EKSTRA
MENÜ

Transfer Sezonu

Transfer Sezonu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Transfer Sezonu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.424 Transfer Sezonu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Transfer Sezonu Haberleri

Son Dakika: Hatayspordan transfer yasağı açıklaması Akintolanın alacağı...

Son Dakika: Hatayspor'dan transfer yasağı açıklaması! Akintola'nın alacağı...

Süper Lig ekibi Atakaş Hatayspor'un kulüp başkan vekili ve basın sözcüsü Mustafa Özat, kulüpten alacağı bulunan eski futbolcuları David Akintola'ya ödemelerin ocak ayına kadar yapılacağını söyledi.

14.10.2021Futbol
Süper Ligde 1.5 yılda 101 forvet transfer edildi

Süper Lig'de 1.5 yılda 101 forvet transfer edildi

2020-21’de 62, bu yaz ise 39 golcü oyuncu aldık. Takımların neredeyse tamamının tek santrforlu düzende oynadığı Süper Lig kulüpleri son 1.5 yılda tam 101 golcü transfer ederek ilginç bir istatistiğe imza attı.

25.09.2021Futbol
Son Dakika: 2021-2022 sezonu transfer döneminde boşta kalan yıldız futbolcular Süper Lig sonrası...

Son Dakika: 2021-2022 sezonu transfer döneminde boşta kalan yıldız futbolcular! Süper Lig sonrası...

Avrupa ve Türkiye'de yaz transfer dönemi resmen sona erdi. Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi'nin damga vurduğu transfer döneminde tahtanın kapanmasıyla birlikte kulüpsüz kalan futbolculardan öne çıkanları sizler için derledik.

9.09.2021 Futbol
Transfer sezonu saat kaçta ne zaman bitiyor 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor

Transfer sezonu saat kaçta ne zaman bitiyor? 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor

Süper Lig'de transfer sezonunun bitiş tarihi sporseverlerin gündemine geldi. 17 Haziran'da başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, TFF'nin yayımladığı takvime göre Eylül ayında tamamlanacak. Ardından ise ocak ayında ikinci transfer dönemi başlayacak. Kulüplerin eksik kadrolarını doldurmak için yerli ve yabancı futbolcularla anlaşmalarının bitmesinin ardından gözler transfer döneminin saat kaçta tamamlanacağına çevrildi. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021? Transfer sezonu saat kaçta sona erecek? İşte, ayrıntılar.

8.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman saat kaçta bitiyor 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor...  İşte Süper Lig transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman saat kaçta bitiyor? 2021 yaz transfer dönemi sona eriyor... İşte Süper Lig transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonunun bitiş tarihi için geri sayım başladı. Süper Lig'de haziran ayında başlayan 2021 transfer sezonu bu hafta içerisinde tamamlanacak. Öte yandan "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Gözler şimdi yaz transfer döneminin biteceği tarihe çevrildi. Peki, Transfer sezonu ne zaman saat kaçta bitiyor? İşte, 2021 Süper Lig transfer sezonu bitiş tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

8.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi kısa süre içinde tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor?

6.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte Türkiye transfer sezonu bitiş tarihi

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi kısa süre içinde tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman bitiyor?

6.09.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Süper Ligde son günler

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Süper Lig'de son günler

Transfer sezonu için son günlere girilmeye başlandı. 17 Haziran'da başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, TFF'nin yayımladığı takvime göre Eylül ayında tamamlanacak. Ardından ise ocak ayında ikinci transfer dönemi başlayacak. Profesyonel kulüpler yerli ve yabancı futbolcuları renklerine bağlamaya devam ederken, gözler transfer sezonunun bitiş tarihine çevrildi. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor? İşte, ayrıntılar.

2.09.2021Gündem
Son Dakika: Galatasarayda Marcao için flaş karar Bu gece...

Son Dakika: Galatasaray'da Marcao için flaş karar! Bu gece...

