EKSTRA
MENÜ

Ünlülerin Fotoğrafları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 630 haberi bulunmuştur.

Ünlülerin Fotoğrafları Haberleri

Can Yamanın sevgilisi Diletta’nın estetiksiz hali şaşırttı

Can Yaman'ın sevgilisi Diletta’nın estetiksiz hali şaşırttı!

Kimi modeldi kimi de sunucu... İşte gösteri dünyasının ünlülerinin yıllar içinde geçirdikleri değişim. Onların zamana nasıl meydan okuduklarını görünce şaşıracaksınız...

7.07.2021Magazin
Ermenistandan bir skandal daha Şimdi de Tarkan’ı vurdular...

Ermenistan'dan bir skandal daha! Şimdi de Tarkan’ı vurdular...

Ermenistan Radyosu yeni bir skandala daha imza attı. Radyonun Türkçe sitesinde “Öldürülen Azerbaycan askerleri” ve “Güneyde zorlu çarpışmalar devam ediyor” başlıklı haberlerin fotoğraflarında şarkıcı Serdar Ortaç ve oyuncu Kaan Girgin’in fotoğrafı paylaşılmıştı.

24.10.2020Magazin
İyi ki HaIley var  (Itır Esen)

İyi ki HaIley var! (Itır Esen)

Maalesef sokaklarda maskesiz ünlülerin fotoğrafları artmaya başlamışken, Itır Esen’i maskeli şekilde hem de hiç olmadığı kadar cool görmek güzel moral oldu.

20.06.2020Magazin
Ünlülerin hiç görmediğiniz çocukluk fotoğrafları

Ünlülerin hiç görmediğiniz çocukluk fotoğrafları!

İmrenerek baktığımız ünlüleri hep televizyonda, beyaz perdede ya da kırmızı halıda hayal ettiğimiz hayatları yaşarken görüyoruz. Çoğu zaman onların da ünlü olmadan önce bir hayatları olduğunu, onların da sıradan çocukluk çağı geçirdiğini unutuyoruz. Boredpanda.com ünlülerin çocukluk fotoğraflarını yayınladı. İşte birbirinden ünlü isimlerin gizli kalmış çocukluk fotoğrafları...

29.06.2017Etkinlikler
Emma Watsonın çok gizli fotoğrafları çalındı

Emma Watson'ın çok gizli fotoğrafları çalındı!

Özellikle Harry Potter serisiyle adını duyuran ve Hollywood'un önemli simalarından biri haline gelen Emma Watson'ın şahsi fotoğrafları hack kurbanı oldu.

16.03.2017Teknoloji
Geçmişe yolculuk: İşte, ünlü isimlerin küçüklük halleri

Geçmişe yolculuk: İşte, ünlü isimlerin küçüklük halleri

İşte ünlülerin küçüklük halleri...

12.10.2016Etkinlikler
Ünlülerden geçmişin özlemini aktaran kareler

Ünlülerden geçmişin özlemini aktaran kareler

Ünlüler sosyal medya hesaplarında sık sık eski çocukluk ve gençlik fotoğraflarını paylaşıyor. İşte ünlülerin eskiye dair özlemle paylaştıkları fotoğrafları.

20.06.2016Saglik
Küçük dilinizi yutacaksınız Kendimi çimdiklemem gerekti...

Küçük dilinizi yutacaksınız! Kendimi çimdiklemem gerekti...

Bana bunları dedirten Adana Divan Oteli’nin restoranında tattığım yemekler. Levrek ceviche’yi ve kinoa salatasını tadarken gözümü kapasam, kendimi San Francisco’da bir lokantada sanabilirdim. Son zamanlarda karşıma çıkan en iyi Akdeniz mutfağı...

Ünlülerin fotoğraflarını yorumlayan kadından eğlenceli kareler

Ünlülerin fotoğraflarını yorumlayan kadından eğlenceli kareler

Avustralyalı bir komedyen olan Celeste Barber, ünlülerin Instagram paylaşımlarına kendi yorumunu katarak tekrar hayat veriyor. İşte Celeste Barber'in yorumuyla hayat bulmuş eğlenceli kareler...

25.04.2016Etkinlikler

Yazar Sonuçları

Çocuklar dudaktan öpülür mü?

Çocuklarımıza duyduğumuz sevgiyi sık sık öpücüklerle, sarılışlarla ifade ederiz. Peki, anne-babalar bir sevgi ifadesi olarak çocuklarını dudaklarından öpebilirler mi? Sosyal medyada paylaşılan çocuklarını dudaklarından öpen ünlülerin fotoğrafları, bütün dünyada çok tartışıldı. Bu konuda birbirine zıt pek çok görüş ifade edildi. Kimileri bunun masum bir sevgi ifadesi olduğunu ve kötü niyetle bakmamak gerektiğini söyledi. Kimileri ise çocukları dudaklarından öpmenin bütün gelecek hayatlarını etkileyecek kadar tehlikeli ve yanlış bir davranış olduğunu iddia etti.

20.05.2019

Bundan iyi tanıtım olmaz

Mustafa Erdoğan’ın Anadolu Ateşi dünyayı gezmiş, bugüne kadar dünyanın dört bir yerinde Anadolu medeniyetleri ve kültürünü modern dansla anlatmış büyük bir projedir.

11.01.2019

12 ay Los Angeles

Bir şehir düşünün… 12 ay sürekli baharı yaşıyor. Nem, aşırı sıcak ve fırtına yok. Sokaklarında her an ünlülere rastlayabileceğiniz Los Angeles’a bir kere giden, bir daha gidiyor.

25.09.2017

Bir koşu Selanik turu

Bir koşu Selanik'e gittim geldim. Tabii ki bol bol yedim içtim. Etraftaki görüntüler o kadar tanıdıktı ki, sınır geçtiğime kendimi bile inandıramadım. Bildik mezeleri yerken kendimi İzmir’in kordonunda zannettim.

11.01.2017

Efeler diyarı bizleri bekliyor

Hürriyet Gazetesi’nin TÜRSAB işbirliğiyle düzenlediği, yazarlar, turizmciler ve yerel yönetimleri bir araya getiren, kentlerimizi keşfetmeye yönelik etkinliklerin ikincisinde Aydın’daydık.

26.08.2016

Küçük dilinizi yutacaksınız! Kendimi çimdiklemem gerekti...

Bana bunları dedirten Adana Divan Oteli’nin restoranında tattığım yemekler. Levrek ceviche’yi ve kinoa salatasını tadarken gözümü kapasam, kendimi San Francisco’da bir lokantada sanabilirdim. Son zamanlarda karşıma çıkan en iyi Akdeniz mutfağı...

7.05.2016