EKSTRA
MENÜ

Ulasima-Kapandi

Ulasima-Kapandi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ulasima-Kapandi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.109 Ulasima-Kapandi haberi bulunmuştur.

Ulasima-Kapandi Haberleri

Kar kalınlığının yarım metre olduğu Tuncelide, küreme makineleriyle yoğun mesai

Kar kalınlığının yarım metre olduğu Tunceli'de, küreme makineleriyle yoğun mesai

TUNCELİ’de, dün gece saatlerinde başlayan kar yağışıyla kar kalınlığı, yer yer yarım metreyi buldu. İl Özel İdaresi'ne bağlı karla mücadele ekipleri, kapanan 132 köy yolunu ulaşıma açmak için küreme makineleriyle gece gündüz çalışıyor.

15.01.2021Gündem
Elazığda 34 köy yolu, kar nedeniyle ulaşıma kapandı

Elazığ'da 34 köy yolu, kar nedeniyle ulaşıma kapandı

ELAZIĞ'da, gece saatlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 38 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekiplerin, yol açma çalışmaları sürüyor.

15.01.2021Gündem
Hakkaride köy ve mezra yolları kapandı; kar kalınlığı 30 santim oldu

Hakkari'de köy ve mezra yolları kapandı; kar kalınlığı 30 santim oldu

HAKKARİ'nin kırsal kesimleri ile Yüksekova ve Şemdinli ilçelerinde dün gece kar yağışı etkili oldu. Yüksekova merkezdeki kar kalınlığı, 30 santimetreyi buldu. Hakkari merkez ile Yüksekova ve Şemdinli ilçelerinde 96 köy ile 193 mezranın yolu, kar nedeniyle ulaşıma kapandı.

15.01.2021Gündem
Görüntüler İstanbul yolundan... Kar yağışı zor anlar yaşattı

Görüntüler İstanbul yolundan... Kar yağışı zor anlar yaşattı!

İstanbul karayolunun Ereğli kesiminde etkili olan kar yağışı ulaşımı aksattı. Bir TIR'ın kayması sonucu yol bir süre ulaşıma kapandı.

14.01.2021Gündem
Zonguldakta kar nedeniyle araçlar yolda kaldı

Zonguldak'ta kar nedeniyle araçlar yolda kaldı

İstanbul karayolunun Ereğli kesiminde etkili olan kar yağışı ulaşımı aksattı. Bir TIR'ın kayması sonucu yol bir süre ulaşıma kapandı.

14.01.2021Haber
Karagöl Yaylası beyaza büründü

Karagöl Yaylası beyaza büründü

Sakarya’nın Taraklı ilçesinde beklenen kar yağışı yüksek kesimlerde etkisini gösterirken beyaz gelinliğini giyen Karagöl Yaylası ve bazı mahallelerin yolları ulaşıma kapandı.

14.01.2021Gündem
Dört köşe fırtına

Dört köşe fırtına

Yurdun dört bir yanında uzun zamandır beklenen yağışlı hava, hafta sonundan itibaren fırtına şeklinde kendini gösterdi. Şiddetli rüzgâr ve yağmur yaşamı olumsuz etkiledi. Yağışlar kuraklık tehlikesine karşı merhem oldu.

14.01.2021Gündem
Afyonkarahisar - Antalya karayolu kar yağışı nedeniyle bir süre kapandı

Afyonkarahisar - Antalya karayolu kar yağışı nedeniyle bir süre kapandı

Afyonkarahisar - Antalya karayolunda sabah etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle maddi hasarlı kazalar meydana gelirken, yol zaman zaman ulaşıma kapandı.

13.01.2021Gündem
Edirnede dehşet anları AFAD ekipleri kurtardı...

Edirne'de dehşet anları! AFAD ekipleri kurtardı...

