EKSTRA
MENÜ

Transfer Sezonu Ne Zaman Bitiyor?

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 82 haberi bulunmuştur.

Transfer Sezonu Ne Zaman Bitiyor? Haberleri

Transfer sezonu ne zaman saat kaçta bitiyor 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor...  İşte Süper Lig transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman saat kaçta bitiyor? 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor... İşte Süper Lig transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonunun bitiş tarihi için geri sayım başladı. Süper Lig'de haziran ayında başlayan 2021 transfer sezonu bu hafta içerisinde tamamlanacak. Öte yandan "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Gözler şimdi yaz transfer döneminin biteceği tarihe çevrildi. Peki, Transfer sezonu ne zaman saat kaçta bitiyor? İşte, 2021 Süper Lig transfer sezonu bitiş tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

8.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi kısa süre içinde tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor?

6.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi kısa süre içinde tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor?

6.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Süper Ligde son günler

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Süper Lig'de son günler

Transfer sezonu için son günlere girilmeye başlandı. 17 Haziran'da başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, TFF'nin yayımladığı takvime göre Eylül ayında tamamlanacak. Ardından ise ocak ayında ikinci transfer dönemi başlayacak. Profesyonel kulüpler yerli ve yabancı futbolcuları renklerine bağlamaya devam ederken, gözler transfer sezonunun bitiş tarihine çevrildi. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor? İşte, ayrıntılar.

2.09.2021Gündem
Transfer sezonu ne zaman kapanıyor İşte 2021-2022 yaz transfer döneminden son bilgiler

Transfer sezonu ne zaman kapanıyor? İşte 2021-2022 yaz transfer döneminden son bilgiler

Süper Lig'de heyecanın başlaması ile şimdi de transfer süreci gündeme geldi. Süper Lig'in 64. sezonunda 13 ilden 20 takım mücadele edecek. Türkiye'nin 13 ilinden 20 takım, 282 gün sürecek toplam 380 maçlık periyotta belirledikleri hedeflere ulaşmaya çalışacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

20.08.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte yaz transfer dönemi bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte yaz transfer dönemi bitiş tarihi

Beşiktaş'ın şampiyonluğuyla 15 Mayıs'ta tamamlanan 2020-2021 sezonunun ardından Süper Lig'de 64. sezonun perdesi, İstanbul'da son şampiyon Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak maçla açılacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

13.08.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte yaz transfer döneminin biteceği tarih

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte yaz transfer döneminin biteceği tarih!

Yaz transfer ve tescil döneminin 2020-2021 sezonu için ne zaman biteceği taraftarların araştırdığı konu olarak dikkat çekiyor. Futbol seyircileri ve kulüp taraftarının heyecanla takip ettiği transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kaldı. Peki, transfer sezonu ne zaman bitecek?

11.08.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte yaz transfer sezonu bitişi hakkında bilgiler

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte yaz transfer sezonu bitişi hakkında bilgiler

Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun fikstür çekimi yapıldı. Süper Lig'de yeni sezon 13 Ağustos'ta başlayacak ve 27 Aralık'ta ilk yarı sona erecek. 7 Ocak'ta ikinci yarısı başlayacak Süper Lig, 22 Mayıs'ta tamamlanacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

26.07.2021Spor Arena
Yaz transfer sezonu ne zaman bitecek İşte 2021-2022 transfer dönemi tarihleri

Yaz transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte 2021-2022 transfer dönemi tarihleri

Yaz transfer sezonu bitiş tarihi futbolseverlerin gündeminde yer alıyor. Süper Lig'de maç programı belli oldu. Ligde ilk derbi müsabakası, 10. haftada Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak. 13. haftada Galatasaray ile Fenerbahçe, 17. haftada ise Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

22.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Yaz transfer sezonu için son tarih açıklandı

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Yaz transfer sezonu için son tarih açıklandı

Transfer sezonu için detaylar belirlendi. Futbolda 2021-2022 Sezonu Birinci Transfer ve Tescil Dönemi, Türkiye için Haziran ayında başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun daha önce aldığı karara göre, 10 Haziran'da başlaması gereken yaz transfer döneminin başlangıç tarihi 1 hafta ertelenmişti. Transfer dönemi 8 Eylül'de sona erecek.

