EKSTRA
MENÜ

Ups

Ups haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ups hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 652 Ups haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

United Parcel Service, 28 Ağustos 1907 Seattle'de Amerikan Posta Şirketi olarak James E. Casey tarafından kurulmuştur ve 1919 yılında United Parcel Service olarak değiştirilmiştir. 16 Ağustos 1976 United Parcel Service Atlantik üzerinde sıçrama yapmış ve Almanya 'da şubesi açılmıştır, Amerika dışındaki ilk şubesi - Ren Park Center Neuss de kurulmuş - ve böylece eski Deutsche Bundespost ile doğrudan rekabet olmuş, ulaşım ve Nakliye şirketleri Kuehne Nagel, Dachser ve Schenker & Co , eski Alman Federal Demiryolu na ait bir ulaşım şirketidir . United Parcel Servicein Almanya kuruluşunun ilk Yönetim Başkani Detthold Aden olmuştur.ve 400 binden fazla çalışanı ile 220 ülkede hizmet veriyor

 

Ups Haberleri

e-ticaretin liderleri İstanbulda düzenlenecek World E-Commerce Forumda buluşacak

e-ticaretin liderleri İstanbul'da düzenlenecek World E-Commerce Forum'da buluşacak

WORLDEF Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Nart "e-ticaretin Davos'u olma yolunda hızla ilerleyen forum, dünyanın önde gelen e-ticaret firmalarını (21 Ekim'de) buluşturarak katılımcılara yeni network imkanı sağlayacak" dedi.

22.09.2021Ekonomi
30 Ağustos kargolar açık mı 30 Ağustosta kargolar çalışıyor mu

30 Ağustos kargolar açık mı? 30 Ağustos'ta kargolar çalışıyor mu?

30 Ağustos'ta kargolar açık mı sorusu araştırılıyor. Kargolar 30 Ağustos'ta çalışıp çalışmadığı ile gündemde yer alıyor. Gönderi bekleyen ya da bir şeyler göndermek isteyen binlerce kişinin araştırdığı kargoların çalışma saatleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla gündemde yer alıyor. Kargo şirketlerinin durumuna göre değişkenlik gösteren 30 Ağustos kargo çalışma saatleri, şirketlerin yönetim kararlarına göre farklılık arz edecek. Peki, 30 Ağustos Cuma günü kargolar çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

27.08.2021Gündem
Piyasalarda temmuz ayının son haftası dolu dolu geçecek

Piyasalarda temmuz ayının son haftası dolu dolu geçecek

Yurt içi piyasaların Kurban Bayramı tatili dolayısıyla sadece yarım gün işlem gördüğü geçen hafta küresel piyasalarda pozitif bir seyir izlenirken, bu hafta ABD ve Avro Bölgesi'nde büyüme başta olmak üzere yoğun veri gündeminin yanı sıra ABD Merkez Bankası'nın (Fed) faiz kararı ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) Enflasyon Raporu takip edilecek.

26.07.2021Ekonomi
Microsoft, Türkiye’deki startup ekosistemini güçlendirecek

Microsoft, Türkiye’deki startup ekosistemini güçlendirecek

Microsoft, Abu Dhabi Yatırım Ofisi (ADIO) ile iş birliği içinde organize ettiği çevrimiçi “Highway to 100 Unicorns” konferansıyla Türkiye’deki startup ekosistemini güçlendirmeyi hedefliyor. 21 Haziran’da başlayacak ve 3 haftaya yayılacak bir webinar serisi şeklinde düzenlenecek etkinlik “Highway to 100 Unicorns” konferansı kapsamında yer verilecek açılış konuşmaları, sohbetler, paneller ve atölye çalışmaları ile startup’ların, yatırımcıların ve diğer hisse sahibi girişimcilerin karşılaştığı başlıca sorunlar masaya yatırılacak; yükselen trendler, iyi uygulamalar ve başarı hikayeleri paylaşılarak startup’lara mentorluk yapılacak.