Edirne'de dünden beri devam eden sağanak yağış zor anlar yaşanmasına neden oldu. Tunca Hudut Bölüğü askerlerine yemek götüren kişi, dönüşte Hatipköy-Büyükismailçe köyü yolunda suyun taşması nedeniyle aracında mahsur kaldı. Aracıyla nehirden taşan suların ortasında kalan kişiyi AFAD ekipleri kurtardı.

13.01.2021Gündem
Bariyerlere çarpan TIR, otoyolu birbirine kattı

Bariyerlere çarpan TIR, otoyolu birbirine kattı!

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde, TEM Otoyolunda kontrolden çıkan TIR, önce bariyerlere, ardından da otomobile çarptı. TEM Otoyolu Ankara yönü ulaşıma kapanırken, uzun araç kuyrukları oluştu.

8.01.2021Gündem
Bahçesarayda 2 metre karda ekiplerin yoğun meaisi

Bahçesaray'da 2 metre karda ekiplerin yoğun meaisi

VAN'da geçen hafta 2 gün etkili olan kar yağışının ardından kapatıldıktan sonra 2 kez çığ düşen Van-Bahçesaray karayolu, çalışmaların ardından yeniden ulaşıma açıldı. Kar kalınlığının 2 metreyi aştığı bölgede, ekiplerin yol genişletme çalışması sürüyor.

1.01.2021Gündem
Çığ riski yüzünden kapatılan Van- Bahçesaray yolu, ulaşıma açıldı

Çığ riski yüzünden kapatılan Van- Bahçesaray yolu, ulaşıma açıldı

VAN'da etkili olan kar yağışı sonrası çığ riski nedeniyle ulaşıma kapatılan Van- Bahçesaray yolu, ekiplerin 1 haftalık temizleme çalışmasının ardından yeniden açıldı.

29.12.2020Gündem
Karadeniz’de kar esareti; kapalı 118 yerleşim yerinin yolunda hummalı çalışma

Karadeniz’de kar esareti; kapalı 118 yerleşim yerinin yolunda hummalı çalışma

DOĞU Karadeniz’in yüksek kesimleri, kar yağışıyla beyaza büründü. Bölge illerinin yükseklerinde, 2 gündür kardan kapanan 250 yerleşim yerinin yolundan 132’si ulaşıma açıldı. 118 yerleşim yerinin yolunun açılması için ekiplerin çalışmaları aralıksız sürüyor. Rize'de yayla evinde mahsur kalan Meyrem Çelik (90) de karla kaplı yolu açan özel idare ekiplerince kurtarıldı.

25.12.2020Gündem
Karadeniz’de kar esareti; 250 köy yolu kapandı

Karadeniz’de kar esareti; 250 köy yolu kapandı

DOĞU Karadeniz’in yüksek kesimleri, kar yağışıyla beyaza büründü. Bölge illerinin yükseklerinde, kardan kapanan 250 köy yolunun ulaşıma açılması için ekipler çalışma başlattı.

24.12.2020Gündem
Rizede kar yağışı; 89 köy yolu kapandı

Rize'de kar yağışı; 89 köy yolu kapandı

RİZE’nin yüksek kesimlerinde başlayan kar yağışı, iç kısımdaki ilçe merkezlerinde de etkili oldu. Kentin yükseklerinde, kardan kapanan 89 köy yolunun ulaşıma açılması için ekipler çalışma başlattı.

24.12.2020Gündem
Vanda çoban ve sürüsü tipiye yakalandı

Van'da çoban ve sürüsü tipiye yakalandı

VAN'da etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, kar nedeniyle ulaşıma kapanan 372 yerleşim yerinin yolunun açılması için Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, yoğun bir çalışma yürütüyor. Kırsal mahallelerdeki merada kar ve tipiye hazırlıksız yakalanan çoban da koyun sürüsüyle zor anlar yaşadı. Koyunlar, mahalledeki vatandaşların da yardımıyla ağıllara geri getirildi.