21.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte 2021-2022 yaz transfer dönemi hakkında bilgi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte 2021-2022 yaz transfer dönemi hakkında bilgi

Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun fikstür çekimi yapıldı. Süper Lig'de yeni sezon 13 Ağustos'ta başlayacak ve 27 Aralık'ta ilk yarı sona erecek. 7 Ocak'ta ikinci yarısı başlayacak Süper Lig, 22 Mayıs'ta tamamlanacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

15.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Tarih açıklandı

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Tarih açıklandı

Transfer sezonu için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi, 8 Eylül'de tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Öte yandan Süper Lig takımları için harcama limitleri de belirlendi. İşte, tüm detaylar

13.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor 2020-2021 ara transfer döneminin biteceği tarihi TFF duyurdu

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? 2020-2021 ara transfer döneminin biteceği tarihi TFF duyurdu

Ara transfer sezonunun sona ereceği tarih, futbolseverlerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 5 Ocak'ta başlayan 2020-2021 sezonu ara transfer dönemiyle profesyonel kulüpler eksik mevkilerini doldurarak yerli ve yabancı futbolcuları renklerine bağladı. Kulüplerin anlaşmaları sürerken geçtiğimiz günlerde TFF takımların transfer dönemindeki harcama limitlerini duyurdu. TFF'nin açıkladığı tarihe göre 2020-2021 transfer sezonu ocak sonuna kadar sürecek. İşte, futbolda ara transfer döneminin sona ereceği tarihle ilgili ayrıntılı bilgiler.

21.01.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte TFFnin açıkladığı tarih

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte TFF'nin açıkladığı tarih!

2019-2020 sezonunun ardından ara verilen Süper Lig'de 64. sezonun perdesi yakında aralanacak. Şimdiye kadar eksik bölgelerine transferlerini yapmaya devam eden kulüpler, bu kapsamdaki çalışmalarını sürdürüyor. Futbolseverler ise transfer döneminin biteceği tarihi merak ediyor. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

26.08.2020Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte TFFnin verdiği tarih

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte TFF'nin verdiği tarih!

Yakın zaman önce başlayan 2020 yaz transfer döneminin ne zaman biteceği futbolseverler tarafından araştırılıyor. Takımların eksik bölgelerine takviye yapacağı, kadrosunda düşünmediği isimleri elinden çıkaracağı transfer döneminin bitiş tarihini merak eden vatandaşlar konu hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

23.08.2020Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitecek İşte, TFF bilgileri

Transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte, TFF bilgileri

Transfer sezonu ne zaman biteceği ile araştırılmaya devam ediyor. Türkiye Ligi'ne yapılacak olan transferler için son günün hangi tarihte olduğunu merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte, Süper Lig'in transfer sezonunun biteceği tarih hakkında detaylı bilgiler

21.01.2020Spor Arena
Yaz transfer sezonunda son günler Transfer dönemi ne zaman bitecek

Yaz transfer sezonunda son günler! Transfer dönemi ne zaman bitecek?

Transferlerle yeni sezonda güçlü bir şekilde yer almak isteyen takımlar tüm hızıyla çalışmalara devam ediyor. Haziran ayında başlayan transfer döneminin son günlerine girilirken, transferler için belirlenen son günün ne zaman olduğu araştırılıyor. Peki, transfer dönemi ne zaman bitecek?

28.08.2019Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Transfer için son gün ne zaman

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Transfer için son gün ne zaman?

Türk kulüplerinin transfer dönemi içerisindeki arama çalışmaları devam ederken taraftarların sezonun son gününe dair sorgulamaları artmaya başladı. Transfer sezonu ne zaman bitecek sorusuna cevap arayan birçok taraftar, tarih detaylarını internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte, transfer döneminin son gününe dair bazı bilgiler

21.08.2019Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman kapanıyor

Transfer dönemi ne zaman kapanıyor?

2019-2020 futbol sezonun başlamasına artık günler kaldı ancak transfer sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Ardı ardına transfer yapan kulüpler, transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala çalışmalarına hız vermiş durumda. Transfer döneminin ne zaman biteceğini sorgulayan sporseverler de konuyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Süper Lig transfer sezonu ne zaman bitiyor?

14.08.2019Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman kapanıyor

Transfer sezonu ne zaman kapanıyor?

