MENÜ

Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi

Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 993 Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi haberi bulunmuştur.

Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi Haberleri

TÜSİADdan Anayasa uyarısı

TÜSİAD'dan Anayasa uyarısı

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa V. Koç, Anayasa konusunda uzlaşma sağlanması gerektiğini belirterek, “84 yıllık kazanımlarımızı ve laik demokratik yapımızı basamak yaparak, özgürlükçü, eşitlikçi, katılımcı, girişimci, hukuka saygılı, bireyi yücelten, devlet-toplum-birey dengesini doğru kuran, toplumsal katılımla şekillendirilmiş bir Anayasa yapmalıyız” dedi.

13.12.2007Gündem
TÜSİAD YİK Ankarada toplanacak

TÜSİAD YİK Ankara'da toplanacak

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi, 2007 yılının son Yüksek İstişare Konseyi toplantısını 13 Aralık Perşembe günü Ankara'da düzenleyecek.

11.12.2007Ekonomi
IMF, TÜSİAD ile görüştü

IMF, TÜSİAD ile görüştü

İstanbul'daki temaslarını sürdüren IMF Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni başkanlığındaki IMF heyeti, TÜSİAD Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ile görüştü.

5.10.2007Ekonomi
Kutuplaşma tuzağına düşmeyelim refah ve çağdaşlığa odaklanalım

Kutuplaşma tuzağına düşmeyelim refah ve çağdaşlığa odaklanalım

Yeni anayasa tartışmasında laikliğin öne çıkmasının, bazı hükümet üyeleri, parti mensupları ve yerel yöneticilerin, geçmişteki eylem ve söylemlerinden kaynaklandığını kaydeden TÜSİAD Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, "Kutuplaşma tuzağına düşmeden, ülkeyi güçlendirecek ve toplumun kendisini yenilemesini sağlayacak bir siyasal-toplumsal yapının kurulması için çalışmak zorundayız" dedi.

21.09.2007Gündem
Sizi endişelendiren Anayasa ile Türkiye AB’ye giremez

Sizi endişelendiren Anayasa ile Türkiye AB’ye giremez

Başbakan Vekili Cemil Çiçek, Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplantısında, Anayasa değişikliğinde bazı kesimlerde yaşanan laiklik, Atatürkçülük gibi endişelere Avrupa Birliği teminatı verdi.

21.09.2007Gündem
Eleştiriye tahammül edin yeni laiklik tanımı aramayın

Eleştiriye tahammül edin yeni laiklik tanımı aramayın

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Mustafa Koç, çağdaş demokratik toplumlarda, hükümetleri izlemek, icraatlarını değerlendirmek, eleştiri ve uyarılarda bulunmanın sivil toplumun temel işlevlerinden biri olduğunu, buna tahammül edemeyen siyasetçilerin çağdaş demokrasinin gereklerini benimsemediklerini ortaya koymuş olacaklarını savundu.

21.09.2007Gündem
İş dünyası toplantıdan memnun

İş dünyası toplantıdan memnun

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplantısına katılan Başbakan Vekili Cemil Çiçek'in tüm açıklığı ve samimiyetiyle sorulara cevap vermesinin çok sevindirici olduğunu belirterek, “Bana göre verimli bir toplantıydı” dedi.

21.09.2007Gündem
TÜSİAD YİK toplandı

TÜSİAD YİK toplandı

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Mustafa Koç, çağdaş demokratik toplumlarda, hükümetleri izlemek, icraatlarını değerlendirmek, eleştiri ve uyarılarda bulunmanın sivil toplumun temel işlevlerinden biri olduğunu, buna tahammül edemeyen siyasetçilerin çağdaş demokrasinin gereklerini benimsemediklerini ortaya koymuş olacaklarını ifade ederek, “Burada bir kez daha altını çizmekte yarar görüyorum; TÜSİAD olarak anayasa sürecini de, hükümetin icraatını da yakından izleyeceğiz” dedi.

21.09.2007Gündem
Koç Holding CEOsu: Migrosun satışı marta kadar sonuçlanacak

Koç Holding CEO'su: Migros'un satışı marta kadar sonuçlanacak

Koç Holding CEOsu Bülent Bulgurlu Migros’un satışı ile ilgili sürecin devam ettiğini, talip olan firmaların hepsiyle görüşmelere daha yeni başlayacaklarını belirterek “Bunun sonucunu 2008 Martına kadar alacağız” dedi.