23.12.2020Gündem
Elazığda, kardan kapanan 90 köy yolundan 77si açıldı

Elazığ'da, kardan kapanan 90 köy yolundan 77'si açıldı

ELAZIĞ'da, dünden beri etkili olan kar yağışıyla kapanan 90 köy yolundan 77'si, ulaşıma açıldı. Kapalı 13 köy yolunun açılması için çalışmalar sürdürülüyor.

23.12.2020Gündem
Doğu Anadoluda 661 köy yolu kardan kapandı

Doğu Anadolu'da 661 köy yolu kardan kapandı

DOĞU Anadolu'da kar yağışı sebebiyle 661 yerleşim biriminin yolu ulaşıma kapandı. Erzurum'da kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken, Doğu'nun Çukurovası olarak bilinen Iğdır'da ise 5 santimetre olarak ölçüldü.

23.12.2020Gündem
Bitlis’te 224 köy yolu kardan kapandı

Bitlis’te 224 köy yolu kardan kapandı

BİTLİS’te dün başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle 224 köy yolu ulaşıma kapandı. İl özel idaresi ekipleri, karla kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışma başlattı.

23.12.2020Gündem
Hakkari’de 22 köy ve 52 mezranın yolu kardan kapandı

Hakkari’de 22 köy ve 52 mezranın yolu kardan kapandı

HAKKARİ ve Yüksekova ilçesinde kar yağışı etkili oldu. 22 köy ve 52 mezra yolunun ulaşıma kapandığı Hakkari ve Yüksekova'da kar kalınlığı 10 santimetreyi buldu. Karla mücadele ekipleri kapalı köy ve mezra yollarını ulaşıma açmak için yoğun çalışma başlattı.

23.12.2020Gündem
Muş’ta 19 köy yolu kardan kapandı

Muş’ta 19 köy yolu kardan kapandı

MUŞ’ta, iki gündür etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle 19 köy yolu ulaşıma kapandı. Kar kalınlığının 30 santimetreyi aştığı bölgelerde, İl Özel İdaresi ekipleri karla mücadele çalışmasını sürdürüyor.

23.12.2020 Gündem
Elazığda kar yağışı nedeniyle 90 köy yolu ulaşıma kapandı

Elazığ'da kar yağışı nedeniyle 90 köy yolu ulaşıma kapandı

ELAZIĞ'da, dün geceden bu yana etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle 90 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekiplerin, yol açma çalışmaları sürüyor.

22.12.2020Gündem
Son dakika haberi: İzmir ve Antalyadaki sel felaketinde son durum Acı haberler peş peşe geldi...

Son dakika haberi: İzmir ve Antalya'daki sel felaketinde son durum! Acı haberler peş peşe geldi...

İzmir'in Menderes ilçesinde, hareket halindeyken sele kapılan aracın içerisindeki kayıp olarak aranan ikinci kişinin de cansız bedeni helikopter tarafından tespit edildi. Kayıp olarak aranan diğer kişinin cesedi ise bölgedeki dere yatağında bulunmuştu. Öte yandan Antalya'nın Serik ilçesinde, dün başlayıp gece boyu yer yer şiddetli olarak etkisini sürdüren yağış nedeniyle tarım alanları ve seralar, sular altında kaldı. Gelen son dakika bilgilerine göre, bölgede yağışın devam ettiği ve Acısu Deresi'nde taşkın riski olduğu belirtildi.

14.12.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Meteoroloji uyardı İşte 14 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji uyardı! İşte 14 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken Erzincan'da bir süredir etkili olan kar yağışı nedeniyle Refahiye'de 5, Kemaliye ilçesinde 1 olmak üzere toplam 6 köy yolu ulaşıma kapandı. Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde de kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Meteoroloji'den yapılan açıklamada Mersin ve Antalya'da kuvvetli yağışın etkili olacağı bildirildi. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 14 Aralık il il hava durumu tahminleri.

