MENÜ

Uzman Çavuş Yılmaz Güneş

Uzman Çavuş Yılmaz Güneş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzman Çavuş Yılmaz Güneş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 58 Uzman Çavuş Yılmaz Güneş haberi bulunmuştur.

Uzman Çavuş Yılmaz Güneş Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğandan şehit Güneşin ailesine taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit Güneş'in ailesine taziye mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

1.05.2020Gündem
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş son yolculuğuna uğurlandı

TUNCELİ'de Munzur Nehri'nde yapılan eğitim tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) Ankara'da düzenlenen törenle toprağa verildi. Törene eşinin askeri üniforması ile katılan Gülnur Güneş, şehit eşini asker selamıyla uğurladı.

30.04.2020Haber
Cansız bedenine 44 gün sonra ulaşılmıştı Şehit eşine böyle veda etti...

Cansız bedenine 44 gün sonra ulaşılmıştı! Şehit eşine böyle veda etti...

TUNCELİ'de Munzur Nehri'nde yapılan eğitim tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) Ankara'da düzenlenen törenle toprağa verildi. Törene eşinin askeri üniforması ile katılan Gülnur Güneş, şehit eşini asker selamıyla uğurladı.

30.04.2020Gündem
Şehidin eşi paylaştı: Hep mi güzel insanlar önce gider

Şehidin eşi paylaştı: 'Hep mi güzel insanlar önce gider'

Tunceli'deki Munzur Nehri'nde eğitim amaçlı içinde bulunduğu botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36)'in cansız bedeni 44. gün sonunda bulunmuştu. Şehit askerin eşi Gülnur Güneş, Twitter hesabından eşinin saz çaldığı bir videosuna "Hep mi güzel insanlar önce gider" notunu eklediği görüldü.

30.04.2020Gündem
Munzur Çayına düşerek şehit olan Uzman Çavuş Güneşin duygulandıran videosu

Munzur Çayı'na düşerek şehit olan Uzman Çavuş Güneş'in duygulandıran videosu

Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'ndaki tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in eşi Gülnur Ortakçı Güneş tarafından twitterda paylaştığı şehidin saz çaldığı video.

30.04.2020Haber
Munzur Çayında akıntıya kapılarak şehit olan Uzman Çavuş Güneş için tören düzenlendi

Munzur Çayı'nda akıntıya kapılarak şehit olan Uzman Çavuş Güneş için tören düzenlendi

Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'ndaki tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) için tören düzenlendi.

30.04.2020Gündem
Munzur Çayı’nda kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı

Munzur Çayı’nda kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı

Tunceli’de, 17 Mart’ta Munzur Çayı üzerindeki tatbikatta botun alabora olması sonucu kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş’in cenazesine ulaşıldı. Şehidin cenazesi yarın Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Cebeci Şehitliği’nde toprağa verilecek.

29.04.2020Gündem
44 gün sonra kahreden haber 15 Temmuzda yaralanmış, Elazığ depreminde de görev yapmış

44 gün sonra kahreden haber! 15 Temmuz'da yaralanmış, Elazığ depreminde de görev yapmış

Tunceli'de 44 gün önce eğitim sırasında botun alabora olması sonucu Munzur Çayı'na düşerek kaybolan ve bugün cansız bedenine ulaşılan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş, 15 Temmuz'da FETÖ'cüler tarafından yaralandığı, Elazığ depreminde de 16 kişinin kurtarılması sırasında görev aldığı öğrenildi.

29.04.2020Gündem
Munzur Nehrinde kaybolan Uzman Çavuş Güneşin cansız bedenine ulaşıldı

Munzur Nehri'nde kaybolan Uzman Çavuş Güneş'in cansız bedenine ulaşıldı

Tunceli'deki Munzur Nehri'nde eğitim amaçlı içinde bulunduğu botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmalarının 44'üncü gününde cansız bedenine ulaşıldı.

29.04.2020Haber
Son dakika haberler... 44 gün son kahreden haber Uzman Çavuşun cansız bedeni bulundu

Son dakika haberler... 44 gün son kahreden haber! Uzman Çavuşun cansız bedeni bulundu

Tunceli'deki Munzur Nehri'nde eğitim amaçlı içinde bulunduğu botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmalarının 44'üncü gününde cansız bedenine ulaşıldı.

29.04.2020Gündem
Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Doku’dan hala iz yok

Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Doku’dan hala iz yok

TUNCELİ’de, 17 Mart’ta Munzur Nehri’nde yaptığı eğitim sırasında botun ters dönmesi sonucu akıntıya kapılıp, kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’nun (21) bulunması için arama çalışmaları bugün de sürdürüldü. Güneş ve Doku’dan ize yine rastlanılmadı.

15.04.2020Gündem
Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Dokudan bugün de iz yok

Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Doku'dan bugün de iz yok

TUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında, botun ters dönmesi sonucu akıntıya kapılıp, kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için arama çalışmaları bugün de sürdürüldü. Güneş ve Doku'dan herhangi bir ize rastlanmadı.

