MENÜ

Vodafone 38. İstanbul Maratonu

Vodafone 38. İstanbul Maratonu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Vodafone 38. İstanbul Maratonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 57 Vodafone 38. İstanbul Maratonu haberi bulunmuştur.

Vodafone 38. İstanbul Maratonu Haberleri

Tülin Şahin: Ben tam bir ev kuşuyum

Tülin Şahin: Ben tam bir ev kuşuyum

Türkiye’nin en çok tanınan ve kazanan mankenlerinden biri... Bunun yanı sıra uluslararası bir şöhrete ve kariyere de sahip. Dünyanın dört bir yanında podyuma çıkıyor, moda dergilerinin kapaklarında ve moda sayfalarında boy gösteriyor. Tülin Şahin, hem başarısının sırrını hem de günlük temposunu InStyle’a anlattı.

29.12.2016Magazin
Niketan koşuculara destek

Nike'tan koşuculara destek

13 Kasım Pazar günü gerçekleşen Vodafone 38. İstanbul Maratonu Nike’ın sponsorluğuyla 13 Kasım Pazar günü gerçekleşti. 65 Nike pacer’inin koşuculara destek verdiği maratonda, binlerce koşucu Nike tişörtüyle yer aldı. Koşunun 9. kilometresi Nike+Run Club kilometresi olarak ayrılırken, bu bir kilometre boyunca tüm katılımcılar motivasyon gruplarıyla desteklendi.

13.11.2016Diğer
Vodafone 38. İstanbul Maratonunu kazananlar belli oldu

Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nu kazananlar belli oldu

Geçtiğimiz yıl Kenya adına yarışan ve ikinci olan Evans Kiplagat bu yıl ise Azerbaycan adına koştu ve 2 saat 13 dakika 30 saniye ile birinciliği kazanarak 50 bin doların da sahibi oldu.

13.11.2016Diğer
Vodafone 38. İstanbul Maratonu nedeniyle hangi yollar kapalı

Vodafone 38. İstanbul Maratonu nedeniyle hangi yollar kapalı?

İstanbullular, 13 Kasım Pazar günü hangi yolların açık olduğunu Yandex Navigasyon ve Yandex Harita üzerinden kolaylıkla görebilecek.

13.11.2016Teknoloji
İstanbulda yarın bu yollar trafiğe kapalı

İstanbul'da yarın bu yollar trafiğe kapalı

Vodafone 38. İstanbul Maratonu dolayısıyla bazı yollar 06.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak ve en son geçen yarışmacının ardından kademeli olarak trafik akışına açılacak.

12.11.2016Gündem
İstanbulda yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

Vodafone 38. İstanbul Maratonu nedeniyle yarın bazı yollar 06.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak ve en son geçen yarışmacının ardından kademeli olarak trafik akışına açılacak.

12.11.2016Gündem
Milli takım fotoğrafında dikkat çeken detay

Milli takım fotoğrafında dikkat çeken detay

A Milli Futbol Takımımızın dün akşam çektirdiği toplu fotoğraf sırasında Fatih Terim'in arka planda kalması sonrası spekülasyonlara yol açtı. Bazı medya kuruluşları, EURO 2016'daki Çek Cumhuriyeti maçı öncesi Arda Turan'ın arka planda kaldığı fotoğrafa gönderme yaptı. TFF ise bu yöndeki yorumlara çok sert tepki gösterdi.

10.11.2016Futbol
Vodafone 38. İstanbul Maratonunda bir ilk

Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda bir ilk!

13 Kasım Pazar günü 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde gerçekleştirilecek Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na, darbe girişiminde şehit düşen vatandaşların ruhuna bir saygı göstergesi olarak tabancasız start verilecek.

3.11.2016Diğer
Vodafone, maraton öncesi koşuseverleri ağırlıyor

Vodafone, maraton öncesi koşuseverleri ağırlıyor!

28 Ekim2016 – Vodafone, 13 Kasım Pazar günü koşulacak Vodafone 38. İstanbul Maratonu öncesi koşuseverlerle kendilerini test etmek üzere “Fun Run” etkinliğinde bir araya gelmeye hazırlanıyor.

28.10.2016Diğer
Vodafone İstanbul Maratonu kayıt süresi 15 Ekime uzatıldı

Vodafone İstanbul Maratonu kayıt süresi 15 Ekim'e uzatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda bu yıl 38’incisi düzenlenecek Vodafone İstanbul Maratonu’na son kayıt tarihi 15 Ekim’e kadar uzatıldı.

7.10.2016Diğer
Dikkat yarın son gün

Dikkat yarın son gün!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından organize edilen, dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton özelliğine sahip olan ve bu yıl 13 Kasım 2016 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Vodafone 38. İstanbul Maratonu kayıtlarında sona gelindi.

