EKSTRA
MENÜ

Vartolu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 307 haberi bulunmuştur.

Vartolu Haberleri

Çukur 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yamaç ve Vartolu Çukur için karşı karşıya

Çukur 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yamaç ve Vartolu Çukur için karşı karşıya

Çukur 118. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 1 Mart tarihli yeni bölüm fragmanında mahallenin değişiminden rahatsız olan Yamaç'ın Vartolu'ya Çukur hakkında söylediği sözler dikkat çekti. Vartolu'nun ise "Benim çocuğum yemek masasında taranmayacak" karşılığını vermesi Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Çukur 118. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

27.02.2021Televizyon
Çukur 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Cumali Amca krallığını ilan ediyor

Çukur 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Cumali Amca krallığını ilan ediyor!

Çukur 116. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Çukur'un 116. yeni bölüm fragmanında Amca'nın mahalleden tezahüratlarla geçmesi dikkat çekti. Yamaç'ın Amca ile karşılaştığı anlar ise Çukur'un yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan'ın Efsun kozunu kullanmak için harekete geçmesi bu hafta heyecanlı anlara neden olacak. Çukur yeni bölümü ile 15 Şubat akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Çukur 116. yeni bölüm ve bu hafta yaşanacaklar.

14.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Afganistana kaçırılan Yamaç kurtulacak mı

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afganistan'a kaçırılan Yamaç kurtulacak mı?

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 8 Şubat tarihli fragmanına Kulkan tarafından Afganistan'a kaçırılan Yamaç'ın işkence gördüğü sahneler damga vurdu. Yamaç'ın Afganistan'da yaşadığı değişim dikkat çekerken, Aliço ile karşılaşması merak uyandırdı. Çukur, yeni bölümü ile 8 Şubat akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Çukur 4.sezon 23.bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

6.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur son bölüme Efsunun kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur son bölüme Efsun'un kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından merak konusu oldu. Çukur'un 1 Şubat tarihli son bölümünde Çağatay'ın ölümü üzerine rahat nefes alacağını düşünen Yamaç'ın Efsun'un evden gittiğini öğrenmesi ekranlara geldi. Efsun için Kulkan ile karşılaşan Yamaç'ın beklemediği hamle ile karşılaşması ise son bölümde heyecan dolu anlara neden oldu. Çukur son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili bilgiler

2.02.2021Televizyon
Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor

Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor?

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşan Çukur'un 1 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun hazırlandığı görüntüler, Vartolu mahalleye geri mi dönüyor sorusunu akıllara getirdi. Efsun'u kovan Sultan'ın Yamaç'a yalan söylemesi de çarpıcı gelişmelerden oldu. Çukur 4. sezon 22. yeni bölümü ile 1 Şubat'ta dizi severlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur 114. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

31.01.2021Televizyon
Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukurun yeni bölümde mahallede patlama

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur'un yeni bölümde mahallede patlama

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yayınlanan fragmanında Çağatay Erdenet'i bitirmek için Koçovalılar'ın harekete geçmesi aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Vartolu’nun kurduğu planın dikkat çektiği Çukur yeni bölüm fragmanında Sultan'ın Efsun'la ilgili gerçekleri öğrenmesi damga vurdu. Çukur yeni bölümü ile 25 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak. İşte, fragmanın tamamı.

23.01.2021Televizyon
Çukur’un yeni bölüm fragmanı müjdeyi verdi: Vartolu geri mi dönüyor

Çukur’un yeni bölüm fragmanı müjdeyi verdi: Vartolu geri mi dönüyor?

Çukur dizisinin yeni bölümünde ilk görüntüler ön izleme fragmanıyla paylaşıldı. Çukur’un yeni bölüm fragmanı müjdeyi verdi. Uzun bir süredir dizide gözükmeyen Vartolu’nun görüntüleri dizi takipçilerini sevindirdi. Peki, Vartolu Çukur’a geri mi dönüyor? İşte Çukur’un yeni bölümünden ilk görüntüler…

18.01.2021Televizyon
Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Çukur yeni bölümde Vartolu ortaya çıkıyor

Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Çukur yeni bölümde Vartolu ortaya çıkıyor

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 112. yeni bölüm fragmanında Cumali'nin oturduğu yerde görülen bomba gerilim dolu anlara sahne oldu. Afganistan’da olan Vartolu'nun ekranlara geldiği Çukur yeni bölüm fragmanında Çağatay'ın söylediği sözler dikkat çekti. Çukur 4. sezon 20. bölümü ile 18 Ocak Pazartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