21.06.2021Teknoloji
Bakan Karaismailoğlu: Dünyada bir ilk

Bakan Karaismailoğlu: Dünyada bir ilk

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu "Bugün dünyada ilk defa aynı anda 100 FM radyo yayını yapacak, teknik özellikleriyle ve mimarisiyle İstanbul’un yeni simgesi olacak, Avrupa'nın en büyük kulesini hizmete açıyoruz" dedi.

29.05.2021Ekonomi
Avrupanın en yükseği olacak Çamlıca Kulesi yarın açılıyor...

Avrupa'nın en yükseği olacak! Çamlıca Kulesi yarın açılıyor...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yarın açılışı gerçekleştirilecek Çamlıca Kulesi’nde incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "İstanbul’un ve hatta Avrupa’nın en yüksek yapısıdır. Betonarme yapısının yüksekliği 221 metre olan kulenin çelik anten yüksekliği 168 metredir. Çelik anteni ile birlikte yerden 369 metre yüksekliğe ulaşan kulemiz 9 büyüklüğünde depreme ve şiddetli rüzgârlara karşı dirençli bir şeklide inşa edilmiştir." dedi.

28.05.2021Ekonomi
Çamlıca Kulesinin resmi açılışı yarın gerçekleştirilecek

Çamlıca Kulesi'nin resmi açılışı yarın gerçekleştirilecek

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu "Bu abide projeyi, bir süre önce yayıncılık hizmetleri vermek üzere faaliyetlerine başlatmıştık.Yarın da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle halkımızın yararlanabileceği seyir terası, restoran, kafe, dinlenme salonları gibi alanlarıyla bir bütün olarak hizmete açacağız" dedi.

28.05.2021Ekonomi
İnverter Nedir, Ne İşe Yarar İnvertör Nasıl Çalışır, Nerelerde Kullanılır

İnverter Nedir, Ne İşe Yarar? İnvertör Nasıl Çalışır, Nerelerde Kullanılır?

Enerji tasarrufunu sağlamak hedefi doğrultusunda pek çok farklı cihaz kullanımı söz konusu olmaktadır. Sizin için inventer nedir, ne işe yarar? İnvertör nasıl çalışır, nerelerde kullanılır şeklinde sorulan soruların yanıtlarını tüm detayları ile birlikte derledik.

26.05.2021Araştırma
SMS ile yayılıyor, dünyayı tehdit ediyor

SMS ile yayılıyor, dünyayı tehdit ediyor

Siber güvenlik şirketi uzmanlları tarafından, ilk defa Aralık 2020’de İspanya’da görülen FluBot kötü amaçlı yazılımı, dünyanın farklı ülkelerinde de yayılıyor. Kötü amaçlı uygulamaları indirtmek için bağlantıların yer aldığı metin mesajları (SMS) yollamakla ünlenen FluBot, android kullanıcılarını hedef alıyor olsa da iPhone kullanıcıları da bu yazılımın hedefinde.

25.05.2021Teknoloji
UPS Kargo cumartesi ve hafta sonları açık mı UPS Kargo 2021 çalışma saatleri

UPS Kargo cumartesi ve hafta sonları açık mı? UPS Kargo 2021 çalışma saatleri

Dünyanın en büyük, kargo ve küçük paket taşıma şirketlerinden olan UPS Kargo'nun 2021 yılı çalışma saatleri merak konusu oldu. UPS Kargo çalışma saatlerinin yanı sıra, UPS Kargo'nun hafta sonu çalışıp çalışmadığı da internette en çok arananlar arasında. Peki, UPS Kargo cumartesi ve hafta sonları açık mı? İşte, UPS Kargo 2021 çalışma saatleri

5.05.2021Gündem
Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nın kazananları belli oldu

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nın kazananları belli oldu

Facebook’un desteği ile bu yıl 15’incisi düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nın sonuçları açıklandı. Pandemi tedbirleri nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştirilen ve kazananların açıklandığı ödül töreninde; yüzde 10632’lik büyüme ile geçen yılın da büyüme oranını geçen Yolcu360 Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi oldu.

