayından Aralık 2020'ye kadar 270.171 kullanıcı, 2020'nin ilk yarısına kıyasla %60'lık bir artışla popüler öğrenme platformları kılığında gizlenmiş tehditlerle karşılaştı. Uzmanlar, eğitimcilerin güvende kalmasına yardımcı olmak için siber güvenlik en iyi uygulamalarını öğreten bir dijital araç seti yayınladı.

2.02.2021Teknoloji
Avrasya Tüneli geçiş ücreti 46 lira oldu

Avrasya Tüneli geçiş ücreti 46 lira oldu

Avrasya Tüneli geçiş ücretlerine zam yapıldı. Avrasya Tüneli’nin resmi web sitesinde yer alan güncel geçiş ücretleri tarifesine göre, bugünden geçerli olmak üzere Avrasya Tüneli tek yön geçiş ücretleri otomobiller için 46 TL, minibüsler için ise 69 TL olarak belirlendi. Zamdan önce otomobiller için tek yön geçiş ücreti 36.40 lira, minibüsler için ise 54.70 liraydı.

2.02.2021Ekonomi
Resim yarışması başvuruları başladı

Resim yarışması başvuruları başladı

BU yıl 40'ıncısı düzenlenen, ‘Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması’nın başvuruları alınmaya başlandı.

2.02.2021Kitap Sanat
Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışmasına başvurular başladı

"Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması"na başvurular başladı

Bu yıl 40'ıncısı düzenlenen, "Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması"nın başvuruları alınmaya başladı.

1.02.2021Keyif
MEBden, Ölçme Değerlendirme Merkezleri Ortak Platformu uygulaması

MEB'den, Ölçme Değerlendirme Merkezleri Ortak Platformu uygulaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ölçme Değerlendirme Merkezleri Ortak Platformu'nu tanıttı. Seçluk, "Ortaya konulan bu yazılımla müfredatta yer alan kazanımların dikkate alındığı, ortak bir soru havuzundan söz ediyoruz. Dışarıdan bağımsız, bağlantısız bir takım ölçme, değerlendirme çalışmaları yerine Türkiye'deki tüm öğretmenlerin birlikte yaptığı bir ölçme ve değerlendirme çalışmasından söz ediyoruz" dedi.

1.02.2021Gündem
Zeynep Selvilinin babası vefat etti Hüzünlü veda...

Zeynep Selvili'nin babası vefat etti! Hüzünlü veda...

Marttan beri tedavi gören babasının yanında İzmir’de olan Zeynep Selvili, bu ağır durumla mücadele ederken bir de 4 yıllık eşi Kerim Çarmıklı’nın açtığı boşanma davasıyla sarsılmıştı. Ne yazık ki Zeynep Hanım’ın babası Haluk Selvili kanserle mücadelesini kaybetti ve geçtiğimiz perşembe günü vefat etti.

1.02.2021Magazin
Bakanlık seçti En iyi 10 lezzet

Bakanlık seçti! En iyi 10 lezzet

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Turizm, Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın (TGA) uluslararası tanıtım çalışmalarını yürüttüğü ‘Go Turkey’ web sayfasında, 5’i soğuk, 5’i sıcak olmak üzere ‘10 En İyi Meze’ belirlendi.

1.02.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek MEB 2021 Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme duyurusu yayımlandı

AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? MEB 2021 Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme duyurusu yayımlandı

AÖL kayıtları ile ilgili beklenen açıklama Milli Eğitim Bakanlığı'ndan geldi. Yapılan açıklamaya göre, 2020/1. Dönem kayıtlarının tekrar açılmasıyla öğrenciler AÖL kayıt yenileme işlemlerini tamamlayacak. Öğrencilerin mağdur olmaması için 2020/1. Dönem ilk (yeni) kayıt ve kayıt yenileme işlemleri şubat ayına kadar devam edecek. Kayıt yenileme işlemi yaptırmış ve öğrencilik durumu sistem üzerinde "Aktif" olan öğrenciler kayıt yenileme işlemini yapmayacaklar. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman? İşte, kayıt yenileme duyurusunun tamamı.

1.02.2021Gündem
Gülten: PttAVM kurulduğundan bu yana uygun fiyatla hizmet veriyor

Gülten: PttAVM kurulduğundan bu yana uygun fiyatla hizmet veriyor

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, PttAVM'nin kurulduğundan bu yana uygun fiyatla hizmet verdiğini belirterek, "Özellikle temel gıda ihtiyaçlarının karşılanması için Tarım Kredi Kooperatifleri, Toprak Mahsulleri Ofisi ve Atatürk Orman Çiftliği ürünlerini her zaman olduğu gibi indirimli fiyatlarla halkımızla buluşturmaktayız." ifadelerini kullandı.

