EKSTRA
MENÜ

Tunalı Hilmi Caddesi

Tunalı Hilmi Caddesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunalı Hilmi Caddesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 745 Tunalı Hilmi Caddesi haberi bulunmuştur.

Tunalı Hilmi Caddesi Haberleri

Gazilere moral

Gazilere moral

Atatürk’e Gazilik unvanı verilmesinin yıldönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret eden motosiklet tutkunları, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Bilkent’teki Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’ndeki gazilere moral verdi.

22.09.2013Gündem
Kepenkler erken indi

Kepenkler erken indi

İÇKİ satışına, saat 22.00’den sonra sınırlama getiren düzenleme, önceki gece saat 00.00’dan itibaren resmen devreye girdi. Başta İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında içki satışı yapan büfeler, önceki geceden itibaren kepenk indirdiği gözlendi.

10.09.2013Ekonomi
Ankarada Gezi protestosuna müdahale

Ankara'da Gezi protestosuna müdahale

Başkent Ankara'da dün akşam Gezi Parkı protestosu eyleminde Kennedy Caddesi'nde toplanan yaklaşık bin kişilik gruba polis müdahalede bulundu. Sabah saatlerinde de polis eylemcilerin Kuğulu Park'taki eşyalarını topladı ve dağılmalarını istedi. Eylemcilerin bekleyişi sürüyor.

18.06.2013Gündem
Ankaranın birçok yerinde müdahale var

Ankara'nın birçok yerinde müdahale var

Ankara' da gezi parkına destek eylemlerinde hayatını kaybeden Ethem Sarısülük' ün cenazesinin Kızılay' da tören yapılmak üzere götürüldügü sırada polis ve jandarma ekipleri Batıkent kavşağında yolu kapattı. Aynı dakikalarda Kızılay'da cenaze aracını bekleyen binlerce kişiye polis müdahalede bulundu. Tazyikli su ve biber gazıyla yapılan müdahale sonrasında eylemciler ara sokaklara dağıldı.

16.06.2013Gündem
Kara gece

Kara gece

Taksim Dayanışması dün öğle saatlerinde “Direnişe devam” kararı aldı. Ancak Başbakan Erdoğan’ın “Siz boşaltmazsanız, boşaltırlar” uyarısından 3 saat sonra polis Gezi Parkı’na girdi.

16.06.2013Gündem
ANKARADA GEZİ PROTESTOSU

ANKARA'DA GEZİ PROTESTOSU

Yaşanan olayları protesto etmek amacıyla Kennedy Caddesi'nde gösteri düzenlendi. Akşam saatlerinden itibaren Tunalı Hilmi Caddesi'nde toplanan grup, sloganlar atarak Taksim Gezi Parkı eylemlerine destek verdi.Ankara'da bir grup CHP milletvekili polisin göstericilere müdahale etmesini engellemek için TOMA'nın önüne oturdu.

16.06.2013Gündem
Akademisyenler Gezi Parkı için yürüdü

Akademisyenler Gezi Parkı için yürüdü

Türkiye’nin çeşitli ünversitelerinden gelen yaklaşık 500 kişilik öğretim üyeleri ve akademisyenler grubu, Gezi Parkı eylemine destek için yürüdü.

13.06.2013Gündem
Ankarada Gezi protestoları devam ediyor

Ankara'da Gezi protestoları devam ediyor

TAKSİM Gezi Parkı eylemlerine destek veren Ankaralılar Kuğulu Park ve Tunalı Hilmi Caddesi’nde buluştu.

13.06.2013Gündem
Kızılayda bir ilk

Kızılay'da bir ilk

Gezi Parkı eylemlerine destek için 12 gündür Ankara’da gösteriler sürüyor. Kızılay meydanına polis, eylemlerin başladığı günden bu yana ilk kez toplumsal olaylara müdahale ve dedektör köpeklerini de getirdi.İşte saat saat Ankara'da son durum...

12.06.2013Gündem
Çapulcunun Gezi Rehberi

Çapulcunun Gezi Rehberi

Kendini tek bir amaç için sokağa atan yüzbinlerin hikâyesi…

12.06.2013Etkinlikler
ANKARADA POLİS EYLEMCİLERE MÜDAHALE ETTİ

ANKARA'DA POLİS EYLEMCİLERE MÜDAHALE ETTİ

Ankara'da Gezi Parkı eylemlerine destek vermek için Kenedy Caddesi ve Tunalı Hilmi Caddesi'nde toplanan gruba polis, müdahale etti.Gezi eylemlerine destek vermek için Kızılay'daki Kenedy Caddesi ile Tunalı Hilmi Caddesi'nde toplanan gruba, polis bu gece de müdahalede bulundu. Dağılın uyarısına rağmen yollara barikat kurarak eylemi sürdüren gruba polis biber gazı ile müdahalede bulundu. Müdahalenin ardından ara sokaklara kaçan göstericiler ile polis arasında gerginlik devam ederken bazı göstericilerin gözaltına alındığı bildirildi.Kürşat TERCANLI/ANKARA/DHA

11.06.2013Diğer Videolar
Ankarada polis bu gece de müdahale etti

Ankara'da polis bu gece de müdahale etti

Ankara'da Gezi Parkı eylemlerine destek vermek için Kenedy Caddesi ve Tunalı Hilmi Caddesi'nde toplanan gruba polis, müdahale etti.

