EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Tunalı Hilmi Caddesi

Tunalı Hilmi Caddesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunalı Hilmi Caddesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 745 Tunalı Hilmi Caddesi haberi bulunmuştur.

Tunalı Hilmi Caddesi Haberleri

Bu rayiç bedeller çok tartışılır

Bu rayiç bedeller çok tartışılır

Yalı ve lüks villaların bulunduğu yerlerde Emlak Vergisi'ne esas metrekare birim fiyatı, bazı değersiz yerlere göre daha düşük.

17.01.2002Ekonomi
Ankara festivale hazır

Ankara festivale hazır

Bu yıl 19'ncusu düzenlenecek olan Uluslararası Ankara Müzik Festivali'nin biletleri 27 Nisan Cumartesi günü satışa sunuluyor. Festival, 6 Mayıs'ta Bilkent Senfoni Orkestrası'nın konseriyle başlayacak. Konser programında Şostakovic'in Festival Uvertürü var. Sevda Cenap And Müzik Vakfı'nın düzenlediği festival, 30 Mayıs tarihine kadar sürecek.

22.04.2002Gündem
Kebapçı mIlletvekili

Kebapçı mIlletvekili

Türkiye'nin en çok okunan haftalık haber dergilerinden Tempo, son sayısında Şanlıurfa'dan AKP milletvekili seçilen Ahmet Özlek'le röportaj yaptı. ‘‘Pizzanın Avrupa'daki saltanatını yıkacağız’’ diyen Özlek, asıl mesleği olan kebapçılığı asla bırakmayacağını söyledi.

11.12.2002Gündem
Ankarada festival biletleri satışa çıkıyor

Ankara'da festival biletleri satışa çıkıyor

Bu yıl 20'ncisi düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivali için hazırlıklar sürüyor. Festivalin biletleri yarın (22 Mart Cumartesi) satışa çıkıyor. Sevda-Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenen ve 31 Mart ile 26 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 20. Uluslararası Ankara Müzik Festivali'nin biletleri, 4 gişede satışa sunulacak.

21.03.2003Gündem
Sanata savaş engeli

Sanata "savaş engeli"

Savaş sanata da darbe vurdu. Paris Mac 2000 Galerisi, Çağsav'ın düzenlediği 3'üncü Ankara Sanat Fuarı'na katılmayacağını açıkladı. "Ensemble 415" adlı İsviçreli topluluk, Irak Savaşı nedeniyle 20. Uluslararası Ankara Müzik Festivali'ne katılmaktan vazgeçti.İş Sanat'taki Kuzey Almanya Radyo Senfoni Orkestrası'nın konseri ertelendi. Terence Blanchard Altılısı’nın konseri de iptal edildi.

26.03.2003Gündem

Yazar Sonuçları

ANAP Kongresi'ne neden 4 bin polis yığıldı

‘Ülkücü’ korkusu

ANAP Büyük Kongresi'ne, neredeyse kongreye katılanların sayısı kadar polis yığılmasına bir anlam verilmiyordu.

6.08.2001

Bu rayiç bedeller çok tartışılır

EMLAK Vergisi oranı yüzde yüz artarken, mayıs ayında vergisini ödemeye gidenler daha büyük bir şokla karşılaşacak.

16.01.2002

Okey mi?..

KAÇ gündür ben de ‘‘Amerikan ürünü ne varsa boykot etmek üzerine’’ başlıklı bir yazı yazmak istiyorum.

17.04.2003