29.09.2016Diğer
Vodafone, İstanbul Maratonunda atık geri dönüşümü için düğmeye bastı

Vodafone, İstanbul Maratonu'nda atık geri dönüşümü için düğmeye bastı

Vodafone, 3 Kasım Pazar günü 41’inci kez koşulacak Vodafone İstanbul Maratonu’nun tanıtımı için kullanılacak vinil malzemeleri toplayarak geri dönüşümlü çantalar yaptırmak üzere çöp(m)adam projesine bağışlayacak. Vodafone, çalışma hayatında hiç yer almamış kadınlara fırsat yaratmayı hedefleyen çöp(m)adam hareketine maraton kapsamında destek verecek.

28.10.2019Teknoloji
Bizi yaza hazırlayacak 75 güzel şey

Bizi yaza hazırlayacak 75 güzel şey

21 Mart’a dört gün kaldı. Yani gün ve gecenin eşitleneceği, sonra da hayatımızda ışığın, karanlıktan daha çok yer tutacağı döneme. Buzlarımız yavaş yavaş çözülecek; kışlık giysilerimizden, kabuklarımızdan çıkacağız ve sıcak günlere hazırlanacağız.Bahar geliyor! Çiçekleriyle, renkleriyle, sesleriyle bizi yaza hazırlayacak bahar... Sadece tabiat mı? Kent hayatı hareketleniyor; sokaklar, semtler, mekânlar şenleniyor; festivaller, konserler, açık havada spor ve yarışlar başlıyor. Sadece biz mi? Doğa uyanıyor, hayvanlar canlanıyor, Anadolu en güzel yeşiline bürünüyor. Sadece Türkiye mi? Seyahat edilecek yerler, keşfedilecek maceralar, tanışılacak yeni insanlar, kültürler de kendilerini bu cümbüşe hazırlıyor.Şimdi uyanma, gerinme ve ciğerlerimizi temiz havayla doldurma vakti.Sadece bedenlerimizi mi? Zihinlerimizi de sanat, yeni fikirler ve yeni umutlarla gençleştirme zamanı.Yaşasın bahar ve kalplerimizi her seferinde aşkla dolduran coşkusu!

17.03.2019Hürriyet Pazar
Vodafone 40. İstanbul Maratonu start aldı... Yarışta rekorlar kırıldı...

Vodafone 40. İstanbul Maratonu start aldı... Yarışta rekorlar kırıldı...

Vodafone 40. İstanbul Maratonu'nda start verildi... Saat 09.00'da iki kıtayı birbirine bağlayan maratonun startının verilmesiyle sporcular, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne doğru hareket etti. 15 kilometre koşusunu erkeklerde Kenyalı Shadrack Korir, kadınlarda ise milli atlet Yasemin Can kazandı. Ayrıca erkeklerde Kenyalı atlet Felix Kimutai, parkur rekoru kırarak kazandı. Kadınlarda ise Kenyalı atlet Ruth Chepngetich yine yarışı parkur rekoru kırarak kazandı.

11.11.2018Spor Arena
İstanbul Maratonuna yabancı damgası

İstanbul Maratonu'na yabancı damgası

Vodafone'un sponsorluğunda gerçekleştirilen İstanbul Maratonu bu yıl 40. kez düzenleniyor.

10.11.2018Diğer
Vodafone 40. İstanbul Maratonuna açık davet

Vodafone 40. İstanbul Maratonu'na 'açık davet'

11 Kasım Pazar günü 40’ıncısı gerçekleştirilecek Vodafone İstanbul Maratonu için özel bir tanıtım kampanyası düzenleniyor. İstanbul’un dört bir yanını süsleyen üst geçit ve billboard’ların yanı sıra İstiklal ve Bağdat Caddeleri’nde kurulan dijital geri sayım takları büyük ilgi görüyor. Sosyal medyada ise Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na özel bir dijital tanıtım filmi dönüyor.

8.11.2018Teknoloji
Vodafone İstanbul Maratonu uygulamadan takip edilebilecek

Vodafone İstanbul Maratonu uygulamadan takip edilebilecek!

“Vodafone Yanımda” kullanıcıları, 11 Kasım Pazar günü 40’ıncısı gerçekleştirilecek İstanbul Maratonu ile ilgili bilgilere yeni canlıya alınan “Vodafone 40. İstanbul Maratonu” sekmesinden tek tıkla ulaşabiliyor.

1.11.2018Teknoloji
Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu’nda 42 elit atlet yarışacak

Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu’nda 42 elit atlet yarışacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından Vodafone’un isim sponsorluğunda 8 Nisan’da koşulacak Vodafone 13. İstanbul Yarı Maratonu bu yıl da dünya rekoru için koşulacak.