16.01.2021Televizyon
Vartolu Çukurdan ayrıldı mı Erkan Kolçak Köstendil yeni projesini paylaştı

Vartolu Çukur'dan ayrıldı mı? Erkan Kolçak Köstendil yeni projesini paylaştı

Erkan Kolçak Köstendil’in paylaşımı ardından Çukur’daki Vartolu karakterinin akıbeti bir kez daha gündeme geldi. Bir süredir Çukur dizisinde görülmeyen Erkan Kolçak Köstendil, yeni projesini Instagram hesabından paylaştı. Paylaşım ardından birçok kişi Vartolu karakterine yönelik yorumlarda bulundu. Peki, Vartolu Çukur'dan ayrıldı mı?

17.12.2020Televizyon
Vartolu Çukur’da neden yok, geri dönecek mi

Vartolu Çukur’da neden yok, geri dönecek mi?

Çukur dizisinin sevilen karakterlerinden Vartolu’nun akıbeti merak konusu oldu. Erkan Kolçak Köstendil’in hayat verdiği Vartolu’nun .Çukur'un yeni bölümlerde yer almaması ‘ayrılık’ sorularını gündeme getirdi. Peki, Vartolu Çukur’da neden yok, geri dönecek mi?

9.12.2020Televizyon
Çukur Selim öldü mü Öner Erkan Çukurdan ayrıldı mı Resmi açıklama geldi

Çukur Selim öldü mü? Öner Erkan Çukur'dan ayrıldı mı? Resmi açıklama geldi

Çukur Selim ayrıldı mı sorusu, pek çok izleyicinin gündemindeki konu olmaya devam ediyor. Çukur dizisinde Vartolu'nun ayrılmasının ardından bir ayrılık haberi de Selim Koçovalı karakteri için geldi. Çukur'un Selim'i Öner Erkan'ın diziden ayrılacağı iddiası sosyal medyada gündem oldu. Her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un son bölümünde Selim Koçovalı karakteri Çağatay Erdenet tarafından öldürüldü. Peki, Öner Erkan Çukur'dan neden ayrıldı? İşte, o konuyla ilgili merak edilenler.

8.12.2020Televizyon
Vartolu Çukurdan ayrıldı mı

Vartolu Çukur'dan ayrıldı mı?

Çukur dizisi ayrılık haberleriyle gündeme geldi. Çukur'un Vartolu'su Erkan Kolçak Köstendil'in diziden ayrılacağı iddia edildi. Dizinin yayınlanan son bölümünde bir sahne iddiaları güçlendirdi. Çukur’un takipçileri ‘Vartolu Çukur’dan ayrıldı mı?’ sorularına yanıt arıyor.

3.11.2020Televizyon
Çukur 101. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 8. bölüm özeti (26 Ekim)

Çukur 101. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 8. bölüm özeti (26 Ekim)

Çukur'un son bölümünün hemen ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukurlu bir kızın şiddet görmesi üzerine Yamaç Vartolu ve Çukur halkının harekete geçtiği Çukur 4. sezon 8. bölüm sonrası yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Cumali'nin Akın'a hesap sorması ekranlara geldi. Çağatay Erdenet'in Yamaç'ın karşısına çıkması ise Çukur son bölümünde dikkat çeken gelişmelerden oldu. İşte, Çukur 101. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

26.10.2020Televizyon
Çağatay Erdenet Çukura geri mi döndü Çukur 100. yeni bölüm fragmanında sürpriz anlar

Çağatay Erdenet Çukur'a geri mi döndü? Çukur 100. yeni bölüm fragmanında sürpriz anlar

Çukur dizisinin ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında sürpriz anlar yaşandı. 4. sezonuyla ekran macerasına devam eden Çukur'un bu haftaki yeni bölüm fragmanında Çağatay Erdenet karakterinin görülmesi izleyenlerin aklına, Çağatay Erdenet Çukur'a geri mi döndü? sorusunu getirdi. Vartolu, Yamaç ve bütün Çukur halkının kadına şiddet konusunda harekete geçtiği fragmanda Yamaç'ın Cengiz'e meydan okuması dikkat çekti. Çukur 26 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. İşte, Çukur 100. yeni bölüm fragmanından görüntüler..

