EKSTRA
MENÜ

Toplu Taşıma Araçları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.234 haberi bulunmuştur.

Toplu Taşıma Araçları Haberleri

Hollandada maske zorunluluğu 26 Haziranda kalkıyor

Hollanda'da maske zorunluluğu 26 Haziran'da kalkıyor

Hollanda'da hükümet, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında normalleşme planında kapalı alanlarda maske zorunluluğunun da kaldırıldığı dördüncü aşamaya 26 Haziran'da geçileceğini açıkladı.

18.06.2021Dünya
Almanya’da maske zorunluluğunun kaldırılması tartışılıyor

Almanya’da maske zorunluluğunun kaldırılması tartışılıyor

Almanya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının azalmasının ardından maske takma zorunluluğunun kaldırılması tartışılıyor.

14.06.2021Dünya
Fatihte toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

Fatih'te toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

Fatih'te hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından haftanın ilk iş gününde toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yapıldı.

31.05.2021Gündem
İstanbulda tam kapanma sonrası ilk iş gününde trafik yoğunluğu

İstanbul'da tam kapanma sonrası ilk iş gününde trafik yoğunluğu!

İstanbul'da 17 günlük tam kapanma döneminin sona ermesinin ardından ilk iş gününde trafik yoğunluğu artıyor. Saat 17.05 itibarıyla yoğunluk yüzde 53 olarak ölçüldü.

17.05.2021Gündem
Tam kapanma sonrası İstanbulda trafikte yoğunluk arttı

Tam kapanma sonrası İstanbul'da trafikte yoğunluk arttı

İstanbul'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" döneminin sona ermesi ve "kademeli normalleşme" döneminin başlamasıyla trafik yoğunluğu da arttı.

17.05.2021Haber
Tam kapanma bitti Trafikte yoğunluk arttı

'Tam kapanma' bitti! Trafikte yoğunluk arttı

İstanbul'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" döneminin sona ermesi ve "kademeli normalleşme" döneminin başlamasıyla trafik yoğunluğu da arttı.

17.05.2021Gündem
Son dakika haberi: 17 günlük tam kapanma sona erdi Kademeli normalleşme başladı

Son dakika haberi: 17 günlük tam kapanma sona erdi! Kademeli normalleşme başladı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde 29 Nisan Perşembe günü saat 19.00'da başlayan "tam kapanma" dönemi, saat 05.00 itibarıyla sona ererken 1 Haziran Salı günü saat 05.00'e kadar uygulanacak "kademeli normalleşme" dönemi başladı.

17.05.2021Gündem
Son dakika.... İçişleri Bakanlığından kademeli normalleşme genelgesi

Son dakika.... İçişleri Bakanlığı'ndan kademeli normalleşme genelgesi

İçişleri Bakanlığı, valiliklere "Kademeli Normalleşme Tedbirleri" genelgesi gönderdi. Genelgeye göre, 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'ten 1 Haziran Salı günü saat 05.00'e kadar kademeli normalleşme dönemi tedbirleri uygulanacak. Kademeli normalleşme döneminde hafta içi 21.00-05.00, hafta sonları ise cuma 21.00'den pazartesi 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. 65 yaş ve üzeri vatandaşlardan iki doz koronavirüs aşısını yaptırmış olanlar ile 18 yaş altındakiler için sokağa çıkma kısıtlaması olmayacak. Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmayan süre ve günlerde şehirlerarası seyahat serbest olacak. Yeme içme yerleri hafta içi 07.00-20.00 arasında gel-al ve paket servis, 20.00-24.00 arasında ise sadece paket servis olarak hizmet verecek. Alışveriş merkezleri hafta içi 10.00-20.00 arasında faaliyet gösterebilecek, hafta sonları kapalı olacak.

16.05.2021Gündem
Azalmada hızlanma bekliyoruz diyen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: 5 binin altına da inilebilir

'Azalmada hızlanma bekliyoruz' diyen Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: '5 binin altına da inilebilir'

Hacettepe Üniversitesi (HÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, 17 Mayıs'ta sona erecek tam kapanmadan sonra nasıl bir yol izlenmesi gerektiği sorusuna yanıt verdi. Ceyhan, 'Önümüzdeki haftadan itibaren kısıtlamanın getirdiği etkiyi görmeye başlayacağız. Yalnız yeni bir artışın önüne geçmek önemli. Azalmada hızlanma bekliyoruz. 5 binin altına da inilebilir' dedi.

