EKSTRA
MENÜ

Vatanım Sensin

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 723 haberi bulunmuştur.

Vatanım Sensin Haberleri

Büyükler için oyun vakti

Büyükler için oyun vakti

Türkiye’nin ilk hobi ve aktivite festivali Big Boyz Festival’in ikincisi, 5-6 Mayıs’ta Kemer Country’de gerçekleşti.

7.05.2018Magazin
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı: Yakup ölecek mi

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı: Yakup ölecek mi?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yakup’un işkence görüntülerinin damga vurduğu Vatanım Sensin 55. Bölüm fragmanının son saniyeleri ise kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Yıldız’ın eşi, Cevdet’in en büyük yardımcısı Yakup ölecek mi? İşte Vatanım Sensin 55. Bölüm fragmanı ve yeni bölümden kısa bir özet!

5.05.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kütahya–Eskişehir mağlubiyetleri milletin kalbine bir bıçak gibi saplanmışken Cevdet ve ailesi bir de Hasibe’yi kaybetmenin acısıyla sarsıldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.05.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Hilal ameliyata alınıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Hilal ameliyata alınıyor

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasında ikinci sezonunu sürdüren iddialı Kanal D dizisi Vatanım Sensin’in 54. bölüm fragmanına ‘Hilal’in ameliyattan sağ çıkamama ihtimalim varmış.’ sözleri damga vurdu. Öte yandan Yakup’un Yunan askerleri tarafından tutuklanması merak uyandırdı. İşte Vatanım Sensin yeni bölümünden ilk görüntüler!

30.04.2018Televizyon
Ne olacak bu dünyanın hali

Ne olacak bu dünyanın hali?

Kafalarda da ekranlarda da aynı soru dönüp duruyor epeydir. İşte konuyla ilgili yepyeni başlıklar...

Vatanım Sensin dizisi son bölüm finalinde yıkan ölüm... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi son bölüm finalinde yıkan ölüm... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Kurtuluş Savaşı dönemi ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de konu edildiği Vatanım Sensin'in son bölümünde Milli Mücadele'de yeni bir dönem başladı. Finale ise durumu ağır olan Hasibe Ana ve Cevdet'in diyalogları damga vurdu. Hasibe Ana, oğlunun vatan için çalıştığını öğrendikten sonra hayatını kaybetti. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.04.2018Televizyon
Ahmet Uğur Say:Halit Ergenç ile oynamak muhteşem

Ahmet Uğur Say:Halit Ergenç ile oynamak muhteşem

‘Vatanım Sensin’ dizisinde canlandırdığı 'Lütfü' karakteriyle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Ahmet Uğur Say samimi açıklamalar yaptı.

26.04.2018Televizyon
Bu vatanın kadınları

Bu vatanın kadınları

“Vatanım Sensin” dizisinde son haftalarda gözler Kuvayı Milliye “bacı”larında... Emine ve Efsun karakterlerine hayat veren Esra Ruşan ile Merve Dizdar, üstlendikleri bu rollerin kendilerini de çok yücelttiğini söylüyor, “O destansı kadınları unutmak imkansız” diyor.

25.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanında İsmet Paşanın planı harekete geçiyor

Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanında İsmet Paşa'nın planı harekete geçiyor

Vatanım Sensin dizisi yayınlanan 53. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yunan Ordusu, Kütahya'yı işgal ettikten sonra Eskişehir'e dayanıyor; Türk Ordusu'nu büyük bir tehlike bekliyor. İşte, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı.

24.04.2018Televizyon
Vatanım Sensine Tuna Nehri akmam diyor türküsü damga vurdu

Vatanım Sensin'e Tuna Nehri akmam diyor türküsü damga vurdu

Vatanım Sensin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir dakikayı aşan Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanına Cevdet ve İsmail Paşa arasındaki diyalog damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

20.04.2018Televizyon
Bergüzar Korel: Halit büyük oyuncu

Bergüzar Korel: Halit büyük oyuncu

Halit Ergenç’le başrolü  paylaştığı “Vatanım Sensin”in yakında seyirciye veda edeceğini açıklayan Bergüzar Korel, yeni projede yine eşiyle çalışabileceğini söyledi...

20.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Vatanım Sensin dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Bergüzar Koral ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in yayın günü geldi çattı ancak fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Her hafta başka bir gelişmeyle ekrana kilitleyen Vatanım Sensin'in son bölümünde felç olan Hilal'in Leon ile yaptığı duygusal konuşma duygusal anlar yaşamıştı. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde. Peki Vatanım Sensin yeni bölümü ne zaman? İşte Kanal D yayın akışına göre dizinin akıbeti!

