EKSTRA
MENÜ

Türk Kızılayı

Türk Kızılayı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Türk Kızılayı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.711 Türk Kızılayı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Türk Kızılayı Haberleri

Söz 42.yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi Konvoy kurtulacak mı

Söz 42.yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi? Konvoy kurtulacak mı?

Söz 42. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından izleyicilerde büyük bir meraka neden oldu. 41. son bölümde Hafız'ı unutamayan tim üyeleri, görevlerine kaldığı yerden devam etmiş ve şehit olan arkadaşlarının intikamlarını alabilmek için mücadelelerine başlamıştır. Peki, Söz 42. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, konvoya düzenlenen bombalı saldırının gündeme geldiği Söz dizisinin son bölümün ardından detaylı bilgiler

10.04.2018Televizyon
Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hafız unutulmadı

Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hafız unutulmadı

Söz son bölümün ardından 42. yeni bölüm fragmanı ile merakla araştırılmaya başlandı. Hafız'ın şehit olmasının ardından timdeki arkadaşlarının yüreğindeki ateş devam ederken, terörler mücadele tüm hızıyla devam etti. Peki, son bölümün ardından Söz dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Hafız'ın unutulmadığı son bölümün ardından araştırılan Söz dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

8.04.2018Televizyon
Doğu Guta tamamen Esad’a kalıyor: Son tahliye

Doğu Guta tamamen Esad’a kalıyor: Son tahliye

Suriye içsavaşında dün önemli bir gelişme yaşandı. Geçen şubatın başında başlayan rejimin Doğu Guta harekâtında bu bölgede muhaliflerin elinde kalan son yerleşim Duma’da da tahliye anlaşmasına varıldı. Muhalifler ağır silahları bırakarak İdlib’e gitmeyi kabul etti. İsteyen siviller de ayrılacak. Böylece Doğu Guta’nın tamamının rejimin eline geçmesinin yolu açılmış oluyor.

1.04.2018Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Gutanın simgesi Kerim bebekle buluştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Doğu Guta'nın simgesi Kerim bebekle buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'da, Doğu Guta'ya yönelik bombardımanda annesi ile bir gözünü yitiren ve hikayesinin AA tarafından dünyaya duyurulmasının ardından Doğu Guta ablukasının sembolü haline gelen Kerim bebek ve ailesiyle buluştu.

1.04.2018Gündem
Derede kaybolan polis, 58’i dalgıç 430 kişi ve helikopterle aranıyor... Derede kelepçe bulundu

Derede kaybolan polis, 58’i dalgıç 430 kişi ve helikopterle aranıyor... Derede kelepçe bulundu

TRABZON'un Maçka ilçesinde geçen hafta sürücüsünün durumundan şüphelenilen aracı takip sırasında dereye uçan ekip otosunda akıntıya kapılıp kaybolan polis memuru Mehmet Ayan'ı (26) arama çalışmaları sürüyor. Kayıp polis, 58'i dalgıç 430 kişilik ekiple aranırken, 2 helikopter de havadan çalışmalara destek veriyor. Ekip otosunun dereye düştüğü alanda iş makinesi ile yapılan kazı sırasında 1 kelepçe bulundu. Kayıp polise ait olduğu sanılan kelepçenin bulunmasının ardından o alanda çalışma yoğunlaştırıldı.

29.03.2018Gündem
Kızılay Başkanı: 323 bin kişi için yardıma hazırız

Kızılay Başkanı: 323 bin kişi için yardıma hazırız

AFRİN’de terör örgütü YPG’den alınan köy ve kasabalara insani yardım çalışmaları yapan Türk Kızılayı, Afrin şehir merkezindeki 323 bin kişiye de yardım sağlamak için beklemede. Afrin’de şu anda 323 bin kişinin yaşadığını belirten Kızılay Başkanı Kerem Kınık, bu insanların 125 binin Halep’ten Afrin’e gelmiş iç mülteci olduğunu ve tekrar kendi evlerine, Halep’in kuzeyine dönebileceğini belirtti.

19.03.2018Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalından Afrin, Menbiç ve ABD açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Afrin, Menbiç ve ABD açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Menbiç konusunda son dönemde ABD ile yoğun müzakerelerde bulunulduğuna dikkati çekerek, "Genel bir anlaşmaya vardık. Şimdi bu anlaşmanın uygulanmasını bekliyoruz. Eğer uygulanırsa, ABD ile karşı karşıya gelmemiş olacağız." dedi.

19.03.2018Gündem
SAP Forum Ankara kamu sektörünü teknolojiyle buluşturdu

SAP Forum Ankara kamu sektörünü teknolojiyle buluşturdu

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünya lideri SAP, bu yıl 15 Mart Perşembe günü JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleştirdiği SAP Forum Ankara’da kamu sektörünü ve iş dünyasını “Akıllı Kurumlar” temasında buluşturdu. Türkiye'de ve dünyada kurumların müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vererek, daha akıllı hizmet ve ürünler sunabilmesini sağlayan dijital dönüşümü odağına alan SAP Forum Ankara’da Türkiye’deki kamu sektörünün dijital devrime öncülük edecek başarılı SAP uygulama projeleri katılımcılarla paylaşıldı, dönüşümün Türkiye’ye sağlayacağı katma değer gözler önüne serildi.

15.03.2018Teknoloji

Yazar Sonuçları

Bağlıca’nın dolmuşla sabır turu

Bir okurumuz diyor ki:“Bağlıca’da yaşıyor/çalışıyorsanız... Ve de aracınız yoksa... O zaman vay halinize!..”

18.03.2018

AFAD Başkanı, Hürriyet’e konuştu

Afrin kent merkezini kuşatmasının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), kent merkezinden ayrılmaya çalışan siviller için güvenli bir koridoru açıkta bıraktı. Afrin’den ayrılmaya çalışan yüzlerce araçlık konvoyun görüntüleri medyaya yansırken, Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı (AFAD) ve Türk Kızılayı da buradan gelecek nüfus hareketini karşılamak için hazırlık yapıyor.

16.03.2018