17.02.2021Teknoloji
Elektronik cihazlarınızı bekleyen gizli tehlikeye dikkat

Elektronik cihazlarınızı bekleyen gizli tehlikeye dikkat!

Bu videomuzda genelde göz ardı edilen; ancak pek çok cihazımızın bozulmasına neden olan gerilim dalgalanmalarından bahsedeceğiz ve enerji sektörünün önde gelen isimlerinden Schneider Electric’in kullanışlı çözümlerini masaya yatıracağız.

8.02.2021Teknoloji
7. Sınıf İngilizce Sport Equipments (Spor Ekipmanları) konu anlatımı

7. Sınıf İngilizce Sport Equipments (Spor Ekipmanları) konu anlatımı

İngilizcede Dambıll, pilates topu ve koşu bandı gibi ekipmanlara ''Sport Equipments'' adı verilir. ''Fitness'' kelimesi ''Formda olmak'' - ''Body Building'' ise ''Vücut Geliştirme'' demektir. 7. sınıfta okuyan öğrenciler için İngilizce Sport Equipments (Spor Ekipmanları) konusunu örnek kelimeler ve cümlelerle anlattık.

7.01.20217. SINIF
ABD’de aşılama bugün

ABD’de aşılama bugün

ABD, koronavirüs aşılama sürecine bugün başlıyor. Aşı dağıtım sürecinden sorumlu General Gustave Perna, 3 milyon doz aşının hafta sonu ülkenin çeşitli bölgelerine dağıtıldığını, bugün 145 noktada aşının mevcut hale geleceğini, yarın ise 425 bölgeye daha aşı sevkıyatı yapılacağını açıkladı.

14.12.2020Dünya
Cerrahpaşa’da yangın paniği

Cerrahpaşa’da yangın paniği

Dün İstanbul’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü’nde yangın çıktı. Hastalar tedbir amaçlı tahliye edildi.

24.11.2020Gündem
‘Yatırım dalgası ufukta belirdi’

‘Yatırım dalgası ufukta belirdi’

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Citibank tarafından düzenlenen ve uluslararası dev şirketlerin temsilcilerinin yer aldığı Citibank Yatırımcı Konferansı’na katıldı. Burada dev şirketlerin temsilcilerine seslenen Bakan Albayrak, “Türkiye ekonomisi bir dönüm noktasındadır. Yeni bir sermaye yatırımı dalgası ufukta belirmiş durumda” dedi.

28.10.2020Ekonomi
Dünyanın en büyük insan zinciri İstanbuldan geçiyor

'Dünyanın en büyük insan zinciri' İstanbul'dan geçiyor

Birliği, karşılıklı yardımlaşmayı ve duvarların ötesindeki ortak çabayı simgelemek amacıyla iç içe geçen, tokalaşmış elleri çimenlerin üzerine çizen Fransız land-art sanatçısı Saype, Duvarların Ötesinde (Beyond Walls) projesinin sekizinci durağı olarak İstanbul'u seçti.

26.10.2020Seyahat
Filenin sultanından ‘güzel’ bir girişim

Filenin sultanından ‘güzel’ bir girişim

Eski voleybolcu Gözde Yorgun erkek kuaförleri için üretim yapan bir girişimci oldu.

3.10.2020Ekonomi
Türkiyenin ilk lityum iyon pil üretim tesisinin temeli Kayseride atıldı

Türkiye'nin ilk lityum iyon pil üretim tesisinin temeli Kayseri'de atıldı

ASPİLSAN Enerji tarafından kurulacak Türkiye'nin ilk lityum iyon pil üretim tesisinin temeli, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın da katıldığı törenle atıldı.

2.10.2020Teknoloji
Ticaret Bakanlığının dijital uygulaması ITC tarafından mükemmel olarak nitelendirildi

Ticaret Bakanlığının dijital uygulaması ITC tarafından "mükemmel" olarak nitelendirildi

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "BM ve DTÖ tarafından oluşturulan Uluslararası Ticaret Merkezinin (ITC) SheTrades Outlook platformu, Bakanlığımızın Türkiye Kadın Girişimci Online Network Programını ve Export Akademi Programını mükemmel olarak nitelendirerek, iyi uygulama örnekleri arasına aldı" dedi.

