EKSTRA
MENÜ

Tom Daly

Tom Daly haberleri sayfasında güncel ve son dakika Tom Daly hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 15 Tom Daly haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Tom Daly Haberleri

Sevgilisine üstsüz poz verdi

Sevgilisine üstsüz poz verdi

Bu yılın şubat ayında ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan model Elsa Hosk, sevgilisi Tom Daily ile birlikte gittiği plajda bir süre üstsüz gezdi.

21.07.2021Magazin
Annelik işte: Ünlü oyuncu oğluna bir köşe başında böyle dondurma yedirdi

Annelik işte: Ünlü oyuncu oğluna bir köşe başında böyle dondurma yedirdi

Gösteri dünyasının ünlülerini genellikle en şık ve kusursuz halleriyle görüyorsunuz değil mi? Oysa onların da kimi zaman dağınık ve bakımsız halleri oluyor. Hele belli bir yaşın altında çocukları varsa.

8.05.2021Magazin
Ünlü oyuncu gizlice anne olmuş: Pandemide yapılacak en iyi şey çocuk doğurmak

Ünlü oyuncu gizlice anne olmuş: Pandemide yapılacak en iyi şey çocuk doğurmak!

Ekranın efsaneleri arasına giren dizinin yıldızı, meğer bu yılın başında anne olmuş. Koronavirüs pandemisi nedeniyle göz önüne çıkmayan, zaten sosyal medyayla da arası iyi olmayan yıldız, mutlu haberi arkadaşının sunduğu bir podcast yayınında açıkladı.

28.04.2021Magazin
Direksiyon başında uykuya daldı: Dünya yıkılsa duymaz

Direksiyon başında uykuya daldı: Dünya yıkılsa duymaz!

Hollywood ünlülerini hep en gösterişli halleriyle kırmızı halıda ya da film setlerinde rollerinin gerektirdiği durumlarda görüyoruz. Peki pandemi günlerinde onlar ne yapıyor dersiniz?

8.04.2021Magazin
Elsa Hoskun emzirme pozları olay oldu: Göğüslerimiz bunun için, niye rahatsız oldunuz ki

Elsa Hosk'un emzirme pozları olay oldu: Göğüslerimiz bunun için, niye rahatsız oldunuz ki!

Bundan yedi hafta önce ilk bebeğini dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadı top model Elsa Hosk. 32 yaşındaki Hosk, sevgilisi Tom Daly ile birlikte Tuulikki adını verdikleri kızının doğumundan kısa süre sonra da işe döndü.

31.03.2021Magazin
Hayatımın en mutlu günü

Hayatımın en mutlu günü

Ünlü model Elsa Hosk anne oldu. 2015 yılından bu yana Tom Daly ile birlikte olan 32 yaşındaki Hoss, kızının dünyaya geldiğini bir Instagram paylaşımıyla duyurdu.

13.02.2021Magazin
Bu ne rahatlık Onlar da böyle değişti

Bu ne rahatlık! Onlar da böyle değişti

Pandemi, herkes gibi ünlülerin de hayatını ve hatta dış görünüşlerini bile değiştirdi. Maske kullanmanın zorunlu olması nedeniyle de daha bir yıl önce, alışverişe bile en bakımlı halleriyle giden bazı ünlüler, artık rahat hatta bazen dağınık tarzı tercih ediyor.

9.02.2021Magazin
Apartman dairesinden çıkıp tek katlı eve taşınıyor

Apartman dairesinden çıkıp tek katlı eve taşınıyor

Bir süredir sosyal medya hesabından yaşadığı apartman dairesinden paylaşımlar yapan ünlü modelin amacının bu evi satmak olduğu ortaya çıkmıştı.

Backgrid USA, Backgrid UK 

11.12.2020Magazin
Maskeyi yanlış taktı

Maskeyi yanlış taktı

İlk bebeğini bekleyen ünlü model, maskesini yanlış taktı ve böyle görüntülendi.

Backgrid USA

6.11.2020Magazin
Elsa Hosk sevgilisiyle liseli gençler gibi

Elsa Hosk sevgilisiyle liseli gençler gibi

Geçen yıl ilk kez Victoria's Secret defilesinin kadrosuna seçilerek kariyerinde önemli bir dönemeci geride bırakan model Elsa Hosk özel hayatında da mutluluğu yakaladı.

15.03.2016Magazin
Bu hafta 7 film vizyona girecek

Bu hafta 7 film vizyona girecek

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 7 film vizyona gierecek. Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde oynadığı "İkimizin Yerine", küçük bir kasabada ailesinin ona layık bulduğu tekdüze hayata sıkışarak büyümüş genç bir kızın yaşamının, İstanbul'dan geçici görevle kasabaya gelen edebiyat öğretmeni ile değişmesini konu alıyor. Derviş Zaim'in dokuzuncu uzun metraj filmi "Rüya", gelenekten ve tarihten devraldığı mirası taşımaya çalışan, genç bir kadın mimarın hikayesini anlatıyor. Tom Cruise ve Cobie Smulders'in başrolünde oynadığı "Jack Reacher" serisinin merakla beklenen filmi "Jack Reacher: Asla Geri Dönme", aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

20.10.2016Keyif
Asians out to get the ’olds’

Asians out to get the ’olds’

HONG KONG - Asia's golf elite hope to end a 10-year title draught as the $2.5 million Hong Kong Open tees off today at the colonial-era Fanling Course. Most Europeans competing at the event will be ’wise and experienced,’ raising the hopes of victory on the Asian side, but the European players have no intention of going down without a fight.

19.11.2008Gündem
Kuraldışı

Kuraldışı

Die Hard, Kızıl Ekim ve Predator gibi filmlere imzasını atan yönetmen John McTiernan güçlü bir kadro eşliğinde bir askeri gerilim öyküsü anlatıyor Kuraldışı'nda (Basic). John Travolta, Connie Nielsen, Samuel L. Jackson, Timothy Daly filmin başrol oyuncuları. Usta ellerden çıkma sıkı bir film izlemek istiyorsanız işte fırsat.

10.11.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Seni düşünmek güzel şey...

‘İkimizin Yerine’, lise öğrencisi bir kızla edebiyat öğretmeni arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Nejat İşler’in sinemaya dönmesine vesile olan yapımda Serenay Sarıkaya da başarıyla oynuyor.

21.10.2016