EKSTRA
MENÜ

Ünlülerin Doğal Halleri

Ünlülerin Doğal Halleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ünlülerin Doğal Halleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 38 Ünlülerin Doğal Halleri haberi bulunmuştur.

Ünlülerin Doğal Halleri Haberleri

Doğal haline beğeni yağdı

  Doğal haline beğeni yağdı  

Koronavirüs pandemisiyle ilgili yasaklar kademe kademe kalkıyor olsa da hala gösteri dünyasının ünlüleri hala o dönemdeki alışkanlıklarını sürdürüyor.

Instagram

8.07.2020Magazin
Makyaja gerek yokmuş, gözler yeterli

Makyaja gerek yokmuş, gözler yeterli!

Genç yıldızın Instagram sayfasında paylaştığı makyajsız pozu olay oldu.

2.02.2018Magazin
İşte gerçek yüzleri

İşte gerçek yüzleri

Şöyle bir gözünüzün önüne getirin, sokakta en doğal ve biraz da bakımsız halleriyle görüntülenen ünlüler nasıl tepkiler veriyor... Kimi gizlenmeye çalışıyor, kimi umursamıyor gülümsemeye başlıyor. Bazıları da kısacık zamanda bir rujla da olsa görüntülerini renklendirmeye çalışıyor. Peki sonuç?

6.01.2017Magazin
Makyaj yapınca değişiyor

Makyaj yapınca değişiyor

Önceki akşam tüm dünyanın nefesini kesen Victoria's Secret meleklerinin doğal halleri nasıl biliyor musunuz...

İşte attıkları her adımda binlerce dolar kazanan top modellerin makyajsız yüzleri...

3.12.2016Magazin
İstediğiniz kadar çekin benim her halim güzel

İstediğiniz kadar çekin benim her halim güzel

Dünyanın en gözde bekar erkeğinin kalbini kime kaptırdığı sorusu sonunda cevabını buldu. İngiliz kraliyet ailesinin haşarı prensi Harry'nin Kanada asıllı oyuncu Meghan Markle ile birlikte olduğu iddiaları doğrulandı. Hem dre Prens Harry'nin ofisinden yapılan bir açıklamayla.

8.11.2016Magazin
Beni böyle çektiniz de ne oldu

Beni böyle çektiniz de ne oldu

Gösteri dünyasının ünlüleri için bazen kelimenin tam anlamıyla kabus gibidir makyajsız yakalanmak. Hele bir de kötü günlerinde ya da kendilerini iyi hissetmiyorlarsa... Genç oyurcu Ariel Winter da böyle günlerinden birinde bakımsız haliyle objektiflere yakalandı. Genellikle bu duruma aldırmayan Winter bu kez hassas davrandı ve yüzünü saklamaya çalıştı. Önce eliyle yüzünü gizledi sonra da güneş gözlüklerinin arkasına saklandı. Ama elbette birkaç dakika içinde onlarca makyajsız fotoğrafı çekildi. İşte Winter ve doğal halleriyle yakalanan bazıları da aslına bakılırsa öyle çok daha güzel görünen ünlüler.

16.09.2016Magazin
Onunla ilgili bu gerçek sizi şaşırtacak

Onunla ilgili bu gerçek sizi şaşırtacak

Gösteri dünyasının ünlü kadınları bazen doğal halleriyle görüntülendiklerinde şaşırtıyor. Çünkü bazılarının makyajlı ve makyajsız halleri arasında dağlar kadar fark var. Bazıları da doğal halleriyle çok daha genç ve güzel görünüyor.İşte 'boyasız yüzleriyle' gösteri dünyasının ünlüleri.

5.09.2016Magazin
Böyle görmeseler iyiydi

Böyle görmeseler iyiydi

Neredeyse alışverişe bile giderken makyajsız sokağa çıkmayan ünlüler sadece tatilde en doğal halleriyle görüntüleniyor. Güneşin altında sahip oldukları tüm kusurlar da gün ışığına çıkıyor. Bazıları buna çare olarak güneş gözlüklerini hiç çıkarmıyor gözünden.

İşte güneşin altında ünlüler... Bakalım onları böyle tanıyabilecek misiniz.

19.08.2016Magazin
Sokakta görseniz tanımazsınız

Sokakta görseniz tanımazsınız

görüntülendiklerinde şaşırtıyor. Çünkü bazılarının makyajlı ve makyajsız halleri arasında dağlar kadar fark var. Bazıları da doğal halleriyle çok daha genç ve güzel görünüyor.İşte 'boyasız yüzleriyle' gösteri dünyasının ünlüleri.

6.08.2016Magazin
Zaman onu öyle hırpalamış ki ruju bile kurtaramadı

Zaman onu öyle hırpalamış ki ruju bile kurtaramadı

Hollywood'un ünlü çiftlerinden Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones, Fransız Riviera'sındaki tatillerini sürdürüyor. Ünlü çift, birkaç gün önce de yatlarından inip otomobile binerken objektiflere takıldı.