Takım arkadaşı Kerem'e yaptığı saldırının ardından para cezası verilen ve süresiz kadro dışı bırakılan Marcao'nun affedilmesi gündemde. Brezilyalı futbolcunun, Terim'in isteğiyle bu gece UEFa'ya verilecek listeye ekleneceği belirtiliyor.

2.09.2021Futbol
Transfer dönemi ne zaman hangi gün bitecek 2021-2022 futbolda yaz transfer sezonu için son günler

Transfer dönemi ne zaman hangi gün bitecek? 2021-2022 futbolda yaz transfer sezonu için son günler!

Transfer sezonunun bitiş tarihi için artık son günlere girildi. 17 Haziran'da başlayan 2021-2022 birinci transfer ve tescil dönemi, bu ay sona erecek. Eksik kadrolarını doldurmak için Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray gibi büyük takımlar transferlerine hız verirken gözler de transfer sezonunun bitiş tarihine çevrildi. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise ocak ayında başlayacak. Peki, transfer dönemi ne zaman hangi gün bitecek? İşte, yaz transfer sezonunun bitiş tarihi hakkında bilgiler.

1.09.2021Futbol
Transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021 yaz transfer dönemi için son günler

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2021 yaz transfer dönemi için son günler!

Transfer sezonu ne zaman bitecek sorusu gündemde yer almaya devam ediyor. 17 Haziran'da başlayan birinci transfer ve tescil dönemi, TFF'nin yayımladığı takvime göre eylül ayında tamamlanacak. Ardından ise ocak ayında ikinci transfer dönemi başlayacak. Profesyonel kulüpler yerli ve yabancı futbolcuları renklerine bağlamaya devam ederken, gözler transfer sezonunun bitiş tarihine çevrildi. Peki, transfer dönemi ne zaman bitiyor? İşte, ayrıntılar.

30.08.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman kapanıyor İşte 2021-2022 yaz transfer döneminden son bilgiler

Transfer sezonu ne zaman kapanıyor? İşte 2021-2022 yaz transfer döneminden son bilgiler

Süper Lig'de heyecanın başlaması ile şimdi de transfer süreci gündeme geldi. Süper Lig'in 64. sezonunda 13 ilden 20 takım mücadele edecek. Türkiye'nin 13 ilinden 20 takım, 282 gün sürecek toplam 380 maçlık periyotta belirledikleri hedeflere ulaşmaya çalışacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

20.08.2021Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman bitecek 2021-2022 Süper Lig yaz transfer sezonu bitiş tarihi için geri sayım

Transfer dönemi ne zaman bitecek? 2021-2022 Süper Lig yaz transfer sezonu bitiş tarihi için geri sayım!

Transfer döneminin biteceği tarih gündemde yer almayı sürdürüyor. Süper Lig'de 2021 2022 sezonu açılışı son şampiyon Beşiktaş ve Çaykur Rizespor maçıyla başlarken, gözler yaz transfer sezonunun kapanış tarihine çevrildi. Transfer günlüğünde dünyaca ünlü yıldızları renklerine bağlamak için görüşmelere son sürat devam eden profesyonel kulüpler çalışmalarını eylül ayına kadar sürdürecek. Peki, transfer dönemi ne zaman bitecek? İşte, 2021 2022 Süper Lig yaz transfer sezonu bitiş tarihi ve konuyla ilgili bilgiler.

16.08.2021Futbol
Avrupa’da futbol mevsimi

Avrupa’da futbol mevsimi

Pandemi nedeniyle sıkışan spor takviminde yeni bir sayfa açılıyor. Hem Süper Lig’de hem de Avrupa’nın diğer büyük liglerinde yeni futbol sezonu başladı. Futbolseverler bu sezon tekrar tribünlerde, ama elbette televizyon karşısında da çok önemli mücadelelere tanık olacak. Futbol otoritelerine “Bizi bu sezonda neler bekliyor?” diye sorduk...

