EKSTRA
MENÜ

Vatanım Sensin Yeni

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 357 haberi bulunmuştur.

Vatanım Sensin Yeni Haberleri

Vatanım Sensin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dün akşam yine ekran karşısındakileri derinden etkileyen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Vatanım Sensin son bölümüne oğlunun ölüm haberiyle deliye dönen Filipos’un hamleleri damga vurdu. Cevdet’i konuşturmak için elinden geleni yapan Filipos, final sahnesinde Azize’yi kullandı. Şimdi ise gözler yeni bölüm gelişmelerinde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.06.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet infaz mı edilecek

Vatanım Sensin yeni bölümünde Cevdet infaz mı edilecek?

Vatanım Sensin 58. bölüm fragmanı yayınlandı. 31 Mayıs Perşembe tarihli Vatanım Sensin 58. bölüm fragmanına Filippos'un Cevdet'in başına silah doğrultması damga vurdu. Miralay Cevdet tutuklanıyor; Yunan Ordusu Kumandanı Filippos onu öldürecek kurşunu sıkmak için harekete geçiyor! Leon ise gece yarısı sokakta karşı karşıya geldiği Azize'nin başına silah doğrultuyor.

28.05.2018Televizyon
Vatanım Sensin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son gelişmeleri hala hafızalarda olan Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı için araştırmalar sürüyor. Vatanım Sensin 17 Mayıs tarihli 56. bölümünde Filippos’un Cevdet’e verdiği görev Hilal’in gerçekleri öğrenmesini sağladı. Finalde baba- kızın duygu yüklü sahnesine tanık olan izleyiciler de derinden etkilendi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.05.2018Televizyon
Vatanım Sensine Türk bayraklı sahne damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin'e Türk bayraklı sahne damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin olaylı son bölümünün hemen ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Cevdet’in zor bir seçimin eşiğine geldiği Vatanım Sensin son bölüm finalinde duygusal anlar yaşandı. Baba- kızın Türk bayraklı sahnesi, ekran başındakileri de derinden etkiledi. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.05.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Filippos Son bölümde Cevdeti yakaladı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Filippos Son bölümde Cevdet'i yakaladı

Vatanım Sensin dizisi dün akşam 55. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yunan askerleri tarafından Yakup’un ölüp ölmeyeceğini nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler, Vatanım Sensin son bölüm finalinde beklenmedik bir gelişmeye tanık oldu. Filippos’un Cevdet’in kimliğini öğrenmesi pek çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.05.2018Televizyon
Vatanım Sensinin son bölümünde Yakup öldü mü Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin'in son bölümünde Yakup öldü mü? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Kuvayi Milliye mensubu olduğu anlaşılan Yakup'un durumu belli oldu. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yakup öldü mü?

9.05.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı: Yakup ölecek mi

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı: Yakup ölecek mi?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yakup’un işkence görüntülerinin damga vurduğu Vatanım Sensin 55. Bölüm fragmanının son saniyeleri ise kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Yıldız’ın eşi, Cevdet’in en büyük yardımcısı Yakup ölecek mi? İşte Vatanım Sensin 55. Bölüm fragmanı ve yeni bölümden kısa bir özet!

5.05.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Hilal ameliyata alınıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Hilal ameliyata alınıyor

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasında ikinci sezonunu sürdüren iddialı Kanal D dizisi Vatanım Sensin’in 54. bölüm fragmanına ‘Hilal’in ameliyattan sağ çıkamama ihtimalim varmış.’ sözleri damga vurdu. Öte yandan Yakup’un Yunan askerleri tarafından tutuklanması merak uyandırdı. İşte Vatanım Sensin yeni bölümünden ilk görüntüler!

30.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi son bölüm finalinde yıkan ölüm... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi son bölüm finalinde yıkan ölüm... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Kurtuluş Savaşı dönemi ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de konu edildiği Vatanım Sensin'in son bölümünde Milli Mücadele'de yeni bir dönem başladı. Finale ise durumu ağır olan Hasibe Ana ve Cevdet'in diyalogları damga vurdu. Hasibe Ana, oğlunun vatan için çalıştığını öğrendikten sonra hayatını kaybetti. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.04.2018Televizyon
Ahmet Uğur Say:Halit Ergenç ile oynamak muhteşem

Ahmet Uğur Say:Halit Ergenç ile oynamak muhteşem

‘Vatanım Sensin’ dizisinde canlandırdığı 'Lütfü' karakteriyle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Ahmet Uğur Say samimi açıklamalar yaptı.