27.07.2016Magazin
İşte en doğal halleri

İşte en doğal halleri

Bazı ünlüler makyajsız halleriyle tanınmayacak kadar çirkin: Ama bazıları da görenleri şaşırtacak kadar güzel. İşte ünlü güzellerin doğal halleri.

4.03.2008Seyahat
Sizi bir yerden gözüm ısırıyor ama...

Sizi bir yerden gözüm ısırıyor ama...

Onlar bu görünüşleriyle parkta, sahilde ya da alışverişte karşınıza çıksalar dünya çapında ünlü insanlar olduklarını düşünebilir misiniz. İşte güzellikleriyle gözkamaştıran ünlülerin doğal halleri.

23.09.2007Gündem
Gözünü kapatsaymış

Gözünü kapatsaymış!

Elçin Sangu’nun sevgilisinin öpüşme krizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Madem sevgilisinin filmde öpüşme sahnesi var, buna katlanmalı mıydı? Yoksa tam aksine sinema salonundan çıkması doğru bir tutum mu? Magazin Konseyi haftanın en çok konuşulan olaylarını masaya yatırdı.

19.11.2017Magazin
Ünlülerin en doğal halleri

Ünlülerin en doğal halleri

Saint Michel Fransız Lisesi gençlerin “ünlülük” kavramı üzerinde düşünmelerini sağlamak için Psychologies dergisinin danışmanlığında çarpıcı bir fotoğraf sergisi organize etti. Açılışı 8 Kasım’da yapılan “Ünlü-Ünsüz Uyumu” isimli sergi, Demet Evgar’dan Fazıl Say’a, Serkan Keskin’den Bergüzar Korel'e kadar birçok ünlünün fotoğrafını Beyoncé ve Rihanna’nın fotoğrafçısı Rodolphe Gonzalez’in merceğinden yansıtıyor.

13.11.2017Kitap Sanat
Ağlamadım, makyajım yok

Ağlamadım, makyajım yok

Bir dönemin ünlü dizi oyuncusu sokakta objektiflere böyle takıldı.

23.01.2017Magazin
Hadise ikinci bir Sibel Can olma yolunda

Hadise ikinci bir Sibel Can olma yolunda

Magazin Konseyi bu hafta Hadise’nin aldığı kilolar, Ebru Şallı’nın yeni pilates DVD’si ve Murat Tavman’ın Fit Vücut Şifreleri üzerinden yaz gelirken ünlülerin kilolu ya da fit olma sorunsalını masaya yatırdı.

22.05.2016Magazin
Kızgın değil gerçek yüzü

Kızgın değil gerçek yüzü!

İşte ünlülerin en doğal halleri

22.04.2016Magazin
Magazin Konseyinde bu hafta

'Magazin Konseyi'nde bu hafta

Nurgül Yeşilçay, Paramparça dizisinde başrolü paylaştığı Erkan Petekkaya ile çekim dönemindeki anlaşmazlığa dair açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Peki kim haklı? “Sen de öpüşmeye amma meraklısın” diyen Petekkaya mı, yoksa “Erkekliğini benim üzerinden taçlandıramaz” diye isyan eden Yeşilçay mı?

13.03.2016Keyif
Ünlü modellerin günlük saç stilleri

Ünlü modellerin günlük saç stilleri!

Defilenin ertesi günü bile sonderece havalı görünen modellerin günlük saçlarına nasıl kavuşuruz?

1.12.2014Stil
Sizin gördüğünüz çıplak bir beden Onun gördüğü sonsuz bir rüya

Sizin gördüğünüz çıplak bir beden Onun gördüğü sonsuz bir rüya

Dünyanın önde gelen tüm modelleri, aktrisleri size poz vermek için sıraya giriyor.

8.03.2014Kelebek
Sizi zor tanıdık

Sizi zor tanıdık

Gösteri dünyasının ünlüleri genellikle en bakımlı halleriyle kamuoyunun önüne çıkar. Ama bazen olmadık yerlerde öyle yakalanıyorlar ki paparazzilerin objektiflerine. Doğrusu insan onları ilk bakışta tanımakmta zorlanıyor. Sanki, milyonlarca kişinin özendiği, benzemeye çalıştığı kişiler onlar değilmiş gibi. İşte o ünlülerin en doğal halleri.

16.10.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Klişenin dayanılmaz cazibesi

GEÇEN haftanın konuşulan haberlerinden biri, 1952 yılında lisede öğrenciyken gazeteci Ahmet Emin Yalman’ı öldürmeye çalışan ve bu nedenle 10 yıl hapis yattıktan sonra kendini Türkiye’nin ilk siyasi suikastçısı olarak sunan, Vakit Gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez’in, 14 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz suçlamasıyla gözaltına alınmasıydı.

4.05.2008