Transfer sezonu ne zaman bitecek sorusu futbolseverlerin yakından takip ettiği konu olmaya devam ediyor. 17 Haziran tarihinde resmen başlayan transfer sezonunun ne zaman biteceği gündemi yakından takip eden vatandaşların araştırdığı hususlar arasında yer alıyor. Peki, transfer sezonu ne zaman kapanıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

7.08.2019Spor Arena
Süper Lig yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor

Süper Lig yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor?

Profesyonel kulüplerin kadrolarında eksik pozisyonlardaki oyuncuları için 17 Haziran'da başlayan transfer ve tescil dönemi devam ediyor. 2019-2020 sezonunun başlangıç tarihinin TFF tarafından netleşmesiyle yaz transfer sezonunun biteceği tarih de futbolseverler tarafından merak konusu oldu. Peki, Süper Lig yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte, o konu hakkında bilgiler.

29.07.2019Spor Arena
Süper Lig transfer sezonu ne zaman bitiyor Transfer dönemi ne zaman bitecek

Süper Lig transfer sezonu ne zaman bitiyor? Transfer dönemi ne zaman bitecek?

2018-2019 futbol sezonunda 3 hafta geride kaldı, ancak transfer sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Ardı ardına transfer yapan kulüpler, transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala çalışmalarına hız vermiş durumda. Transfer döneminin ne zaman biteceğini sorgulayan sporseverler de konuyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, Süper Lig transfer sezonu ne zaman bitiyor? Transfer dönemi ne zaman bitecek?

30.08.2018Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitecek İşte başlangıç ve bitiş tarihleri

Transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte başlangıç ve bitiş tarihleri

Transfer sezonu ne zaman bitecek sorusunun yanıtı futbolseverler tarafından merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Takımlarının transfer yapıp yapmayacağını merak eden futbolseverler, bir yandan transfer sezonunun ne zaman biteceğini araştırıyor. Peki, transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte başlangıç ve bitiş tarihleri.

15.08.2018Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte, oyuncu transferi için son tarih

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte, oyuncu transferi için son tarih

Transfer döneminin ne zaman biteceğini sorgulayan sporseverler konuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyorlar. Oldukça zorlu geçen sezonun bitmesi ve liglerin tatil olmasının ardından gözler yeni sezona ve yeni sezon öncesi transfer döneminin ne zaman başlayacağına çevrilmişti. Takımların kadrolarını güçlendireceği ve eksik bölgelerine takviye yapacağı transfer sezonu 9 Haziran 2018 tarihinde başlamıştı. Peki, Transfer sezonu ne zaman bitiyor?

25.07.2018Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman bitiyor 2018 yaz transfer sezonu

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2018 yaz transfer sezonu

9 Haziran 2018 tarihinde başlayan yaz transfer döneminin ne zaman biteceği futbolseverler tarafından araştırılıyor. Takımların eksik bölgelerine takviye yapacağı, kadrosunda düşünmediği isimleri elinden çıkaracağı transfer döneminin bitiş tarihini merak eden vatandaşlar konu hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor?

20.06.2018Spor Arena
Fenerbahçede Erol Bulutu Emre Belözoğlu yaktı

'Fenerbahçe'de Erol Bulut'u Emre Belözoğlu yaktı!'

Uzun saçlarıyla Fenerbahçe'de hatırlanan Faruk Yiğit, Emre Belözoğlu'ndan Erol Bulut'a, Fatih Terim'den Sergen Yalçın'a, Ali Şen'den Aziz Yıldırım'a kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

21.09.2021Futbol
Transfer sezonu saat kaçta ne zaman bitiyor 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor

Transfer sezonu saat kaçta ne zaman bitiyor? 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor

Süper Lig'de transfer sezonunun bitiş tarihi sporseverlerin gündemine geldi. 17 Haziran'da başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, TFF'nin yayımladığı takvime göre Eylül ayında tamamlanacak. Ardından ise ocak ayında ikinci transfer dönemi başlayacak. Kulüplerin eksik kadrolarını doldurmak için yerli ve yabancı futbolcularla anlaşmalarının bitmesinin ardından gözler transfer döneminin saat kaçta tamamlanacağına çevrildi. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021? Transfer sezonu saat kaçta sona erecek? İşte, ayrıntılar.

8.09.2021Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021 yaz transfer dönemi için son günler

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2021 yaz transfer dönemi için son günler!