25.10.2020Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm özeti (19 Ekim)

Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm özeti (19 Ekim)

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Yamaç'ın Çukur'u Erdenetlere karşı uyardığı Çukur 4. sezon 7. bölümü sonrası ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın gözyaşları içinde Aliço'nun kollarında ağlaması dikkat çekti. Vartolu'nun Karaca'yı bulması ise Çukur'un son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. İşte, Çukur 100. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

19.10.2020Televizyon
Çukur 100. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanında Yamaç gerçeği öğreniyor

Çukur 100. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanında Yamaç gerçeği öğreniyor

Çukur 100. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Cengiz Erdenet'in Yamaç'a Arık'ı öldürenin abisi olduğunu söylediği Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanında, Yamaç'ın Çukur'u Erdenetlere karşı uyarması dikkat çekti. Cumali, "Gerekirse düşmanıma bıçağı sokarım, gerekirse kendi kafama sıkarım" dediği sözler ise fragmanda merak uyandıran anlardan oldu. İşte, Çukur 100. bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

18.10.2020Televizyon
Çukur 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 6. bölüm fragmanında Cumali ve Arık karşı karşıya

Çukur 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 6. bölüm fragmanında Cumali ve Arık karşı karşıya!

Çukur 99. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Karaca ve Akın'ın konuşmasının yer aldığı Çukur'un 4. sezon 6. bölüm fragmanında Karaca'nın, Akın'a destek vermesi dikkat çekti. Cumali ve Arık'ın karşı karşıya geldiği anlar Çukur yeni bölüm fragmanına damga vuran diğer anlardan oldu. Her hafta Pazartesi akşamları diziseverlerin karşısına çıkan Çukur yeni bölümüyle 12 Ekim tarihinde ekranlara gelecek. İşte, Çukur 99. bölüm fragmanı ve bu hafta yeni bölümde yaşanacakların özeti.

11.10.2020Televizyon
Çukur 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 3. son bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 3. son bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. 21 Eylül Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Çukur'un son bölümünde Karaca ve Azer'in düğününe gelen Sultan'ın Karaca'ya Azer'in ellerinde İdris Koçavalı'nın kanının olduğunu söylemesi dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yamaç ve Vartolu'nun zor anları merak uyandırdı. Karaca'nın Azer'e silah doğrultması ise yeni bölüm fragmanında çarpıcı anlardan oldu. İşte, Çukur 97. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

22.09.2020Televizyon
Çukur 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur son bölüm özeti (14 Eylül 2020)

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur son bölüm özeti (14 Eylül 2020)

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. 14 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkan Çukur'un son bölümünde Cumali tarafından vurulan Yamaç'ın kaçırılması dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Seren'in "Çukur'a mı taşınıyoruz?" sözleri merak uyandırdı. Diğer yandan Çukur'dan ayrılan Yamaç'ın Efsun'un evine gitmesi ise Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Çukur 96. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

14.09.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm framganı yayınlandı.. Yamaç kaçırılıyor

Çukur yeni bölüm framganı yayınlandı.. Yamaç kaçırılıyor!

Çukur dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezona merhaba derken, dizide izleyicileri şaşırtan gelişmeler yaşandı. Finalde Cumali'nin, Yamaç'ı vurması ise dizinin yeni bölümü için en merak edilen konulardan biri oldu. Dizinin ardından Yamaç öldü mü sorusu aranan konular arasında yer aldı. Peki Çukur dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detaylar

11.09.2020Televizyon
Çukur oyuncuları kimdir İşte Çukur yeni sezon oyuncuları

Çukur oyuncuları kimdir? İşte Çukur yeni sezon oyuncuları

Çukur dizisi oyuncuları yoğun ilgi görüyor. Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu Çukur 4. sezonu ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizi Çukur’un yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Mustafa Avkıran’da dahil oluyor. Avkıran, 'Çağatay' ve 'Arık Böke Erdenet’in babası 'Cengiz Erdenet' karakterini canlandıracak.

7.09.2020Televizyon
Son Dakika | Galatasarayın eski golcüsü Ümit Karan, Vefaspora imza attı

Son Dakika | Galatasaray'ın eski golcüsü Ümit Karan, Vefaspor'a imza attı!

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Vefaspor, G.Saraylı eski futbolcu Ümit Karan'ı renklerine bağladı.

2.09.2020Futbol
Çukur ne zaman başlayacak Çukur 4. sezon 3. fragmanı yayınlandı

Çukur ne zaman başlayacak? Çukur 4. sezon 3. fragmanı yayınlandı!

