EKSTRA
MENÜ

Uyanış Büyük Selçuklu İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 18 haberi bulunmuştur.

Uyanış Büyük Selçuklu İzle Haberleri

Uyanış Büyük Selçuklu 33. son bölümde Tacülmülk’ün ihaneti ortaya çıktı mı İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün özeti

Uyanış Büyük Selçuklu 33. son bölümde Tacülmülk’ün ihaneti ortaya çıktı mı? İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün özeti

Uyanış Büyük Selçuklu 33. bölüm full izle ekranı son bölümün ardından diziseverler tarafından merak konusu oldu. Her pazartesi yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 24 Mayıs tarihli son bölümünde Nizamülmülk, Sabbah ile görüşmekten gelen Tacülmülk’ü kıstırması dikkat çekti. Tacülmülk’ün ihanetinin merak uyandırdığı Uyanış Büyük Selçuklu 33. son bölüme Başulu’nun yıllarca yaşadığı sıkıntılardan ötürü Sultan Melikşah’ı suçlayan Baturalp’ın gelişi damga vurdu. Tüm bunların ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler som bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 33. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşanan gelişmeler.

24.05.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 31. son bölümde Melikşah Turanşah’ı tuzağa düşürdü İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu 31. son bölümde Melikşah Turanşah’ı tuzağa düşürdü! İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle ekranı yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 10 Mayıs tarihli son bölümünde Ölümün eşiğine gelen Turanşah, Melikşah’ın gazabından kurtulmak için ele geçirip hapsettiği Sabbah ve Tekiş’i, serbest bırakılması karşılığında Melikşah’a teslim etmeyi önerdi. Mitras, Hasan Sabbah, Faysal ve Tekiş’in Turanşah tarafından alıkonulduğunu öğrenendi. Tüm bu gelişmeler sonrası Uyanış Büyük Selçukluyeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Uyanış Büyük Selçuklu 31. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

10.05.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 29. son bölümde Nizamülmülk vuruldu... İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu 29. son bölümde Nizamülmülk vuruldu... İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle ekranı yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 26 Nisan tarihli son bölümünde Turanşah'ın planı ile Nizamülmülk’ün vurulması heyecan dolu anları ekranlara getirdi. Turanşah'ın Melikşah ile baş edebilmek için Tekiş ile ittifaka geçmesi ise merak dolu anlara neden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası Uyanış Büyük Selçuklu 30. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Uyanış Büyük Selçuklu 29. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler.

27.04.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde Turna kurtuldu mu İşte Uyanış Büyük Selçuklu 25. son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde Turna kurtuldu mu? İşte Uyanış Büyük Selçuklu 25. son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle ekranı, erişime açıldı. Pazartesi akşamları izleyici ile buluşan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 15 Mart tarihli 25. son bölümünde Tapar ile buluşmaya giden Başulu’yu takip eden Turna'nın ikisinin gizlice buluştuklarını gördüğü sırada boğazına bıçak dayanması merak dolu anlara neden oldu. Turna'nın kurtulup kurtulmadığı son bölümde heyecanlı anlara neden olurken Sabbah ile ittifak kurup Selçuklu’yu zayıflatmak ve hatta yok etmek için Selçuklu topraklarına gelen Bedrülcemali’nin ilk icraatı dikkat çekti. işte, kaçıranlar için Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm ve 25. bölümde yaşananlar.

15.03.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 21. son bölüme Melik Taparın yaralanması damga vurdu... İşte yeni bölüm fragmanından görüntüler

Uyanış Büyük Selçuklu 21. son bölüme Melik Tapar'ın yaralanması damga vurdu... İşte yeni bölüm fragmanından görüntüler

Uyanış Büyük Selçuklu 21. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 15 Şubat tarihli bölümünde Melik Tapar'ın final anında kılıçla yaralanması akıllara 'Melik Tapar öldü mü?' sorusunu getirdi. Heyecanlı gelişmelerin yaşandığı bölümde Konstantinopolis tarafından binlerce kişilik orduyla desteklenen İzakyos'un Selçuklu topraklarındaki planı merak uyandırdı. Son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm ekranı.

