EKSTRA
MENÜ

Tunceli Valisi

Tunceli Valisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunceli Valisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.242 Tunceli Valisi haberi bulunmuştur.

Tunceli Valisi Haberleri

Elazığ ve Tunceli valilerinden yaralı askerlere ziyaret

Elazığ ve Tunceli valilerinden yaralı askerlere ziyaret

Elazığ Valisi Erkaya Yırık ile Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, dün Ovacık ilçesinde teröristlere ait yaşam malzemelerin imhası sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralanan 4 askeri hastanede ziyaret etti.

28.11.2020Gündem
Tuncelide, 65 yaş üstüne kısıtlama

Tunceli'de, 65 yaş üstüne kısıtlama

TUNCELİ'de, koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri vatandaşların 10.00-16.00 saatleri dışında sokağa çıkması yasaklandı.

12.11.2020Gündem
Vali Özkandan maske kuralına uyan Tuncelililere teşekkür

Vali Özkan'dan maske kuralına uyan Tuncelililere teşekkür

TUNCELİ Valisi Mehmet Ali Özkan, koronavirüsle mücadele kapsamında maske takmaya özen gösteren halka teşekkür ederek, sosyal mesafeye uymaları için de uyarılarda bulundu.

27.10.2020Gündem
Gülistan Dokuyu arama çalışmaları devam ediyor

Gülistan Doku'yu arama çalışmaları devam ediyor

Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 18 Ağustos günü sonlandırılan, dün sabah yeniden başlatılan arama çalışmaları bugün de devam ediyor. 30 gün sürecek çalışmalarda Doku'ya ait herhangi bir ize rastlanmadı.

16.10.2020Gündem
Tuncelide kayıp 2 kardeşten 5inci günde de iz yok

Tunceli'de kayıp 2 kardeşten 5'inci günde de iz yok

TUNCELİ'deki Munzur Vadisi Milli Parkı içindeki Venk köyü yakınlarında piknik yapmak ve sarımsak toplamaya gittikten sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan Bozkurt (45) ve Mehmet Aydemir (37) kardeşleri arama çalışmaları, 5'inci günde havadan ve karadan devam ederken, şu ana kadar bir ize rastlanılmadı.

17.09.2020Gündem
226ncı günde de Gülistandan iz yok

226'ncı günde de Gülistan'dan iz yok

TUNCELİ'de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için başlatılan arama çalışmaları 226'ncı günde de sürdü. Doku'nun ablası Aygül Doku, "Biz artık kızımızın ölmüşse ölüsünü, yaşıyorsa dirisini istiyoruz" dedi.

17.08.2020Gündem
Tuncelide koronavirüs denetimi

Tunceli'de koronavirüs denetimi

İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın yayımladığı genelge sonrası 'Sağlık için, hepimiz için' sloganıyla Tunceli'de koronavirüs denetimi gerçekleştirildi. Vali Mehmet Ali Özkan'ın da katıldığı denetimlerde vatandaşlara maske dağıtıldı, sosyal mesafe uyarısı yapıldı.

6.08.2020Gündem
Tuncelide bir günde 6 koronavirüs vakası çıkınca önlemler artırıldı

Tunceli'de bir günde 6 koronavirüs vakası çıkınca önlemler artırıldı

TUNCELİ'de, dün 2 köyde 6 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine kent genelindeki önlemler artırıldı.

2.07.2020Gündem
Tunceliler gözyaşlarıyla uğurladı, Vali ağlayarak veda etti

Tunceliler gözyaşlarıyla uğurladı, Vali ağlayarak veda etti

Tunceli'den Ordu Valiliğine atanan Tuncay Sonel, gözyaşları arasında kente veda etti, vatandaşlar da ağlayarak onu uğurladı.

17.06.2020Gündem
Son dakika haberi: Resmi Gazetede yayımlandı 41 ilin valisi değişti

Son dakika haberi: Resmi Gazete'de yayımlandı! 41 ilin valisi değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre, 41 ilin valisi değişti. 18 ile yeni vali ataması yapılırken, 23 ilin valisi ise yer değiştirdi. Muğla Valisi Esengül Civelek Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına getirildi.