15.08.2021Hürriyet Pazar
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte yaz transfer dönemi bitiş tarihi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte yaz transfer dönemi bitiş tarihi

Beşiktaş'ın şampiyonluğuyla 15 Mayıs'ta tamamlanan 2020-2021 sezonunun ardından Süper Lig'de 64. sezonun perdesi, İstanbul'da son şampiyon Beşiktaş ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak maçla açılacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

13.08.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte yaz transfer döneminin biteceği tarih

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte yaz transfer döneminin biteceği tarih!

Yaz transfer ve tescil döneminin 2020-2021 sezonu için ne zaman biteceği taraftarların araştırdığı konu olarak dikkat çekiyor. Futbol seyircileri ve kulüp taraftarının heyecanla takip ettiği transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kaldı. Peki, transfer sezonu ne zaman bitecek?

11.08.2021Spor Arena
Transfer dönemi ne zaman bitiyor 2021 transfer sezonu tarihleri

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2021 transfer sezonu tarihleri

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi, 8 Eylül'de tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Öte yandan Süper Lig'in ilk hafta maçları da taraftarların gündeminde yer alıyor. İşte, tüm detaylar

7.08.2021Spor Arena

Transfer dönemi ne zaman bitiyor? 2021 transfer sezonu bilgileri

Transfer dönemi için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi, 8 Eylül'de tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Öte yandan Süper Lig'in ilk hafta maçları da taraftarların gündeminde yer alıyor. İşte, tüm detaylar

6.08.2021Spor Arena
Son Dakika: Ömer Erdoğandan Boupendza açıklaması Eğer transfer olmayacaksa...

Son Dakika: Ömer Erdoğan'dan Boupendza açıklaması! "Eğer transfer olmayacaksa..."

Son dakika transfer haberi... İsmi uzun süredir transfer dedikodularına karışan Aaron Boupendz için Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan'dan açıklama geldi. Erdoğan, Boupendza'nın transfer konusu nedeniyle kafasının karıştığını ve kısa sürede konunun çözülmesini beklediklerini söyledi.

3.08.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman bitecek İşte yaz transfer dönemi hakkında bilgile

Transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte yaz transfer dönemi hakkında bilgile

Yakın zaman önce başlayan yaz transfer döneminin ne zaman biteceği futbolseverler tarafından merakla araştırılıyor. Kadrolarındaki eksikleri gidermek için transfer çalışmalarını sürdüren kulüpler, Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) ardı ardına açıklama yapıyor. Peki, transfer sezonu ne zaman bitecek?

1.08.2021Gündem
Son Dakika: Galatasarayda Fatih Terim her şeyi tek tek açıkladı Gelecekler, gidecekler, Morutan ve Haaland...

Son Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim her şeyi tek tek açıkladı! Gelecekler, gidecekler, Morutan ve Haaland...

Son dakika haberi... Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sarı-kırmızılı takımın son durumu ve transferle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Morutan transferine dair detaylı ifadeler kullanan Terim, Erling Haaland itirafında bulundu. Tecrübeli teknik adam ayrıca, takımdan ayrılması beklenen Falcao, Diagne ve Feghouli'nin geleceğiyle ilgili dikkat çeken sözler sarf etti.

1.08.2021Futbol
Son Dakika Transfer Haberi: Beşiktaşa Alex Teixeira müjdesi

Son Dakika Transfer Haberi: Beşiktaş'a Alex Teixeira müjdesi!

Beşiktaş'ın uzun süredir transfer görüşmelerini sürdürdüğü Alex Teixeira'dan güzel haber geldi. Siyah-beyazlı kulüple temas halinde olan Brezilyalı yıldız, Dubai'de ekipleriyle de transfer görüşmesi yapmıştı. Sharjah takımından beklediği teklifi alamayan Teixeira, Al Hilal'in de kendisi için ısrarcı olmaması üzerine Brezilya'ya geri döndü. Bu gelişmelerin üzerine ibre yeniden Beşiktaş'a döndü.