15.02.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde Melikşah zehirlendi... İşte Uyanış Büyük Selçuklu 20. yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde Melikşah zehirlendi... İşte Uyanış Büyük Selçuklu 20. yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle ekranı internetten yayınlandı. Pazartesi akşamları diziseverler ile buluşan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 1 Şubat tarihli son bölümüne, Melikşah'ın Sabbah’ın bir tertibi neticesinde zehirlenmesi damga vurdu. Öte yandan hamile kalarak Zübeyde ile olan yarışında bir koz elde etmeyi başaran Terken'in kurduğu planlar dikkat çekti. Heyecanlı bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm ve 20. yeni bölüm fragmanı.

1.02.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 17. son bölümde Hasan Sabbah köşeye sıkıştı... İşte Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu 17. son bölümde Hasan Sabbah köşeye sıkıştı... İşte Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izle ekranı internetten erişime açıldı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan 18 Ocak tarihli Uyanış Büyük Selçuklu 17. son bölümünde Hasan Sabbah'ın içine düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacağı merak konusu oldu. Sencer'in Başulu’nun intikamı için Markus’un peşine düşmesi son bölümde yer alan çarpıcı gelişmelerden oldu. Heyecanlı anların hemen ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Zübeyde Hatun'un sözleri dikkat çekti. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

19.01.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu son bölüme Hasan Sabbahın yakalanması damga vurdu - İşte Uyanış Büyük Selçuklu 16. yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüme Hasan Sabbah'ın yakalanması damga vurdu - İşte Uyanış Büyük Selçuklu 16. yeni bölüm fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu 15. son bölüm internetten yayınlandı. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin 4 Ocak tarihli son bölümüne Sencer'in Hasan Sabbah'ı yakalaması damga vurdu. Andreas’ı savaşta mağlup eden ve onu ölümle cezalandıran Melikşah'ın, ordusuyla birlikte Kuvel Kalesi’ne yürümesi ise aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı

4.01.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 13. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün tamamı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 13. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün tamamı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 13. bölüm tek parça yayınlandı. Her hafta pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Uyanış Büyük Selçuklu'nun 21 Aralık tarihli son bölümünde Melikşah'ın Andreas için Konstantiniyye’ye bir ültimatom göndermesi dikkat çekti. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas’ın ölümle cezalandırılmak istemesi bu haftaki bölümde merak uyandırdı. Diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölümün tamamı internetten paylaşıldı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 13. son bölüm kesintisiz ve tam izleme linki.

22.12.2020Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 6. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Uyanış Büyük Selçuklu 6. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 6. son bölüm full HD olarak internet üzerinden yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 2 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümüne, Sencer'in hücreye kapatılması damga vurdu. Zor sınav veren Sencer'in Gazali’ye ok fırlatması ise son bölümde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. 2 Kasım tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm sonrası gözler yeni bölümde yaşanacaklara çevrildi. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

2.11.2020Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 3. son bölüm izle - Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 3. son bölüm izle - Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 3. bölüm izleme linki yayınlandı. Selçuklu Devleti'nin dönemini anlatan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde Sultan Melikşah’ın buyruğuna direnemeyen Nizamülmülk'ün Sultan Melikşah ile oğlu Sencer’i gizli bir yerde buluşturması ekranlara geldi. 12 Ekim tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı da izleyici karşısına çıktı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

12.10.2020Televizyon
TRT Genel Müdürü  İbrahim Eren,  Sosyal Medyadan İzleyiciye Müjdeyi Verdi

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Sosyal Medyadan İzleyiciye Müjdeyi Verdi

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT 1’in yeni yayın döneminde ekrana getireceği yapımlarla ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımla izleyiciye müjdeyi verdi. Eren yaptığı paylaşımda, “Yeni sezonda birbirinden kaliteli yapımlar yine TRT ekranlarında olacak. Barbaros’tan Sultan Alparslan’a, Mevlânâ’dan Hacı Bayram-ı Veli’ye, Trablusgarp Savaşı’ndan Mehmet Akif Ersoy’un hayatına özenle hazırlanmış güçlü yapımlar TRT 1’de yayınlanacak” ifadelerini kullandı.