Transfer sezonu ne zaman bitecek sorusu gündemde yer almaya devam ediyor. 17 Haziran'da başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, TFF'nin yayımladığı takvime göre eylül ayında tamamlanacak. Ardından ise ocak ayında ikinci transfer dönemi başlayacak. Profesyonel kulüpler yerli ve yabancı futbolcuları renklerine bağlamaya devam ederken, gözler transfer sezonunun bitiş tarihine çevrildi. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor? İşte, ayrıntılar.

30.08.2021Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021 transfer sezonu tarihleri

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2021 transfer sezonu tarihleri

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi, 8 Eylül'de tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Öte yandan Süper Lig'in ilk hafta maçları da taraftarların gündeminde yer alıyor. İşte, tüm detaylar

7.08.2021Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021 transfer sezonu bilgileri

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2021 transfer sezonu bilgileri

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi, 8 Eylül'de tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Öte yandan Süper Lig'in ilk hafta maçları da taraftarların gündeminde yer alıyor. İşte, tüm detaylar

6.08.2021Spor Arena
Başakşehirde Visca transfer spekülasyonlarına son noktayı koydu Emre Belözoğlu ve Dzeko itirafı...

Başakşehir'de Visca transfer spekülasyonlarına son noktayı koydu! Emre Belözoğlu ve Dzeko itirafı...

Medipol Başakşehir'in yıldız oyuncusu Edin Visca, hakkında çıkan transfer haberlerini gördüğünü ancak turuncu-lacivertli ekipten ayrılmayı düşünmediğini ve kariyerini Medipol Başakşehir'de bitirmek istediğini söyledi.

13.07.2021Futbol
Son dakika: Galatasarayda büyük belirsizlik Başkanlık seçimi, Fatih Terim, Arda Turan, transferler...

Son dakika: Galatasaray'da büyük belirsizlik! Başkanlık seçimi, Fatih Terim, Arda Turan, transferler...

Sezonu Beşiktaş'ın ardından ikinci sırada bitiren Galatasaray'ın bilinmezliklerle dolu yaklaşık 1 aylık bir dönem bekliyor. Sarı-kırmızılı kulüpte başkanlık seçimi, Fatih Terim'in durumu, sözleşmesi sona eren oyuncuların geleceği ve yeni transferlerin ne zaman ve kim tarafından yapılacağı şu anda bilinmiyor.

27.05.2021Futbol
Fatih Terimden maç sonu sitem

Fatih Terim'den maç sonu sitem

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor maçı sonrasında konuştu.

15.05.2021Süper Lig
Son Dakika: Galatasarayda Fatih Terimden maç sonu sitem İstifa zamanlarıydı

Son Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim'den maç sonu sitem! 'İstifa zamanlarıydı'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Yeni Malatyaspor maçı sonrasında konuştu.

15.05.2021Futbol
Son Dakika | Mesut Özil resmen Fenerbahçeye imza attı Ali Koç, Emre Belözoğlu ve Mesut Özilin açıklamaları ve Burak Yılmaz cevabı...

Son Dakika | Mesut Özil resmen Fenerbahçe'ye imza attı! Ali Koç, Emre Belözoğlu ve Mesut Özil'in açıklamaları ve Burak Yılmaz cevabı...

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı Mesut Özil, kendisini sarı lacivertli takıma bağlayan sözleşmeye imza attı. 10’u yabancı 64 gazete, TV kanalı ve haber ajansını temsilen 132 habercinin izlediği imza törenini Spor Arena olarak canlı aktardık. Tarihi imza töreninde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sportif direktör Emre Belözoğlu ve Mesut Özil'in yaptığı tüm açıklamalar ve diğer bütün detaylar haberimizde...

27.01.2021Futbol
Transfer dönemi ne zaman bitiyor İşte, 2020/2021 transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? İşte, 2020/2021 transfer sezonu bitiş tarihi

Süper Lig'de transfer dönemi, bu yıl liglerin açılışının üçüncü haftasına girerken devam etmesi üzerine araştırılmaya başlandı. Bu yıl eski sezonlara nazaran biraz daha uzun süren transfer dönemi, pek çok takımın eksikliklerini tamamlaması açısından ise avantaj sağladı. Peki, 2020/2021 sezonu için transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte, o konu hakkında detaylar

24.09.2020Spor Arena
Yasin Öztekin: Şampiyonlar Ligine gitmek istiyorduk...

Yasin Öztekin: "Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istiyorduk..."

Demir Grup Sivasspor'un deneyimli futbolcusu Yasin Öztekin, kariyerinin sonuna gelmediğini ve kendisini çok iyi hissettiğini söyledi.