9.06.2020Gündem
44 gün sonra kahreden haber 15 Temmuzda yaralanmış, Elazığ depreminde de görev yapmış

44 gün sonra kahreden haber! 15 Temmuz'da yaralanmış, Elazığ depreminde de görev yapmış

Tunceli'de 44 gün önce eğitim sırasında botun alabora olması sonucu Munzur Çayı'na düşerek kaybolan ve bugün cansız bedenine ulaşılan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş, 15 Temmuz'da FETÖ'cüler tarafından yaralandığı, Elazığ depreminde de 16 kişinin kurtarılması sırasında görev aldığı öğrenildi.

29.04.2020Gündem
Corona Virüs vakası olmayan tek ildi ancak bir hastanın testi pozitif çıktı

Corona Virüs vakası olmayan tek ildi ancak bir hastanın testi pozitif çıktı

Tunceli'de tedavi gören son Corona Virüs hastasının da taburcu olmasıyla kentte Corona Virüs vakası kalmamıştı. Ancak Tunceli Valisi Tuncay Sonel, bugün kentteki bir hastanın koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını ''Bugün maalesef 1 pozitif vakamız çıktı'' sözleriyle duyurdu.

24.04.2020Gündem
Tunceli Valisi Sonelden vatandaşlara tek tek corona virüs uyarısı

Tunceli Valisi Sonel'den vatandaşlara tek tek corona virüs uyarısı

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, koronavirüs önlemlerini denetlemek amacıyla sokak sokak gezerek dışarıdaki vatandaşları corona virüs nedeniyle uyardı, maskesi olmayanlara ise maske dağıttı.

31.03.2020Gündem
Kayıp uzman çavuş FETÖcülerle çatışmış

Kayıp uzman çavuş FETÖ'cülerle çatışmış!

Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36), 6 gündür arama çalışmalarına rağmen bulunamadı. Uzman Çavuş Güneş'in, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında FETÖ'cülerle çatışıp yaralandığı ortaya çıktı.

22.03.2020Gündem
Munzur Nehrinde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmalarında 4üncü gün

Munzur Nehri'nde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmalarında 4'üncü gün

TUNCELİ'de, Munzur Nehri'nde eğitim yapan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi botunun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp, kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama çalışmaları, 4'üncü günde de sürdürüldü.

20.03.2020Gündem
Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Bot devrilmesi sonucu kaybolan uzman çavuş aranıyor

Tunceli’de dün eğitim sırasında rafting botunun devrilmesi sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan uzman çavuş Yılmaz Güneş'i (36) arama çalışmaları bir çok ilden ekibin katılımıyla yapılıyor.

18.03.2020Gündem
JAK timinin botu devrildi: 1 asker kayıp

JAK timinin botu devrildi: 1 asker kayıp

Tunceli'de Munzur Nehri'nde eğitim yapan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin botu devrildi. Suya düşen 4 askerden 3'ü kurtulurken, biri akıntıyla kayboldu. Kayıp askerin bulunması için bölgeye ekip sevk edilerek çalışma başlatıldı.

17.03.2020Gündem
Gülistan Dokudan 61inci günde de iz yok

Gülistan Doku'dan 61'inci günde de iz yok

TUNCELİ'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 61'inci günde de sürdü. Gülistan Doku'nun ablası Aygül Doku, ekiplerin çalışmasını her gün yerinde izlerken kardeşinden gelecek bir haber bekliyor.

5.03.2020Gündem
Vali Sonel, üşüyen Hıdır Onbaşıya kabanını verdi

Vali Sonel, üşüyen 'Hıdır Onbaşı'ya kabanını verdi

TUNCELİ Valisi Tuncay Sonel, Aleviler için kutsal sayılan Hızır oruçlarının son gününde cemevini ziyaret etti. Boynuna astığı müzik çalardan türkü çalan, 'Hıdır Onbaşı' lakaplı Hıdır Aydın'ın üşüdüğünü fark eden Sonel, üzerindeki kabanı çıkarıp, giydirdi.

14.02.2020Gündem
Üniversiteli Gülistan Dokuyu arama çalışmaları 34üncü günde de sürdü

Üniversiteli Gülistan Doku'yu arama çalışmaları 34'üncü günde de sürdü

Tunceli'de 5 Ocak gününden bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 50 kişilik ekiple 34'üncü günde de sürdü. Uzunçayır Baraj Gölü'nde sürdürülen çalışmalarda şu ana kadar genç kızın izine rastlanılmadığı belirtildi.