10.05.2021Gündem
Kaç dakikada bulaşır |Büyük bir oda, 27 kişi, 1i pozitif

Kaç dakikada bulaşır? |Büyük bir oda, 27 kişi, 1'i pozitif

Bilim insanları, kapalı ortamlarda koronavirüsten korunmak için dünya çapında tavsiye edilen sosyal mesafenin ne kadar etkili olduğunu inceledi. İşte çok önemli detaylar...

7.05.2021Gündem
Virüs Nedir Ve Nasıl Bulaşır Virüslerin Özellikleri Hakkında Bilgi

Virüs Nedir Ve Nasıl Bulaşır? Virüslerin Özellikleri Hakkında Bilgi

Bugün tüm dünyaya saran ve birçok insanın ölmesine neden olan Covit 19 bir tür virüs olmaktadır. Virüslerin canlılık yapısını nedeni ile birçok defa merak konusu olmuşlardır. Bu nedenle pek çok birey tarafından Virüs nedir ve nasıl bulaşır? Virüslerin özellikleri hakkında bilgi nedir? Gibi sorular bulunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevabını sizler için derledik.

3.05.2021Sağlık
Ankaray kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, en son sefer kaçta Ankaray çalışma saatleri

Ankaray kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, en son sefer kaçta? Ankaray çalışma saatleri

Ankaray, Ankara trafiğini önemli ölçüde azaltan toplu ulaşım araçlarının başında gelmektedir. Bu nedenle Ankara'da ikamet eden vatandaşlar sık sık Ankaray'ın çalışma saatlerini araştırıyor. Peki, Ankaray kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, en son sefer kaçta? İşte Ankaray çalışma saatleri

2.05.2021Gündem
Muafiyet kalabalığı: 16.4 milyon dışarıda..

Muafiyet kalabalığı: 16.4 milyon dışarıda..

Salgına karşı kapanmanın ilk gününde hem İstanbul’da hem de Ankara’da kalabalıklar dikkat çekti. Trafikte uzun kuyruklar oluştu, toplu taşımadaki yoğunluk nedeniyle ek seferler konuldu. DİSK’in araştırmasına göre 16.4 milyon kişi kapanmadan muaf sektörlerde çalışıyor.

1.05.2021Gündem
Mehmet Ceyhan’dan kritik uyarı: Boşuna 17 gün kapanmış oluruz

Mehmet Ceyhan’dan kritik uyarı: Boşuna 17 gün kapanmış oluruz

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Mehmet Ceyhan CNN TÜRK’e konuk oldu. Ceyhan, tam kapanma öncesi yaşanan iller arası seyahat yoğunluğu nedeniyle tatil yörelerinde vakaların artacağını söyledi. 17 gün sonraki geri dönüşler için de uyardı: Dönüşler kademeli olmalı, yoksa kapanma bir işe yaramaz.

29.04.2021Gündem
Marmaris girişinde tam kapanma öncesi 10 kilometre araç konvoyu

Marmaris girişinde tam kapanma öncesi 10 kilometre araç konvoyu!

Muğla'nın Marmaris ve Datça ilçesine kara yoluyla tek geçiş noktası olan Çetibeli Jandarma Kontrol Noktasında, tam kapanmaya saatler kala kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Saat 08.00 ila 15.00 arası Marmaris ve Datça ilçelerine geçiş yapan 11 bin 375 araç, koronavirüs tedbirleri kapsamında denetlendi.

29.04.2021Gündem
İstanbulda toplu taşıma araçları ve duraklarda yoğunluk

İstanbul'da toplu taşıma araçları ve duraklarda yoğunluk

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tam kapanma kararının uygulanmasına bir gün kala akşam saatlerinde İstanbul'da toplu taşıma araçları ve duraklarda yoğunluk yaşandı.

29.04.2021Haber
Son dakika... Şehirler arası seyahat kısıtlaması nasıl olacak İçişleri Bakanlığından koronavirüs tedbirleri genelgesi..

Son dakika... Şehirler arası seyahat kısıtlaması nasıl olacak? İçişleri Bakanlığı'ndan koronavirüs tedbirleri genelgesi..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabine Toplantısı'nın ardından açıkladığı yeni koronavirüs tedbirlerine ilişkin İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Tam kapanma döneminde şehirler arası seyahat kısıtlaması uygulamasının da detayları belli oldu. Peki şehirler arası seyahat kısıtlamasının istisnaları neler? Şehirler arası seyehatte zorunlu hal sayılacak durumlar neler? Şehirler arası seyahat kısıtlamasından kimler muaf tutulacak? İşte merak edilen tüm soruların yanıtları...