Çukur 4. sezon 3. fragmanı yeni sezon tarihi beklenirken ekranlara geldi. Ay Yapım imzalı dizisinin ekranlara gelen yeni bölüm fragmanına İdris'in kahvesinde Cumali ve Yamaç'ın karşı karşıya gelmesi dikkat çekti. Cumali'nin tetiği çekerek Yamaç'ı vurması ise Çukur'un yeni sezon fragmanına damga vurdu. Peki, Çukur ne zaman başlayacak? İşte, Çukur yeni sezon 3. tanıtım fragmanı ve Çukur'un yeni bölüm tarihiyle ilgili merak edilenler.

31.08.2020Televizyon
Erkan Kolçak Köstendil: Beni nasıl tanımadınız

Erkan Kolçak Köstendil: Beni nasıl tanımadınız?

Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil önceki gün Karaköy’de polis çevirmesine denk geldi.

26.08.2020Magazin
Çukur ne zaman başlıyor Gözler yeni bölüm tarihinde

Çukur ne zaman başlıyor? Gözler yeni bölüm tarihinde!

Çukur ne zaman başlıyor sorusu, izleyicileri tarafından araştırılan konu olmaya devam ediyor. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla çekimleri sekteye uğrayan yapımlardan birisi olan Çukur, yeni bölümleri ile ne zaman ekranlara geleceği ile merak uyandırıyor. Peki, başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin ye aldığı Çukur yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.07.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm bu akşam var mı İşte Show TV yayın akışı

Çukur yeni bölüm bu akşam var mı? İşte Show TV yayın akışı

Çukur yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Show TV’de her hafta pazartesi akşamları yayınlanan dizinin heyecanla biten son bölümünün ardından izleyiciler yeni bölümü bekliyorlar. Koronavirüs önlemleri kapsamında çekimlerine ara verilen Çukur’un bu akşam olup olmadığı araştırılıyor. İşte Show TV yayın akışı…

29.06.2020Televizyon
Çukur bu akşam yayınlanacak mı Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

Çukur bu akşam yayınlanacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

Çukur dizisinin corona virüsü nedeniyle alınan önlemler dahilinde yeni bölümleri geçtiğimiz hafta ekranlara gelmemişti. Bu haftaki bölüm öncesinde yayınlanan fragman ile Çukur bu akşam yayınlanacak mı sorusu da yanıt bulmuş oldu. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Dizinin bu akşam ki bölümünde neler olacak? İşte Çukur fragmanından ekranlara yansıyan o sahneler

20.04.2020Televizyon
Çukur dizisi yeni bölüm ne zaman başlayacak Çukur bu akşam neden yok 30 Mart

Çukur dizisi yeni bölüm ne zaman başlayacak? Çukur bu akşam neden yok 30 Mart?

Her hafta pazartesi günleri ekranlara gelen Çukur'un geçtiğimiz hafta yayınlanmamasından dolayı, Çukur bu akşam var mı? Çukur neden yok?' sorularının yanıtı izleyenler tarafından sorgulanmaya başlandı. Corona virüsü önemleri kapsamında birçok dizinin setine ara verilmesi nedeniyle, Çukur'un bu haftaki akıbetini öğrenmek isteyenler, bir yandan da dizinin yeni bölüm tarihine odaklandı. Peki, Çukur dizisi ne zaman başlayacak? İşte, Çukur yeni bölüm tarihi ile ilgili merak edilen bilgiler.

30.03.2020Televizyon
Çukur bu hafta neden yok Çukur dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Çukur bu hafta neden yok? Çukur dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Çukur yeni bölüm yerine yayın akışında sinema kuşağının yer alması dizinin takipçilerinin kafasını karıştırdı. Her hafta pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un yayın saatinde sinema filminin yayınlanmasından dolayı 'Çukur'un bu akşam yeni bölümü neden yok? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Peki, Çukur bu hafta neden yok? Çukur dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, Çukur yeni bölüm tarihi ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

23.03.2020Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur, bu hafta 92. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Çukur'un yayınlanan son bölümüne Arık Böke Erdenet'in Yamaç'la karşı karşıya geldiği sahne damga vurdu. Oyuncu Barış Arduç'un hayat verdiği Arık Böke Erdenet karakterinin dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merak konusu. Gözler şimdi Çukur'un yeni bölüm fragmanında. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.03.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Arık Böke Erdenet Yamaçla karşı karşıya Çukur 92. bölüm 2. fragmanı

Çukur yeni bölüm fragmanında Arık Böke Erdenet Yamaç'la karşı karşıya! Çukur 92. bölüm 2. fragmanı

Çukur'un yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı 92. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Yamaç ve Arık Böke Erdenet'in karşı karşıya gelmesi heyecanlandırıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. İdris Koçavalı'nın kahvesine gelen Arık Böke Erdenet'in dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur yeni bölümde neler olacak? İşte, Çukur'un 92. bölüm 2. fragmanından görüntüler ve bu hafta dizide yaşanacaklara dair bazı ipuçları.