31.01.2021Ekonomi
İsveçli hemşire, 1 hafta boyunca ıssız adada 60 filmi tek başına izleyecek

İsveçli hemşire, 1 hafta boyunca ıssız adada 60 filmi tek başına izleyecek

İsveçli hemşire Lisa Enroth, salgın sebebiyle sinema salonlarında gösterilmeyecek Goteborg Film Festivali'nin 60 filmlik programının tamamını tek başına ıssız bir adadaki deniz fenerinden izleyeceği yarışmayı kazandı. Hemşire Enroth, dünyanın dört bir yanından başvuran 12 bin kişiyi geride bırakarak yarışmayı kazandı.

31.01.2021Dünya
Online alışverişte kolay ve hızlı ödeme dönemi

Online alışverişte kolay ve hızlı ödeme dönemi

E-ticaret alanında sunduğu gelişmiş ve çözüm odaklı servisleri ile hizmet veren iPara, yeni ürünü iPara Pass’ı hayata geçirdiğini duyurdu. iPara Pass ile online alışveriş ödemeleri kart bilgilerini tekrar girmeden hızlı, kolay ve tek tıkla güvenli bir şekilde yapılabilecek.

31.01.2021Ekonomi
Kıbrıs Rum Kesiminde yolsuzluk skandalı

Kıbrıs Rum Kesimi'nde yolsuzluk skandalı!

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nde ‘Altın Pasaport’ skandalının ardından ülkedeki siyasetçilerin batık krediler üzerinden 14.7 milyon euroluk yolsuzluk yaptığı ortaya çıktı. Rum Meclisi'nin internet sitesinde yayınlanan 4 bin 500 kişilik listesi ise ülkede kriz çıkardı.

30.01.2021Dünya
Putinden Yunanistana net hayır

Putin'den Yunanistan'a net 'hayır!'

Yunanistan ülkeye davet ettiği ve desteğini almaya çalıştığı Rusya Devlet Başkanı Putin'den 'hayır' cevabı aldı. Putin'in olumsuz yanıtı ülkede büyük hayal kırıklığı yarattı.

30.01.2021Dünya
İtalyan kasabasındaki 100 ev satışa çıkıyor Sadece 1 euroya...

İtalyan kasabasındaki 100 ev satışa çıkıyor! Sadece 1 euroya...

İtalya'daki kasabalarda yer alan evler dönem dönem 1 eurodan satışa çıkıyor. Yine İtalya'da yer alan bu kez Puglia'nın güneydoğu bölgesi içinde bulunan Biccari 1 euro fiyatla harap olmuş evleri satıyor.

30.01.2021Ekonomi
Hometech Alfa 590s incelemesi: İşte öne çıkan özellikler

Hometech Alfa 590s incelemesi: İşte öne çıkan özellikler

Teknoloji sektörünün yerli markalarından biri olan Hometech'in yeni dizüstü bilgisayarı Hometech Alfa 590s satışa sunuldu. Peki bu bilgisayar hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

30.01.2021Teknoloji
Bir zamanlar Türkiyede de vardı... Oyuncak devi ABD’deki son 2 mağazasını kapattı

Bir zamanlar Türkiye'de de vardı... Oyuncak devi ABD’deki son 2 mağazasını kapattı

Toys R Us, ABD’de işletmeye açık bıraktığı iki mağazasını kapattı. Bir sözcü CNBC’ye verdiği demeçte, Toys R Us Covid salgınının getirdiği zorlukların bir sonucu olarak karar verdiğini ve kaynakları daha iyi alışveriş trafiğinin olduğu yeni konumlar açmaya kaydırmayı planladığını söyledi.

30.01.2021Ekonomi
2020-2021 MEB AÖL kayıt yenileme tarihleri

2020-2021 MEB AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt yenileme tarihi binlerce öğrencinin gündeminde yer almaya devam ediyor. AÖL kayıt ve kayıt yenileme takvimi geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan yazılı duyuruyla paylaşıldı. İlk (yeni) kayıt olmak isteyen öğrencilerin ve kayıt yenilemek isteyenlerin belirtilen tarihler arasında kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte, AÖL kayıtlarıyla ilgili bilgiler.

29.01.2021Gündem
100 bin liralık ‘sürdürülebilir gelecek’ bursu

100 bin liralık ‘sürdürülebilir gelecek’ bursu

British Council, ‘Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin GREAT Bursları’ kapsamında her biri 10 bin sterlin yani yaklaşık 100 bin lira değerinde beş lisansüstü eğitim bursu veriyor.

29.01.2021Eğitim
Zeugmayı sanal ortamda 1 milyon kişi ziyaret etti

Zeugma'yı sanal ortamda 1 milyon kişi ziyaret etti

Gaziantep'te bulunan dünyanın en büyük mozaik müzelerinden Zeugma Mozaik Müzesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ziyaretçilerini sanal ortamda da ağırlıyor.

29.01.2021Keyif
Atta festival, online olarak çocuklar ile buluşuyor

Atta festival, online olarak çocuklar ile buluşuyor

Türkiye’nin bebek ve çocuklar için uluslararası festivali olan Atta Festival beşinci yılında tüm seneye yayıldığı yeni bir forma büründü. Festival, 29-30-31 Ocak tarihlerinde aynı anda 37 ülkede gerçekleşecek.

