EKSTRA
MENÜ

Tunalı Hilmi Caddesi

Tunalı Hilmi Caddesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tunalı Hilmi Caddesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 745 Tunalı Hilmi Caddesi haberi bulunmuştur.

Tunalı Hilmi Caddesi Haberleri

Saldırı olacak söylentisi 2 kenti karıştırdı

'Saldırı olacak' söylentisi 2 kenti karıştırdı

Ankara'da sosyal medya üzerinden yayılan Tunalı Hilmi Caddesi ve Kuğulu Park civarında ’bombalı saldırı olacak’ ihbarı, bölgede yaşayan insanları tedirgin etti. Afyonkarahisar'da ise, sosyal medya üzerinden paylaşılan bir ses kaydında 15 kilogram patlayıcıyla birlikte canlı bomba yakalandığı iddiası endişe yarattı. Polis kayıttaki sesin sahibi 22 yaşındaki B.Y.’yi gözaltına aldı. Canlı bomba iddiasının ise asılsız olduğu belirtildi.

15.03.2016Gündem
CHPyi kurşunladı serbest kaldı

CHP'yi kurşunladı serbest kaldı

CHP Genel Merkezi önünde ateş açtığı iddiasıyla gözaltına alınan Hacı Ali Hamurcu adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. CHP Genel Merkezinin bulunduğu caddede havaya ateş açan kişi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Hacı Ali Hamurcu, emniyette verdiği ifadede, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisine Kayseri Büyükşehir Belediyesi hakkında bir kitap yazdırdığını ancak kitap yazıldıktan sonra verilen sözlerin tutulmaması üzerine olayı gerçekleştirdiğini belirtti.

28.10.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Bir gün değil her gün olsa

Tunalı Hilmi Caddesi, Bahçelievler 7. Cadde ve 5 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı’nın yayalaştırılmasını yıllardır savunanlardanım.

29.12.2016

Saat 04.39 şikâyeti

Burada Okur Yazar... 1 Kasım 2013’ten bu yana: * Okurların kentteki sesi * Sorunların takipçisi

26.05.2016

Aktarmaya hazır mıyız?

Ankara Hürriyet okurları... Gerek ‘Burada Okur Yazar’a gönderdikleri iletilerde... Gerek 207 02 00 no’lu ‘Şehir Hattı’mıza bıraktıkları sesli mesajlarda... Batıkent Metrosu’nda 16 Nisan’da(yarın) başlayacak ‘yeni düzenleme’yi soruyor.

14.04.2016

Saklı bahçenin pizza fırını

Ankara’ya hiç yolu düşmeyenlerin dahi ismini bildiği simge caddelerden biri olan Tunalı Hilmi; akşam buluşmaları, gece yürüyüşleri ve arkadaş organizasyonları için akla ilk gelen bölgeler arasında yer alıyor.

15.01.2016

Tunalı’nın gizli bahçesi

Yılları devirmiş, kendine has ruhu olan saklı mekanlar keşfettiğimizde, çoğu zaman başkaları ile paylaşmak istemeyiz. Keza kalabalıklaştıkça orjinalliğini yitireceğini, sıradanlaşacağını düşünürüz.

28.08.2015

Sokağın sesini duymadınız mı?

Ve... Ankara’da ‘yol kenarı otoparklar’ ücretsiz. Lakin, bu karar için ödenen bedel çok ağır oldu.

12.07.2015

Tabelada 5 caddede 10 TL

Tunalı Hilmi Caddesi’nde biraz yürümek, ardından da Kuğulu Park’ta oturmak amacıyla 16 Mayıs Cumartesi akşamı ailemle dışarı çıktık.

24.05.2015