29.07.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte yaz transfer sezonu bitişi hakkında bilgiler

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte yaz transfer sezonu bitişi hakkında bilgiler

Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun fikstür çekimi yapıldı. Süper Lig'de yeni sezon 13 Ağustos'ta başlayacak ve 27 Aralık'ta ilk yarı sona erecek. 7 Ocak'ta ikinci yarısı başlayacak Süper Lig, 22 Mayıs'ta tamamlanacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

26.07.2021Spor Arena
Yaz transfer sezonu ne zaman bitecek İşte 2021-2022 transfer dönemi tarihleri

Yaz transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte 2021-2022 transfer dönemi tarihleri

Yaz transfer sezonu bitiş tarihi futbolseverlerin gündeminde yer alıyor. Süper Lig'de maç programı belli oldu. Ligde ilk derbi müsabakası, 10. haftada Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak. 13. haftada Galatasaray ile Fenerbahçe, 17. haftada ise Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

22.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Yaz transfer sezonu için son tarih açıklandı

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Yaz transfer sezonu için son tarih açıklandı

Transfer sezonu için detaylar belirlendi. Futbolda 2021-2022 Sezonu Birinci Transfer ve Tescil Dönemi, Türkiye için Haziran ayında başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun daha önce aldığı karara göre, 10 Haziran'da başlaması gereken yaz transfer döneminin başlangıç tarihi 1 hafta ertelenmişti. Transfer dönemi 8 Eylül'de sona erecek.

21.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor İşte 2021-2022 yaz transfer dönemi hakkında bilgi

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte 2021-2022 yaz transfer dönemi hakkında bilgi

Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun fikstür çekimi yapıldı. Süper Lig'de yeni sezon 13 Ağustos'ta başlayacak ve 27 Aralık'ta ilk yarı sona erecek. 7 Ocak'ta ikinci yarısı başlayacak Süper Lig, 22 Mayıs'ta tamamlanacak. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor?

15.07.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman bitiyor Tarih açıklandı

Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Tarih açıklandı

Transfer sezonu için tarihler belirlendi. Haziran ayında başlayan transfer dönemi, 8 Eylül'de tamamlanacak. "Ara transfer" olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 12 Ocak 2022'de başlayıp 8 Şubat 2022'de sona erecek. Öte yandan Süper Lig takımları için harcama limitleri de belirlendi. İşte, tüm detaylar

13.07.2021Spor Arena
Yaz transfer sezonu ne zaman bitecek İşte 2021-2022 transfer dönemi bitiş tarihi hakkında bilgi

Yaz transfer sezonu ne zaman bitecek? İşte 2021-2022 transfer dönemi bitiş tarihi hakkında bilgi

Futbolda 2021-2022 Sezonu Birinci Transfer ve Tescil Dönemi, Türkiye için bugün başlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun daha önce aldığı karara göre, 10 Haziran'da başlaması gereken yaz transfer döneminin başlangıç tarihi 1 hafta ertelenmişti. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman bitecek?

17.06.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman başlayacak İşte TFFnin açıkladığı resmi tarihler

Transfer sezonu ne zaman başlayacak? İşte TFF'nin açıkladığı resmi tarihler

Transfer sezonu ne zaman başlayacağı çok sayıda sporseverin bir numaralı gündem maddesi oldu. Gönül verdikleri takımların yapacakları yıldız transferlerini heyecanla takip eden taraftarlar, bir yandan da transfer sezonunun başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, transfer sezonu ne zaman başlayacak?

16.06.2021Spor Arena
Süper Lig transfer dönemi ne zaman başlayacak İşte 2021-2022 transfer dönemi hakkında bilgi

Süper Lig transfer dönemi ne zaman başlayacak? İşte 2021-2022 transfer dönemi hakkında bilgi

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamada, TFF Yönetim Kurulu'nun Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir toplantı gerçekleştirdiği belirtildi. Toplantıda alınan karara göre, birinci transfer ve tescil döneminin başlayıp, sona ereceği tarih net şekilde belirlendi. Peki, transfer sezonu ne zaman başlıyor?