27.04.2021Gündem
Kırıkkale plaka kodu kaçtır Kırıkkale ve ilçelerinin plaka harfleri

Kırıkkale plaka kodu kaçtır? Kırıkkale ve ilçelerinin plaka harfleri

Araçların hangi şehre bağlı olduğunu göstermek için şehirlere plaka kodu verilmiştir. Kırıkkale’nin de bir plaka kodu bulunmaktadır. İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale’nin plaka kodunu ülkenin birçok yerinde görebilirsiniz. Sizce Kırıkkale’nin plaka kodu kaçtır? Kırıkkale plaka kodunu merak ediyorsanız Kırıkkale ve ilçelerin plaka ve harf kodlarını sizler için bir araya getirdik.

27.04.2021Araştırma
Karaman plaka kodu kaçtır Karaman ve ilçelerinin plaka harfleri

Karaman plaka kodu kaçtır? Karaman ve ilçelerinin plaka harfleri

Ülkemizde her şehrin bir plaka kodu bulunmaktadır. Karaman şehrinin de kendine özgü bir plaka kodu vardır. Sizce Karaman şehrinin plaka kodu kaçtır? Yolda ve ülkenin her yerinde görebileceğiniz bu plaka kodu için bütün bilgileri sizin için bir araya getirdik. İşte Karaman şehrinin plaka kodu ve ilçe harf kodlarını sizler için derledik.

27.04.2021Araştırma
İçişleri Bakanlığı, kovid-19 tedbirleri kapsamında tam kapanmaya ilişkin genelge yayımladı

İçişleri Bakanlığı, kovid-19 tedbirleri kapsamında tam kapanmaya ilişkin genelge yayımladı

Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası açıkladığı yeni koronavirüs tedbirlerinin detaylarını ve 29 Nisan 2021 perşembe akşamı 19:00'dan başlayıp, 17 Mayıs pazartesi 05:00'e kadar sürecek olan tam kapanmadan muaf olacak işletme ve kişilerle ilgili genelge yayımladı

26.04.2021Haber
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs tedbirlerini açıklamıştı İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs tedbirlerini açıklamıştı! İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı

Son dakika haberi: İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası açıkladığı yeni koronavirüs tedbirlerinin detaylarını ve 29 Nisan 2021 perşembe akşamı 19:00'dan başlayıp, 17 Mayıs pazartesi 05:00'e kadar sürecek olan tam kapanmadan muaf olacak işletme ve kişilerle ilgili genelge yayımladı

26.04.2021Gündem
Özel araçla seyahat yasak mı İller arası seyahat yasağı olacak mı İçişleri Bakanlığından genelge yayınlanmıştı

Özel araçla seyahat yasak mı? İller arası seyahat yasağı olacak mı? İçişleri Bakanlığı'ndan genelge yayınlanmıştı

Özel araçla seyahat yasağı, 3 gün sürecek olan hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile beraber vatandaşların odaklandığı konulardan oldu. Kısmi kapanma süreci boyunca hafta sonları uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasında seyahat yasağının durumu da belli oldu. Ramazanın ilk iki haftasında uygulanacak hafta sonu sokağa çıkma yasağında şehirler arası seyahatlere de izin verilmeyecek. Özel araçla seyahat yasağından muaf olanlar seyahat belgesi alacak. Zorunlu hali bulunmayanlar ise toplu taşıma araçları ile seyahat edebilecek. İşte, merak edilen özel araçla seyahat yasak mı? sorusunun yanıtına yönelik İçişleri Bakanlığı genelgesi ve seyahat yasağı ile ilgili son bilgiler.

24.04.2021Gündem
Sarıdan kırmızıya dönen Diyarbakırda zabıtayı gören maskesini taktı

'Sarı'dan 'kırmızı'ya dönen Diyarbakır'da zabıtayı gören maskesini taktı

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı son verilere göre, her 100 bin kişide 117,36 kişiyle 'sarı'dan 'kırmızı' kategoriye dönen Diyarbakır'da ekipler, denetimlerini artırdı. Kentin kalabalık bölgelerinde denetim yapan zabıta ekiplerini görenler ise ceza ve uyarılar nedeniyle hemen maskelerini taktı.