21.09.2007Gündem
TÜSİADdan hükümete laiklik uyarısı

TÜSİAD'dan hükümete laiklik uyarısı

Son günlerde hükümete yönelik eleştiri dozunu artıran TÜSİAD, Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek’in katıldığı Yüksek İstişare Konseyi toplantısında da yeni Anayasa hazırlıklarına ilişkin eleştirilerini sürdürdü.

21.09.2007Gündem
TÜSİAD YİK toplandı

TÜSİAD YİK toplandı

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) toplandı.

21.09.2007Ekonomi
Hükümet sözcüsü Çiçek, TÜSİAD üyeleri ile görüşecek

Hükümet sözcüsü Çiçek, TÜSİAD üyeleri ile görüşecek

Başbakan Yardımcısı, Devlet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, TÜSİAD'ın 2007 yılı üçüncü Yüksek İstişare Konseyi toplantısına katılacak.

19.09.2007Gündem
Sakıp Sabancı

Sakıp Sabancı

Kimilerine göre ’paranın baronu’, kimilerine göre zenginliği sevdiren adam’ kimilerine göre ise iyi bir oyuncu; ama bir gerçek var ki ülkemizin yetiştirdiği hayırsever, en güleç yüzlü, girişken ve sosyal, toplumun en çok ilgiyle izlediği medyatik sanayici, işadamı.

2.07.2007Eğitim
Sakıp Sabancı

Sakıp Sabancı

Başkanlıkları

2.07.2007Eğitim
AB karşıtlığında dışardaki Türkiye düşmanlarıyla buluşanlar var

AB karşıtlığında dışardaki Türkiye düşmanlarıyla buluşanlar var

TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç, AB karşıtı söylemleri olan bazı partiler için, "Türkiye düşmanlarıyla aynı amaçta buluşuyorlar" deyimini kullandı.

8.06.2007Gündem
TÜSİADdan siyasilere 12 soruda Ne yapacaksınız anketi

TÜSİAD'dan siyasilere 12 soruda 'Ne yapacaksınız' anketi

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), hazırladığı 12 soruluk anket ile 22 Temmuz seçimlerine kilitlenen siyasi partilerin hükümete gelmeleri haline hangi icraatlarda bulunacağını sordu.

8.06.2007Ekonomi
Koç: Siyasette akıl tutulmasıyla karşı karşıyayız

Koç: Siyasette akıl tutulmasıyla karşı karşıyayız

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa Koç, son birkaç aylık ürede tartışılan konulara ve sergilenen yaklaşımlarla ilgili olarak, "Türkiye’yi hedefleri doğrultusunda daha ileriye götürecek bir dinamiğin ışıklarını görmekte zorlanıyoruz. Siyaset sahnemizde adeta bir 'akıl tutulması' ile karşı karşıyayız" dedi.

8.06.2007Gündem
TÜSİAD sınır ötesi operasyona soğuk

TÜSİAD sınır ötesi operasyona soğuk

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, sınır ötesi operasyon senaryolarına ilişkin “Ümit ediyorum ki Türkiye, bu duruma itilmek, böyle bir şeyi yapmak zorunda kalmaz. Ama bu tür gelişmeler olursa tabii bunların ekonomi piyasalarında, finansal piyasalarda olumsuz etkileri olabilir” dedi.

8.06.2007Gündem
TÜSİADdan sınır ötesi yorumu

TÜSİAD'dan sınır ötesi yorumu

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ Kuzey Irak’a sınır ötesi operasyon düzenlenmesine ilişkin “Ümit ediyorum ki Türkiye bu duruma itilmez, böyle bir şey yapmak zorunda olmaz. Umarım böyle bir gelişmeyle karşı karşı kalmayız, bunu yapmak zorunda kalmayız” diye konuştu.

8.06.2007Gündem
Ekonomi değil güvenlik önemli

Ekonomi değil güvenlik önemli

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, sınır ötesi operasyon konusunda iş dünyasının fikir beyan etmesinin gerekli olduğunu düşünmediğini belirtti.

