EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Uranüs

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.556 haberi bulunmuştur.

Uranüs Haberleri

Uranüsün uydusu gözleniyor

Uranüs'ün uydusu gözleniyor

Gökbilimciler, 5 bin yılda bir olan ve yinelenmesi bugün beklenen bir göksel görüngüyle, Uranüs'ün en büyük uydusu Titania'nın atmosferi olup olmadığını gözleyebilecek. Titania'nın uzaktaki bir yıldızı iki dakika süreyle tutması (önüne geçmesi) görüngüsünün, bugün geç saatlerde özellikle Ekvador'daki And Dağları'ndan gözlenebileceği bildirildi.

7.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Mars düzeliyor

Bugünden itibaren Mars’ın geri giden hareketi bitiyor. Bugün Yay Burcu’ndaki yolculuğunun en yavaş olduğu gün. Fakat, sonraki günler giderek hızlanacak ve 8 Eylül’de Yay Burcu’ndan çıkacak.

18.07.2001

Aslanlar’ın hayatı

Gururuna düşkün Aslanlar’ın ilginç bir dönemde olduklarını söylemem gerekiyor. Aslında Güneş Aslan Burcu’nda parlamaya başladı.

22.07.2001

Ağustos'ta neler olacak?

Gökyüzünde gerilimli etkiler meydana geliyor. Şimdiden başlayan Satürn-Pluton arasındaki gerilimli etkileşim Satürn'ün hızlı hareketine rağmen 2002'in ortalarına kadar etkili olacak.

28.07.2001

Merkür Aslan’da

Zihinsel ve fiziksel iletişimi sembolize eden Merkür Aslan Burcu’nda dolaşmaya başladı.

30.07.2001

Merak ettikleriniz

RUMUZ: Mavi

İlginç bir gökyüzü konumunda doğmuşsunuz. Sözünü ettiğiniz yoğun baskılar ve basınç biçiminde algıladığınız durum ise tamamen gökyüzünden kaynaklanıyor.

5.08.2001