5.09.2020Ekonomi
ABD seçimlerinde büyük açmaz: Oylar sayıma yetişmeyebilir

ABD seçimlerinde büyük açmaz: Oylar sayıma yetişmeyebilir!

ABD'de yapılacak başkanlık seçimleriyle ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Amerikan Posta Hizmetleri, mektupla verilen oylar sayıma yetişmeyebileceğini açıkladı.

15.08.2020Dünya
NBA 2K21 geliyor: İlk oynanış videosu yayınlandı

NBA 2K21 geliyor: İlk oynanış videosu yayınlandı

NBA 2K21, PlayStation 4 için 4 Eylül 2020 tarihinde piyasaya çıkacak ve bugünden itibaren isteyen oyuncular ön sipariş yapabilecek. Oyuna ait ilk oynanış fragmanı da yayınlandı.

7.08.2020Teknoloji
MSB: Pençe-Kaplan Operasyonunda ele geçirilen malzemeler imha edildi

MSB: Pençe-Kaplan Operasyonu'nda ele geçirilen malzemeler imha edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe-Kaplan Operasyonu'nda ele geçirilen PKK'ya ait silah, mühimmat ve yaşam malzemelerinin imha edildiğini açıkladı.

21.07.2020Gündem
İlk online Eco-Connect Zirvesi gerçekleşti

İlk online Eco-Connect Zirvesi gerçekleşti

Huawei, Orta ve Doğu Avrupa ile İskandinavya bölgesini kapsayan ilk online Eco-Connect Zirvesi'ni 27 Mayıs'ta gerçekleştirdi.

29.05.2020Teknoloji
Veri merkezleri için 2020 trendleri açıklandı

Veri merkezleri için 2020 trendleri açıklandı

Schneider Electric, veri merkezlerinde yaşanan son gelişmeleri ve sektörün geleceğinde rol oynayacak teknolojileri paylaştı.

30.04.2020Teknoloji
Kargolar çalışıyor mu Kargolar hafta sonu açık mı

Kargolar çalışıyor mu? Kargolar hafta sonu açık mı?

Gönderileri ya da almaları gereken kargo bulunan vatandaşlar, cumartesi sabah saatleri itibariyle kargolar açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Sokağa çıkma yasağı bulunan cumartesi günü kargolar çalışıyor mu sorusuna yanıt arayan pek çok kişi, konuya internet üzerinden yanıt aramaya başladı. Peki, kargolar hafta sonu açık mı? İşte, Yurtiçi, PTT, Aras, MNG, Sürat, UPS dahil olmak üzere kargolar hafta sonu çalışıyor mu sorusunun cevabı ve detayları

18.04.2020Ekonomi
Huawei yeni nesil kurumsal iş çözümlerini tanıttı

Huawei yeni nesil kurumsal iş çözümlerini tanıttı

Huawei, Çin’in Shenzen şehrinde gerçekleştirdiği Endüstriyel Dijital Dönüşüm Konferansı’nda yeni kurumsal iş çözümlerini tanıttı. Tüm dünyada canlı olarak yayınlanan etkinlikte Huawei, OptiXtrans DC908, SmartLi UPS ürünleriyle birlikte, en güncel çözümler olan OceanStor Dorado ve AirEngine Wi-Fi 6’yı duyurdu. Şirket, ayrıca kurumsal pazar için iki amiral gemisi çözümünü daha ortaya çıkardı: Kampüsler için HiCampus ve veri merkezleri için HiDC...

10.03.2020Teknoloji
Gebze Emniyet Müdürlüğünün arşiv odasında yangın

Gebze Emniyet Müdürlüğü'nün arşiv odasında yangın

Kocaeli'de Gebze Emniyet Müdürlüğü'nün arşiv odasında UPS (güç kaynağı) cihazı kablosunun tutuşmasıyla yangın çıktı. Alevler, itfaiye ekiplerince büyümeden söndürüldü.