8.06.2007Gündem
TÜSİAD, AB üyeliğine tarih biçti

TÜSİAD, AB üyeliğine tarih biçti

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Mustafa Koç, Türkiye'nin, (AB'ye) tam üyelik için iç ve dış dinamikleri zorlayacak bir hedef tarih belirlemesi, bu tarihin, AB'nin yeni bütçe dönemi ve Avrupa Parlamentosu seçimleri göz önüne alındığında 1 Ocak 2014 olması gerektiğini bildirdi.

1.03.2007Gündem
TÜSİAD olağanüstü toplanıyor

TÜSİAD olağanüstü toplanıyor

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi olağanüstü toplanıyor.

27.02.2007Ekonomi
Cinayetle birlikte karamsarlık derinleşti, inanç tazeleyelim

Cinayetle birlikte karamsarlık derinleşti, inanç tazeleyelim

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanlığına bir kez daha seçilen Mustafa Koç, artan karamsarlık havasını aktardığı bir konuşma yaparken, "Karamsarlığın bizi götürebileceği bir yer yok. İnanç tazelememiz gerekiyor" diye konuştu.

25.01.2007Ekonomi
TÜSİADdan Bahçeliye jet cevap

TÜSİAD'dan Bahçeli'ye jet cevap

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, Başkanlığa veda ederken, gazeteci Hrant Dink'in öldürülmesi ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin TÜSİAD'a ilişkin sözlerini değerlendirdi.

25.01.2007Gündem
Koç: Dinkin ölümünü hazırlayan atmosferi kavradık

Koç: Dink'in ölümünü hazırlayan atmosferi kavradık

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa Koç, “Her şeyden önce Hrant Dink'in ölümüne zemin hazırlayan siyasi atmosferin, ülkenin geleceğiyle ilgili olumsuz inançları kolaylıkla zedeleyebileceğini bu olayla birlikte hepimiz bir kez daha bütün açıklığıyla kavradık” dedi.

25.01.2007Gündem
Nasılsınız sayın başkan

Nasılsınız sayın başkan

Mustafa Koç, sohbet öncesi Hamdi Akın’a bu cümleyle hitap ettikten sonra TÜSİAD olarak Futbol Federasyonu Başkanlığı’nı desteklediklerini belirtti.

23.12.2006Spor
Erken seçim istemeyiz Köşk adayında uzlaşın

Erken seçim istemeyiz Köşk adayında uzlaşın

2007’nin zor bir yıl olacağını belirten TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa Koç, ekonomik disiplin ve istikrar için genel seçimlerin zamanında yapılmasını ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin uzlaşma içinde gerçekleştirilmesini istedi.

22.12.2006Ekonomi
TÜSİADdan hükümete seçim desteği

TÜSİAD'dan hükümete seçim desteği

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ve TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç genel seçimlerin zamanında yapılması gerektiğini söyledi.

22.12.2006Gündem
Bakan Güler: Doğal gazda bir sorun olmayacak

Bakan Güler: Doğal gazda bir sorun olmayacak

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, ”Doğal gazda normal şartlar altında bir sorunumuz olmayacak” dedi.

9.12.2006Gündem
Hükümetle diyalog kapısı aralandı

Hükümetle diyalog kapısı aralandı

TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı ve TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç, dün Başbakan Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek 40 dakika görüştü. Koç ve Sabancı’nın Başbakan Erdoğan’ı ziyareti hükümet ve TÜSİAD arasında diyalog kapısının aralanmasını sağladı.

20.06.2006Ekonomi
TÜSİAD: AB ile ilgili bir kaygımız yok

TÜSİAD: AB ile ilgili bir kaygımız yok

Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Ömer Sabancı, AB ile ilgili bir kaygıları olmadığını söyleyerek "Türkiye'nin bu konuda bir stratejiye ihracı ovar" dedi. Piyasada yaşanan dalgalanmalar için TÜSİAD, hükümete orta ve uzun vadeli yapılanma tavsiyesinde bulundu.

20.06.2006Ekonomi
Ekonomiyi güçlendirin, dış hareket etkisini azaltın

Ekonomiyi güçlendirin, dış hareket etkisini azaltın

Bugün Mustafa Koç’la beraber Başbakan Erdoğan’la görüşecek olan TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, bugünkü ortamda yapılması gerekenin ekonominin dayanıklılığının güçlendirilmesi olduğunu söyledi. Sabancı, "Uluslararası piyasalardaki hareketliliğin neden olabileceği olası olumsuz etkilere karşı Türkiye için tek kalıcı çözüm, yapısal önlemlerdir" dedi.