19.04.2018Televizyon
Halit Ergençten iddialara yanıt

Halit Ergenç'ten iddialara yanıt

Halit Ergenç, yeğeni Aziz Akgül ile hayata geçirdiği akıllı telefon uygulamasının ilgi görmeyip kapandığı, bu yüzden de 1 milyon dolar zarar ettiği iddiasıyla ilgili konuştu...

19.04.2018Magazin
Leke’nin yıldızı

Leke’nin yıldızı

“Vatanım Sensin”de Yıldız karakterini canlandıran Pınar Deniz, Kanal D’nin yeni dizisi “Leke”de başrolü üstlenecek. Çekimler “Vatanım Sensin”in final yapmasının ardından başlayacak.

17.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı son gelişmelerden bu yana bekleniyor. Ekran macerasında ikinci sezonunu sürdüren Vatanım Sensin’in 12 Nisan tarihli bölümüne Hilal’in felç kalması damga vurdu. Kızını vuranların peşine düşen Cevdet, final sahnesinde doktor kılığına giren Filippos’un adamını vurdu. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Tarihi sahneleriyle Perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin’in son bölümünde Yunan Kumandanı Filippos, Türk Ordusu içine doktor kılığında bir hain soktu, finale Cevdet’in hamlesi damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Cevdet, Güney Cephesi’nin kapanması yolunda büyük bir adım atsa da Filippos’un son hamlesiyle Doğu Cephesi yeniden karıştı ve Türk Ordusu'nun gücü tek cephede toplanamaz hale geldi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hilal sakat mı kalacak

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hilal sakat mı kalacak?

Vatanım Sensin dizisinin ekrana gelen son bölümünde Hilal’in yaşam mücadelesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamlarına damga vuran tarihi dizi Vatanım Sensin’in 51. Bölüm finalinde gözlerini açan Hilal’in bacaklarını hissetmemesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. Hilal’in akıbetini merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.04.2018Televizyon
Yağmur hiçbir zaman ayrılığı hissetmedi

'Yağmur hiçbir zaman ayrılığı hissetmedi'

Türkan Şoray ve Yağmur Ünal’la 10 ay aradan sonra yeniden buluştum. Bu 10 ay içinde Türkan Hanım ciddi bir beyin ameliyatı geçirdi, Yağmur da özel hayatında bir ayrılık yaşadı, ayrıca yapımcılığını üstlendiği ilk dizisi “Dolunay” 26 bölüm yayınlandı. Bu arada anne-kız ilk kez birlikte kamera karşısına geçip Turkcell’in yeni reklam filminde oynadılar. Türkan Hanım’ın yeni mesleğini de öğrendim; senaryo doktoru olmuş... Nasıl mı? Detaylar röportajda...

7.04.2018Magazin
Hizmette sınır tanımıyorlar

Hizmette sınır tanımıyorlar

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2017 yılı İhracat Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. Son yıllarda hızlı bir büyüme yakalayan sektör, 2017 yılında 10.7 milyar dolarlık ihracat hacmine ulaştı.

6.04.2018Ekonomi
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Leon, ölümle pençeleşen Hilal'i hastaneye yetiştirirken her şeyden habersiz Cevdet de, Mustafa Kemal’den mühim bir emir aldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.04.2018Televizyon
Hilal ölümle ölümle pençeleşiyor

Hilal ölümle ölümle pençeleşiyor

“Vatanım Sensin”de bu hafta nefesler tutuluyor. Bu akşamki bölümde Hilal ölümle pençeleşiyor. Leon onu hastaneye yetiştirirken, Cevdet ise kızının durumuyla kahrolmasına rağmen görevine dönüyor.

5.04.2018Ekran
Hilal ölümle ölümle pençeleşiyor

Hilal ölümle ölümle pençeleşiyor

“Vatanım Sensin”de bu hafta nefesler tutuluyor. Bu akşamki bölümde Hilal ölümle pençeleşiyor.

5.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde İzmir’i Filippos’a teslim etmeyen Türkler, İnönü’den gelen ikinci zafer haberiyle bir müjde daha aldılar. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölümde Hilal vurulacak mı

Vatanım Sensin yeni bölümde Hilal vurulacak mı?

