EKSTRA
MENÜ

Tunalı Hilmi Caddesi

Tunalı Hilmi Caddesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunalı Hilmi Caddesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 745 Tunalı Hilmi Caddesi haberi bulunmuştur.

Tunalı Hilmi Caddesi Haberleri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Benim de gözüm emeklide

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Benim de gözüm emeklide

Ankara’nın ilçelerini gezen CHP Genel Başkanı Kemal Kııçdaroğlu, emekli bir vatandaşın “Bütün emeklilerin gözü sizde” sözleri üzerine, “Benim de gözüm emeklilerde” yanıtını verdi.

17.05.2015Gündem
Kılıçdaroğlu Ankara Dikmende konuştu

Kılıçdaroğlu Ankara Dikmen'de konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de her kesimin sorunu olduğunu belirterek, "Bütün sorunları çözecek tek bir adres var, o adres CHP. İnşallah Türkiye'yi çağdaş uygarlığa biz ulaştıracağız, bu ülkede barışı, kardeşliği, dostluğu biz sağlayacağız" dedi.

17.05.2015Gündem
Yenilerden yeni beğen

Yenilerden yeni beğen

İstanbul’un hızına, başdöndürücülüğüne yetişmek imkânsız. İki haftadır sokağa çıkmadıysanız, buyurun kaçırdıklarınız. Hepsinin yeri/zamanı ayrı; ister haftaya yayın, ister bir günde aradan çıkarın. Ankara ve İzmir'i de unutmadık...

Spiral taşı esnafın ayağına saplandı, diğer esnaf ‘patlama’ sandı

Spiral taşı esnafın ayağına saplandı, diğer esnaf ‘patlama’ sandı

Ankara’da bir iş hanındaki gümüş atölyesinde çalışan bir kişi, spiral taşının yerinden fırlaması sonucu ayağından yaralandı. Gürültü üzerine polise ‘patlama’ ihbarında bulunan bina çalışanları, kısa süreli paniğe yol açtı. Olay, sabah saatlerinde Çankaya ilçesi Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki iş hanında gerçekleşti. Hakan Yavuz isimli vatandaş gümüş atölyesinde spiral taşıyla çalışırken, taş yerinden fırladı. Savrulan spiral taşı Hakan Yavuz’un ayağına isabet etti. Gürültü üzerine bina çalışanları, 155 Polis İmdat hattını arayıp, ‘patlama’ ihbarında bulundu. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ancak, gerçek çok geçmeden anlaşıldı. Ayağı kırıldığı belirtilen Hakan Yavuz’a ilk müdahale işyerinde yapıldı. Yaralı vatandaş, sağlık ekiplerinin yardımıyla ambulansa taşındı. Polis ekiplerine bilgi veren Yavuz, patlama olmadığını spiral taşının yerinden çıkıp, ayağına saplandığını anlattı. Yaralı vatandaş, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri de bilgi alıp, olay yerinden ayrıldı. 

4.03.2015Haber
Ankara merkeze 62 daire

Ankara merkeze 62 daire

YAPI Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara’da yeni bir konut projesi için çalışmalara başladı.

21.11.2014Ekonomi
Epilasyonda kalbi durdu

Epilasyonda kalbi durdu

Tülay Kızılboğa (31), 21 Ekim’de Ankara’da Tunalı Hilmi Caddesi’nde gittiği özel bir güzellik kliniğindeki lazer epilasyonu sırasında fenalaşıp Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

25.10.2014Sağlık
Yeşile 20 yıl hapis cezası istendi

'Yeşil'e 20 yıl hapis cezası istendi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, İnsan Hakları Derneği (İHD) eski Genel Başkanı ve eski milletvekili Akın Birdal'a yönelik silahlı saldırıya ilişkin "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım hakkında hazırladığı iddianame, Ankara 8. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

25.07.2014Gündem
Dünden sonra yarından önce...

Dünden sonra yarından önce...

Geçen yıl bu zamanlarda Gezi Parkı için başlayan eylem ülke tarihindeki en büyük protesto gösterisine dönüşmüştü. O gün orada olanlar için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı...