26.04.2018Televizyon
Vatanım Sensine Tuna Nehri akmam diyor türküsü damga vurdu

Vatanım Sensin'e Tuna Nehri akmam diyor türküsü damga vurdu

Vatanım Sensin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir dakikayı aşan Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanına Cevdet ve İsmail Paşa arasındaki diyalog damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

20.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Vatanım Sensin dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Bergüzar Koral ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı Vatanım Sensin'in yayın günü geldi çattı ancak fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Her hafta başka bir gelişmeyle ekrana kilitleyen Vatanım Sensin'in son bölümünde felç olan Hilal'in Leon ile yaptığı duygusal konuşma duygusal anlar yaşamıştı. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde. Peki Vatanım Sensin yeni bölümü ne zaman? İşte Kanal D yayın akışına göre dizinin akıbeti!

19.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı son gelişmelerden bu yana bekleniyor. Ekran macerasında ikinci sezonunu sürdüren Vatanım Sensin’in 12 Nisan tarihli bölümüne Hilal’in felç kalması damga vurdu. Kızını vuranların peşine düşen Cevdet, final sahnesinde doktor kılığına giren Filippos’un adamını vurdu. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Tarihi sahneleriyle Perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin’in son bölümünde Yunan Kumandanı Filippos, Türk Ordusu içine doktor kılığında bir hain soktu, finale Cevdet’in hamlesi damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hilal sakat mı kalacak

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hilal sakat mı kalacak?

Vatanım Sensin dizisinin ekrana gelen son bölümünde Hilal’in yaşam mücadelesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamlarına damga vuran tarihi dizi Vatanım Sensin’in 51. Bölüm finalinde gözlerini açan Hilal’in bacaklarını hissetmemesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. Hilal’in akıbetini merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.04.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölümde Hilal vurulacak mı

Vatanım Sensin yeni bölümde Hilal vurulacak mı?

Kanal D ekranlarının soluksuz takip edilen tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Askerlerden kaçarken görüntülenen Hilal’in akıbeti merak konusu oldu. Vatanım Sensin 50. bölümünde Yunan askerleri kadınlara saldırıyor. Cevdet, savaş alanına geldiğinde çok üzücü bir tabloyla karşılaşıyor. İşte Vatanım Sensin 50. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelerin kısa bir özeti!

27.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardında gündeme geldi. 22 Mart tarihli Vatanım Sensin son bölümünde Vecihi Hürkuş sürprizi yaşandı. Öte yandan İzmir’deki oylamanın seyrini Mehmet Akif değiştirdi. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Miralay Cevdet ve Mehmet Akif, Filippos'un Türkleri İzmir'den sürerek şehri ele geçirme planına engel olmak için güçlerini birleştirdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında hedef Hilal

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında hedef Hilal

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının her hafta büyük ses getiren tarihi dizisi Vatanım Sensin'in 15 Mart tarihli son bölümünde Filippos, sürpriz bir şekilde Hilal- Leon evliliğinin öğrenmişti. Bu gelişmenin ardından neler yaşanacağını merak edenler için ilk tüyolar fragmanla birlikte geldi. İşte Vatanım Sensin 49. bölümünden ilk kareler!

17.03.2018Televizyon
Gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon için ne karar verilecek

Gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon için ne karar verilecek?

Vatanım Sensin dizisi yepyeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle sık sık sosyal medyaya da adından söz ettiren Vatanım Sensin'in 15 Mart tarihli bölümünde İstiklal Marşı'mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy ve Cevdet karşı karşıya geldi. Son bölüm finalinde Filippos, Hilal- Leon evliliğini öğrendi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanın: Ankara için çalışıyorum

Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanın: Ankara için çalışıyorum

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Mart Perşembe tarihli bölüme dair ipuçları veren Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanına Cevdet’in sözleri damga vurdu. Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçek kimliğini açıklıyor! İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti!