9.06.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman başlıyor İşte 2021 yaz transfer sezonu başlangıç tarihi

Transfer sezonu ne zaman başlıyor? İşte 2021 yaz transfer sezonu başlangıç tarihi

Süper Lig bitti şimdi ise transferler gündem olmaya başlayacak. Futbolseverler, 2020-2021 sezonunun tamamlanmasının ardından 2021-2022 sezonuna odaklandı. Yeni sezonun transfer döneminin ne zaman başlayacağını merak eden taraftarlar, TFF'nin açıklamalarını sorguluyor. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor?

8.06.2021Spor Arena

Son Dakika Haberi: Kulüpler Birliği'nden 4 istek! Yabancı kuralı, harcama limitleri...

TFF ve Kulüpler Birliği Vakfı, futbolun geleceğine ilişkin önemli bir toplantı yaptı.

8.06.2021Futbol
Son Dakika Haberi: Kulüpler Birliği’nde kritik zirve sona erdi TFF Başkanı Nihat Özdemirden yabancı kuralı açıklaması

Son Dakika Haberi: Kulüpler Birliği’nde kritik zirve sona erdi! TFF Başkanı Nihat Özdemir'den yabancı kuralı açıklaması

Kulüpler Birliği Vakfı'nın (KBV) yabancı oyuncu kontenjanı, küme düşme statüsüyle ilgili kararları ve harcama limitleriyle ilgili toplantısı sona erdi. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Nihat Özdemir, "Kulüplerimiz, geçen sene ertelemiş olduğumuz yabancı sayısının düşürülmesi kararının, pandemi nedeniyle 1 yıl daha ertelenmesini istedi. Transfer sezonu başlamadan evvel tüm kulüplerimizin harcama limitlerini ilan edeceğiz" dedi.

7.06.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman başlıyor İşte 2021 transfer sezonu hakkında bilgi

Transfer sezonu ne zaman başlıyor? İşte 2021 transfer sezonu hakkında bilgi

Futbolda 2021-2022 sezonu transfer dönemleri açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu, 2021-2022 sezonu transfer ve tescil dönemlerini açıkladı. Bu gelişmenin ardından, transfer sezonu başlangıç tarihinin yanı sıra bitiş tarihi de merak konusu oldu. Peki, transfer sezonu ne zaman başlıyor?

6.06.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman başlıyor Tarihler açıklandı

Transfer sezonu ne zaman başlıyor? Tarihler açıklandı

Transfer sezonu için resmi tarihler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun transfer tescil dönemi için yaptığı açıklamaya göre bu yıl transfer sezonu haziran ayı içerisinde başlayacak. Yeni transferleri takıma katan takımlar, tescil işlemlerine de bu ay içerisinde başlayacak. Peki, transfer sezonu ne zaman başlıyor ve hangi tarihler arasında yapılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

3.06.2021Spor Arena
Son Dakika Haberi... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç konuştu... Emre Belözoğlu dönemi bitti Fenerbahçede yeni teknik direktör kim olacak, ne zaman açıklanacak

Son Dakika Haberi... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç konuştu... Emre Belözoğlu dönemi bitti! Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak, ne zaman açıklanacak?

Fenerbahçe'de son dakika Emre Belözoğlu kararı... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu. Ali Koç yeni sezonda takımın başında Emre Belözoğlu'nun olmayacağını duyurdu. Koç ayrıca yeni teknik direktör için tarih verdi ve aklındaki ekolü de anlattı... Marcelo Bielsa iddiaları hakkında ise "Henüz temasımız olmadı ancak onun kalibresinde hocalara bakıyoruz." ifadelerini kullandı.