29.01.2021Etkinlikler
Uzmanlar, 2021 yılı gizlilik tahminlerini paylaştı

Uzmanlar, 2021 yılı gizlilik tahminlerini paylaştı

2020, dijital hizmetlerin ve altyapının önemini ve değerini benzeri görülmemiş bir şekilde ortaya çıkardı. Uzaktan çalışmanın yükselişi ve tüketici alışkanlıklarındaki küresel değişimden, internet eğlence hizmetlerinin elde ettiği devasa kârlara kadar bağlantılı altyapının toplumun günlük işleyişinde ne kadar önemli hale geldiğine şahit oluyoruz. Peki bütün bunlar mahremiyet için ne anlama geliyor?

29.01.2021Teknoloji
WhatsAppa bilgisayardan girenlere çok önemli uyarı

WhatsApp'a bilgisayardan girenlere çok önemli uyarı

Dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma platformlarından biri olan WhatsApp, bilgisayardan platforma erişim sağlayanlar için önemli bir yeniliği hayata geçiriyor.

29.01.2021Teknoloji
53 internet sitesi için kapatma kararı

53 internet sitesi için kapatma kararı

Yasa dışı işlem yaptığı tespit edilen ve Türkiye'de resmi faaliyette bulunmayan forex web siteleri için kapatma talebi geldi.

29.01.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Moda 4.0, Paris Haute Couture Haftası ve Teknoloji

Endüstri 4.0 kapsamında üretimdeki farklılaşmayı ve katma değerli değişimi sağlayan teknolojilerin birçoğu, tekstil ve moda sektöründe de öne çıkıyor. Dijitalleşmenin moda ve güzellik sektöründe, üretimden pazarlamaya sağladığı katkılar ve bu yeni anlayış Moda 4.0 (Fashion 4.0) kavramı ile tanımlanıyor. Moda 4.0 kapsamında öne çıkan teknolojilerden 3 boyutlu yazıcılar ile hazırlanan tasarımlar, Paris Haute Couture 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonları’nda da öne çıktı.

3.02.2021

Üreten, kazanan, çalışan 6 kadının hikayesi

Bu haftaki yazımın konusu, iş hayatını fikirleriyle bambaşka bir boyuta getiren, ürettikçe kazanan, kazandıkça gücüne güç katan biri anne-kız toplam 6 kadın girişimci... Hayata inat, başarıya odaklanan ve kararlılıkla yollarına devam eden 6 kadın, kendi başarı hikayelerini yazmaya devam ediyor. Lafı hiç uzatmadan bu güzel insanları size tanıtmak istiyorum. Ancak şunu eklemek istiyorum; Üreten, umutsuzluklara rağmen yılmayan, ekonomiye katkıda bulunan tüm kadın girişimcilere selam olsun...

1.02.2021

Web sitelerinizi en son ne zaman güncellediniz?

Bugün bir araştırmak için farklı illerinde bulunan işletmelerin web sitelerini inceledim. Genel olarak Organize Sanayi Bölgesi gibi alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin web siteleri tamamlanmış ve birkaç dilde faaliyet gösterirken, farkı şehirlerde kurulmuş olan işletmelerin web siteleri çok sayıda eksiklik göze çarpıyor.

1.02.2021

Hem restoranlar hem de sahipleri Bodrum Loft’un yolunu tutuyor!

Bodrum Loft’ta bu yaz Loft Elia, Papermoon ve Sunset hizmet verecek. Restoranların sahipleri de tatillerini 6 ay boyunca bu adreste geçirecek.

1.02.2021

Restoranlar yıldızlı şefler ve diğerleri

Covid 19 salgını tüm dünyayı etkisine alıp da pandemi ilan edildikten sonra olayın kendisi ve gidişatının ardından üstünde en çok durulan, hakkında en çok yazılan, manşetlerden inmeyen haberler yeme-içme sektörüne ilişkindi.

30.01.2021

2021’in dünyada önemli gündemi: Küresel demokrasi zirvesi

ABD’de yönetimin Cumhuriyetçi Donald Trump’tan Demokrat Joe Biden’a geçmesinin önümüzdeki dönemde yakından izlenmesi gereken sonuçlarından biri, demokrasi ve insan hakları temalarının ABD’nin dış politika söylemine kuvvetli bir şekilde yerleşecek olmasıdır.

30.01.2021

Türkiye-AB diyaloğu reform ve uygulama adımlarını bekliyor

Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı ve AB Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell’in geçen hafta perşembe günü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte Brüksel’de gazetecilerin önünde yaptığı açıklamanın metnini okurken “hukukun üstünlüğü” ve “insan haklarının durumuna” da değindiğini gördüm.

29.01.2021

Sesim geliyor mu Clubhouse?

Yeni bir dijital oyuncağımız daha var artık: Clubhouse.

29.01.2021