7.02.2020Gündem
Tuncelide bir dönem çatışmaların yaşandığı bölgede bulundu

Tunceli'de bir dönem çatışmaların yaşandığı bölgede bulundu!

Tunceli'de, bir dönem PKK'lı teröristlere yönelik operasyonların düzenlendiği ve sık sık çatışmaların yaşandığı Dinar Deresi mevkisinde 220 metrede termal su kaynağı bulundu.

2.02.2020Gündem
20. gün Gülistanın son görüldüğü yerde 140 kişinin ifadesi alındı

20. gün! Gülistan'ın son görüldüğü yerde 140 kişinin ifadesi alındı

Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 160 kişilik ekiple 20'nci gününde de devam etti. Gülistan'ın son görüldüğü noktada, o anlarda geçen tüm araçlar tespit edildi, sürücülerle birlikte toplam 140 kişinin ifadesi alındı.

24.01.2020Gündem
Son dakika haberler: Tüm ekipler seferber 750 bin metrekarelik alanda aranıyor

Son dakika haberler: Tüm ekipler seferber! 750 bin metrekarelik alanda aranıyor

TUNCELİ'de, kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan üniversite öğrenci Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 750 bin metrekarelik alanda 160 kişilik ekiple 19 gündür sürüyor.

23.01.2020Gündem
Üniversiteli Gülistanı arama çalışmalarında 16ncı gün

Üniversiteli Gülistan'ı arama çalışmalarında 16'ncı gün

TUNCELİ'de, 5 Ocak'ta kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra kaybolan üniversite öğrenci Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 16'ncı günde de 8 kentten gelen 150 kişilik profesyonel ekip tarafından kar yağışına rağmen sürdürüldü.

20.01.2020Gündem
Üniversiteli Gülistan için 7 ilden arama-kurtarma ekibi geldi

Üniversiteli Gülistan için 7 ilden arama-kurtarma ekibi geldi

Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için başlatılan arama çalışmaları, 13'üncü gününde devam ediyor. Gülistan'ı bulmak için yürütülen çalışmalara katılmak üzere 7 ilden arama- kurtarma ekibi gönderildi.

17.01.2020Gündem
Son dakika… Tunceli’de günlerdir aranan Gülistan Doku ile ilgili yeni gelişme Odasında bu mektup bulundu

Son dakika… Tunceli’de günlerdir aranan Gülistan Doku ile ilgili yeni gelişme! Odasında bu mektup bulundu

Tunceli’de 10 gündür aranan Gülistan Doku ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Gülistan Doku’ya ait intihar mektubu olduğu değerlendirilen bir metnin yurttaki odasında bulunduğu ortaya çıktı.

14.01.2020Gündem
Gülistan Doku ile ilgili son durum Özel harekat ekipleri de katıldı...

Gülistan Doku ile ilgili son durum! Özel harekat ekipleri de katıldı...

Tunceli'de, 9 gün önce kaybolan Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku’nun (21) bulunması için sürdürülen aramalar, polis özel harekat ekiplerinin de katılmasıyla genişletildi.

13.01.2020Gündem
Tuncelideki kayıp üniversite öğrencisi aranıyor

Tunceli'deki kayıp üniversite öğrencisi aranıyor

Tunceli'de 2 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için gölde polis dalgıçlar ve AFAD ekipleri tarafından arama çalışmaları başlatıldı.

7.01.2020Gündem
Müzeye dönüştürülen askeri kışla geçmişten geleceğe köprü olacak

Müzeye dönüştürülen askeri kışla geçmişten geleceğe köprü olacak

Son yıllarda turizmin yanında kültürel alandaki yatırımlarla da adından söz ettiren Tunceli, kavuştuğu Kent Müzesi ile ziyaretçilerini spor ve doğanın yanında tarih gezintisine de çıkarıyor.

6.01.2020Seyahat
Vali Sonel sözünü tuttu Öğretmenler Barcelona’yı doyasıya gezdi…

Vali Sonel sözünü tuttu! Öğretmenler Barcelona’yı doyasıya gezdi…

Vali Tuncay Sonel, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde 24 öğretmene verdiği 'Barcelona Gezisi' sözünü yerine getirdi.

15.12.2019Gündem
Tuncelide TOKİnin inşa ettiği 206 konut hak sahiplerine teslim edildi

Tunceli'de TOKİ'nin inşa ettiği 206 konut hak sahiplerine teslim edildi

Tunceli Valisi Tuncay Sonel "Birkaç yıl önce terörle anılan Tunceli artık huzur şehri olmuş ve böyle de anılıyor. Tunceli spor, turizm ve kültür şehri oldu" dedi.