1.06.2021Futbol
Son Dakika Haberi... Fenerbahçenin transfer listesindeki isim şaşırttı... Emre Belözoğlu ve Erol Bulut karşı karşıya...

Son Dakika Haberi... Fenerbahçe'nin transfer listesindeki isim şaşırttı... Emre Belözoğlu ve Erol Bulut karşı karşıya...

Süper Lig'de lig bitti, transfer sezonu erken açıldı. Gaziantep FK forması giyen transferin gözde ismi için Süper Lig devleri adeta yarışa girdi. İşte güne damga vuran transfer haberleri...

28.05.2021Futbol
Yaz transfer dönemi ne zaman başlayacak İşte 2021 transfer sezonu başlangıcı hakkında gelişmeler

Yaz transfer dönemi ne zaman başlayacak? İşte 2021 transfer sezonu başlangıcı hakkında gelişmeler

Transfer sezonunun başlangıcı taraftarlarca dört gözle bekleniyor. Şampiyon olan Beşiktaş'ın yanı sıra Şampiyonlar Ligi hayali kuran Galatasaray taraftarı da transfer sezonuna odaklandı. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor?

28.05.2021Spor Arena
Son Dakika Transfer Haberleri: Alexander Sorloth transferinde işler değişti Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe derken...

Son Dakika Transfer Haberleri: Alexander Sorloth transferinde işler değişti! Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe derken...

Süper Lig'de lig bitti, transfer sezonu erken açıldı. Anlaşma sağlanan iki ünlü futbolcu bugün İstanbul'a geliyor... İşte güne damga vuran transfer haberleri...

27.05.2021Futbol
Fenerbahçeden Aboubakar bombası Sözleşme detayı.. Son Dakika Günün Transfer Haberleri

Fenerbahçe'den Aboubakar bombası! Sözleşme detayı.. Son Dakika Günün Transfer Haberleri

Süper Lig'de lig bitti, transfer sezonu erken açıldı. Anlaşma sağlanan iki ünlü futbolcu bugün İstanbul'a geliyor...Fenerbahçe - Aboubakar flörtünde de yeni bir gelişme var. İşte güne damga vuran transfer haberleri...

26.05.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman başlıyor İşte 2021 yaz transfer sezonu başlangıç tarihi

Transfer sezonu ne zaman başlıyor? İşte 2021 yaz transfer sezonu başlangıç tarihi

Süper Lig bitti şimdi ise transferler gündem olmaya başlayacak. Futbolseverler, 2020-2021 sezonunun tamamlanmasının ardından 2021-2022 sezonuna odaklandı. Yeni sezonun transfer döneminin ne zaman başlayacağını merak eden taraftarlar, TFF'nin açıklamalarını sorguluyor. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor?

25.05.2021Spor Arena
Son Dakika: Beşiktaş, Galatasaray derken şimdi de Fenerbahçe Bonservis + takasla geliyor - Transfer Haberleri

Son Dakika: Beşiktaş, Galatasaray derken şimdi de Fenerbahçe! Bonservis + takasla geliyor - Transfer Haberleri

Süper Lig'de lig bitti, transfer sezonu erken açıldı. Anlaşma sağlanan iki ünlü futbolcu bugün İstanbul'a geliyor... İşte güne damga vuran transfer haberleri...

25.05.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman başlıyor İşte 2021 yaz transfer sezonu başlangıcında son bilgiler

Transfer sezonu ne zaman başlıyor? İşte 2021 yaz transfer sezonu başlangıcında son bilgiler

Süper Lig bitti şimdi ise transferler gündem olmaya başlayacak. Futbolseverler, 2020-2021 sezonunun tamamlanmasının ardından 2021-2022 sezonuna odaklandı. Yeni sezonun transfer döneminin ne zaman başlayacağını merak eden taraftarlar, TFF'nin açıklamalarını sorguluyor. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor?