14.12.2020Gündem
Mahalleleri birbirine bağlayan yol, sağanakta çöktü

Mahalleleri birbirine bağlayan yol, sağanakta çöktü

Denizli'nin Çameli ilçesinde iki mahallenin birbirine bağlandığı yolda, sağanak nedeniyle çatlaklar ve çökme meydana geldi. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kapanan yolda onarım çalışması başlattı.

13.12.2020Gündem
Tunceli’de kar yağışı etkili oldu, 132 köy yolu kapandı

Tunceli’de kar yağışı etkili oldu, 132 köy yolu kapandı

Tunceli’de etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle kent genelinde 132 köy yolu ulaşıma kapandı. Ekipler, kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için çalışma başlattı.

9.12.2020Gündem
Yoğun kar yağışı 58 köy yolu kapandı

Yoğun kar yağışı! 58 köy yolu kapandı

Tunceli'de dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle 58 köy yolu ulaşıma kapandı.

2.12.2020Gündem
Tuncelide kar yağışı nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı

Tunceli'de kar yağışı nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı

TUNCELİ'de etkili olan kar yağışı nedeniyle 25 köy yolu ulaşıma kapandı. Yağışa hazırlıksız yakalanan bazı sürücüler, kazaya karıştı.

21.11.2020Gündem
Tunceliye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

Tunceli'ye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

TUNCELİ'nin yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda mahsur kalırken, 31 köy yolu da ulaşıma kapandı.

20.11.2020Haber
Tunceliye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

Tunceli'ye mevsimin ilk karı yağdı; 31 köy yolu ulaşıma kapandı

TUNCELİ'nin yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Kar yağışına hazırlıksız yakalanan sürücüler yolda mahsur kalırken, 31 köy yolu da ulaşıma kapandı.

20.11.2020Gündem
Doğu Karadeniz’de kar yağışı etkili oluyor

Doğu Karadeniz’de kar yağışı etkili oluyor

DOĞU Karadeniz'in yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oluyor. Yaylacılar da kar yağışı ile birlikte büyük ve küçükbaş hayvanları ile dönüşe geçti.

20.11.2020Gündem
Son dakika... Giresunda sel: Şantiyeyi su, bastı araçlar sürüklendi

Son dakika... Giresun'da sel: Şantiyeyi su, bastı araçlar sürüklendi

GİRESUN'da etkili olan sağanak sonucu Mursal Deresi taştı, 22 Ağustos'ta meydana gelen sel afetinde menfez çökmesi sonucu 5 askerin şehit olduğu Tirebolu-Doğankent yolunda yürütülen yol yapım şantiyesini sel suları bastı. Bölgede menfez yapımını sürdüren kamyon ve iş makinesi sel sularına kapılarak sürüklendi.

6.11.2020Haber
Giresunda sel felaketi İş makineleri sürüklendi

Giresun'da sel felaketi! İş makineleri sürüklendi

GİRESUN’da etkili olan sağanak nedeniyle Mursal Deresi taştı. 22 Ağustos’ta meydana gelen sel afetinde menfez çökmesi sonucu 5 askerin şehit olduğu Tirebolu- Doğankent yolunda yapım çalışmalarını yürüten şirketin şantiyesini de sel suları bastı. Selde şantiyeye ait araç ve iş makineleri sürüklenirken, çalışanlar ise kaçarak kurtuldu.

6.11.2020Gündem
Rizede şiddetli yağış etkili oluyor, bazı köy yolları ulaşıma kapandı

Rize'de şiddetli yağış etkili oluyor, bazı köy yolları ulaşıma kapandı

RİZE'de etkili olan sağanak nedeniyle Ardeşen ilçesindeki derelerde su seviyesi yükseldi, bazı köy yolları ulaşıma kapandı. Yetkililer, vatandaşlara dere yataklarından uzak durmaları çağrısında bulunuyor.