12.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon Cevdeti vuracak mı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında: Leon Cevdet'i vuracak mı?

Son gelişmeler ardından gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına çevrildi. 8 Mart Perşembe tarihli Vatanım Sensin 47. bölümünde hakkında infaz kararı çıkartılan Cevdet, son anda yeniden Filippos'un güvenini kazanmayı başardı. Finalde ise Leon'un öğrendiği gerçekle sarsıldı. Babasının ölümünün arkasındaki ismin Cevdet olduğunu anlayan Leon, tetiği çekti. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

9.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Vatanım Sensin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Türkler namına çalıştığı haberi hem ailesinde hem de orduda infiale yol açan Cevdet, mahkeme huzuruna çıkartıldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Cevdet için infaz kararı

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Cevdet için infaz kararı

Yayınlandığı günlere damga vuran Kanal D dizisi Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına kısa bir ara veren Vatanım Sensin’in 47. bölüm fragmanına işkence sahneleri damga vurdu. Kimliği ortaya çıkan Cevdet, adım adım ölüme yürüyor. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet

2.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm yayın akışında neden yok

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm yayın akışında neden yok?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm tarihi geldi ancak Kanal D yayın akışındaki 'tekrar' ibaresi kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Berguzar Korel ve Halit Ergenç'in paylaştığı Vatanım Sensin'in ekrana gelen son bölüm finalinde kimliği ortaya çıkan Cevdet, Filippos’un askerleri tarafından yakalanmıştı. Türkler için çalışan Cevdet'in akıbeti yeni bölümde netleşecek. Peki Vatanım Sensin 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm neden yok?

28.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin yeni bölümü tarihi için kısa bir süre kaldı, fragman araştırmaları yoğunlaştı. Kanal D ekranlarını kasıp kavuran tarihi dizi Vatanım Sensin, bu hafta 47. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bu haftaki bölümde en çok merak edilen konu Türkler için çalıştığı öğrenilen Cevdet’in akıbeti. Peki Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin 47. bölümde Cevdet infaz mı edilecek Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 47. bölümde Cevdet infaz mı edilecek? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranların kasıp kavuran Vatanım Sensin dün akşam yine çok konuşulacak bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yunan Kumandan Filippos, Dağıstanlı’dan gelen mektupla Cevdet’in Türklere çalıştığını öğrendi. Vatanım Sensin son bölüm finalinde Yunan Ordusu’na karşı yapılan bu ihanet karşısında harekete geçen Filippos'un askerleri Cevdet'i ele geçirmeyi başardı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Cevdetin kimliği ortaya çıkıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Cevdet'in kimliği ortaya çıkıyor

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle paylaşıldı. Kanal D ekranlarının iddialı tarihi dizisi Vatanım Sensin'in 22 Şubat tarihli 46. bölümünde Cevdet'in öldürdüğü Dağıstanlı, giderayak Filippos'a yolladığı pusulayla Cevdet'in en büyük sırrını açığa vuruyor. Cevdet ve tüm ailesinin hayatı tehlike altına giriyor. İşte Vatanım Sensin 46. bölüm fragmanı ve yeni bölümden kısa bir özet!

19.02.2018Televizyon
Vatanım Sensine yeni oyuncu

Vatanım Sensin'e yeni oyuncu

Kanal D’nin Perşembe akşamları ekrana gelen reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

15.02.2018Televizyon
Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında - Dağıstanlı ölecek mi

Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında - Dağıstanlı ölecek mi?

Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı için geri sayım son gelişmelerin hemen ardından başladı. 15 Şubat Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan Vatanım Sensin son bölümünde Cevdet, Batı cephesine gelen Mustafa Kemal Paşa'yı öldürmek isteyen Dağıstanlı'yı durdurabilmek için harekete geçti. Dağıstanlı'nın akıbetini merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Gözler Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında Mustafa Kemale suikast

Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanında Mustafa Kemal'e suikast

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşıldı. 15 Şubat Perşembe günü yayınlanacak olan Vatanım Sensin 45. bölümünde Türk ordusu ağır bir yenilgi alıyor; Mustafa Kemal Paşa, batı cephesine geliyor! İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detayları!