8.07.2021Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm kesintisiz ve tam izle: Uyanış Büyük Selçuklu 12. son bölümün tamamı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm kesintisiz ve tam izle: Uyanış Büyük Selçuklu 12. son bölümün tamamı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 12. son bölüm tek parça yayınlandı. Elçin Melikşah yakınlaşmasıyla kıskançlık krizine giren Terken'in Elçin’e tokat atması Uyanış Büyük Selçuklu'nun 14 Aralık tarihli 12. bölümüne damga vurdu. Öte yandan Hasan Sabbah’ın tüm Selçuklu Devleti’ni etkileyecek şeytani planı bu hafta dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Heyecanlı bölümün ardından gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar.

14.12.2020Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 11. bölüm tam ve kesintisiz izle - Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün tamamı yayınlandı (7 Aralık)

Uyanış Büyük Selçuklu 11. bölüm tam ve kesintisiz izle - Uyanış Büyük Selçuklu son bölümün tamamı yayınlandı (7 Aralık)

Uyanış Büyük Selçuklu 11. son bölüm tek parça internet üzerinden yayınlandı. Sencer'in Kutsal Emanetlerle birlikte Konstantinopolis’e varmak için Yorgos ile işbirliği yapan Kasım’ı yakalamayı başardığı 7 Aralık tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölümüne, Hasan Sabbah’ın kurduğu tuzak damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 11. son bölüm kesintisiz izleme linki ve 12. yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

8.12.2020Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 5. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Uyanış Büyük Selçuklu 5. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça yayınlandı. Selçuklu Devleti'nin dönemini anlatan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 26 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde, Sencer’in boynuna Tapar’ın kılıcının dayanması damga vurdu. İbn-i Attaşin, Gazali’yi bertaraf etmek için hamle yapması son bölümde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. 26 Ekim tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm sonrası gözler yeni bölümde yaşanacaklara çevrildi. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

26.10.2020Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 4. son bölüm tek parça izle - Uyanış Büyük Selçuklu 5. yeni bölüm fragmanı yayında

Uyanış Büyük Selçuklu 4. son bölüm tek parça izle - Uyanış Büyük Selçuklu 5. yeni bölüm fragmanı yayında!

Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm tek parça yayınlandı. Eşsiz bir medeniyetin inşa edildiği dönemi yansıtan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 19 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümüne, Terken'in avlak yolunda ölümcül bir kaza geçirip, hamile haliyle kanlar içinde kalması damga vurdu. Elçin’in fırlattığı okun Melikşah’a gelmesi ise son bölümde heyecan yarattı. 19 Ekim tarihli Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı da izleyici karşısına çıktı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

19.10.2020Televizyon
Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle Uyanış Büyük Selçuklu 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle! Uyanış Büyük Selçuklu 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm ile ekranlardaki yerini aldı. Büyük Selçuklu Devleti'nin ilerleyişini anlatan dizide, Sultan Alparslan'ın ölümünün ardından tahta geçen Melikşah Sultan dönemi anlatılıyor. İlk bölümü ile pek çok kişinin beğenisini kazanan tarihi dizi, henüz izleyemeyenler için ise tekrar bölümü ile TRT tarafından erişime açıldı. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 1. bölüm izle imkanı ve yayınlanan 2. bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

29.09.2020Televizyon

Yazar Sonuçları

Herkese göre yeni bir program var bu hafta

Kahramanlık hikâyeleri, mimarlık söyleşileri, yeni hayatlar, yeni mutfaklar... Ekranlarda her ilgi alanına hitap edecek programlar başlıyor.

26.09.2020