14.04.2020Gündem
Tuncelide Munzur Çayında kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Tunceli'de Munzur Çayı'nda kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Tunceli'de 17 Mart'ta Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'nda yaptığı tatbikat sırasında botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.

11.04.2020Gündem
Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Dokudan bugün de iz yok

Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Doku'dan bugün de iz yok

TUNCELİ'de, 17 Mart'ta Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında, botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp, kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ve 5 Ocak günden bu yana kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için arama çalışmaları bugün de sürdürüldü.

10.04.2020Gündem
Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Dokuyu arama çalışmaları devam etti

Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Doku'yu arama çalışmaları devam etti

TUNCELİ Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin 17 Mart'ta Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında, botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ve 5 Ocak tarihinden beri kayıp olan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için sürdürülen arama çalışmaları bugün de devam etti. Gün boyu yapılan aramalarda Güneş ve Doku'ya ait bir ize rastlanamadı.

9.04.2020Gündem
Kayıp Gülistan ve uzman çavuştan bugün de iz yok

Kayıp Gülistan ve uzman çavuştan bugün de iz yok

TUNCELİ Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin 17 Mart'ta Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında, botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ve Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için sürdürülen arama çalışmaları devam ederken, bugünkü arama çalışmalarında da bir sonuç alınamadı.

8.04.2020Gündem
Son dakika... Tuncelide cansız beden bulundu

Son dakika... Tunceli'de cansız beden bulundu

Tunceli'de Munzur Nehri'nin aktığı Uzunçayır baraj gölünde güvenlik güçlerince 1 cansız beden bulundu. Ekipler cesedi sudan çıkarmak için çalışma başlattı. Tunceli'de Gülistan Doku 5 Ocak'tan beri, Doku'yu arama çalışmalarında kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36)'den ise 17 Mart'tan beri Munzur Nehri'nde aranıyordu.

7.04.2020Haber
Son dakika haberler... Tuncelide cansız beden bulundu

Son dakika haberler... Tunceli'de cansız beden bulundu

Tunceli'de 94 gündür kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) ile Munzur Nehri'nde eğitim yaptıkları sırada akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in bulunması için arama çalışmaların sürdüren ekipler, bugün Uzunçayır Barajı Gölü'nde 21 Mart'tan beri kayıp olan Esma Kılıçarslan'ın (27) cansız bedenini buldu.

7.04.2020Gündem
Gülistan Doku ve Yılmaz Güneşten bugün de iz yok

Gülistan Doku ve Yılmaz Güneş'ten bugün de iz yok

TUNCELİ'de, 17 Mart günü Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ve Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için sürdürülen arama çalışmalarında bugün de bir ize rastlanılmadı.

6.04.2020Gündem
Tuncelide kayıp uzman çavuş ve Gülistandan bugün de iz yok

Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok

TUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde arama-kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinde görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarında bugün de bir ize rastlanılmadı.

2.04.2020Gündem
Tuncelide kayıp uzman çavuş ve Gülistandan bugün de iz yok

Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok

TUNCELİ'de 17 Mart günü Munzur Nehri'nde arama- kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarında bugün de sonuç alınamadı.

1.04.2020Gündem
Munzur Çayında akıntıya kapılarak kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Munzur Çayı'nda akıntıya kapılarak kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor

Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin eğitimi esnasında botun devrilmesiyle Munzur Çayı'na düştükten sonra akıntıya kapılarak kaybolan 36 yaşındaki Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.

28.03.2020Gündem
Uzman Çavuş Güneş ile üniversiteli Gülistandan bugün de iz yok

Uzman Çavuş Güneş ile üniversiteli Gülistan'dan bugün de iz yok

TUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde, arama-kurtarma eğitimi sırasında akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarında bugün de sonuç alınamadı.

27.03.2020Gündem
Tuncelide Uzman Çavuş Güneş ve üniversiteli Gülistandan bugün de iz yok

Tunceli'de Uzman Çavuş Güneş ve üniversiteli Gülistan'dan bugün de iz yok

TUNCELİ'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ve Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için başlatılan arama çalışmaları bugün de devam etti. Ancak Güneş ve Doku'ya ulaşılamadı.

25.03.2020Gündem
Munzur Nehrinde kaybolan Uzman Çavuş Güneşten 7nci günde de iz yok

Munzur Nehri'nde kaybolan Uzman Çavuş Güneş'ten 7'nci günde de iz yok

TUNCELİ'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama çalışmaları, 7'nci günde de sürdü.

23.03.2020Gündem
Kayıp uzman çavuş FETÖcülerle çatışmış

Kayıp uzman çavuş FETÖ'cülerle çatışmış!

Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36), 6 gündür arama çalışmalarına rağmen bulunamadı. Uzman Çavuş Güneş'in, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında FETÖ'cülerle çatışıp yaralandığı ortaya çıktı.

22.03.2020Gündem
Munzur Nehrinde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmalarında 4üncü gün

Munzur Nehri'nde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmalarında 4'üncü gün

TUNCELİ'de, Munzur Nehri'nde eğitim yapan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi botunun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp, kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama çalışmaları, 4'üncü günde de sürdürüldü.

