EKSTRA
MENÜ

Türkiye'nin En Güzel Plajları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6 haberi bulunmuştur.

Türkiye'nin En Güzel Plajları Haberleri

Türkiye’nin en güzel ve en temiz 15 plajı

Türkiye’nin en güzel ve en temiz 15 plajı

Yaz tatili planlarımızı yaparken deniz keyfi genelde ilk sırada yer alır. Bu anlamda şanslıyız, çünkü dünyaca ünlü plajlara sahip koylarımız var. Ege ve Akdeniz’de Türkiye’nin en popüler ve en güzel plajlarını sıraladık. Bu listeye bakarak tatil planı yapabilir ya da seyahatiniz içine bu rotaları da dahil edebilirsiniz.

21.07.2020Seyahat
Türkiyede denize girilecek en iyi 10 yer İngilizler seçti...

Türkiye'de denize girilecek en iyi 10 yer! İngilizler seçti...

Yaz tatili planlarımızı yaparken deniz keyfi genelde ilk sırada yer alır. Bu anlamda şanslıyız, çünkü kumlu, taşlı, dalgalı ve sığ gibi her tür koylara ve plajlara sahibiz. The Telegraph editörleri Türkiye’de deniz tatili yapılacak 10 yeri seçti.

8.06.2020Seyahat
İngilizler seçti Türkiyede denize girilecek en güzel ve temiz plajlar...

İngilizler seçti! Türkiye'de denize girilecek en güzel ve temiz plajlar...

Artık ülkemizde normalleşme aşamasına geçildi ve tatil yerleri, plajlar açıldı. Türkiye güzel bir yaz tatili için adeta cennet. Çünkü kumlu, taşlı, dalgalı ve sığ gibi her tür koylara ya da plajlara sahibiz. The Telegraph seyahat editörleri Türkiye’de deniz tatili yapılacak en güzel yerleri seçti. Deniz tatili planlıyorsanız bu listeye göz atmanızda fayda var.

5.06.2020Seyahat
Instagramda en çok paylaşılan 30 plaj belli oldu Türkiyeden de iki plaj listeye girdi...

Instagram'da en çok paylaşılan 30 plaj belli oldu! Türkiye'den de iki plaj listeye girdi...

İngiltere merkezli tatil sitesi Globehunters, Avrupa'nın en çok ziyaret edilen ve Instagram üzerinden fotoğrafı paylaşılan 30 plajını listeledi. Listeye Türkiye’den iki plaj girdi.

22.05.2019Seyahat
Türkiye’nin en güzel 15 plajı Henüz tatili yapmayanlar bu liste tam size göre...

Türkiye’nin en güzel 15 plajı! Henüz tatili yapmayanlar bu liste tam size göre...

Ülkemiz deniz ve güneş tatili yapmak isteyenler için çok güzel bir yer. Kumlu, taşlı, dalgalı, sığ her tür koylara ve plajlara sahibiz. Tatil rotanızı çizerken en güzel plajlara göz atmaya ne dersiniz? Hâlâ aklınızda bir yer yoksa bu liste tam size göre...

1.08.2018Seyahat