9.12.2019Ekonomi
Tunceli Valisi duyurdu: 18. kule de bitti...

Tunceli Valisi duyurdu: 18. kule de bitti...

İçişleri Bakanlığı ve Tunceli Valiliğince kentte yürütülen proje ile teröristlerin hareket alanını daraltmak, yerleşim alanlarının ve yolların güvenliğini sağlamak amacıyla yüksek güvenlik ile donatılan yaşam alanlı kuleler hayata geçirilmeye devam ediyor.

5.12.2019Gündem
Öğretmenlerden ev ziyareti

Öğretmenlerden ev ziyareti

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ‘Bir harf öğretenle bir fincan kahve’ projesi kapsamında öğretmenler, okul-aile ilişkisini geliştirmek için öğrencilerin evlerine ziyaret ediyor. Proje kapsamında 1023 öğretmen bu ziyaretlerde bulunuyor.

6.11.2019Eğitim
Raftingin yeni adresi Munzur Çayı

Raftingin yeni adresi Munzur Çayı

Her yıl binlerce turisti ağırlayan Tunceli'de, son iki yılda hayata geçirilen projelerle çevresi de güzel bir görünüme kavuşturulan Munzur Çayı, 4 mevsim raftingcilerin uğrak yerlerinden oluyor.

30.10.2019Seyahat
Saklı cennet Pertek su sporlarıyla şenlendi

'Saklı cennet' Pertek su sporlarıyla şenlendi

Keban Baraj Gölü'nde geleceğin rafting ile kano sporcularının yetiştirildiği Tunceli'nin Pertek ilçesinde su sporları imkanlarıyla daha çok turistin ağırlanması hedefleniyor.

15.10.2019Seyahat
Terör kurbanı kardeşler son yolculuğuna uğurlandı

Terör kurbanı kardeşler son yolculuğuna uğurlandı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca araziye önceden yerleştirildiği değerlendirilen patlayıcının infilak etmesi sonucu yaşamını yitiren Ayaz ve Nupelda Güloğlu kardeşlerin cenazesi  defnedildi.

16.07.2019Gündem
Tüm ekipler seferber... Saat verildi ve uyarı yapıldı

Tüm ekipler seferber... Saat verildi ve uyarı yapıldı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde 12 gün önce Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Engin Eroğlu'nun bulunması için ekiplerce başlatılan çalışmalar devam ederken, yarın çaya HES'ten su bırakılması planlanıyor.

26.06.2019Gündem
Şehitler için Elazığda tören

Şehitler için Elazığ'da tören

Tunceli'de PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuşlar Emre Üçkan (26) ve Ökkeş Ede (26) için Elazığ Havalimanı'nda uğurlama töreni düzenlendi.

12.06.2019Gündem
Mağarada kıstırılmışlardı 5 kadın terörist etkisiz hale getirildi...

Mağarada kıstırılmışlardı! 5 kadın terörist etkisiz hale getirildi...

İçişleri Bakanlığı’ndan son dakika açıklaması geldi. Tunceli Kutu Deresinde Jandarma Özel Harekat birliklerinin bir mağaraya yapmış olduğu operasyonda 5 kadın terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi. Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak ve İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Kutudere bölgesine giderek, operasyonu bizzat yerinde yönetti. 5 kadın terörist ile birlikte 5 kaleşnikof, bir büyük telsiz, bir küçük telsiz ve bol miktarda döküman ele geçirildi.

8.06.2019Gündem
PKKya ağır darbe 300 bin lira ödülle aranan terörist etkisiz hale getirildi

PKK'ya ağır darbe! 300 bin lira ödülle aranan terörist etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanlığı’ndan son dakika açıklaması geldi. Tunceli Kutu Deresinde Jandarma Özel Harekat birliklerinin bir mağaraya yapmış olduğu operasyonda 5 kadın terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi. Öte yandan etkisiz hale getirilen 5 teröristin arasında, gri kategoride 300 bin lira ödülle aranan Mihriban Durmaz'ın da olduğu bildirildi.

8.06.2019Gündem
Tepki yağmıştı harekete geçildi...

Tepki yağmıştı harekete geçildi...