2.02.2020Gündem
Hibrit bilişim modellerinin artışı dikkat çekiyor

Hibrit bilişim modellerinin artışı dikkat çekiyor

Vertiv uzmanları belirledikleri 2020 veri merkezi trendlerini yorumladılar. Buna göre kurumların üst düzey yöneticileri son yıllarda verilerin işletmede mi bulutta mı tutulacağı konusundaki tartışmalardan, genel ve özel bulut modelleri ile yeniden yapılandırılmış bir merkez etrafındaki edge varlıkları birleştiren hibrit mimarilerden taraf olarak vazgeçecekler. Veri yönetimi ve bilgi işlem kaynaklarına yönelik olan bu dönüşmekte olan yaklaşım, BT altyapısı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı olan Vertiv'in uzmanları tarafından belirlenen ve yeni ortaya çıkan 5 trendden birisidir ve 2020 veri merkezi trendleri arasında yer almaktadır.

24.01.2020Teknoloji
Davos yarın başlıyor

Davos yarın başlıyor

İsviçre'nin Davos kasabasında 21-24 Ocak'ta gerçekleştirilecek 50'inci Dünya Ekonomik Forumu'na, 3 bin civarında iş insanı, siyasetçi, akademisyen ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katılacak.

20.01.2020Ekonomi
Hibrit bilişim modellerinde kayda değer artış var

Hibrit bilişim modellerinde kayda değer artış var

Vertiv uzmanları belirledikleri 2020 veri merkezi trendlerini yorumladılar. Buna göre kurumların üst düzey yöneticileri son yıllarda verilerin işletmede mi bulutta mı tutulacağı konusundaki tartışmalardan, genel ve özel bulut modelleri ile yeniden yapılandırılmış bir merkez etrafındaki edge varlıkları birleştiren hibrit mimarilerden taraf olarak vazgeçecekler.

17.01.2020Teknoloji
Şirketler arası espor turnuvası GGCorp nefes kesti

Şirketler arası espor turnuvası GGCorp nefes kesti

Bu sene ikincisi düzenlenen GGCorp esspor turnuvası nefes kesen karşılaşmalara sahne olurken dereceye giren PUBG ekiplerine madalya ve kupaları Schneider Electric APC Gaming ekibi tarafından verildi.

8.01.2020eSpor
İKMİB 2019u 20,6 milyar dolar ihracatla kapattı

İKMİB 2019'u 20,6 milyar dolar ihracatla kapattı

İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister " Türkiye'nin toplam ihracatından yüzde 11,44'lük bir pay alarak, Türkiye'de ciddi bir katma değer sağladık" dedi.

8.01.2020Ekonomi
Schneider Electric, yeni ürününü ortaya çıkardı

Schneider Electric, yeni ürününü ortaya çıkardı

Schneider Electric, iş sürekliliğini daha kolay hale getirmeyi amaçlayan dahili akü modüllerine sahip EasyUPS 3M 3 fazlı UPS ürününü sektöre sundu.

25.12.2019Teknoloji
Schneider Electric ile Scale Computing arasında iş birliği

Schneider Electric ile Scale Computing arasında iş birliği

Schneider Electric, Nesnelerin İnterneti (IoT) ile birlikte perakende sektöründe yaşanan zorluklara güvenilir ve kapsamlı bir çözüm sunmak üzere Scale Computing ile iş birliği gerçekleştirdi.

12.12.2019Teknoloji
Soyguncular polisle çatıştı: 4 ölü

Soyguncular polisle çatıştı: 4 ölü

ABD’nin Florida eyaletinde önceki gün kuyumcuyu soyduktan sonra kaçan silahlı iki kişinin güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada 4 kişi öldü.