2.10.2020Haber
Rizede şiddetli yağış

Rize'de şiddetli yağış

Rize'de etkili olan sağanak nedeniyle Ardeşen ilçesindeki derelerde su seviyesi yükseldi, bazı köy yolları ulaşıma kapandı. Yetkililer, vatandaşlara dere yataklarından uzak durmaları çağrısında bulunuyor.

2.10.2020Gündem
Rizede şiddetli yağış Derelerde su seviyesi yükseldi, yetkililerden uzak durun çağrısı

Rize'de şiddetli yağış! Derelerde su seviyesi yükseldi, yetkililerden 'uzak durun' çağrısı

Rize'de etkili olan sağanak nedeniyle Ardeşen ilçesindeki derelerde su seviyesi yükseldi, bazı köy yolları ulaşıma kapandı. Yetkililer, vatandaşlara dere yataklarından uzak durmaları çağrısında bulunuyor.

2.10.2020Gündem
Son dakika haberi: Tanker devrildi, Bolu Dağı ulaşıma kapandı

Son dakika haberi: Tanker devrildi, Bolu Dağı ulaşıma kapandı

Bolu Dağı’nın D-100 kara yolu geçişinde zift yüklü tanker otomobile çarparak devrildi. Kazada 3 kişi yaralanırken, Bolu Dağı ulaşıma kapandı.

23.09.2020Gündem
Tanker devrildi, Bolu Dağı ulaşıma kapandı

Tanker devrildi, Bolu Dağı ulaşıma kapandı

Bolu Dağı’nın D-100 kara yolu geçişinde zift yüklü tanker otomobile çarparak devrildi. Kazada 3 kişi yaralanırken, Bolu Dağı ulaşıma kapandı.

23.09.2020Haber
Anadolu Otoyolunda zincirleme trafik kazası

Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası

Anadolu Otoyolu'nun Ankara istikameti, zincirleme trafik kazası nedeniyle ulaşıma kapandı.

4.09.2020Haber
TEMde 28 araç birbirine girdi Ankara yönü 3 saat kilitlendi

TEM'de 28 araç birbirine girdi! Ankara yönü 3 saat kilitlendi

İzmit'te, TEM Otoyolu Bekirdere viyadüğünde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 28 araç çarpışırken, 1 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle TEM Otoyolu Ankara istikameti ulaşıma kapanırken, yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından yeniden trafiğe açıldı.

4.09.2020Gündem
Kum fırtınası nedeniyle zincirleme kaza

Kum fırtınası nedeniyle zincirleme kaza

Konya - Aksaray yolunda kum fırtınası nedeniyle görüş mesafesinin sıfır metreye kadar düşmesi üzerine iki zincirleme kaza meydana geldi. Toplam 10 aracın karıştığı kazalarda 8 kişi yaralandı. Fırtına nedeniyle yol bir süreliğine ulaşıma kapandı.

4.09.2020Haber
Kum fırtınası nedeniyle 2 zincirleme kaza: 8 yaralı

Kum fırtınası nedeniyle 2 zincirleme kaza: 8 yaralı

KONYA- Aksaray yolunda kum fırtınası nedeniyle görüş mesafesinin sıfır metreye kadar düşmesi üzerine iki zincirleme kaza meydana geldi. Toplam 10 aracın karıştığı kazalarda 8 kişi yaralandı. Fırtına nedeniyle yol bir süreliğine ulaşıma kapandı.

4.09.2020Gündem
Konya - Aksaray yolunda şaşkına çeviren anlar Çok sayıda yaralı var...

Konya - Aksaray yolunda şaşkına çeviren anlar! Çok sayıda yaralı var...

Konya - Aksaray yolunda kum fırtınası nedeniyle görüş mesafesinin sıfır metreye kadar düşmesi üzerine iki zincirleme kaza meydana geldi. Toplam 10 aracın karıştığı kazalarda 8 kişi yaralandı. Fırtına nedeniyle yol bir süreliğine ulaşıma kapandı.