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde koruma altındaki endemik bir tür olan ve halk arasında "ağlayan gelin" olarak bilinen ters laleleri toplayan 3 kişiye 180 bin 489 lira idari para cezası uygulandığı bildirildi.

6.06.2019Gündem
Elazığda şehit Uzman Onbaşı Eren Yücel için tören

Elazığ'da şehit Uzman Onbaşı Eren Yücel için tören

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda şehit düşen Uzman Onbaşı Eren Yücel için Elazığ'da tören yapıldı.

4.06.2019Gündem
Acı haber Tuncelide 1 asker şehit oldu

Acı haber! Tunceli'de 1 asker şehit oldu

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı.

3.06.2019Gündem
Elazığda şehit asker için tören düzenlendi

Elazığ'da şehit asker için tören düzenlendi

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Halil İbrahim Öztürk'ün cenazesi, törenle memleketi Kütahya'ya uğurlandı.

13.05.2019Gündem
Şehit asker için Elazığda tören düzenlendi

Şehit asker için Elazığ'da tören düzenlendi

Tunceli'de terör örgütü PKK'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit olan Astsubay Çavuş Ferdican Altunkaş için tören düzenlendi.

12.05.2019Gündem
Türkiye’den 23 Nisan kutlamaları

Türkiye’den 23 Nisan kutlamaları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye’nin dört bir yanında kutlanıyor. Bazı şehirlerde çocuklar yönetici koltuklarını devralıp bisiklet yolu açılması talimatı verdi. Kimi illerde sahne çocuklara bırakıldı. İşte Türkiye’nin bazı şehirlerindeki 23 Nisan kutlamaları:

23.04.2019Eğitim
İşte Tunceli’nin kaderini değiştiren 62 proje

İşte Tunceli’nin kaderini değiştiren 62 proje

Tunceli'nin kaderi kayyumla değişti. Kayyum öncesi 29 milyon lira borucu olan belediyenin borcu 16 milyon TL' ye düşürülürken, 18 ayda 625 milyon liralık yatırımla 62 proje hayata geçirildi. Kentin sorunları tek tek çözüldü. Çocuk, yaşlı, engelliler ve gençlere yönelik projeler ile Tunceli herkesin imrendiği bir şehir haline geldi, çehresi değişti.

6.04.2019Gündem
Terörle mücadelede yeni dönem... Bakan Varanktan sürpriz ziyaret

Terörle mücadelede yeni dönem... Bakan Varank'tan sürpriz ziyaret

İçişleri Bakanlığı ve Tunceli Valiliğince kentte yürütülen proje ile teröristlerin hareket alanını daraltmak, yerleşim alanlarının ve yolların güvenliğini sağlamak amacıyla yüksek güvenlik ile donatılan yaşam alanlı kuleler hayata geçiriliyor. Proje çerçevesinde Tunceli’ye özel olarak inşa edilen ve şu ana kadar 11'i tamamlanan 6 metre çapında, 21 metre yüksekliğindeki kuleler içinde Mehmetçik'in ihtiyaçlarının karşılanması için tuvalet, banyo, mutfak, yatakhane gibi alanlar da bulunuyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da teröristlerin "girilemez", "ulaşılamaz" dediği ve yer yer kar kalınlığının 2 metreye ulaştığı Kutuderesi bölgesindeki bir kuleye sürpriz ziyarette bulunarak Mehmetçik ile çay içti. Bakan Varank, "Teröristler köşe bucak kaçıp adeta fare gibi mağaralara sığınmış vaziyetteler. Güvenlik kuleleri, terörle mücadelemizde çok etkili birer enstrümanımız. İnşallah bu coğrafyadaki terör bataklığını kurutmak üzereyiz" dedi.

22.03.2019Gündem
Orman Haftası etkinlikleri Türkiyenin dört bir yanında devam ediyor - Orman Haftası ne zaman

Orman Haftası etkinlikleri Türkiye'nin dört bir yanında devam ediyor - Orman Haftası ne zaman?

Orman Haftası ve Ağaç Bayramı her yıl aynı tarihler arasında kutlanıyor. Orman sevgisini 7'den 70'e tüm vatandaşlara kazandırmayı amaçlayan Orman Haftası’nda okullarda çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Peki, Orman Haftası ne zaman, hangi tarihleri kapsıyor?

22.03.2019Gündem

Yazar Sonuçları