21.04.2021Gündem
Metrobüste sosyal mesafe isyanı: Yanımdakiyle aramda 20 santimetre var

Metrobüste sosyal mesafe isyanı: Yanımdakiyle aramda 20 santimetre var

İstanbul'da yeni haftada sabah saatlerinde toplu taşıma araçları ve duraklarında yoğunluk yaşandı. Üst geçit ve turnikelerde sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı görüldü. Bir yolcu, "Yanımdakiyle aramda 20 santimetre mesafe var" derken seferlerin arttırılmasını istedi. 

19.04.2021Gündem
63 bin denetimi

63 bin denetimi

Vaka sayıları 63 bini aşınca 81 ilde denetimler en üst seviyeye çıkarıldı. Polis, jandarma ve zabıta ekipleri adeta tam saha pres yaptı. Türkiye’nin Vuhan’ı olarak adlandırılan İstanbul’da 18 bin 805 polis ve 2 bin 357 jandarma denetime çıktı. Hal böyle olunca geçen haftaya göre tüm yurtta sokaklar boş kaldı...

18.04.2021Gündem
Özel araçla şehirler arası seyahat yasak mı Özel araçla şehirler arası seyahat hangi saatlerde yasak İşte yanıtları

Özel araçla şehirler arası seyahat yasak mı? Özel araçla şehirler arası seyahat hangi saatlerde yasak? İşte yanıtları

Özel araçla şehirler arası seyahat yasağının uygulanma şeklinin kafalarda karışıklığa neden olması nedeniyle İçişleri Bakanlığı sıkça sorulan sorularla soru işaretlerini giderdi. Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan zamanlarda, zorunlu haller dışında toplu taşıma araçları dışında şehirler arası seyahate izin verilmeyecek. Peki, özel araçla şehirler arası seyahat yasak mı? Özel araçla şehirler arası seyahat hangi saatlerde yasak?

15.04.2021Gündem
Seyahatte yeni dönem

Seyahatte yeni dönem

Koronavirüsle mücadele kapsamında ilan edilen iki haftalık kurallarda en çok merak edilen konu seyahat kısıtlamaları. Sokağa çıkma yasağının olduğu gün ve saatlerde, eğer zorunlu bir durum yoksa özel araçlarla şehirlerarası seyahat edilemeyecek. Uçak, otobüs, tren, gemi bileti olanlar sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olacak.

15.04.2021Gündem
İran, Suriyeye desteğini sürdürüyor

İran, Suriye'ye desteğini sürdürüyor

İran'ın Arman 114, Sam 121, Daran ve Romina isimli 4 tankerle Suriye'ye gönderdiği 3 milyon varili aşan petrolün, yakıt krizi yaşanan bölgede 3 haftalık ihtiyacı karşılayabileceği hesaplanıyor.

12.04.2021Ekonomi
Prof. Dr. Ceyhandan İstanbul için korkutan açıklama

Prof. Dr. Ceyhan'dan İstanbul için korkutan açıklama

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Türkiye'de tespit edilen 360 bin aktif koronavirüs vakası olduğunu, çoğunun da İstanbul'da bulunduğunu söyledi. Ceyhan, "İstanbul'dan başka yerlere yayılıyor. Halk arasında İstanbul için 'Türkiye'nin Vuhan'ı' deniyor. İstanbul'da sokağa çıktığınızda, metroya bindiğinizde, otobüse bindiğinizde virüsü kapmama şansınız çok düşük. Birçok pozitif çıkan kişilerin hikayesine bakıyoruz; evden çalışıyor, hiç dışarı çıkmamış, bir kere markete gitmiş ve bütün aile pozitif. Böyle bir durumda İstanbul'da her dışarı çıkıp, adım attığınızda dikkatli olmak lazım hatta evde dikkatli olmak lazım" dedi.

10.04.2021Gündem
Kadıköyde toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

Kadıköy'de toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

KADIKÖY'de, koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yapıldı.

2.04.2021Gündem
Fatihte toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

Fatih'te toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

FATİH'te, koronavirüs tedbirleri kapsamında trafik ekipleri toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yaptı.

31.03.2021Gündem
Kadıköyde toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

Kadıköy'de toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi

KADIKÖY'de koronavirüs tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yapıldı.

