MENÜ

Uludağ Ekonomi Zirvesi

Uludağ Ekonomi Zirvesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Uludağ Ekonomi Zirvesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Uludağ Ekonomi Zirvesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 369 Uludağ Ekonomi Zirvesi haberi bulunmuştur.

Uludağ Ekonomi Zirvesi Haberleri

Artık yapay zekanın, robotların konuşulmadığı toplantı yok

Artık yapay zekanın, robotların konuşulmadığı toplantı yok

Dünyadaki en büyük problemlerin başında korumacılığın geldiğini dile getiren TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilecik, "Dünyada 10 yıl önce ismi olmayan yüzlerce marka, iş yapma biçimlerini değiştirdi. Artık yapay zekanın, robotların konuşulmadığı hiçbir toplantı yok" dedi.

23.03.2018Ekonomi
Simit Sarayı, Londrada 100 mağazaya koşuyor

Simit Sarayı, Londra'da 100 mağazaya koşuyor

Londra'da halihazırda 22 mağazaları olduğunu bildiren Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, "85 mağazası olan bir zincirle görüşüyoruz. Gerçekleşmesi durumunda hepsini bir anda Simit Sarayı'na çevireceğiz" dedi.

23.03.2018Ekonomi
Mehmet Şimşek Uludağ Ekonomi Zirvesinde konuştu

Mehmet Şimşek Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, reel sektörün dövizle borçlanmasını sınırlandıracaklarını belirtti. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bursa'da Türkiye ekonomisine ve mali politikaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Reel sektörün Dövizle borçlanmasına sınırlandırma getireceklerini belirten Şimşek, Türkiye'de mali politikanın tekrar doğru yola girdiğini dile getirdi. Şimşek, ayrıca, büyük şirketlerin Döviz riskini düzgün bir şekilde yönetemediğini gördüklerini söyledi.

23.03.2018Haber
Son dakika... Mehmet Şimşekten döviz borçlanması açıklaması

Son dakika... Mehmet Şimşek'ten döviz borçlanması açıklaması

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, reel sektörün dövizle borçlanmasını sınırlandıracaklarını belirtti.

23.03.2018Ekonomi
Türkiye’nin Davos’u için geri sayım...

Türkiye’nin Davos’u için geri sayım...

CAPITAL ve Ekonomist dergileri tarafından bu sene 7’ncisi düzenlenen, Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası buluşmalarından biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 23-24 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

18.03.2018Ekonomi
İş ve ekonomi dünyası Uludağda geleceği tartışacak

İş ve ekonomi dünyası Uludağ'da geleceği tartışacak

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu sene 7’ncisi düzenlenen, Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası buluşmalarından biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 23-24 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

12.03.2018Ekonomi
Uludağda global startuplar yarışacak

Uludağ'da global startup'lar yarışacak

23-24 Mart’ta düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bu yıl ilk defa Global Startup yarışması yapılacak. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen zirvede, ilk 3'e giren startupa ödül verilecek.

15.02.2018Startup
Start Up’lar zirve’ye çıkacak

Start Up’lar zirve’ye çıkacak!

Capital ve Ekonomist dergilerinin 2012 yılından bu yana gerçekleştirdiği Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor.

14.02.2018Ekonomi
Referandum sonrası reform gerekiyor

Referandum sonrası reform gerekiyor

DENİZBANK Genel Müdürü Hakan Ateş, referandum sonucu ne olursa olsun süratle reform yapılması gerektiğini vurguladı.

30.03.2017Ekonomi
Yatırım için kapıda bekleyenler var

Yatırım için kapıda bekleyenler var

TÜRK Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Ümit Leblebici, “Üzerimizde jeopolitik risklerin getirdiği bir katman var o katmandan dolayı içeriye giriş çok fazlaymış gibi gözükmüyor.

29.03.2017Ekonomi
Referandum sonrası belirsizlik olmamalı

Referandum sonrası belirsizlik olmamalı

İŞ Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bütün zorlu siyasi süreçlere rağmen özellikle ekonominin canlandırılması imkanlarının muhafaza edilmesi bakımından mali politikalarda bir popülizme gidilmemiş olmasını kıymetli bulduğunu söyledi.

28.03.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Toplum olarak neden mutsuzuz?

Begümhan Hanım (Doğan Faralyalı) Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde yaptığı konuşmada dinleyicilerle çok çarpıcı bir veri paylaştı.

30.03.2017