7.12.2019Dünya
Bakan Pekcan: Her konuda eğitim vereceğiz

Bakan Pekcan: Her konuda eğitim vereceğiz

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Etkinliğin daha verimli geçmesi için potansiyel ihracatçılarımıza daha küçük gruplar halinde; gümrükleme ve iade süreçlerinden satış yöntemlerine, uygun paketlemeden ödeme sistemleri ve lojistik çözümlere, dijital pazarlamadan, sanal pazarlara ve ihracata yönelik devlet desteklerine kadar her konuda eğitim vereceğiz" dedi.

2.12.2019Ekonomi
Ticaret Bakanlığından kadın ve gençlere yönelik ihracat seferberliği

Ticaret Bakanlığından kadın ve gençlere yönelik ihracat seferberliği

Ticaret Bakanlığının UPS ile yaptığı iş birliği kapsamında başlatılacak "Export Akademi" programıyla kadın ve genç girişimciler ihracatta başarılı girişimcilerle bir araya gelecek. Export Akademi ile kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının karşılanması sayesinde ihracat artışına katkıda bulunulması hedefleniyor.

28.11.2019Ekonomi
Son dakika haberi… MSB bu fotoğrafla duyurdu: Paramotorla saldıracaklardı

Son dakika haberi… MSB bu fotoğrafla duyurdu: Paramotorla saldıracaklardı!

Pençe operasyonlarını sürdüren ve Hakurk’un kalbine giren komandolar, 17 mağarayı imha etti. Bu mağaralardan birinde, teröristlerin havadan saldırı amacıyla kullanmayı planladığı bir de paramotor bulundu. Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Deniz Yarbay Nadide Şebnem Aktop, Pençe 1-2 operasyonları ile koordineli olarak Hakurk bölgesinde teröristlerin eylem arayışında olduğu duyumlarına istinaden yeni bir operasyon başlatıldığını açıkladı. Aktop, operasyonda 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirtti.

27.11.2019Gündem
Mektubu Trumpa takdim ettim

"Mektubu Trump'a takdim ettim"

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump arasında merakla beklenen kritik buluşma dün Beyaz Saray’da gerçekleşti. Erdoğan ve Trump hem ikili hem de heyetlerarası görüşmelerde Suriye, F-35, S-400 gibi önemli başlıkları ele aldı. Erdoğan, “Bugün Sayın Başkan’a mektupları verdik. Ferhat Abdi Şahin gibi bir teröristin, ABD gibi bir ülkenin başkanı tarafından muhatap alınmasını üzüntü ile karşıladım” diye konuştu.

14.11.2019Gündem
Bugün kargolar ve PTT şubeleri çalışıyor mu 29 Ekimde kargolar açık mı

Bugün kargolar ve PTT şubeleri çalışıyor mu? 29 Ekim'de kargolar açık mı?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın resmi tatil olması nedeniyle, kargo firmalarının PTT şubelerinin çalışma düzeni merak edilen konular arasında yer aldı. '29 Ekim'de kargolar açık mı?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, konu hakkında bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, bugün kargolar çalışıyor mu? PTT şubeleri bugün açık mı?

29.10.2019Gündem
29 Ekimde kargolar açık mı 29 Ekim Salı günü kargolar çalışıyor mu

29 Ekim'de kargolar açık mı? 29 Ekim Salı günü kargolar çalışıyor mu?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatili dolayısıyla, kargo gönderim ya da alım işlemleri olan vatandaşların, 29 Ekim kargo çalışma saatleriyle ilgili araştırmaları hız kazandı. Kargoların 29 Ekim'de hizmet verip vermeyeceğini öğrenmek isteyenler, planlarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacaklar. Peki, 29 Ekim'de kargolar açık mı? 29 Ekim Salı günü kargolar çalışıyor mu? İşte, detaylı bilgiler.