13.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme kaldı. Vatanım Sensin’in 8 Şubat 2018 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Cevdet, Azize sayesinde kurtuldu. Finalde Yunan Ordusu ise uzun zamandır planladığı taarruzu gerçekleştirirken; Azize, bebeğinin yaşadığını anladı. Peki Vatanım Sensin 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin 44. yeni bölüm fragmanında Cevdet tutuklanıyor

Vatanım Sensin 44. yeni bölüm fragmanında Cevdet tutuklanıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Azize ve ailesinin kavuşma sahnesiyle ekrana kilitleyen Vatanım Sensin’in 44. bölümünde Cevdet tutuklanıyor! Türk ordusu ve efeler, Yunan askerlerine karşı taarruza geçiyor! İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

6.02.2018Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanıyla gözyaşlarına boğacak

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanıyla gözyaşlarına boğacak

Vatanım Sensin’in duygu seli yaşatacak yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tarihi sahneleriyle Perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin’in 25 Ocak’ta ekrana gelen 42. Bölüm finalinde Cevdet, Azize’yi bulmuştu. Peki yeni bölümden neler yaşanacak? Cevdet, Azize’nin başına gelenleri öğrenecek mi? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

28.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanında Cevdet ve Azize karşılaşıyor

Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanında Cevdet ve Azize karşılaşıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 18 Ocak Perşembe günü yayınlanan Vatanım Sensin son bölümünde Azize’nin yaşadığını öğrenen Cevdet, öğrendiği hakikat sonrası Azize'yi bulmaya çalışıyor. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

22.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde Cevdet Azizeyi bulacak mı

Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde Cevdet Azize'yi bulacak mı?

Vatanım Sensin yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in paylaştığı tarihi dizi Vatanım Sensin'in son bölümünde Mehmet'in şehit olması herkesi derinden etkiledi, finale ise Tevfik'in sözleri damga vurdu. Ö dü Sanılan Azize’nin yaşadığını öğrenen Cevdet’in tepkisini merak eden izleyiciler, yeni bölüm fragmanını bekliyor. Peki Vatanım Sensin 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecanı arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecanı arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi yayınlanan son bölümüyle heyecan rüzgarları yaşatmaya devam etti. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizi Vatanım Sensin'in son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Son bölümde bomba tuzaklarının olduğu yerin dışarısında bekleyen Leon ve Hilal, patlamadan yaralanarak kurtuldu. Leon ve Hilal'in uyandıklarında ilk söyledikleri birbirlerinin isimleri oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin’de Cevdet Feride’nin yaşadığını öğreniyor… Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı

Vatanım Sensin’de Cevdet Feride’nin yaşadığını öğreniyor… Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Tarihi sahneleriyle ekrana kilitleyen Vatanım Sensin’in 11 Ocak tarihli bölümünde Leon ve Mehmet büyük bir tehlikeyle karşı karşıya geldi. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin 41. Bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

12.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin 40. bölüm fragmanında idam şoku Yeni bölümde kim idam edilecek

Vatanım Sensin 40. bölüm fragmanında idam şoku! Yeni bölümde kim idam edilecek?

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümüyle ilgili beklenen haber geldi. Ekran macerasına kısa bir ara veren Vatanım Sensin’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni görüntülerde Cevdet Paşa’nın Leona’a söyledikleri dikkat çekti. İşte Vatanım Sensin 40. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

5.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin neden yok Vatanım Sensin 40. bölümü ne zaman yayınlanacak

Vatanım Sensin neden yok? Vatanım Sensin 40. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Vatanım Sensin dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda yer almayacak. Kanal D ekranlarının reytingleri alt üst eden tarihi dizisi Vatanım Sensin’in yayın akışında yer almaması farklı soruları da beraberinde getirdi. Son bölüm gelişmelerinden bu yana yeni bölümü bekleyen dizi takipçileri hem Vatanım Sensin yeni fragmanını hem de tarihi merak ediyor. Peki Vatanım Sensin bu hafta yok mu? Yeni bölüm ne zaman?