7.06.2014Hayat
Savcıdan tartışılacak “Gezi” kararı

Savcıdan tartışılacak “Gezi” kararı

GEZİ eylemleri sırasında ayağından biber gazı kapsülü ile yaralanan ve 3 günlük doktor raporu bulunan vatandaşın polisler hakkında yaptığı suç duyurusuna savcılık takipsizlik kararı verdi. Kararda, polisin olayda orantısız güç kullandığına ilişkin delil olmaması gerekçe gösterildi.

24.03.2014Gündem
İstanbul ve Ankarada polis müdahalesi

İstanbul ve Ankara'da polis müdahalesi

İstanbul Okmeydanı ve Ankara Kuğulu Park'ta düzenlenen protesto gösterilerine polis müdahale etti.

15.03.2014Gündem
ANKARADA POLİS EYLEMCİLERE GAZSIZ MÜDAHALE ETTİ

ANKARA'DA POLİS EYLEMCİLERE GAZSIZ MÜDAHALE ETTİ

Ankara'da Berkin Elvan'ın hayatını kaybetmesini protesto eden grup, Kuğulu Park'ta toplandı. Çeşitli STK'lardan oluşan grup, buradan Kızılay Meydanı'na yürümek istedi. Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde grubun çevik kuvvet ekipleri tarafından kesildi. Polis, gruba dağılmaları yönünde uyarı yaptı. Grubun dağılmaması üzerine tazyikli suyla müdahalede bulundu. Bazı vatandaşlar, polisin müdahalesine tepki gösterirken, bazı vatandaşlarla da cama çıkarak tencere tavayla ses çıkarma eylemi yaptı. Grup daha sonra ara sokaklara dağıldı. Tahsin GÜNER-Kürşat TEZCAN/ANKARA,(DHA)

14.03.2014Haber
Tunalı magandaları

Tunalı magandaları

Harçlık için taksicilik yapan üniversiteli Satılmış Erdi Hüner’in Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki otoparkçılar tarafından çivili sopayla dövülmesi isyan ettirdi. Otoparkçılar kayıp, cadde sakinleri şikâyetçi.

13.02.2014Gündem

Yazar Sonuçları

Yolun ortasına 'Büfe'kondu

Çankaya’nın Kavaklıdere semti Tunus Caddesi’nde, daha önce kaldırımın ortasında olan bir büfe, ‘kaldırımı işgal ettiği gerekçesiyle’ kaldırıldı. (Yayalar kaldırımda yürüyemiyor, yola inmek zorunda kalıyordu)

8.03.2015

Kızgın sac üstünde Anadolu cızlağı

“Un, süt ve yumurtanın çırpılması ile oluşturulan karışımı, sıcak sac üzerine yayarak döktüğünüzde ortaya ne çıkar?” diye sorsam, İstanbul kökenliler “krep”, İç Anadolulular “cızlak”, Trakyalılar ise “akıtma” yanıtını verir.

20.02.2015

Genel müdüre de yüksek tarife

1 Mart’ta, Başkent’teki otoparklarda genel bir düzenleme yapılacak.

17.02.2015

Mansur Yavaş ne yapacak

Türkiye, yedi ay sonraki genel seçimlerin havasına tam girmese de parti kurma yarışı başladı.

18.11.2014

Hastanede kimse var mı

İsminin yayımlanmasını istemeyen bir okur, başından geçen ‘randevu eziyeti’ni şöyle aktarıyor:

16.10.2014

Oltaya takılanlar Balıkçıköy Fahri’de

Karadenizli ya da ülkenin diğer sahil noktalarında doğup, büyümüş biri ile balık yemeye oturduğunuzda ‘limon’ konusu ciddi bir sorun haline gelebilir.

1.08.2014

Ormana komşu Adana mutfağı

Sürekli griliğinden şikayet edilen Ankara’da manzaralı mekanların sayısı çok fazla değil.

22.04.2014

Gücü yeten yetene

TESK’in taksicilerin uyması gereken standartları açıkladığı gün ne tesadüftür ki; bir taksici Tunalı Hilmi Caddesi’nde otoparkçılar tarafından feci şekilde dövüldü.

12.02.2014