22.05.2021Spor Arena
Son dakika haberi... Galatasaray Alpaslan Öztürk transferini bitirdi Fenerbahçe ve Beşiktaş derken...

Son dakika haberi... Galatasaray Alpaslan Öztürk transferini bitirdi! Fenerbahçe ve Beşiktaş derken...

Galatasaray, Göztepe ile kontratı biten tecrübeli stoper Alpaslan Öztürk ile anlaştı. Tesislerden ayrılmadan önce verdiği raporda yerli bir stoper takviyesi gerektiğini belirten Fatih Terim’in de istediği Alpaslan Öztürk, önümüzdeki sezon Galatasaray formasını sırtına geçirecek. Sarı kırmızılılar, Alpaslan'a toplamda 18 milyon lira ödeyecek.

21.05.2021Futbol
Transfer sezonu ne zaman başlıyor 2021-2021 transfer dönemi ve Süper Lig başlangıç tarihi

Transfer sezonu ne zaman başlıyor? 2021-2021 transfer dönemi ve Süper Lig başlangıç tarihi

Transfer sezonu ne zaman başlayacak sorusu, futbolseverlerin araştırdığı husus olmaya devam ediyor. Sezonun tamamlanmasıyla birlikte kadrolarındaki açıkları kapatmak üzere hazırlıklara başlayan futbol kulüpleri, hazırladıkları kısa listelerdeki oyuncuların transferlerini gerçekleştirebilecek. Peki, transfer sezonu ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

21.05.2021Spor Arena
Yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor İşte TFFnin son açıklaması

Yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor? İşte TFF'nin son açıklaması

Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun 42. ve son haftasında deplasmanda Göztepe'yi 2-1 mağlup eden Beşiktaş, sezonu şampiyon tamamladı. Ligin son haftasında Helenex Yeni Malatyaspor'u 3-1 yenen Galatasaray, şampiyonluğu averajla kaybetti. Şimdi ise Süper Lig'de yeni sezon transfer döneminin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki, yaz transfer sezonu ne zaman başlıyor?

18.05.2021Spor Arena
Fenerbahçede son dakika Diego Perotti ile yollar ayrılıyor, yeni adresi...

Fenerbahçe'de son dakika! Diego Perotti ile yollar ayrılıyor, yeni adresi...

Fenerbahçe'de Beşiktaş maçında şanssız bir sakatlık yaşayan ve formda olduğu dönemde takıma katkı veremeyen Diego Perotti'nin geleceği netleşiyor. Sarı lacivertlilerin sözleşme dönemindeki hamlesiyle ciddi maddi yükten kurtulduğu oyuncuya yeni bir talip çıktı.

14.04.2021Futbol
Transfer sezonu saat kaçta bitiyor Gözler bu saate çevrildi

Transfer sezonu saat kaçta bitiyor? Gözler bu saate çevrildi

Pek çok kulübün takım içi eksikliklerini tamamlayabilmek için girişimlerde bulunduğu ara transfer dönemi sona eriyor. 1 Şubat Pazartesi gününe son transfer girişimlerini yetiştirmeye çalışan kulüpler girişimlerini sürdürmeye devam ederken gözler transfer sezonu saat kaçta bitecek sorusuna çevrildi. Peki, Transfer sezonu saat kaçta bitiyor? İşte, o konu hakkında bilgiler

1.02.2021Spor Arena
Transfer sezonu ne zaman kapanıyor İşte tarih bilgisi

Transfer sezonu ne zaman kapanıyor? İşte tarih bilgisi

'Ara Transfer' olarak bilinen ikinci transfer ve tescil döneminin 2020-2021 sezonu için ne zaman biteceği taraftarların araştırdığı konu olarak dikkat çekiyor. Futbol seyircileri ve kulüp taraftarının heyecanla takip ettiği ara transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kaldı. Peki, transfer sezonu ne zaman kapanıyor?

30.01.2021Spor Arena