4.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman gelmedi.. Yeni bölüm yayınlanmayacak mı

Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman gelmedi.. Yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

Vatanım Sensin son bölümü 28 Aralık Perşembe günü yayınlanmış, olaylı son bölüm finali ardından fragman araştırmaları başlamıştı. Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman yayınlanmayınca kafalarda soru işareti doğdu. Bu hafta pek çok dizinin yeni bölümü ertelendi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

3.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi son bölümüyle aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi son bölümüyle aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Tarihi dizi 39. bölümüyle yine sürprizlerle dolu gelişmeleri ekrana taşıdı. İsmet Paşa karakterinin dahil olduğu son bölüm finaline ise Cevdet'in eline geçen günlük damga vurdu. Şimdi ise gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında! Peki yeni bölümde neler olacak? Spiros'un günlüğünde nelerin yazdığı öğrenilecek mi?

29.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında sürpriz isim

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında sürpriz isim

Kanal D’nin beğeni ile izlenen dizisi Vatanım Sensin, her Perşembe yayınlanan bölümleri ile milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İkinci sezona iddialı bir giriş yapan Vatanım Sensin'in yarın akşam yayınlanacak olan 39. bölümünde diziye sürpriz bir isim dahil olacak.

27.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin 39. yeni bölüm fragmanında İsmet Paşa göründü

Vatanım Sensin 39. yeni bölüm fragmanında İsmet Paşa göründü

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala izleyicilerle buluştu. 28 Aralık tarihli Vatanım Sensin 39. bölümünde İsmet Paşa, İzmir'e geliyor; Milli mücadelede yeni bir dönem başlıyor. Yunan Ordusu karşısında hedeflenen zafer için artık yeni bir yol gözüküyor. İşte Vatanım Sensin 39. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

25.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölüm sonrası 39. yeni bölüm fragmanı araştırılıyor

Vatanım Sensin son bölüm sonrası 39. yeni bölüm fragmanı araştırılıyor

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başladı. Son bölümde ekrana gelen olayların ardından merakla araştırılan Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Cevdet'in tavrı merak konusu oldu. Peki, aksiyon dolu bir bölümün ardından Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

20.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölümde sürpriz oyuncu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin son bölümde sürpriz oyuncu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin 14 Aralık Perşembe günü 37. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni sezonda kadrosunu genişleten Vatanım Sensin'in son bölümünde yeni isim gözlerden kaçmadı. Efsun karakteriyle kadroya katılan Merve Dizdar, final sahnesinde ön plandaydı. Azize ve Efsun'un çaresiz haline tanık olan izleyiciler yeni fragmanı sorguluyor. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde şok

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde şok

Vatanım Sensin yeni sezon bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tarihi sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Vatanım Sensin dün akşam 37. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Dağıstanlı’nın yanında bir hain olduğu ortaya çıktı. Finale ise efeler diyarına yapılan saldırı damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında!

13.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanı merak uyandırdı: Cevdet vurulacak mı

Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanı merak uyandırdı: Cevdet vurulacak mı?

Vatanım Sensin dizisi yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Tarihi sahneleriyle perşembe akşamlarına damga vuran Vatanım Sensin'in yarın akşam yayınlanacak 37. bölümünde şaşırtıcı gelişmeler var. Kardeşinin ölümünden Cevdet'i sorumlu tutan Seher, kızların gözü önünde silah çekiyor. Peki Cevdet vurulacak mı? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

11.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölüm finalinde Azize şoku Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin son bölüm finalinde Azize şoku! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Hilal'in kurtulup kurtulamayacağını büyük bir heyecanla takip eden dizi takipçileri Vatanım Sensin 36. bölüm finalinde büyük bir şok yaşadı. Kerim, aniden ortaya çıkan Azize'nin kurşunuyla vuruldu. Şimdi ise tüm gözler yeni bölüm fragmanında! Peki Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.12.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Alina Boz göründü

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Alina Boz göründü

Vatanım Sensin yeni bölüm gelişmeleri için heyecanlı bekleyiş sürerken yeni fragmanlardaki sahnelere sürpriz bir isim damga vurdu. Paramparça dizisinin Hazal'ı olarak bilinen Alina Boz'un ufak sahnesi merak uyandırdı. Peki genç oyuncunun dahil olacağı Vatanım Sensin 36. bölümünde neler yaşanacak? Cevdet ve Dağıstanlı arasındaki restleşmenin sonucu nereye varacak? İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

4.12.2017Televizyon