Kanal D ekranlarının soluksuz takip edilen tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Askerlerden kaçarken görüntülenen Hilal’in akıbeti merak konusu oldu. Vatanım Sensin 50. bölümünde Yunan askerleri kadınlara saldırıyor. Cevdet, savaş alanına geldiğinde çok üzücü bir tabloyla karşılaşıyor. İşte Vatanım Sensin 50. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelerin kısa bir özeti!

27.03.2018Televizyon
Öpmek istedi olmaz dedim

Öpmek istedi 'olmaz' dedim

Henüz 23 yaşında, attığı gol olan bir oyuncu. Önce “Vatanım Sensin”de oynadı, ardından “Arif v 216”da yüzünü gösterdi. Şimdi de “Çukur”da Celasun rolüyle seyirci karşısına çıkıyor. Genç kızların yeni sevgilisi Kubilay Aka, “Tanınmak güzel şey, keyif alıyorum. Fotoğraf çektirmek istemeleri de hoşuma gidiyor” diyor.

25.03.2018Magazin
Avlu dizisi ne zaman başlıyor Avlunun oyuncu kadrosu ve konusu

Avlu dizisi ne zaman başlıyor? Avlu'nun oyuncu kadrosu ve konusu

Star Tv ekranlarında yakında başlayacak olan ve bir süredir tanıtımları yayınlanan Avlu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Avlu'nun ne zaman başlayacağını, oyuncu kadrosunu ve hikayesini merak eden vatandaşlar araştırma yapmaya başladı. Peki, Avlu ne zaman başlayacak? Avlu'nun oyuncuları kimler?

23.03.2018Televizyon
Vatanım Sensinde tüyleri diken diken eden Mehmet Akif ve İstiklal Marşı sahnesi

Vatanım Sensin'de tüyleri diken diken eden Mehmet Akif ve İstiklal Marşı sahnesi

Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in paylaştığı Vatanım Sensin 22 Mart Perşembe akşamı 49. bölümüyle ekranlara geldi. Vatanım Sensin'in son bölümüne Mehmet Akif'in İstiklal Marşı sahnesi damga vurdu. Diziye konuk oyuncu olarak katılan Tolga Tekin'in canlandırdığı Mehmet Akif Ersoy'un şiiri, halka büyük umut oldu.

23.03.2018Ekran
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardında gündeme geldi. 22 Mart tarihli Vatanım Sensin son bölümünde Vecihi Hürkuş sürprizi yaşandı. Öte yandan İzmir’deki oylamanın seyrini Mehmet Akif değiştirdi. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Miralay Cevdet ve Mehmet Akif, Filippos'un Türkleri İzmir'den sürerek şehri ele geçirme planına engel olmak için güçlerini birleştirdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.03.2018Televizyon
Vatanım Sensinin Efsunu nişanlandı

Vatanım Sensin'in Efsun'u nişanlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Vatanım Sensin' dizisinde 'Efsun' karakterine hayat veren Merve Dizdar oyuncu Gürhan Altundaşar ile nişanlandı.

22.03.2018Magazin
Ahmet Rıfat Şungar, Vecihi Hürkuş oldu

Ahmet Rıfat Şungar, Vecihi Hürkuş oldu!

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, her Perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna Ahmet Rıfat Şungar dahil oldu. Başarılı oyuncu dizide Vecihi Hürkuş karakterini canlandıracak.

21.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında hedef Hilal

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında hedef Hilal

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının her hafta büyük ses getiren tarihi dizisi Vatanım Sensin'in 15 Mart tarihli son bölümünde Filippos, sürpriz bir şekilde Hilal- Leon evliliğinin öğrenmişti. Bu gelişmenin ardından neler yaşanacağını merak edenler için ilk tüyolar fragmanla birlikte geldi. İşte Vatanım Sensin 49. bölümünden ilk kareler!

17.03.2018Televizyon
Gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon için ne karar verilecek

Gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon için ne karar verilecek?

Vatanım Sensin dizisi yepyeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle sık sık sosyal medyaya da adından söz ettiren Vatanım Sensin'in 15 Mart tarihli bölümünde İstiklal Marşı'mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy ve Cevdet karşı karşıya geldi. Son bölüm finalinde Filippos, Hilal- Leon evliliğini öğrendi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Cevdet, Yunan ordusundaki görevine dönmeyi başarırken İsmet Paşa komutasındaki ordunun büyük bir zafer kazanmasına da yardımcı oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.03.2018Televizyon
Çanakkale kahramanı Yusuf Kenan belgesel oldu

Çanakkale kahramanı Yusuf Kenan belgesel oldu

Çanakkale Savaşları tarihinin bilinmeyen bir sayfasını aydınlatan, ‘Yusuf Kenan’ belgeseli yurtdışı festivalleriyle görücüye çıkıyor.