19.06.2006Ekonomi
TÜSİAD: Küresel dalgalanmadan en fazla Türkiye etkilendi

TÜSİAD: Küresel dalgalanmadan en fazla Türkiye etkilendi

Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Ömer Sabancı, “Mayıs ayında dünya piyasalarında başlayan dalgalanma (yükselen pazar ekonomileri) diye nitelenen ülkelerden fon çıkışına yol açarken, bu süreçten en fazla etkilenen ülke Türkiye oldu” dedi.

5.06.2006Ekonomi
Halis Komiliye TÜSİADtan plaket

Halis Komili'ye TÜSİAD'tan plaket

TÜSİAD Yüksek İştişare Konseyi Toplantısı’nda TÜSİAD’ın Brüksel Temsilciliği’nin on yıl önce kurulmasına katkıda bulunan dönemin TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Halis Komili’ye plaket verildi.

2.06.2006Kelebek
Koç: Yabancı yatırımcının gözü hala Türkiyede

Koç: Yabancı yatırımcının gözü hala Türkiye'de

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, yatırımcıların gözünün Türkiye’nin üzerinde olduğunu bu nedenle telaşa kapılmamak gerektiğini vurgulayarak, "Üç yıldır çok ciddi yol kat ettik, bunu biraz kaybeder gibi görüyoruz, bu ivmeyi kaybetmemek lazım" diye konuştu.

2.06.2006Ekonomi
Sabancı: Serdengeçti neden devam ettirilmedi anlayamadık

Sabancı: Serdengeçti neden devam ettirilmedi anlayamadık

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı, görev süresi dolan Merkez Bankası Başkanı Süryya Serdengeçti'nin yeniden bu göreve getirilmemesini eleştirdi ve "Başarılı bir Merkez Bankası Başkanının neden görevine devam ettirilmediğini anlamış değiliz. Hükümet atama sürecini daha sağlıklı olarak yönetebilirdi" değerlendirmesi yaptı.

21.03.2006Ekonomi
Çiçek, adalet dersi verdi TÜSİAD yargı reformu istedi

Çiçek, adalet dersi verdi TÜSİAD yargı reformu istedi

TÜSİAD’ın ocak ayında yapılan ve YİK Başkanı Mustafa Koç hakkında suç duyurusunda bulunulmasına neden olan genel kurulu üzerine işadamlarına bilgi verme ihtiyacı duyan Adalet Bakanı Cemil Çiçek, "Yargı, kalkınma çabaları açısından da önemli" dedi. TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı ise, "Hukuk devleti ilkesinin egemen olmasının yolu yargı reformundan geçiyor" görüşünü tekrarladı.

28.02.2006Ekonomi
Talat: Yatırıma gelin KKTC daha da büyüsün

Talat: Yatırıma gelin KKTC daha da büyüsün

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, TÜSİAD’da görüştüğü işadamlarına, "Kıbrıs Türk ekonomisi ciddi büyüme eğilimi içinde. Siz de yatırıma gelin, büyüme sürecimize katkıda bulunun" çağrısı yaptı.

24.02.2006Ekonomi
Koç: Seçimi zamanında yapın Köşk için istikrarı bozmayın

Koç: Seçimi zamanında yapın Köşk için istikrarı bozmayın

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Mustafa Koç, genel seçimlerin zamanında yapılması ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin siyasal istikrarı koruyacak şekilde yönetilmesinin son derece önemli olduğunu vurguladı.

26.01.2006Ekonomi
Baykaldan (...) yorumu

Baykal'dan (...) yorumu

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı TBMM Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmayla ilgili olarak eleştirerek, “Bu gidiş, iyi bir gidiş değildir. Başbakan kontrolünü kaybetmeye başlamıştır. Bu üslup, yeni gerginliklere yol açar” dedi. Baykal, Erdoğan'ın 'üç nokta' sözlerini yorumladı.

29.12.2005Gündem
Yüksek yargıda 3 saatlik zirve

Yüksek yargıda 3 saatlik zirve

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın sözlerinin ardından, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa Koç başta olmak üzere Aşkın davası ile ilgili açıklama yapanlara inceleme yürütmesiyle başlayan yargıya müdahale tartışması, dünkü yüksek yargı zirvesinde de gündeme geldi.