15.03.2020Televizyon
Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı

Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı!

Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Perihan Savaş, Şenay Gürler ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimerin rol aldığı Çukur, gelecek hafta 92. bölümüyle yayınlanacak. Çukur'un yeni bölümüne kısa bir süre kala, ikinci fragman da dizisseverlerle paylaşıldı. İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanları...

14.03.2020Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölümden sahne ekranlara geldi.. İşte 25. bölüm sneak peak

Çukur son bölümün ardından yeni bölümden sahne ekranlara geldi.. İşte 25. bölüm sneak peak

Çukur dizisinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi. Dizinin final sahnesinde Cumali ve Çağatay arasında kovalamaca büyük bir kaza ile sonuçlanmış ve Çağatay'ın aracı uçurumdan yuvarlanmıştı. Yamaç'ın büyük planı yayınlanan ilk sahne ile ortaya çıktı. İşte Çukur son bölümün ardından yayınlanan ilk sahne ve detaylar

10.03.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm ilk sahne yayınlandı - Çağatay tutuklanıyor mu

Çukur yeni bölüm ilk sahne yayınlandı - Çağatay tutuklanıyor mu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölümden ilk sahne izleyici karşısına çıktı. Çukur'un 3. sezon 25. bölüm ilk sahne tanıtımında Vartolu ve Çağatay Erdenet buluşması ve polislerin Çağatay'ı götürmesi dizide önümüzdeki hafta heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Çukur'un yeni bölüm ilk sahne tanıtımı ve son bölümde yaşananlara dair bazı bilgiler.

9.03.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Cumali, Çağatayın peşinde

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Cumali, Çağatay'ın peşinde!

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Cumali, Damla'nın yaşadıkları ardından hedefine Çağatay'ı aldı. Peki dizinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve detaylar

7.03.2020Televizyon
Çukurun 90. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Çukur'un 90. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Perihan Savaş, Şenay Gürler ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin rol aldığı Çukur, bu hafta 90. bölümüyle yayınlanacak. Çukur'un yeni bölümüne kısa bir süre kala, fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Çukur'un yeni bölümünde neler olacak?

1.03.2020Televizyon
Çukurun 88. bölümünde neler olacak

Çukur'un 88. bölümünde neler olacak?

Çukur dizisi bu hafta 88. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Azer ve Karaca arasındaki yakınlığı fark eden Fadik'in neler yapacağı merak edilecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler olacak?

23.02.2020Televizyon
Çukurun 87. bölümünde neler olacak İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur'un 87. bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur dizisi bu hafta 87. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Selim, Cumali ve Akın etkisiz hale gelince Çukur’u kimin koruyacağı merak konusu olacak. Öte yandan Çağatay, bütün gücüyle Çukur’un üstüne yürümeye devam edecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler olacak?

9.02.2020Televizyon
Çukurun yeni bölümünde Yamaç kime sığınacak İşte Çukurun 87. bölüm özeti

Çukur'un yeni bölümünde Yamaç kime sığınacak? İşte Çukur'un 87. bölüm özeti

Çukur dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çağatay'ın Koçovalı'larla ilgili söylediği sözlerin dikkat çektiği Çukur'un yeni bölüm fragmanında Efsun ve Yamaç yakınlaşması şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Çukur'un 87. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

7.02.2020Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı (yeni bölümden ilk sahne) yayınlandı mı

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı (yeni bölümden ilk sahne) yayınlandı mı?

Çukur dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi mi sorusu izleyenler tarafından merak edilirken son bölümde yaşanan olaylar dizinin seyrini değiştiriyor.. Peki Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne ve fragman yayınlandı mı?

