MENÜ

Uykusuzluk Nasıl Giderilir

Uykusuzluk Nasıl Giderilir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uykusuzluk Nasıl Giderilir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Uykusuzluk Nasıl Giderilir haberi bulunmuştur.

Uykusuzluk Nasıl Giderilir Haberleri

Her yorgunluk dinlenmekle geçmez

Her yorgunluk dinlenmekle geçmez

Zaman zaman hepimizin kendimizi yorgun hissetmemiz normaldir. Ancak bazı kişilerde yorgunluk kronik hale gelir ve bulantı, kusma, halsizlik, psikolojik sorunlar ya da sık sık hasta olma eğilimi gibi sonuçları da beraberinde getirir. Tıpta bu durumun ‘kronik yorgunluk sendromu’ olarak isimlendirildiğini belirten Dr. Sinan Akkurt, böyle hallerde yorgunlukla mücadele etmek için dinlenmekten daha fazlasını yapmanın, mutlaka bir hekime danışmanın uygun olacağının altını çizdi.

13.01.2020Sağlık
Sırt ağrısı neden olur Sırt ağrısı için hangi doktora ya da bölüme gidilir

Sırt ağrısı neden olur? Sırt ağrısı için hangi doktora ya da bölüme gidilir?

Yanlış oturma şekli, aşırı yorgunluk, klimaya maruz kalma gibi çevresel etkenlerle oluşabilen sırt ağrısı, kalp hastalıkları gibi ciddi sağlık nedenleri ile de ortaya çıkabiliyor. Her yaştan kişide görülebilen sırt ağrısı sorunu yaşayanlar, doktora muayenesi için gidecekleri bölümü merak ediyor. Peki, sırt ağrısı neden olur? Sırt ağrısı için hangi doktora ya da bölüme gidilir? İşte, sırt ağrısı tedavisi hakkında detaylar.

8.12.2019Sağlık
B12 eksikliği nasıl anlaşılır B12 hangi besinlerde var

B12 eksikliği nasıl anlaşılır? B12 hangi besinlerde var?

B12 eksikliği nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Hayvansal proteinlerle birlikte B12 eksikliği kolayca giderilebiliyor. Peki, B12 eksikliği nasıl anlaşılır? B12 hangi besinlerde var?

2.07.2018Gündem
B12 eksikliği nasıl giderilir | B12 içeren besinler

B12 eksikliği nasıl giderilir | B12 içeren besinler

B12 vitamini eksikliği her yaşta ama en çok da çocukluk ve yaşlılıkta görülebilen bir sorun. Hücrelerin gelişip büyümeleri, çekirdeklerini olgunlaştırabilmeleri ve bölünüp çoğalabilmeleri için gerekli olan B12'nin eksikliği vücutta bir çok sağlık sorununa neden olabiliyor. Bu sorundan muzdarip vatandaşlar ise, B12 eksikliğinin nasıl giderildiğini ve B12 içeren besinlerin neler olduğunu sorguluyor. Peki, B12 eksikliği nasıl giderilir? B12 içeren besinler neler?

9.05.2018Sağlık
Kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız dikkat

Kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız dikkat!

Son zamanlarda sık sık duyduğumuz, bahar aylarında daha çok görülen, kişinin iş ve özel hayatını olumsuz bir biçimde etkileyen Tükenmişlik Sendromu’na yakalanmış olabilirsiniz...

Sivilcelerden kurtulun

Sivilcelerden kurtulun

Sivilceleriniz sorun olmaya başladıysa, tedavinin zamanı gelmiş demektir.

5.08.2008Kelebek