20.03.2020Gündem
Munzur Nehrinde kaybolan uzman çavuşun arama çalışmalarında 3üncü gün

Munzur Nehri'nde kaybolan uzman çavuşun arama çalışmalarında 3'üncü gün

TUNCELİ'de, Munzur Nehri'nde eğitim yapan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin botunun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp, kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama ve kurtarma çalışmaları 3'üncü günde de sürdürüldü.

19.03.2020Gündem
Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Tunceli’de dün eğitim sırasında rafting botunun devrilmesi sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan uzman çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmaları bir çok ilden ekibin katılımıyla yapılıyor.

18.03.2020Gündem
Sen rahat uyu Ada millete emanet

Sen rahat uyu Ada millete emanet

AFRİN ve Diyarbakır şehitleri dün düzenlenen törenlerle toprağa verildi.

14.03.2018Gündem
Nusaybin Şehitlerine Mardin’de uğurlama töreni

Nusaybin Şehitlerine Mardin’de uğurlama töreni

MARDİN’in Nusaybin İlçesi’ndeki operasyonda dün şehit olan 5 asker ve 1 polis için Mardin’de uğurlama töreni düzenlendi. Törenden sonra şehitlerin cenazeleri memleketlerine gönderildi.

3.04.2016Gündem
Nusaybinden acı haber: 2 şehit, 6 yaralı

Nusaybin'den acı haber: 2 şehit, 6 yaralı

Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için operasyonlar devam ederken, polis memuru Coşkun Nazilli patlamada, uzman çavuş Vedat Aykut keskin nişancı ateşiyle şehit düştü. Bölgede devam eden operasyonlarda 6 güvenlik görevlisi de yaralandı. Şehit Coşkun Nazilli'nin, yurt dışında özel görevde iken dilekçe ile Mardin Nusaybin'e gönüllü olarak gittiği öğrenildi. Şehit polis Nazilli’nin, Mardin Midyat’ta 8 Ağustos 2015 tarihinde şehit olan 4 yıllık polis memuru Abdullah Ümit Sercan ile arkadaş olduğu ve o dönem arkadaşının cenazesini Alanya’ya taşıyan uçakta gönüllü olarak bulunduğu belirtildi. Sosyal medyada paylaşılan ve şehidin çocuklarına ait olduğu belirtilen bir mektup ise dikkati çekti.

27.03.2016Gündem
Nusaybin’deki 4 şehit asker için uğurlama töreni

Nusaybin’deki 4 şehit asker için uğurlama töreni

MARDİN’in Nusaybin İlçesi’nde PKK’lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonlarda şehit düşen Astsubay Halit Halal, Uzman Çavuş Emre Tunca, Uzman Çavuş Hidayet Atmış ve Uzman Onbaşı Gökhan Bayraktar’ın cenazeleri, düzenlenen askeri tören ardından toprağa verilmek üzere memleketlerine uğurlandı.

22.03.2016Gündem
Babaya veda

Babaya veda

Türkiye dün beş şehidini gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurladı.

23.12.2015Gündem
Cizrede yaralanıp GATAda şehit olan polise yürek yakan veda

Cizre'de yaralanıp GATA'da şehit olan polise yürek yakan veda

Şırnak'ın Cizre ilçesinde geçen hafta terör örgütü PKK mensuplarıyla çıkan çatışmada yaralanan ve tedavi gördüğü GATA'da şehit düşen Özel Harekat Polisi Ahmet Atilla Güneş için Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığında tören düzenlendi. Törende şehidin oğlunun gözyaşları herkesin yüreğini yaktı.

23.12.2015Gündem
Böyle uğurlandı

Böyle uğurlandı

HAKKÂRİ’nin Yüksekova ilçesinde cadde ortasında uğradıkları silahlı saldırıda şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle ile Jandarma erler Ramazan Köse ve Yunus Yılmaz dün Hakkâri ve Van’da düzenlenen törenlerin ardından dualarla memleketlerine uğurlandı. Şehitler için ilk tören Hakkâri Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlendi. Türk bayraklarına sarılan tabutlar omuzlarda taşınarak Van’a gönderilmek üzere helikoptere alındı.

26.10.2014Gündem
Kokusunu yüreğine çekti

Kokusunu yüreğine çekti

Siirt'in Pervari ilçesi kırsalında düşen helikopterde şehit olan askerlerimiz, memleketlerinde toprağa veriliyor. Şehit askerlerden 3'ü dün toprağa verilmişti, 14 askerimiz de bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

13.11.2012Gündem
Hüzün geçidi

Hüzün geçidi

Pervari’de düşen helikopterde şehit olan 17 asker omuzlarda uçaklara taşınırken Türkiye’yi hüzün bulutu kapladı. Dolu gözlerle şehitleri uğurlayan protokol, acılı aileleri teselli etmeye çalıştı.

11.11.2012Gündem