MENÜ

Uludağ Ekonomi Zirvesi

Uludağ Ekonomi Zirvesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Uludağ Ekonomi Zirvesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Uludağ Ekonomi Zirvesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 369 Uludağ Ekonomi Zirvesi haberi bulunmuştur.

Uludağ Ekonomi Zirvesi Haberleri

Ahmet Davutoğlundan 71 sayfalık cevap

Ahmet Davutoğlu'ndan 71 sayfalık cevap

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun sorularına 71 sayfalık cevap gönderdi.

12.01.2017Gündem
Antalya’daki zirvede toplantılar Regnum Carya’da yapılacak

Antalya’daki zirvede toplantılar Regnum Carya’da yapılacak

Akaryakıt dağıtım şirketi Opet’te Koç ile yüzde 50-50 ortak olduktan sonra son 3 yılda otel yatırımlarına ağırlık veren Fikret Öztürk, “Antalya Belek’teki otelimiz Regnum Carya kasım ayında Antalya’da yapılacak olan G20 Zirvesi’nin merkez oteli seçildi. ABD Başkanı Obama kalacak mı bilmiyoruz. Ama toplantılar için bizim otele gelecek” dedi.

18.04.2015Ekonomi
Bakan İdris Güllüce: Kendimi Viyana kapılarında akıncı beyi gibi hissediyorum

Bakan İdris Güllüce: Kendimi Viyana kapılarında akıncı beyi gibi hissediyorum

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Bursa’da bu yıl ikincisi düzenlenen İnşaat Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, "Cillop gibi, eksiği olmayan, gediği olmayan bir imar kanunu üzerinde çalışıyoruz" dedi. Geçtiğimiz günlerde Ankara'da açılışı yapılan dünyanın 5’inci büyük laboratuvarından duyduğu gururu da anlatan Güllüce, ''Mesela 'Dünyanın en büyük havaalanı yapıyoruz’ dediğimde kendimi Viyana kapılarında akıncı beyi gibi hissediyorum. Müthiş bir şey bu" ifadelerini kullandı.

13.02.2015Gündem
VUSLAT DOĞAN SABANCI GELECEĞİN MEDYASINI ANLATTI

VUSLAT DOĞAN SABANCI GELECEĞİN MEDYASINI ANLATTI

Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, medyada geleceğin internet yayıncılığıyla birlikte içerik ve marka yaratmadaki başarıda olduğunu söyledi.Uludağ'da, Capital ve Ekonomist Dergisi organizasyonu, Bursa Valiliği desteği ile düzenlenen Ekonomi Zirvesi'nde konuşan Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, hurriyet.com.tr'nin bugün Avrupa'nın birinci medya portalı olduğunu söyledi. Vuslat Doğan Sabancı, "15 yıl önce bunu hayal edemezdik." dedi. Her şeyin birbirinin içine girdiğini ve artık mecra olmadığını kaydeden Vuslat Doğan Sabancı, "Medyanın geleceği markadır. Dolayısıyla marka olarak ihtiyaç duyulan her zaman, her yerde, her formda olmalıyız" diye konuştu.Işıl ARSLAN- Serhat TEZCAN- Sebile ÇETİN- Bülent CİVANOĞLU- Emre KOŞAK-Faruk KAHRAMAN /DHA

17.03.2012Haber
İhracatta üç rekor birden

İhracatta üç rekor birden

Türkiye'nin ihracatı ekim ayında yeni bir 'aylık ihracat rekoru' kırdı ve 5.9 milyar doları da aştı. 10 aylık ihracat 51, 12 aylık ise 60 milyar doları devirdi. Böylece ekim ayında ihracatta 3 rekor birden kırıldı. Geçen ay Türkiye'den en çok ihracat yapan şirket ise Toyota Otomotiv oldu.

1.11.2004Ekonomi
İhracatta üç rekor birden

İhracatta üç rekor birden

Türkiye'nin ihracatı ekim ayında yeni bir 'aylık ihracat rekoru' kırdı ve 5.9 milyar doları da aştı. 10 aylık ihracat 51, 12 aylık ise 60 milyar doları devirdi.

1.11.2004Ekonomi

Yazar Sonuçları

Cezaevinde 1.6 milyon kazandı...

İlk günden beri söylüyorum, Deniz Seki bu cezaevinden çok daha güçlü, çok daha büyük bir şekilde çıkacak diye...

16.07.2016

Çocuklara ev araba yerine yaşanabilir bir dünya

KÜRESEL ısınma nicedir ekonominin gündeminde.

4.04.2013

Kötü niyetli olmak sektörü kurtarmaz

Geçtiğimiz perşembe akşamı bir iş yemeği sırasında, Hürriyet ekonomi editörlerinden Sadi Özdemir aradı. "19 Aralık’ta yaptığınız otomotiv zirvesine sadece ithalatçıları mı çağırdınız" diye sorunca şaşırdım.

30.12.2008