EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.363 Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu haberi bulunmuştur.

Türkiye Esnaf Ve Sanatkarları Konfederasyonu Haberleri

TESKten Ecevite Anayasa mektubu

TESK'ten Ecevit'e Anayasa mektubu

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Derviş Günday, ''toplumun gelişmesini engelleyen, Türkiye'nin bedenine dar gelen'' mevcut Anayasa'nın değişmesi gerektiğini belirtti.

24.09.2001Gündem
Esnaflara fotoğraf yarışması

Esnaflara fotoğraf yarışması

TESK, esnaf sorunlarına toplumun dikkatini çekmek, sanata ve sanatkara destek vermek amacıyla toplam 5.5 milyar ödüllü yarışma düzenledi.

7.01.2002Gündem
TESK: Artık sessiz kalmayacağız

TESK: Artık sessiz kalmayacağız

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Derviş Günday, Halk Bankası kredilerinin yeniden yüzde 55'den yüzde 70'e çıkarılmasına tepki göstererek, Başbakan Ecevit'i artık sessiz kalmayacakları konusunda uyardı.

30.03.2002Ekonomi
TESK Genel Kurulu bugün yapılıyor

TESK Genel Kurulu bugün yapılıyor

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Kurulu bugün Ankara'da gerçekleştiriliyor.

28.05.2002Ekonomi
TESK Genel Kurulu olaylı geçti

TESK Genel Kurulu olaylı geçti

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'nun (TESK) 16. Olağan Genel Kurulu olaylı başladı. Salona girmek isteyen bir grubun kapıyı zorlaması üzerine kalkanlı jandarmalar kapı önünde set oluşturdu.

29.05.2002Ekonomi
Günday: Siyasi baskıya maruz kaldık

Günday: Siyasi baskıya maruz kaldık

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Derviş Günday, teşkilatlarının tarihin hiçbir döneminde bu kadar siyasi baskıya maruz kalmadıklarını belirterek, ''Siyasilerin günlük vaatlerine kanıp, birlik ve beraberliğinizi bozarak, bu büyük gücü onlara kaptırmayınız'' dedi.

29.05.2002Ekonomi
Karakoyunlu protesto edildi

Karakoyunlu protesto edildi

Devlet Bakanı Yılmaz Karakoyunlu'nın konuşması sırasında delegelerin bazılarının ''esnaf bitti'' şeklinde bağırdıkları duyuldu. Bu arada Divan Başkanı araya girerek misafire saygılı olunması yönünde kısa bir konuşma yaptı.

29.05.2002Ekonomi
TESK erken seçime karşı

TESK erken seçime karşı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Derviş Günday, 3 Kasım'da yapılması tasarlanan erken seçime karşı çıkarak, ''acil bir seçimin bugünleri dearatacağı kesinken, Türkiye'yi daha da belirsizliğe sürüklemeye kimsenin hakkı yoktur'' dedi.

26.07.2002Gündem

Yazar Sonuçları

TBMM'de ‘gizli oy’ lider sultasını kıracaktır

AVRUPA Birliği, zaman zaman çıkışıyor ama bunun yararı da oluyor. Eski Bayındırlık Bakanı MHP'li Koray Aydın hakkında verilen Meclis soruşturması açılması önerisinde 'gizli oy'un nasıl yararı olduğu ortaya çıktı.

30.11.2001

'Paşalar suç fiilini övdüler'

Emekli savcı Feyyat, suç duyurusunda bulundu

14.03.2002

Bir zammın perde arkası

GAZETECİ kimliğimle sık sık vatandaşın dert ortağı olurum. Aklınıza gelen her yerde, sokakta, lokantada ve diğer yerlerde önümü kesip bir şey anlatır vatandaş. Mektuplar, fakslar, internetler de cabasıdır.

4.05.2002