28.10.2019Gündem
Kargolar bugün açık mı 28-29 Ekim kargo çalışma saatleri

Kargolar bugün açık mı? 28-29 Ekim kargo çalışma saatleri

28 Ekim Pazartesi ve 29 Ekim Salı günü kargolar açık mı sorusu, gönderilerini sağlamak ya da almak isteyen pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, kargolar bugün çalışıyor mu? İşte, gönderi yapmak ya da almak isteyen vatandaşların araştırdığı kargo çalışma saatleri hakkında merak edilen bazı bilgiler

28.10.2019Ekonomi
28-29 Ekim günleri kargolar açık mı

28-29 Ekim günleri kargolar açık mı?

28-29 Ekim günleri kargolar açık mı sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 28 Ekim'de yarım gün mesai yapılacağının duyurulmasının ardından bu iki tarihte de kargo çalışmalarının nasıl olacağı merak konusu olmuştu. Peki 28 Ekim ve 29 Ekim tarihlerinde kargolar açık mı?

26.10.2019Gündem
İKMİB, UPS ve THY Havacılık Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladı

İKMİB, UPS ve THY Havacılık Akademisi ile iş birliği protokolü imzaladı

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB), UPS ve Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi ile “Tehlikeli Maddeler Taşımacılığı ve Eğitimi” iş birliği protokolü imzaladı.

1.10.2019Ekonomi
Bugün kargolar açık mı 30 Ağustosta kargolar çalışıyor mu

Bugün kargolar açık mı? 30 Ağustos'ta kargolar çalışıyor mu?

Kargolar bugün açık mı sorusu, gönderi bekleyen ya da bir şeyler göndermek isteyen binlerce kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Kargo şirketlerinin durumuna göre değişkenlik gösteren 30 Ağustos kargo çalışma saatleri, şirketlerin yönetim kararlarına göre farklılık arz edecek. Peki, 30 Ağustos Cuma günü kargolar çalışıyor mu? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı bilgiler

30.08.2019Gündem
Kargolar 30 Ağustosta (yarın) açık mı İşte kargo çalışma saatleri

Kargolar 30 Ağustos'ta (yarın) açık mı? İşte kargo çalışma saatleri

Kargo gönderim ve alım işlemleri olan vatandaşlar, 30 Ağustos Cuma günü kargoların çalışıp çalışmadığını merak ediyor. Özellikle bayram günlerinde resmi ve bazı özel kurumların kapalı olmadı nedeniyle, vatandaşların kafasında soru işaretleri oluştu. Peki, kargolar 30 Ağustos'ta (yarın) açık mı? İşte kargo çalışma saatleri.

29.08.2019Gündem
Trump sert çıktı: Buna asla izin vermeyeceğiz

Trump sert çıktı: 'Buna asla izin vermeyeceğiz'

ABD Başkanı Donald Trump, Çin’in ABD üzerinden yıllarca büyük miktarda para “kazandığını” ve “çaldığını” savunarak, “Bu nedenle, (Çin'deki) büyük Amerikan firmalarımıza, şirketlerini evlerine (ABD'ye) getirmeleri ve ürünlerini artık ABD'de üretmeleri de dahil olmak üzere, bir an önce Çin'e bir alternatif aramaya başlamalarını söyledik." açıklamasında bulundu. Trump, "Onlar (Çin), yılda milyarlarca dolar değerindeki fikri mülkiyetimizi çaldı ve bunu sürdürmek istiyorlar. Ben buna izin vermeyeceğim!" ifadesini kullandı.

23.08.2019Dünya

Yazar Sonuçları

Mahalle yanıyor arkadaşlar!

İçtenlikle, gururla, mutluluktan havalara uçarak tam olarak şöyle yazmak isterdim:

3.06.2021

‘Çekçiler’ AKP’den müjde bekliyor

Meclis Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç ile Çek Yasası Mağdurları Temsilcisi Haydar Zirek’in, Ulusal Kanal’da Şule Perinçek’in sunumuyla canlı yayında yaptıkları oturumda, iktidar ile mağdurlar arasında ortak bir uzlaşı havası vardı sanki. Yayın esnasında dikkat çeken ilk ayrıntı, AKP temsilcisinin ilk defa mağdur olmuş bir kitlenin temsilcisi ile canlı yayında olmasıydı.

17.12.2020