6.04.2018Diğer
Yardımseverlik hareketi katlanarak büyüyor

'Yardımseverlik hareketi' katlanarak büyüyor

Bundan 10 yıl önce yardımseverlik koşularını Türkiye’de yaygınlaştırmak amacıyla kurulan ‘Adım Adım’ bugün 38 binden fazla gönüllü koşucusu ve 267 binin üzerindeki bağışçısıyla dev bir platform haline geldi.

12.11.2017Ekonomi
Football Unifies: Futbolun birleştirici gücü

Football Unifies: Futbolun birleştirici gücü

Football Unifies, 9–12 yaşları arasındaki Suriyeli mülteci çocukların toplumsal uyum sürecine, futbolun birleştirici ruhu ve sporcu disipliniyle katkıda bulunmak amacıyla oluşturduğum bir sosyal sorumluluk projesi.

3.04.2017Eğitim
Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun

Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Her öğretmenin bir hikayesi vardır. Ama şimdi size anlatacaklarımız biraz daha ‘farklı’. Kimisi matematiği öğrencisine sporla sevdirdi, kimi karatede derece kazandırdı. Babası ve kardeşiyle aynı okulda öğretmenlik yapan da var, 24 Kasım hediyesi olarak böbreğini veren de. Gelin o öğretmenlerin hikayelerine bir göz atalım.

24.11.2016Eğitim
38. Vodafone İstanbul Maratonu Başladı

38. Vodafone İstanbul Maratonu Başladı

38. Vodafone İstanbul Maratonu Başladı

13.11.2016Haber
İstanbulda maraton nedeniyle bu yollar kapalı

İstanbul'da maraton nedeniyle bu yollar kapalı

İstanbul'da bugün düzenlenecek olan 38. Vodafone İstanbul Maratonu nedeniyle birçok yol trafiğe kapatıldı.

13.11.2016Gündem
Ali İsmail Korkmaz’ın hayallerinin peşinde ‘Adım Adım’

Ali İsmail Korkmaz’ın hayallerinin peşinde ‘Adım Adım’

Emel Korkmaz, oğlu adına kurulan Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) vesilesiyle öğrencilere burs toplamak için yarınki İstanbul Maratonu’nda koşacak.

11.11.2016Keyif
İstanbul Maratonuna hazır mısınız

İstanbul Maratonu'na hazır mısınız?

38. Vodafone İstanbul Maratonu için geri sayım başladı. Bu önemli organizasyonda yer alacak sporcular için en çok ihtiyaç duyulan şeylerin başında motivasyon gelir. Biz de maraton sırasında motivasyonunuz artıracak ve sizlere eşlik edecek teknolojik dostlardan kısaca bahsetmek istiyoruz;

10.11.2016Diğer
‘Mucize Annelik Okulu’ maraton için koşacak

‘Mucize Annelik Okulu’ maraton için koşacak

‘Mucize Annelik Okulu’, annelere verdiği desteğini bu yıl maratonda koşacak annelerle sürdürüyor.

10.11.2016Kampüs
Alinin adımlarıyla koşmaya başladım

'Ali'nin adımlarıyla koşmaya başladım'

Emel Korkmaz, bir buçuk aydır her sabah iki saat koşarak 13 Kasım’da yapılacak olan 38’inci Vodafone Maratonu’na hazırlanıyor. Amacı, Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nın eğitim bursu verdiği 52 yoksul öğrenci sayısını binlere ulaştırmak için gereken bağışı arttırmak.

5.11.2016Gündem
Atiye: Arkadaş, dost, sevgili, kardeş gibiyiz

Atiye: Arkadaş, dost, sevgili, kardeş gibiyiz

Atiye, geçen yıl marka yüzü olduğu Penti’yle bu yıl da işbirliği yaptı, reklam filmleri için kamera karşısına geçti. Bu sezon reklamlarla yetinmeyen genç şarkıcı, 25 Kasım’da vizyona girecek “Bana Git De” adlı sinema filminde de başrolü üstlendi. İlk kez bir filmde başrol oynayan Atiye, şimdilerde ise yeni albüm hazırlığında.

28.10.2016Magazin
15 Temmuz şehitleri için koşuyoruz

'15 Temmuz şehitleri için koşuyoruz!'

13 Kasım’da koşulacak ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş tarafından organize edilen Vodafone 38. İstanbul Maratonunun tanıtım toplantısı yapıldı.

13.10.2016Diğer

Yazar Sonuçları

Bu pazar koşuyoruz

Vodafone 38. İstanbul Maratonu bu pazar 15 Temmuz Şehitleri için koşulacak.

9.11.2016

Rekor artış Türklerden geldi

Hayır yapmak, faydalı olmak için birbiriyle yarışan insanlar var.

13.11.2018