25.08.2020Futbol
Marcelodan Beşiktaş açıklaması: Dönme şansım olursa mutluluk duyarım | Son dakika transfer haberleri

Marcelo'dan Beşiktaş açıklaması: Dönme şansım olursa mutluluk duyarım | Son dakika transfer haberleri

Beşiktaş'ta iki yıl üst üste şampiyonluk yaşayan Lyon’un yıldızı Marcelo Guedes geleceğiyle ilgili konuştu. Marcelo, "Gelecek sezon sonunda kulübümle sözleşmem bitiyor ve kariyerimle ilgili bazı kararlar aldım. Bir değişiklik yaparsam, bunun hayatıma ve aileme katkısı olmasını istiyorum. Elbette Beşiktaş’a dönme şansım olursa, bundan mutluluk duyarım" dedi.

11.05.2020Futbol
Atiba Hutchinsondan Sergen Yalçın ve Türkiye sözleri

Atiba Hutchinson'dan Sergen Yalçın ve Türkiye sözleri

Beşiktaş'ın Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı kulüple sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini belirterek, bir sezon daha futbol oynamak istediğini kaydetti. Sergen Yalçın'ın takıma Beşiktaş kimliğini getirdiğini söyleyen Atiba, koronavirüs süreciyle ilgili olarak ise "Çoğu futbolcu doğal olarak ülkelerine dönmeyi tercih etti fakat ben yedi yıldır buradayım ve burası benim ve ailem için zaten evimizden uzak başka bir ev gibi. Eşimle birlikte ayrılmak istemediğimiz bir yer haline geldi" ifadelerini kullandı.

1.05.2020Futbol
Rıza Çalımbay: Galatasaray ya da Fenerbahçeye gitmem

Rıza Çalımbay: Galatasaray ya da Fenerbahçe'ye gitmem

Demir Grup Sivasspor’un başarılı teknik direktörü Rıza Çalımbay, Damla Uğurtürk’e verdiği özel röportajda birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Rıza Çalımbay, efsanesi olduğu siyah beyazlı kulübü ve milli takımı diğerlerinden ayrı tuttuğunu söyledi.

22.01.2020Futbol
Transfer sezonu ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor

Transfer sezonu ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor?

Transfer sezonu başlamasıyla birlikte pek çok takım için eksik oldukları mevkilere takviye anlamı taşıyacak. Sakatlıklar dolayısıyla eksik olan noktalara takviye yapacak olan Türk takımları, yurt dışı ve Türkiye'deki transfer piyasalarında hareketliliğe neden olacak. Peki, ara transfer sezonu ne zaman başlıyor? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

3.01.2020Spor Arena
#takibetakip

#takibetakip

‘Beni Takip Et’ sosyal medyayla televizyonun gücünü birleştiriyor.

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Tüm kulüplere ödemeyi yaptık

TFF Başkanı Nihat Özdemir: "Tüm kulüplere ödemeyi yaptık"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

6.08.2019Futbol
Salih Uçan: O golü atsam tarihe geçerdim

Salih Uçan: O golü atsam tarihe geçerdim

İtalyan ekibi Empoli'den ayrılan Salih Uçan, yurt içi ve yurt dışından transfer teklifleri aldığını söyledi.

13.06.2019Futbol
Ali Koçtan bomba sözler, her şeyi açıkladı Ersun Yanal...

Ali Koç'tan bomba sözler, her şeyi açıkladı! Ersun Yanal...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Camiaya Sesleniş kapsamında FB TV'de önemli açıklamalar yaptı...

17.01.2019Futbol
Dört Büyüklerin FFP kabusu

Dört Büyükler'in FFP kabusu!

UEFA tarafından, kulüplerin mali yapısını düzenlemek için 2011 yılında hayata geçirilen Finansal Fair Play (FFP), Türk takımlarının özellikle de "Dört Büyüklerin" borçlarının artmasını engelleyemedi.

10.01.2019Futbol
Ali Koça ağır eleştiri Otobüs olayı, şaka gibi

Ali Koç'a ağır eleştiri! 'Otobüs olayı, şaka gibi!'

Yazarlarımızdan Hakan Ünsal, Uğur Meleke, Mehmet Arslan ve Uğur Vardan Futbol Konseyi'nde gündeme dair kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.

11.12.2018Futbol