26.12.2005Gündem
Hükümetle TÜSİAD telefonlaştı ’germeyelim’ havasına girildi

Hükümetle TÜSİAD telefonlaştı ’germeyelim’ havasına girildi

Adalet Bakanı Cemil Çiçek ile Başbakan Erdoğan’ın danışmanı Cüneyd Zapsu’nun önceki akşam TÜSİAD’ın önde gelen isimleriyle kurduğu telefon trafiği, tansiyonu düşürdü. Hükümetle TÜSİAD’ın önde gelen isimlerinin telefon görüşmelerinde, "Daha fazla germeyelim" görüşü hakim oldu. TÜSİAD YİK Başkanlık Divanı da dün toplanıp, "Her şeyi söyledik, yeni bir şey yok" mesajı vermekle yetindi.

24.12.2005Ekonomi
TÜSİAD Başkanlık Divanı toplandı

TÜSİAD Başkanlık Divanı toplandı

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanlık Divanı üyeleri Erdoğan ile yaşanan gerginlik üzerine İstanbul'da toplandı.

24.12.2005Gündem
Erdoğan, Koç’u TOBB’dan vurdu Kahramanmaraş’tan isyan yükseldi

Erdoğan, Koç’u TOBB’dan vurdu Kahramanmaraş’tan isyan yükseldi

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, TOBB Yönetim Kurulu’na katıldıktan sonra TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç’u eleştirmesine en sert tepki Kahramanmaraş’tan geldi. Kahramanmaraş Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı, TOBB eski Başkan Vekili Mehmet Balduk, Erdoğan’ın Koç’un sözlerine TOBB’un Yönetim Kurulu toplantısında karşılık vermesini ’doğru bulmadığını’ söyledi.

23.12.2005Ekonomi
Sabancı: TÜSİAD olarak Koç’un arkasındayız

Sabancı: TÜSİAD olarak Koç’un arkasındayız

TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, Ankara’da Rektör Yücel Aşkın’ın yargılanmasına ilişkin sözleri nedeniyle savcılığın inceleme başlattığı TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç’un sözlerinin arkasında olduklarını açıkladı. TÜSİAD’ın 35 yıldır aynı çizgisini koruduğunu vurgulayan Sabancı, "Bugüne kadar bildiğimiz doğruları söylemeye devam ettik, bundan sonra da devam edeceğiz" dedi.

23.12.2005Ekonomi
Erdoğan ‘suç işliyor’ dedi Koç’a 7 yıllık dava göründü

Erdoğan ‘suç işliyor’ dedi Koç’a 7 yıllık dava göründü

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Ömer Sabancı ve TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) Başkanı Mustafa Koç’un Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Aşkın’ın yargılamasına yönelik eleştirilerinin ardından yaptığı ‘Bu anayasa suçu. Devreye girilmeli’ açıklaması savcıları harekete geçirdi.

22.12.2005Ekonomi
Eleştiriyi korkuyla susturmak demokrasinin parçası olamaz

Eleştiriyi korkuyla susturmak demokrasinin parçası olamaz

TÜSİAD Başkanı’yken, 1989-1991 döneminde kullandığı ‘kleptokrasi var’ sözü yüzünden savcılığa ifade vermek zorunda kalan Cem Boyner, TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç’a Başbakan Erdoğan’ın gösterdiği tepkiyi ‘çok aşırı’ buldu. Boyner, ‘Başbakan suç duyurusunda bulunarak korku salıyor. Eleştiriyi korkuyla korkutmak, özgürlüğün parçası olamaz’ dedi.

22.12.2005Gündem

Yazar Sonuçları

TÜSİAD’ın eleştirileri tüm ülke için

TÜSİAD’ın eleştirilerinin altında "büyük sermaye çıkarı" arayanlar, dünkü Yüksek İstişare toplantısında yapılan uyarılara, acaba ne diyecekler?

21.09.2007

Erdoğan’ın İzmir düşü

BAŞBAKAN Erdoğan istediği kadar düzelttirmeye çalışsın, söylemiyle bal gibi ‘Gávur İzmir’i ima etti.

22.12.2005