15.03.2018Keyif
Mehmet Akif Ersoy’u canlandıran Tolga Tekin kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Mehmet Akif Ersoy’u canlandıran Tolga Tekin kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Vatanım Sensin’in kadrosuna Tolga Tekin konuk oyuncu olarak dahil oldu. İstiklal Marşı’nın yazarı Mehmet Akif Ersoy’a hayat verecek olan Tolga Tekin’in yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi detaylar merak konusu oldu. Peki Mehmet Akif Ersoy’u canlandıran Tolga Tekin kimdir?

15.03.2018Televizyon
Yanlış bir şey yazmayın

Yanlış bir şey yazmayın

“Vatanım Sensin” adlı dizide rol alan Boran Kuzum, önceki akşam Karaköy’de bir kadın arkadaşı ile yemek yerken görüntülendi.

14.03.2018Magazin
Tolga Tekin Mehmet Akif Ersoy’u canlandıracak

Tolga Tekin Mehmet Akif Ersoy’u canlandıracak

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, her Perşembe akşamı beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin’in kadrosuna Tolga Tekin konuk oyuncu olarak dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Mehmet Akif Ersoy’a hayat verecek.

13.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanın: Ankara için çalışıyorum

Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanın: Ankara için çalışıyorum

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Mart Perşembe tarihli bölüme dair ipuçları veren Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanına Cevdet’in sözleri damga vurdu. Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçek kimliğini açıklıyor! İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti!

12.03.2018Televizyon
Beyaz Show konukları kimler - 9 Mart Beyaz Show fragmanı

Beyaz Show konukları kimler? - 9 Mart Beyaz Show fragmanı

Beyaz Show'un bu haftaki konukları, sevilen programın takipçileri tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen eğlenceli ve samimi talk show programı Beyaz Show'da bu hafta birbirinden renkli isimler yer alacak. Peki, Beyaz Show konukları kimler? İşte, 9 Mart Beyaz Show fragmanı.

9.03.2018Televizyon
Saadet Işıl Aksoy kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Saadet Işıl Aksoy kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Rol adlığı dizi projeleri ve magazin basınında yer alan haberlerle sık sık gündeme gelen Saadet Işıl Aksoy, son zamanlarda giderek popülerleşen bir isim. Saadet Işıl Aksoy hakkında merak edilenler ise internette araştırılıyor. Saadet Işıl Aksoy'un kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Saadet Işıl Aksoy'un kariyeri ve özel hayatına dair sorgulama yapıyor. Peki, Saadet Işıl Aksoy kimdir? Saadet Işıl Aksoy kaç yaşında ve nereli?, Saadet Işıl Aksoy kiminle evli?

9.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon Cevdeti vuracak mı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon Cevdet'i vuracak mı?

Son gelişmeler ardından gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına çevrildi. 8 Mart Perşembe tarihli Vatanım Sensin 47. bölümünde hakkında infaz kararı çıkartılan Cevdet, son anda yeniden Filippos'un güvenini kazanmayı başardı. Finalde ise Leon'un öğrendiği gerçekle sarsıldı. Babasının ölümünün arkasındaki ismin Cevdet olduğunu anlayan Leon, tetiği çekti. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

9.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Türkler namına çalıştığı haberi hem ailesinde hem de orduda infiale yol açan Cevdet, mahkeme huzuruna çıkartıldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.03.2018Televizyon
Ben bu işe tutkunum

Ben bu işe tutkunum

“Vatanım Sensin”in Leon’u Boran Kuzum, sakin, huzurlu ve utangaç tavırlarına eğitimin getirdiği özgüveni ekledi, böylece “yeni nesil yakışıklılar” listesinde üst sıralara yerleşti. Cool tarzıyla dikkat çeken oyuncu, hayatının bilinmeyenlerini, merak edilenlerini Elele dergisine anlattı.

8.03.2018Magazin
Birleşik Arap Emirliklerinde Türk dizilerini yayından kaldırılıyor

Birleşik Arap Emirlikleri'nde Türk dizilerini yayından kaldırılıyor

Arapça yayın yapan, dünyanın önde gelen medya gruplarından biri olan Dubai merkezli MBC, bünyesindeki tüm kanallarda Türk dizilerinin gösterimini durdurmaya başladı.

5.03.2018Dünya

Yazar Sonuçları

Dizi krizini sadece siyaset çözer...

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman ülkede Türk dizilerini yasakladı.

6.03.2018