4.02.2020Televizyon
Çukurun yeni bölüm fragmanı yayınlandı 86. bölümde Mahsun Yamaçı ele verecek mi

Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 86. bölümde Mahsun Yamaç'ı ele verecek mi?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yamaç ve Vartolu yüzleşmesinin yaşanacağı yeni bölümde, Çağatay'ın, Yamaç’la ilgili şüpheleri artınca Mahsun’u zor durumda bırakması ve Mahsun'un Yamaç’ı ele vermemek için neler yapacağı, fragmana damga vuran gelişmeler arasında. İşte, Çukur'un 86. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümün merakla beklenen kısa özeti.

2.02.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay.. Yamaç ellerinde

Çukur yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay.. Yamaç ellerinde!

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çukur'da son bölümde yaşananların ardından Yamaç tuzağa düştü. Selim kardeşini kurtarmak için ön plana çıkıyor. Peki dizinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

27.01.2020Televizyon
Çukurun yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vartolu ve Yamaç karşı karşıya geliyor

Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vartolu ve Yamaç karşı karşıya geliyor!

Çukur dizisinin yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmana Vartolu ve Yamaç'ın karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Son bölümünde Vartolu Salih'in görüntüleri izlediğinde babasını Yamaç'ın öldürdüğü görmesiyle, bu hafta yaşanacaklar merak konusu oldu. Peki, Çukur'un bu haftaki bölümünde Vartolu ve Yamaç arasında arasında neler yaşanacak? İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanı ve 85. bölüm özeti.

26.01.2020Televizyon
Cansu Tosun ve eşi Erkan Kolçak Köstendil bebeklerine Marsel adını verecek

Cansu Tosun ve eşi Erkan Kolçak Köstendil bebeklerine 'Marsel' adını verecek

Şu sıralar 'Çukur' dizisinde 'Vartolu Sadettin' karakteriyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ve meslektaşı Cansu Tosun 2018 yılında nikah masasına oturmuştu.

22.01.2020Magazin
Çukurun son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi! Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecanlı anları izleyici karşısına çıkardı. Çukur'un son bölümünde Vartolu Salih görüntüleri izlediğinde babasını Yamaç'ın öldürdüğü gördü ve büyük şok yaşadı. Merak uyandıran bölüm sonrası Çukur'un yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili bilgiler.

20.01.2020Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç gerçeği ortaya çıkıyor mu

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç gerçeği ortaya çıkıyor mu?

Çukur dizisinin son bölümünün yeni bölümden sahneler arka arkaya yayınlanmış dizinin yeni bölümünden neler yaşanacağı merak konusu olmuştu. Yamaç herkesten sakladığı sırrını tutmakta artık çok zorlanıyor. Vartolu'nun gerçeği öğrenmesinin ardından tepkisinin nasıl olacağı bilinmezken, fragmanda yayınlanan sahneler dikkat çekiyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yeni bölümden detaylar

20.01.2020Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. İşte fragman öncesi ilk anlar..

Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. İşte fragman öncesi ilk anlar..

Çukur dizisinde dün akşam yaşanan olayların ardından yeni bölümde neler yaşanacağı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Dizinin yeni bölümde yayınlanacak ilk sahne ekranlara geldi. Peki Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahnede neler yaşanacak?

14.01.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Nejat İşler damga vurdu Çukurun 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Nejat İşler damga vurdu! Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta 83. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kısa bir aranın ardından heyecanına kaldığı yerden devam eden Çukur'un oyuncu kadrosuna geçtiğimiz haftalarda Nejat İşler dahil oldu. Başarılı oyuncunun performansının yanısıra Çukur'da bu hafta Vartolu'nun gerçekleri öğrenmesi son bölüme damga vurdu. Heyecanlı bölüm sonrası yeni bölümde yaşanacaklar merak konusu oldu. Peki, Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

13.01.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında Vartolu uzun süredir peşinde olduğu gerçeği öğreniyor ve büyük şok geçiriyor. Yamaç ise Vartolu'nun bildiği gerçek karşısında haberdar olup, olmadığı dizinin yeni bölümünde anlaşılacak? Peki Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

10.01.2020Televizyon
Yayın akışında Çukur neden yok Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, fragman geldi mi

Yayın akışında Çukur neden yok? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, fragman geldi mi?

Çukur dizisinin 6 Ocak tarihli Show Tv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur’un 30 Ocak’ta yayınlanan son bölümüne Mahsun’un geri dönüşü damga vurmuştu. Bu dönüş ardından dengelerin nasıl değişeceğini merak eden izleyiciler, yeni bölüm fragmanı ve tarihini merak ediyor. Peki, Show Tv yayın akışında Çukur neden yok? Çukur yeni bölümü ne zaman?

6.01.2020Televizyon