31.03.2021Gündem
Ragıp Paşa Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir Ragıp Paşa Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Ragıp Paşa Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Ragıp Paşa Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Ragıp Paşa Köşkü, İstanbul da bulunan tarihi bir yer olarak bilinmektedir. Oldukça eski bir yapıya sahip olan Ragıp Paşa Köşkü günümüzde de insanların ilgisini çeken bir yapı olarak bilinmektedir. Ragıp paşa köşküne gitmeyi düşünen kişiler öncesinde bilgi edinmek isteyebilir. Ragıp Paşa Köşkü nerede ve nasıl gidilir? Ragıp Paşa Köşkü tarihi, özellikleri ve giriş ücreti hakkında bilgiler nelerdir? İşte, merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

30.03.2021Seyahat
Nilhan Sultan Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir Nilhan Sultan Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Nilhan Sultan Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Nilhan Sultan Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Çengelköy günümüzde pek çok kafe ve restorana ev sahipliği yapmaktadır. Bu semtin merkezi oluşu, tarihi yapıları ve manzarası buranın insanlar tarafından sıkça tercih edilmesine sebep olmaktadır. Burada bulunan restoranlardan biri de Osmanlı zamanından kalma görünümü ile Nilhan Sultan Köşkü'dür. Nilhan Sultan Köşkü nerede ve nasıl gidilir? Nilhan Sultan Köşkü tarihi, özellikleri ve giriş ücreti hakkında bilgiler.

30.03.2021Seyahat
Malta Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir Malta Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Malta Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Malta Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

İstanbul'un en güzel köşklerinden bir tanesi olan Malta Köşkü her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Özellikle Malta Köşkü son yıllarda iyice popüler olmuş ve sürekli olarak fotoğraf paylaşma uygulamalarından da takip edilmektedir. Malta Köşkü tarihi ve özellikleri ile dikkat çeken bir köşk haline gelmiştir. Son aylarda Malta Köşkü sürekli olarak araştırılmaktadır. Peki Malta Köşkü nerededir? Malta Köşkü'ne nasıl gidilir? Malta Köşkü'nün tarihi ve özellikleri nelerdir? Malta Köşkü'ne giriş ücreti ne kadardır? İşte Malta köşkü ile ilgili tüm detaylar.

30.03.2021Seyahat
Malabadi Köprüsü Nerede Malabadi Köprüsü Tarihi, Hikayesi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Malabadi Köprüsü Nerede? Malabadi Köprüsü Tarihi, Hikayesi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Artukoğulları Döneminde inşa edilen ve tarihe şahitlik ederek günümüze gelen Malabadi Köprüsü, kıymetli tarihi miraslarımızdan biridir. Devasa ölçüleri ve estetik yapısı ile hayranlık uyandıran eserin hikayesi, nasıl inşa edildiği merak ediliyor. Malabadi Köprüsünün bulunduğu yer, mimarisi ve yapılış hikayesi hakkındaki bilgileri derledik.

30.03.2021Seyahat
Alay Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir Alay Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Alay Köşkü Nerede Ve Nasıl Gidilir? Alay Köşkü Tarihi, Özellikleri Ve Giriş Ücreti Hakkında Bilgi

Alay Köşkü, padişahların alayları seyretmesi amacı ile yaptırılmış olan bir köşk olma özelliğini taşımaktadır. Alay Köşkü oldukça eski zamanlarda yaptırılmış bir köşk olsa bile günümüzde hala mimarisi ile dikkat çekmekte olan yapılar arasında bulunmaktadır. Alay Köşkü'ne gitmeyi düşünen kişiler öncesinde bilgi sahibi olmak isteyebilir. Alay Köşkü nerede ve nasıl gidilir? Alay Köşkü tarihi, özellikleri ve giriş ücreti hakkında bilgiler nelerdir? Alay Köşkü ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için bir araya getirdik.

30.03.2021Seyahat

Yazar Sonuçları

Pandemi döneminde seyahat güvenliği

Bir buçuk yılı aşkın bir süredir devam eden "pandemik yaşam" sonrası, hepimiz normallik duygusuna geri dönmek için sabırsızlanıyoruz. Özellikle yaz döneminin başlamasıyla seyahat ve tatil planları yapılmaya başladı. Ancak henüz genç erişkinlere ve çocuklara COVID-19 aşısı yapılamadı, bu nedenle genç anne babalar ve çocukları için durum hala karmaşık.

14.06.2021

Kendi karantinamızı sürdürmeliyiz

EELEŞTİREN de var ama destek veren, sözünü dinleyen daha çok...

16.05.2021