4.09.2020Gündem
Giresunda sel felaketi, kayıp kişiler aranıyor

Giresun'da sel felaketi, kayıp kişiler aranıyor

Giresun'da önceki akşam etkili olan sağanak nedeniyle 7 ilçede sel ve heyelan meydana geldi. Gece boyu şiddetini artıran yağmur sonrası Dereli ilçesi nehre döndü; park halindeki araçlar sel sularına kapılarak sürüklendi. Aksu Deresi’nin bazı noktalarda taşması sonucu Giresun- Dereli- Sivas yolu ulaşıma kapandı. Sağanak nedeniyle debisi yükselen Aksu Deresi, merkeze bağlı Duroğlu beldesi civarında ve bazı bölgelerde taştı. Dere çevresindeki bazı evler de tedbir amaçlı tahliye edildi. Kayıp olan kişilere yönelik arama çalışmaları devam ediyor.

24.08.2020Haber
Son dakika... Giresundaki sel felaketinden acı haberler

Son dakika... Giresun'daki sel felaketinden acı haberler

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Giresun'daki sel felaketiyle ilgili olarak ''Bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı, can kaybımız 8 oldu" açıklamasını yaptı. İçişleri Bakanlığı da Giresun’da vatandaşları SMS yoluyla uyardı. Mesajda vatandaşların can ve mal emniyeti bakımından dikkatli olmaları istendi.

24.08.2020Gündem
Selin vurduğu Giresun’da kayıp 10 kişi aranıyor

Selin vurduğu Giresun’da kayıp 10 kişi aranıyor

Giresun'da sağanak sonucu meydana gelen ve 2’si asker 6 kişinin hayatını kişinin hayatını kaybettiği, 17 binanın yıkıldığı, 361 yapının hasar gördüğü Dereli ilçesi ve çevre ilçelerde selin izleri silinmeye çalışılıyor. Ekipler, sel felaketinde 3’ü jandarma personeli kayıp 10 kişiyi arama çalışmalarını sürdürüyor.

24.08.2020Gündem
Dereli felaketi

Dereli felaketi

Giresun, sel ve heyelana yol açan şiddetli ağustos yağışıyla büyük yara aldı. Kentte çok sayıda dere taştı. En büyük hasar Dereli ilçesinde. Sel sularının vurduğu ilçe nehre dönerken araçlar sürüklenip toprağa saplandı. 4 kişi öldü, 2 jandarma şehit düştü, 10 kişi kayıp...

24.08.2020Gündem
Giresundaki selde şehit olan uzman çavuş Onur Kıranın ailesine acı haber ulaştı

Giresun'daki selde şehit olan uzman çavuş Onur Kıran'ın ailesine acı haber ulaştı

Giresun'daki sel felaketinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Onur Kıran'ın (23) acı haberi, Çanakkale'nin Eceabat ilçesindeki ailesine verildi. Kıran'ın baba evinin bulunduğu apartman ve çevresi Türk bayrakları ile donatıldı.

23.08.2020Gündem
Selin vurduğu bölgede hasarın boyutu sabah ortaya çıktı

Selin vurduğu bölgede hasarın boyutu sabah ortaya çıktı

Giresun'un Doğankent ilçesinde yağış sonucu su baskınları meydana geldi. Sağanak nedeniyle Ordu sınırındaki Abdal Deresi ve Dereli ilçesindeki dere taştı. Taşkın nedeniyle, Giresun-Dereli-Sivas kara yolu ulaşıma kapandı. Gelen son dakika gelişmesine göre, Bakan Soylu, "1 asker ve 3 vatandaşın cansız bedeni bulundu. 11 vatandaşımızın arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Şu anda 118 köy yolu ulaşıma kapalı" açıklamasını yaptı. Felaket sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaraların sarılması için devletin tüm imkanlarıyla seferber edilmesi ve bu tür olayların tekrar yaşanmaması için gerekli adımların atılması talimatını verdi.

23.08.2020Haber