10.06.2013Gündem
KIZILAYDA EYLEMCİLERE TOMALI MÜDAHALE TAKSİM GEZİ PARKI OLAYLARI

KIZILAY'DA EYLEMCİLERE TOMA'LI MÜDAHALE! TAKSİM GEZİ PARKI OLAYLARI

Kızılay'da Gezi Parkı eylemine destek vermek isteyen göstericilere polis TOMA'larla müdahale etti. Gün içinde biraraya gelen ve Tunalı Hilmi Caddesi'nden yürüyüşe geçen grup Kızılay'a vardı. Grubun yürüyüşünün tamamlanmasıyla yol trafiğe kapandı. Eylemcilerin, trafiğin açılması yönündeki polisin çağrısına olumsuz yanıt vermesi üzerine, göstericilere tazyikli suyla müdahale edildi. Müdahalenin başladığı anda, bazı göstericiler TOMA araçlarının üzerine geçerek müdahaleyi engellemek istedi. Müdahalenin devam etmesi üzerine göstericiler Ziya Gökalp Caddesi boyunca geri çekilmeye başladı. TOMA araçlarının ardından çok sayıda çevik kuvvet ekibi de müdahale için yaya olarak eylemcileri takip etti.DHA

Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftar grupları Taksime yürüdü

Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftar grupları Taksim'e yürüdü

Gezi Parkı Eylemlerine taraftar grupları damgasını vurdu. Binlerce Beşiktaş ve Fenerbahçeli taraftar saat 20.00 sıralarında Taksim’e geldi.

8.06.2013Spor Arena
Tunalı Hilmide büyük pazarlık

Tunalı Hilmi'de büyük pazarlık

Ankara'daki eylemlerin ilk gününde Şili Meydanı ve Atatürk Bulvarı Tunalı Hilmi Caddesi geçişi başta olmak üzere Kuğulu Park çevresinde 4 TOMA ve çok sayıda çevik kuvvet polisi gönderilmişti. Atatürk Bulvarı üzerinde yapılan müdahalenin etkisi Kuğulu Park'ta yoğun şekilde hissedilmiş olmasına rağmen, ilk gün parka doğrudan müdahale edilmemişti.

7.06.2013Gündem
Hak kullanmaya evet, kavgaya hayır

Hak kullanmaya evet, kavgaya hayır

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gezi Parkı eylemlerini değerlendirdi.

6.06.2013Ekonomi
Polis Kızılay’a sokmadı Tunalı, Taksim’i aratmadı

Polis Kızılay’a sokmadı Tunalı, Taksim’i aratmadı

Taksim Gezi Parkı’na destek eylemleri Ankara’da devam etti. Kızılay’da güvenlik önlemi alan polis, göstericileri meydana sokmadı. Kızılay’a giremeyen başkentlilerin buluşma adresi Tunalı Hilmi Caddesi ve Kuğulu Park oldu.

6.06.2013Gündem
Ankarada polis müdahalesi

Ankara'da polis müdahalesi

Taksim Gezi Parkı'ndaki olayları protesto için Ankara'nın farklı semtlerinde toplanan gruplara polis müdahale etti.

3.06.2013Gündem
Kuğulara gaz tahliyesi

Kuğulara 'gaz' tahliyesi

Başkent'in simgelerinden Kuğulu Park’taki "kuğular" polis gazından etkilenince tahliye edildi.

3.06.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Topbaş başlattı Gökçek sürdürsün

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Gezi Parkı eylemleri sonrası, “Bir otobüs durağının yeri bile değişse halka sorulacak.

22.06.2013

Halkın sağlını kim düşünüyor

Çankaya Turan Güneş Bulvarı, Altın Vadi Sitesi’nde oturuyorum.

27.05.2013

Her yerde çevirme

Ankara’da polisin yeni uygulamaları her dönem tartışma konusu olmuştur.

21.05.2013

Her yerde çevirme

Ankara’da polisin yeni uygulamaları her dönem tartışma konusu olmuştur.

20.05.2013

Doğalgaz faturalarından ben de kuşku duyuyorum

‘Başkent Doğalgaz’ın faturalarında kuşkumuz var’ konulu yazınızı ve Başkent Doğalgaz’ın açıklamalarını okuduktan sonra benzer durumdan mağdur olduğumu bildirmek istedim.

11.04.2013

KLASİKLER KENTİ

Kısa geçmişine karşın Ankara’nın sahip olduğu çok sayıda “klasik” dikkat çekiyor. Başkent’in tarihi bölgeleri, yeni yaşam alanlarına inat sahip oldukları ruhu koruyor.

22.03.2013

Emek-Bahçeli sakinleri 167 nolu otobüsü istiyor

Başta Bahçelievler Cumhuriyet Lisesi mezunları olmak üzere, Emek-Bahçeli sakinleri belediye encümeni tarafından yolcusunun azlığı nedeni ile kaldırılan 167 Emek/Bahçeli-Çankaya otobüsünü geri istiyor.

12.03.2013